Защо няма да гласувам за БСП!

Green Bars

Well-Known Member
Та първо да спомена че и за ГЕРБ няма да гласувам, причините са много.
Но ето защо няма да гласувам и за БСП:
Намеренията на БСП, ако спечели изборите, са да увеличи осигуровката за пенсия с 1.2 процентни пункта, а за безработица - с 1 пункт.

Всеки който обещае, че ще вдига данъци и осигуровки губи моя глас завинаги!
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Та първо да спомена че и за ГЕРБ няма да гласувам, причините са много.
Но ето защо няма да гласувам и за БСП:


Всеки който обещае, че ще вдига данъци и осигуровки губи моя глас завинаги!

Ей сега ще те емнат левите идеалисти, щото си гаден капиталист не мислещ за слабия и бедния, както те мислят след като ти вземат парите :D
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

В друга тема един колега ви каза БСП - "лява" партия с дясна политика и веселите Маргаритки-гербери правещи се на крайно десни с лява политика и решения
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Защото не съм малоумен.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

В другата тема полвината форум гласуваха за бсп, тука тишина, странна работа..
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Сигурно защото червените фенове са тихи и плашливи като мишки или тези гласове са на акаунти с 0-1 мнение. Хубаво е да може да се ограничават анкетите да не може да се дава глас от акаунт с по-малко от 10 мнения да речем.
А иначе и аз няма да гласувам нито за ГЕРБ, нито за БСП, нито за ДПС, нито за Кунева. За момента съм си набелязал една "неголяма" партийка. Естествено, мога да реша да гласувам и за друга. Смятам, че трябва да се гласува за партии, които досега не са управлявали (сами или в коалиция), защото управлявалите вече са имали своя шанс и явно са го пропилели след като държавата е в моментното неприятно състояние. Шизофренично е да мрънкаме срещу управниците и после да ходим да гласуваме за същите.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

В другата тема полвината форум гласуваха за бсп, тука тишина, странна работа..
Едно е да гласуваш анонимно, съвсем друго да излезеш с официална публична декларация.

А защо няма да гласувам за розовата партия? Ами дори заради цвета - не смятам, че е мъжки цвят. Освен в някои по-особени случаи.
Иначе мотивите могат да направят роман. Но нито имам време и желание да ги пиша, нито ще ми донесат доход.

И не ми опонирайте, че червения цвят е на БСП. Червения цвят е на БКП!
Който мисли друго, живее в заблуда. БСП окрадоха всичко от БКП, но по странен и невероятен начин вкараха дясна политика в програмата си. Както и в личните си постъпки...
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Няма значение за кой ще гласувате не се заблуждавайте всички са от една глутница и няма да допуснат никви овце,дори и да се появят и те ще станат вълци,иначе ще бъдат изядени,всичко е пълен цирк,такъв е живота борба за оцеляване,по-хищния оцелява:)
Лошото в случая е,че ние сме овцете,а овчаря е с вълците:)
 
Последно редактирано:
От: От: Защо няма да гласувам за БСП!

Едно е да гласуваш анонимно, съвсем друго да излезеш с официална публична декларация.

А защо няма да гласувам за розовата партия? Ами дори заради цвета - не смятам, че е мъжки цвят. Освен в някои по-особени случаи.
Иначе мотивите могат да направят роман. Но нито имам време и желание да ги пиша, нито ще ми донесат доход.

И не ми опонирайте, че червения цвят е на БСП. Червения цвят е на БКП!
Който мисли друго, живее в заблуда. БСП окрадоха всичко от БКП, но по странен и невероятен начин вкараха дясна политика в програмата си. Както и в личните си постъпки...


За всичко съм съгласен освен за цвета. Най-мъжкия цвят е червеното и то от няколко хилядолетия
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Да допълня,
ще гласувам за тези, които обещаят да намалят данъчната тежест и бюрокрацията върху предприемачите.
Корпоративния ни данък е нисък, но от там нататък всякакви допълнителни такси смазват малкия и средния бизнес. Да не говорим за хилядите бюрократични пречки.

