Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.
От: Милиционер във форума!

Защо трябва да се страхуваме от някой си милиционер, който реши да се изживява като предприемач?
Не, не аз ще се страхувам, а той нека се страхува от това, което пиша.
 
От: Милиционер във форума!

Защо трябва да се страхуваме от някой си милиционер, който реши да се изживява като предприемач?
Не, не аз ще се страхувам, а той нека се страхува от това, което пиша.

А не, нямах предвид да се страхуваме, а да бъдем по предпазливи относно лична и конфиденциална информация. Имам предвид да не си издавате лични сайтове от които печелите, чрез които същите ваши сайтове ще ви изнамерят личните данни и ще ви създават проблеми после, както и да не поствате скрийнове с лични данни кой колко е спечелил от еди коя си разплащателна система. Малко предпазливост мисля че не е излишна, все пак по дефоулт този форум е отдавна обект на наблюдение на милицията, и допълнително че е репортван в милиционерски форум.

Специално за теб братле съм останал с впечатлението че си много начетен и интелигентен човек, много добре осведомен на правни и юридически въпроси. Действително трябва да се страхуват от това което ти ще напишеш - това не го оспорвам, а даже подкрепям, защото точно ти имаш доста силни аргументи на тази тематика. След теб е TEST - той също е в течение на нещата. Знаеш във всеки един момент, кои точки и алинеи да постнеш, и имаш силата да обориш някой ако се опита да те обвини в нещо. Останал съм с впечатлението че си доста осведомен в това, а информацията е оръжие, а ти вече си имаш протекция срещу милиционери, защото си въоражен с информация. :) За това смятам да насочвам съфорумци които имат нужда от правна помощ, да ги насочвам към теб, а също и аз мога да питам някои неща които искам да зная за в бъдеще от обща култура. Знам и съм сигурен че ще дадеш добри съвети. :)
 
От: Милиционер във форума!

Абе, прочетох на диагонал сърча кой в същност е милизионера, та усетихте ли в крайна сметка, че това е UNWISE или ще трябва да предоставяме съответните доказателства:)
 
От: Милиционер във форума!

Абе, прочетох на диагонал сърча кой в същност е милизионера, та усетихте ли в крайна сметка, че това е UNWISE или ще трябва да предоставяме съответните доказателства:)

Милиционера вика "Дръжте милиционера"!
 
От: Милиционер във форума!

Милиционера вика "Дръжте милиционера"!
Как ще му кажа на началника (Unwise) това.. Нали си ритам трудовата книжка и другите екстри. Просто забрави да го чуеш от мен това....
 
  • Like
Реакции: Alf
Разказвали са един виц от времето на комунизма :) за ДС...

На един банкет:
Другари така и така сме се събрали :) хайде всеки да си каже чина... Аз съм полковник...

waldes тролва
 
От: Милиционер във форума!

Абе, прочетох на диагонал сърча кой в същност е милизионера, та усетихте ли в крайна сметка, че това е UNWISE или ще трябва да предоставяме съответните доказателства:)

Не, нищо общо няма Unwise, недейте да го клеветите така момчето. :) Всъщност леко ще подскажа че заподозряния от мен, който дори не се опитва да се маскира като предприемач, не е "той" а е "тя". :!: Спирам до тук.
 
От: Милиционер във форума!

По принцип първата цел на милиционера е да те убеди, че си виновен. След като му повярваш започваш да се чудиш как да съдействаш максимално "за да изкупиш греховете си".
За да можеш да се защитиш най-важното е да си убеден в правотата си. Ако не си чак толкова прав, то е по-добре преди това сам да се корегираш (минимално изискване: наличие на съвест) без да се стига до среща с чичко милиционер. След като си убеден в правотата си е хубаво да си запознат с основните си права и правилата и привичките на полицаи/следователи/прокурори/съдии. За разлика от първото, това е бая по-трудно постижимо, тъй като за целта са ти нужни или консултации с адвокат (струват немалко пари) или яко четене (ако си кокошкар, само това ти е шансът). В някои сфери човек по принцип трябва да бъде нащрек (особено в мрежата). Трето правило е това да се стараеш да изграеш по правилата, т.е. да използваш на макс всички позволени от закона похвати (т.е. без незаконни и полузаконни простотии). Последното правило е да не се криеш засрамен/виновен и да говориш свободно и открито по темата (много трудно постижимо когато са ти бръкнали яко в здравето, но все пак постижимо) като гледаш да цитираш/изтъкваш (на тези дето те питат) закони и очевидни факти в максимално сбит вид, така че да стане ясно дори и на най-тъпия за какво иде реч и това, че си невинен (естествено, трябва да се внимава с процесуалната тайна, че и за това има сериозни санкции). Така обществото те приема като невинен, а също и тези дето се опитват да те обвиняват. И след като няма кой да те обвинява (включително и съвестта ти), нещата отшумяват, а случаят срещу теб рано или късно просто свършва без обвинение или с наличие на несериозно обвинение.
Описаното от мен може да изглежда просто като приказка, но коства сериозни нерви/здраве на потърпевшия. Може и да загубиш някоя друга битка, но е важно да спечелиш войната.

