Търся някого за една работка..

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми някой, с който да ми свърши една лесна работа.
Става въпрос за следното нещо:

Давам Ви 1 текстов файл, съдържащ около 300 линка(клипчета) от един уеб сайт. И следователно Ви давам този уеб сайт. От Вас се иска следното.

Трябва да влезете в сайта който Ви го давам (там където са 300те линка) и да намерите ОЩЕ такива линкове(клипчета), НО ЛИНКОВЕТЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕПОКРИВАТ С ТЕЗИ В ТХТ ФАЙЛА.
Тоест, трябва да ДОПЪЛНИТЕ списъка, ако мога така да се изразя.

ОТ Вас се иска да пускате клипчета. И по-скоро да подберете тези с ДОБРО БЪЛГАРСКО ЗАГЛАВИЕ!.. Това е най-важното.. не е нужно дори да ги гледате..

Общо взето работата е елементарна, но аз нямам нито времето, нито мотивацията да го направя това.. :lol:

Трябват ми 2000 клипчета.. Давам 60 лева.

Мисля, че ако се хваните сериозно за 2-4 дни макс ще го изпълните...

Ако видя, че човека с, който ще работя е сериозен, ще му намеря още работа, като качване на снимки в различни сайтове срещу заплащане и така нататък.

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся някого за една работка..

Трябват ми 2000 клипчета.. Давам 80 лева.



Това колко пари на час са? Колко пари на час работа плащаш?



Отговори.
 
От: Търся някого за една работка..

E недей така - до преди 1 минута даваше 80 лева, сега пък 60? Видяха ти се много и смени офертата ли?




Отговори.
 
От: Търся някого за една работка..

Пуснах лично.
 
От: Търся някого за една работка..

Това колко пари на час са? Колко пари на час работа плащаш?



Отговори.

Това са парите за СВЪРШЕНА работа. А колко ще работи човека си зависи само и единствено от него. Ако се надъха може и бързо да свърши работата. Ако ли не, може и по-бавно.


E недей така - до преди 1 минута даваше 80 лева, сега пък 60? Видяха ти се много и смени офертата ли?




Отговори.
Който плаща, той поръчва музиката.
Моя си е офертата, и аз преценявам колко пари да дам за свършената работа. От тук нататък вече, дали човека ще се съгласи да работи или не си е негово решение.
+ Това съм си редактирал мнението за няколко минути.. от както е пусната публикацията. А не след като са ми писали да кажем хора, и тогава да намалям цената.

Пуснах лично.

Имаш ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Търся някого за една работка..

Имах такъв сайт, който го смъкнах, с доста клипчета в него. Мисля, че се сещаш кой е. Пиши ми на лично, ако те интересува (мога да ти шитна цялата система заредена с клипчетата).
 
От: Търся някого за една работка..

Не разбрах тези клипове трябва да се пускат или трябва само линковете да се вкарат в текстовия списък? Във всеки случай да ги сложим по 2 минути на клип - да влезеш, да намериш подходящ клип, да провериш дали вече го няма и да го добавиш. Това са по 30 клипа на час, което за ден да го сложим около 200. Следователно работата според мен е за около 10 дни. По 30лв надника, аз бих я свършил за 300лв. Ако не си намериш някой за тея 60лв, може да ми пишеш.
 
От: Търся някого за една работка..

Не знам пич, аз като ти чета обявите като ти трябва човек, имам чувството,че се търси роб, не знам защо - стила на писане е винаги с капсове, удивителни, навиквания, като че някой ти е длъжен да ти свърши работата, а ти си мега шефа и се разпореждаш. Може да поръчваш музиката, ама като няма кой да я свири, ще я поръчваш и ще си я свириш сам накрая. С такова впечатление съм останал от твоите оферти, не знам защо, но винаги ми е правело впечатление в обявите ти, не е първата тема така, да не кажеш, че си говоря ей тъй :



http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32757 - това изби рибата, уникална тема стана.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33869
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29483 и това е епик с програмера.

Та във тея теми + тази виждам, че ТИ се нуждаеш от хора, пък писането ти е като на робовладелец - едва ли само аз го усещам така. А относно свалянето на цената - интересно ми стана как пусна темата с 80 лева и след 2 минути я смени на 60 - а пък такива фрази като : " аз поръчвам музиката" - българска му работа, не си мисли, че някой ти е нужен за каквото и да било.
 
От: Търся някого за една работка..

От тези публикувани теми разбирам, че често не си доволен от хората, които работят за теб. Замислял ли си се, дали проблема не е в теб? Това нещо ми прилича на причината за постоянното текучество на нови работници в Macdonalds.
 
От: Търся някого за една работка..

Принципно бягайте от хора, пишещи по работа с капсове. Лично мнение.
 
От: Търся някого за една работка..