Тия от БСП не знам дали са наясно, че всяко увеличаване на данъци и осигуровки води до увеличаване на безработицата. Ама тях кво ги бърка това, тамън повече бедни ще има които да гласуват за тях.
А за обещанието им да намерят временна заетост на стотици хиляди ... знам им тази политика. От това страдаме и в момента, защото предния път като бяха на власт напълниха институциите с бюрократи на държавна хранилка, така изкуствено намалиха безработицата, но какво от това като тези "заети" са на гърба на бизнеса и предприемачите.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Брей..... те ГЕРБ като че ли не са управлявали... голяма опозиция са ГЕРБ... пак ще ги върнете и пак ще ревете, но тоя път ще е фатално.
То има момент такъв, че социалната политика ще е по-важна именно заради глупостите, които направиха ГЕРБ, на тях се оплаквай, че съсипаха държавата, не БСП да са ви виновни по презумция за всичко.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Брей..... те ГЕРБ като че ли не са управлявали... голяма опозиция са ГЕРБ... пак ще ги върнете и пак ще ревете, но тоя път ще е фатално.
То има момент такъв, че социалната политика ще е по-важна именно заради глупостите, които направиха ГЕРБ, на тях се оплаквай, че съсипаха държавата, не БСП да са ви виновни по презумция за всичко.

добре де, кажи за кой е по-добър вариант от Герб :)

само не казвай ДПС, PLS!!!
guillotine-smiley-emoticon.gif
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Онзи ден гледам някаква анкета във фейсбук за коя партия ще гласуваме ... ГЕРБ водеха доста и след тях БСП. Не мога да проумея как има промити мозъци още и не им ли дойде акъла че от герб и бсп няма нищо хубаво да види тази държава.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

За пръв път от доста време не само че не знам за кои да гласувам, а дори нямам грам предпочитания или неееещо, което да ме подтикне в някаква посока. Не ден за размисъл, ами година за размисъл или две трябват на тия избори. То бива, бива да няма едни нормални, ама чак е страшно...
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Онзи ден гледам някаква анкета във фейсбук за коя партия ще гласуваме ... ГЕРБ водеха доста и след тях БСП. Не мога да проумея как има промити мозъци още и не им ли дойде акъла че от герб и бсп няма нищо хубаво да види тази държава.

aйде де, кажи ми
scratch_one-s_head.gif


виж примерно, аз съм ЗА България на селяните
sorry.gif
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Догодина като направим една иновативна реформаторска партия ще има за кого да гласувате :p

Иначе в момента всичко си е брак, единствено като вариант виждам за някой, който не е бил на власт и след първите наченки на мизерии да го свалим с камъни и нови избори докато не им дойде акъла :D
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Доколкото чух има регистрирани 71 партии. Ако имаме малко акъл в главата и ни пука за държавата, би трябвало подробно да проучим коя партия какви неща предлага и обещава. Мързелът да се занимаваме се нарича безотговорност.
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Защо няма да гласувам за БСП ....Защото се казват БСП / БКП /, защото 20 години ми писна да гледам едни и същи муцуни, защото ми писна да слушам едни и същи обещания и защото имам дете и искам като порасне да да живее нормален живот.

P.S.
Няма да гласувам и за ГЕРБ
 
От: Защо няма да гласувам за БСП!

Доколкото чух има регистрирани 71 партии. Ако имаме малко акъл в главата и ни пука за държавата, би трябвало подробно да проучим коя партия какви неща предлага и обещава. Мързелът да се занимаваме се нарича безотговорност.

Предлага и обещава е едно, а изпълнява е друго.
Мързелът да се занимавам да проверявам кой какво обещал и кой какво изпълнил, ми спестява една купчина бъдещи псувни и разочарования.
 

Горе