ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Nickname в предприемач - cvetomir.k
Изпратих му 5 статии една по една (всяка беше одобрена от него) за 20$.
Въпросния човек отговаряше всеки ден на съобщенията ми, а сега след като изпратих и последната статия и трябваше да се разберем за плащането , изчезна.
Всички разговори са на лични съобщения и на който му трябват ще ги дам.
 
хъм значи cvetomir.k e на изчакване за бан има 24 часа да си изчисти сметките

по принцип при по големи пръчки от потребители с малко постове нисък итреид изисквайте плащане на всяка статия...

иначе поне твоя вариянт да му го върнеш е лесен качи си стаиите на твои сайт и им сложи линк от тази тема няма да имаме нищо против така няма да може ползва сатитите като уникални... а ти с адсенс след време ще изкараш достатъчно да си избиеш паритре


пп едно не ми ясно как успя да се докараш до толкова червен умната какви ги вършите
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да е жив и здрав, нека ги ползва. На него поне му трябват, а нека получи бан все пак, за да няма възможност следващия път да прецака някой, на който наистина биха му трябвали тези пари.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пак ще има шанс, защото след като е видял колко е сладко да има нещо без да плаща ще намери начин да прикотка някой.
И аз горях няколко пъти но си взех поука.
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да е жив и здрав, нека ги ползва. На него поне му трябват, а нека получи бан все пак, за да няма възможност следващия път да прецака някой, на който наистина биха му трябвали тези пари.


ексра че си ларж харесвам хора които примат нещата така.... но като го банна все пак ще загуби само 6 поста (сериозно се замислям за по строги ограничения като бхв 100 поста и акунт на поне три месеца за да се търгува пише в пазара така ще има много повече за губене ако някои реши да кривне от правия път незвисимо дали е фрилансър или купувач... умната като търгуваш с нови потребители с нисък итрейд

все пак казах ти как може да го накажеш... ще махнеш стиите като си плати докато не ги е платил това си се води тови си контент и ще си го ползваш... напиши му това да знае може да клекне и без да си предприел деиствия все пак му е трябвал униклаен контент а така няма да е уникален ще все едно дали те излъгал или гое копнал от друг сайт но няма да е неговото

24 часа текът и ще го банна утре вечер


а ти междувремено се постарай да натрупаш итрейд от тръстед потребители така ще може да имаш повече исиквани към клинетите за статии а и те ще ти вярват повече...
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

сериозно се замислям за по строги ограничения като бхв 100 поста и акунт на поне три месеца за да се търгува пише в пазара така ще има много повече за губене ако някои реши да кривне от правия път незвисимо дали е фрилансър или купувач... умната като търгуваш с нови потребители с нисък итрейд

А аз си намерих дългосрочен партньор - човек, с я има 15 поста. Не зная дали такова ограничение няма да спре и доста кадърни хора...
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

сериозно се замислям за по строги ограничения като бхв 100 поста и акунт на поне три месеца за да се търгува пише в пазара така ще има много повече за губене ако някои реши да кривне от правия път незвисимо дали е фрилансър или купувач... умната като търгуваш с нови потребители с нисък итрейд
При мен такива ограничения не важат. Ако няма няколко стотин поста И iTrader +5, плаща авансово. А ако плати авансово, не ме интересува колко е червен. :)
Досега не съм имал проблем с никой.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И тоя Twis7 се оказа калтак...
Имахме договорка за тристранен линк...и хоп гледам моя вече изчезнал! Е да беше ми казал и аз да махна неговият! Или колкото изкара - се е далавера. Или са ше влезе да каже, че е забравил (бил продал сайта и тн..дет мн малко ме вълнува) Аз, не се занимавам с това, па нищо не забравям, той как ше забрави, не ми е много ясно...
Не че и грам ме бърка умрелият линк, но МНОГО ме бърка когато някой се ебава с мен!

пп; И изобщо не влизай да пишеш ОК? Малко ме вълнува вече!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И тоя Twis7 се оказа калтак...
Имахме договорка за тристранен линк...и хоп гледам моя вече изчезнал! Е да беше ми казал и аз да махна неговият! Или колкото изкара - се е далавера. Или са ше влезе да каже, че е забравил (бил продал сайта и тн..дет мн малко ме вълнува) Аз, не се занимавам с това, па нищо не забравям, той как ше забрави, не ми е много ясно...
Не че и грам ме бърка умрелият линк, но МНОГО ме бърка когато някой се ебава с мен!

пп; И изобщо не влизай да пишеш ОК? Малко ме вълнува вече!
Аз какво съм виновен, продадох сайта ? Има услиги в интернет, които показват, когато линка ти е премахнат.
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз какво съм виновен, продадох сайта ? Има услиги в интернет, които показват, когато линка ти е премахнат.