Ако е само за събиране на линкове (до видеа или до каквото и да е), това с автоматична стъргалка (паяк) ще стане лесно и парите са си добре. Това с пускането и подбора на клипчета не разбрах какво общо има с текстовия файл. Дай линк до сайта и 2-3 примерни url-та, за да видя какво се очаква като краен вид. Запазвам си правото да се откажа от работата (преди започването ѝ, естествено) ако не ми хареса. Един от най-важните критерии за да харесам една работа е да е с ясни условия. Очаквам извадка от този текстов файл на ЛС + обяснение във връзка с "пускането" и "подбирането" на клипчета и каква им е връзката с текстовия файл.
 
От: Търся някого за една работка..

До колкото разбрах, вече има човек назначен на тази длъжност за събиране на клипчетата... Така че не се хвърляйте много :)
Бая бързо го е намерил. Браво с пожлание за разбирателство и успешна работа.
 
От: Търся някого за една работка..

Вие за какво седите в този форум не мога да разбера? Да критикувате хората постоянно и да чудите за кво да се заядете, или да помагате да се развива форума?

Намерих човек, за 1-2 дни ще свърши работата.. да не кажа за НЯКОЛКО ЧАСА..
Работата е супер елементарна и лесна.

ЛИЧНО МОЕ мнение си, АЗ колко пари ще дам на човека. Ако искам мога да му да 100 лева, ако искам мога да му дам и 10 лева.
Пак казвам, Който плаща, той поръчва музиката.
Не съм карал НИКОЙ на сила да работи.
Разбира се, че проблема може да е в мен, никога не съм го отричал. Аз съм труден характер, лош съм, и с мене се бачка трудно, като на някой не му отърва, по живо по здраво, и това е. Някакъв проблем има ли?

Работил с хора тук, и са ме лъгали няколко пъти, и от тогава вече вяра имам рядко. НО и съм намерил много добри приятели, с които до ден днешен си работя, и се чуваме.

И капслока, че го ползвам за определени думи, с които подчертавам, какво точно искам да се се свърши, не мисля, че е проблем.
Работил съм с хора, които 20 пъти им обяснявам едно, те правят друго. За това реших да подчертавам най-важното като сложа малко капслок. Има ли проблем ?

Айде моля Ви се, гледайте си живота, бизнеса, гаджетата там и си правете каквото си искате, и ме оставете да си пускам аз темите, каквито смятам, че са правилни за да намеря точния човек с когото работя.

П.С. Най-малко пък от Аланфорт очаквах да се заяде с мен, въпреки, че всеки път те подкрепям и заставам зад теб...

@Firefly за 1 минута може да намериш 6-7 линка..
@Unwise, още снощо намерих момчето.
@Alanfort - Защо да не си променя цената? Темата съм я пуснал, и в рамките на 5 минути съм си корегирал поста и условията. Това, че ти не спиш и дебнеш на хората темите да видиш, кой какво прави и предлага, не е мой проблем.
 
От: Търся някого за една работка..

@Alanfort -Това, че ти не спиш и дебнеш на хората темите да видиш, кой какво прави и предлага, не е мой проблем.
:D :D
....................

Обичам да коментирам офертите на форума особено търся/ предлагам / пазар - след като е безплатен, така ще бъде - като го направят платен ( а това няма да стане) тогава ще се въздържам да коментирам дадени оферти в пазара, но засега ще продължа да дебна из темите на хората.
 
От: Търся някого за една работка..

Можеше да се очакват такива коментари - дори предполагам, че си си помислил за това...
от къде дойдоха всички тези коментари: като прочета цялото задание, всички условия и изисквания - изведнъж попадна на сумата от 60 лв.
която на фона на 2000 броя клипчета изглежда доста малко...
не може да се каже за колко време ще се свърши работата без да се пробва.

60 лв. не са малко ако за ден два отделиш по час-два - особено ако бюджета ти зависи изцяло и само от родителите.
работа за ден-два, дори три - ще се вземат пари за кафе и цигари за седмица и най-важното: без да се надаш и да чакаш на готово от родителите си - т.е. самостоятелност.
 
От: Търся някого за една работка..

тва 3 стинки на линк ли прави?
 
От: Търся някого за една работка..

По-горе споменах, че за тази цена за мен има полза само ако се създаде автоматичен алгоритъм, който да свърши работата. Ръчно 2000 линка да щракам, да преценявам, да правя copy+paste... Това бая пари ще дръпне, 'щото човека дето го работи трябва да яде. Ако машина го върши (ако е възможно), тогава разходите и времето за изпълнение на работата са с в пъти по-малки числа.
 
От: Търся някого за една работка..

Аз го харесвам. Щото само преди 1.5y пускаше теми да пита как се прави флашгейм сайт и въобще не беше в час с почти нищо. А ето сега и работа дава. Ми браво - Мисля, че заслужава уважение - 1 на 20 го постигат това. Пък кога ще черпи форума и идея си нямам :rolleyes:
 

Горе