EDIT за waldes: Ако бях милиционер, досега половината да съм ви изповкарал в затвора (кокошкарски причини колко искаш).
EDIT2 пак за waldes: Я ги дай тия доказателства, че ми стана интересно. Мога да се окажа и милиционер, а да не съм знаел :-O :) :) :)
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Милиционер във форума!

:lol:Изглежда съм сбъркал Unwice, в ролята му милизионер, с кисело мялко с мюстли, за което искрено се извинявам:)
Надявам се Амигото с шапката да приеме това в зоната на хумура, в противен случай, продължавам:lol:
 
От: От: Милиционер във форума!

:lol:Изглежда съм сбъркал Unwice, в ролята му милизионер, с кисело мялко с мюстли, за което искрено се извинявам:)
Надявам се Амигото с шапката да приеме това в зоната на хумура, в противен случай, продължавам:lol:
И все пак нямаш ли някакви поне изфабрикувани доказателства, че така без доказателства не ти е забавно обвинението?
 
От: От: Милиционер във форума!

И все пак нямаш ли някакви поне изфабрикувани доказателства, че така без доказателства не ти е забавно обвинението?
Съжалявам, полковник, не боравя с paint..май съм тъп, но имам палка и значка...Само не ми намалявай заплатата, извиних се в предишния си пост..
 
От: Милиционер във форума!

По принцип първата цел на милиционера е да те убеди, че си виновен. След като му повярваш започваш да се чудиш как да съдействаш максимално "за да изкупиш греховете си".
За да можеш да се защитиш най-важното е да си убеден в правотата си. Ако не си чак толкова прав, то е по-добре преди това сам да се корегираш (минимално изискване: наличие на съвест) без да се стига до среща с чичко милиционер. След като си убеден в правотата си е хубаво да си запознат с основните си права и правилата и привичките на полицаи/следователи/прокурори/съдии. За разлика от първото, това е бая по-трудно постижимо, тъй като за целта са ти нужни или консултации с адвокат (струват немалко пари) или яко четене (ако си кокошкар, само това ти е шансът). В някои сфери човек по принцип трябва да бъде нащрек (особено в мрежата). Трето правило е това да се стараеш да изграеш по правилата, т.е. да използваш на макс всички позволени от закона похвати (т.е. без незаконни и полузаконни простотии). Последното правило е да не се криеш засрамен/виновен и да говориш свободно и открито по темата (много трудно постижимо когато са ти бръкнали яко в здравето, но все пак постижимо) като гледаш да цитираш/изтъкваш (на тези дето те питат) закони и очевидни факти в максимално сбит вид, така че да стане ясно дори и на най-тъпия за какво иде реч и това, че си невинен (естествено, трябва да се внимава с процесуалната тайна, че и за това има сериозни санкции). Така обществото те приема като невинен, а също и тези дето се опитват да те обвиняват. И след като няма кой да те обвинява (включително и съвестта ти), нещата отшумяват, а случаят срещу теб рано или късно просто свършва без обвинение или с наличие на несериозно обвинение.
Описаното от мен може да изглежда просто като приказка, но коства сериозни нерви/здраве на потърпевшия. Може и да загубиш някоя друга битка, но е важно да спечелиш войната.

EDIT за waldes: Ако бях милиционер, досега половината да съм ви изповкарал в затвора (кокошкарски причини колко искаш).
EDIT2 пак за waldes: Я ги дай тия доказателства, че ми стана интересно. Мога да се окажа и милиционер, а да не съм знаел :-O :) :) :)

Няколко пъти препрочетох този пост, и знам че си повече от прав! И аз съм чувал че тактиката и подхода им е да ти внушат чувство за вина. Въпроса е да не загубиш контрол над емоциите си, защото тогава става страшно - ще могат да те манипулират чрез страха който са ти насадили, и да те принудят насила да признеш неща за които не си виновен.

Трябва да имаш титла Адвоката на форума мисля че няма да е зле.

You must spread some Reputation around before giving it to Unwise again.
 
От: Милиционер във форума!

