Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Blinky

Owner
Искам, след моя РД, да поздравя едни хора, които знам, че днес имат празник и за доста ценни за форума. Това са ktomov и s1yf0x.

Честит Рожден Ден, момчета. Пожелавам ви много щастие, здраве и професионални успехи. Нека късмета и успехите да ви съпътстват винаги. Наздраве от мен. :)
 
Всички се изредихме да остаряваме. Не е на добре работата :/

Мерси много Blinky! Да ти се връщат пожеланията :)
 
  • Like
Реакции: snux
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

:) Рано е още за наздраве, но довечера ще вдигна по едно и за теб и за Красен. Да ви се връщат всички пожелания и на двамата!
 
  • Like
Реакции: snux
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит рожден ден от мен и на двамата! Да сте живи, здрави, прави, корави и много успешни! :)
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит Рожден Ден и от Мен !

Пожелавам Ви Веселба :) до Зори
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Честит Рожден Ден и на двамата.
 
От: Re: От: Re: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Еее, недей така, достатъчно депресиращо е, че остаряваме. :)

Стига глупости, няма никой депресиран :), а относно това дали останалото ще дойде само или не - въпрос на цели и инат. В БГ трябва да си като оса, колкото повече те бият, толкова по-силно да жилиш!
 
Re: От: Re: От: Re: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Стига глупости, няма никой депресиран :), а относно това дали останалото ще дойде само или не - въпрос на цели и инат. В БГ трябва да си като оса, колкото повече те бият, толкова по-силно да жилиш!
Без глупости. Няма и за какво да се депресират хората. Просто е в кръга на шегата, това е всичко. :)
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

Изглежда стрелците рулират из тукашните среди:). ЧРД:beer:
 
Благодаря много на всички. Да ви се връщат пожеланията, отивам да шибна някоя напитка за мое и ваше здраве :)
 
От: Честит Рожден Ден на ktomov и s1yf0x

И от двамата потребители имам много добри впечатления. Като цяло за по-специфични проблеми те винаги са насреща с правилен отговор. Честит рожден ден и на двамата, много здраве и успехи в делата. :beer:
 

Горе