Елементарната култура изисква от теб поне да съобщиш, че си направил сделка и вече не си в притежание на въпросният сайт. Не е толкова сложно да напишеш едно ЛС, нали?

Деба е тва не мога да разбера - ползваме телефони за по илядо и кусур лева, обаче не ползваме елементарната фунцкия, която присъстваше дори в първия ми телефон Ериксон Т18 - календара и ремайндърите.

Е като ще се водите предприемачи - пишете си ремайндъри, белким ви подсетят да изкарате някой лев.
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Елементарната култура изисква от теб поне да съобщиш, че си направил сделка и вече не си в притежание на въпросният сайт. Не е толкова сложно да напишеш едно ЛС, нали?

Деба е тва не мога да разбера - ползваме телефони за по илядо и кусур лева, обаче не ползваме елементарната фунцкия, която присъстваше дори в първия ми телефон Ериксон Т18 - календара и ремайндърите.

Е като ще се водите предприемачи - пишете си ремайндъри, белким ви подсетят да изкарате някой лев.
Новият собственик бе уведомен за всеки един линк, когато купи сайта. Забравил съм да кажа на колегата, неговия линк е стоял една седмица повече, не е болка за умиране, нека не правим от мухата слон.
Сгреших, забравих, съжалявам ! ЛудБотнаГугъл, моля извинете ме.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И така не е! Казах ти по-добре да не пишеш...
Линка е махнат не е от продаденият сайт, а от собственият му (на Twis7) - тоест от самият него. Не знам как поне за секунда до като го махаше не се сети да ми пишеш и аз да махна линка към продаденият от тебе...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така, дойде и моя ред да пиша в тази тема. За щастие измаменият не съм аз, а няколко мои партньори, които обаче нямат регистрация във форума, та ме помолиха да ви предупредя за този субект. Въпросният "бизнесмен" ги е завлякал с по 10-15 лв., като си е "купил" линкове за фейсбук страници от тях. Показана им е някаква фалшива разписка за извършен превод от дск директ, но парите не са и е ясно, че няма да пристигнат. Парите не са много, но самият дребен тарикатлък е вбесяващ.

Лицето се казва Анелин Петров Велев и до колкото разбрах е или от Пловдив, или от някакво село до Пловдив. Скайпът му е x-user7700. Сайтът му е mov.bg. Фейсбук страницата към която са пускани линкове е facebook.com/mov.bg :mad::mad:
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Показана им е някаква фалшива разписка за извършен превод от дск директ, но парите не са и е ясно, че няма да пристигнат.
Ами проверят си на другия ден салдото по сметката и махат линковете на Аналин.
 
Ами аз какво да кажа... За жалост ми е време да си кажа, каквото ми е на сърце. Един човек, с когото по принцип съм работила отдавна и не съм имала проблеми от май месец ме върти за хонорар от превод на уебсайт.
Става въпрос за Palq4o (Николай Узунов)... Аз винаги съм му доставяла поръчките на време и не съм се мръщила като каза, че има затруднения с парите и ако съм можела да изчакам. Окей. После каза, че е взел парите от клиента (той е правил сайта предполагам) и каза, че ще ги прати. Мълчание... Питах го какво става - пак проблеми с парите. Окей. Чакам... Какво става? Имал проблеми със сметките и ако съм можела да дам друг начин за плащане освен Пейпал. Дадах айбан. Чаках... Писах 2 пъти и още нямам отговор. Разбирам, че може да си има проблеми и всичко, но поне да ми отговори. Ако не, тогава ако трябва да вземе заем от приятел и да ми плати тея проклети 50ина долара (знам, че не се много, но въпросът е принципен). Още повече, че клиентът е платил за превода... То не бяха обещания, че ще даде повече, заради забавянето, не бяха уговорки, обяснения и т.н.
А той си има и друг бизнес - някакви саксофони... Да, направих си труда да проверя дали по случайност не са го отвлекли или нещо друго, че едно имейлче не е сметнал за нужно да драсне от 8 юли.

Просто го имайте предвид, че поне за момента е много несериозен.

Съжалявам, че го пускам тук, но ми е обидно и ми писна. И без това съм ги забравила вече тия пари. То от май насам... Колко луни минаха...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Намали му iTrader-а, а администраторите да слагат бан на палячото.
 
За жалост няма как да му дам нов фийдбек. Дава ми невалиден УРЛ на тема, каквото и да напиша в полето. Явно някакъв бъг, де... ама... дам. Мерси за напомнянето за това, бях го забравила.
 

Горе