Няколко пъти препрочетох този пост, и знам че си повече от прав! И аз съм чувал че тактиката и подхода им е да ти внушат чувство за вина. Въпроса е да не загубиш контрол над емоциите си, защото тогава става страшно - ще могат да те манипулират чрез страха който са ти насадили, и да те принудят насила да признеш неща за които не си виновен.

Трябва да имаш титла Адвоката на форума мисля че няма да е зле.

You must spread some Reputation around before giving it to Unwise again.


Край! Ако за някой сме сигурни, че не е милиционер, то това е Unwise!
Точно каквото един милиционер би целял - да сме сигурни, че не е такъв.
 
а знаете ли защо я има тази тема... не съм на 100% сигурен че така ама по спомени

историята и е че имаше тема кой са милионерите във форума и някой изкоментира че го е прочел като кой са милиционерите във форума и даласа като изпечен трол не пропусна да се включи :)

пп сега погледнах пак даласа е попитал колко са милионерите във форума http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=28486 а тест му заприличало на милиционерите :)

Аз преди редовно четях всеки ден форума... но от февруари се позагубих по лични причини и блинки беше по активен...
 
От: От: Милиционер във форума!

Ти пък пишеш покровителствано, определено искаш да се представиш по-умен, отколкото си:mrgreen:

Хм...
Помислих кратко какво да ти отговоря но ще си замълча.
Печелиш награда за по голям "умник" от мен.

Честито.
 
От: Re: Милиционер във форума!

историята и е че имаше тема кой са милионерите във форума и някой изкоментира че го е прочел като кой са милиционерите във форума
Внимавайте с четенето, че и това го изкарват много опасно престъпление, но тъй като в случая четенето е извършено неправилно, то няма нарушение :)

П.П.:
Като се позамисля, може "опит за четене" по подобие на "опит за убийство" също да се счете за престъпление без изискване реално да е извършено. Странно как опитът за кражба се мери по друг аршин (във връзка с темата за осъдения на 5 години затвор).
 
От: От: Милиционер във форума!

И защо с целия си акъл се е регистрирал? Толкова ли не можеше да рови и без да се регистрира?
Типично по милиционерски. Не ги обвинявайте. Те толкова си могат.

Малко със закъснение ти давам отговор на този въпрос, за което се извинявам :) Да, логично е наистина милиционера да чете форума без да се регистрира като гост. Но... има едно голямо НО: да припомня че има в този форум, под-форумни секции които не се виждат без да си регистриран :wink: Една от тях е "Да не се индексира". Точно там ще се целят, и ще душат по лесно когато са регистрирани разни минцифайчета-докладчици.

Внимавайте с четенето, че и това го изкарват много опасно престъпление, но тъй като в случая четенето е извършено неправилно, то няма нарушение :)

П.П.:
Като се позамисля, може "опит за четене" по подобие на "опит за убийство" също да се счете за престъпление без изискване реално да е извършено. Странно как опитът за кражба се мери по друг аршин (във връзка с темата за осъдения на 5 години затвор).

Ужас. Явно и самата регистрация в този форум на всеки от нас е престъпление. Щом чак и четенето е престъпление. Ами били сме пияни, съзнанието ни е било замъглено, ( аз наистина ще се насвяткам яко ) и в пиянно състояние сме браузвъли на посоки, ей така - кликаме дет падне :) Ха да ги видим.
 
От: Милиционер във форума!

Ти внимавай с писането, че може да се изтълкува като "склоняване към четене". :) :) :)
 
От: От: Милиционер във форума!

Хм...
Помислих кратко какво да ти отговоря но ще си замълча.
Печелиш награда за по голям "умник" от мен.

Честито.
Брей, ти ще трябва да си голямата работа от шията нагоре. Бил помислил малко, пък си замълчал.. демек това означава, че ти като широкоскроен интелектуалец ще трябва да игнорираш плебейските закачки на простолюдието. Да и имам самочувствието пич:)
 
От: От: Милиционер във форума!

Брей, ти ще трябва да си голямата работа от шията нагоре. Бил помислил малко, пък си замълчал.. демек това означава, че ти като широкоскроен интелектуалец ще трябва да игнорираш плебейските закачки на простолюдието. Да и имам самочувствието пич:)

Мозъкът ти сам асимилира информацията и я преработва както сметне за добре, за хубаво или лошо обаче не съм влагал нищо в коментарът който си цитирал.
Просто наистина не ми се занимава с пререкания, не си заслужава. Никой не печели от това в интерес на истината.

А до самочувствието ми - вярвай, огромно е.
Но никога, никога не го ползвам за да обиждам някой.

Благодаря че си го забелязал.

Поздрави

Послепис:
Приеми извиненията ми ако съм те обидил по някакъв начин, не е било цел.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе