АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много не подкрепят ГЕЯ, но като чуят за Борисов подскачат
като че ли са комплексирани :D

Това към мен ли е? Ако е към мен ще те помоля да обясниш как точно може да ме комплексира Борисов? Наистина не незнам как може да ме комплексира. Разбирам да сме авери с него и да го знам, че има 30 санта патка и да ме комплексира, но случая далеч не е такъв.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това към мен ли е? Ако е към мен ще те помоля да обясниш как точно може да ме комплексира Борисов? Наистина не незнам как може да ме комплексира. Разбирам да сме авери с него и да го знам, че има 30 санта патка и да ме комплексира, но случая далеч не е такъв.

Според мен ако те фане в тясна стаичка бая ще те комплексира :lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Какво те накара да си го помислиш? :mrgreen:


Интуиция!

Постоянно повтаряш гея, гея, гея... а да хвърлиш нещо във въздуха, без да кажеш за кого го хвърляш какво е? Това си е присъщо за жените... Ако ще ме нападаш направи го директно, ако е към някой друг напиши за кого е. Така да казваш неща и да си оставаш варианти за лавиране не е мъжка постъпка. Ако ти отвърна ще кажеш не беше за тебе, ако не ти отвърна ще кажеш за тебе беше.... Това са гейски работи братче... Дръж се като мъж ако обичаш!
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Според мен ако те фане в тясна стаичка бая ще те комплексира :lol:


Мислиш ли? Що пък аз да не го комплексирам?
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Интуиция!

Постоянно повтаряш гея, гея, гея... а да хвърлиш нещо във въздуха, без да кажеш за кого го хвърляш какво е? Това си е присъщо за жените... Ако ще ме нападаш направи го директно, ако е към някой друг напиши за кого е. Така да казваш неща и да си оставаш варианти за лавиране не е мъжка постъпка. Ако ти отвърна ще кажеш не беше за тебе, ако не ти отвърна ще кажеш за тебе беше.... Това са гейски работи братче... Дръж се като мъж ако обичаш!

Прочети какво написах. Не съм се обърнал към теб - най-малкото защото не те познавам.
И друг път съм го казвал това същото и мисля, че е вярно.

Друг пример който мога да дам е със Сидеров - той пък съсипа партията само и само да си го върне на Борисов (колко си го върна не знам :mrgreen:).

Има и много които мразят Борисов - само защото е различен. Може да не подкрепят БСП, но мразят "Бойко" - такъв пример е един наш съфорумец. Uni-web той подкрепи БСП защото "мрази" (или там каквото е) "Бойко" - все едно той е "краля (премиера) слънце". После защо бил такъв?
Ами вие го правите такъв бре.

Виж @Реминд какви ги говори - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44647&page=2&p=464363#post464363
ето какви са хората на БСП, освен пенсионерите и циганите разбира се
какво ще рече "Турския ибрикчия" - и това го казва, човек подкрепящ БСП и партия управляваща благодарение на БСП вече втори път???
що за малоумно е това?

Еми ГЕЯ казвам на Сергей - това не е ли ясно? защото ме дразни и ми се вижда някак мазен и много нагъл.
Аз не подхвърлям нищо..само от БСП ви подхвърлят...току виж се хванали на въдицата.

Говориш за мъжки постъпки - всеки нормален мъж (особено що се отнася до човекът който е отговорен за тази съкрушителна загуба) би си подал оставката след парламентарни избори 2009. Да падаш на колене пред противоконституционна партия - е това вече е върхът!
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Виж сега,nortrant, недей говори така за БСП и ДПС,те всички до един преживяха ВЪТРЕШЕН КАТАРАЗИС :D Фактът,че БСП ги подкрепят хората над 55 години,неграмотните и необразованите говори достатъчно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Другото което ме дразни е това, че казвате - Гея е добър, Борисов е лош.
Според мен не може да се разделят така. И двамата са еднакво зле. Няма как да кажем за 3 години дали е добър или не.

То за Тодор Живков който е управлявал няколко десетилетия НЕ може да се каже дали е "добър" или "лош" управляващ - вие ми говорите за 3 години управление на Борисов.
Няма да споменавам, че е направил няколко неща в политическата си кариера за която СтанишеФ не може и да сънува - едно от което е самостоятелно явяване на изборите каквото и да му коства това.

а БСП колко време вече е в парламента? не са ли нагли?

Не подкрепяте БСП, но мразите Борисов и заради това ще подкрепите партия която по принцип не подкрепяте? wtf?
така правите услуга на тези които не подкрепяте - какво ще спечелите от партия която не подкрепяте?

Ако трябва да избирате между Станишеф и Борисов кого бихте избрали?
аз казвам Борисов защото:
- той не мълчи като пън
- няма повече грешки от който и да е друг управляващ
- явява се самостоятелно на изборите
- през 2009-та се видя колко са доволни хората от гея
- кризата започна в края на управлението на БСП и ДПС - НЕ вярвам гея да беше се справил по-добре
- място за социалисти, националисти, антиконституционна партия - НЯМА в парламента
- БСП започват с техните си мерки - раздадат по някой лев на майките/пенсионерите и задължително на циганите - така не мисля, че се работи. По-добре създай работни места с висока - на мъжете да им вдигнат заплатите с по 50 лв. вместо да давате на майките тези 50 лв като помощ/ За циганите също трябва работа вместо помощи. И стига сте подпомагали със всеки мандат РАЖДАНЕТО на ДЕЦА от ДЕЦА.

Когато кажете, че не искате Борисов отново - помислете и кажете: Ако бСП управляваше още 4 години, по-добре ли щяхме да бъдем? А Сигурни ли сте?
Ако можете да върнете времето назад - бихте ли заложили най-скъпото си на такъв облог? Не? а не бяхте ли сигурни? (тогава защо толкова яростно защитавате партия загубила по такъв начин изборите и не показваща, че ще се справи по-добре отколкото всеки друг кандидат? - защо не оставите нещата така - избрали сме Борисов - за добро или лошо..това е което свърши. Но да подкрепиш някой който по принцип не подкрепяш, само защото ти не си доволен от Герб или не го харесваш заради самия Борисов) има хора които не гласуват за Герб заради Борисов)

Знам..няма как да бъдем сигурни и никой не би се обзаложил (дори самия Гей).
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

aйде да кажа и две думи за (може би) най-изявения бесепар във форума - Remind

една случка от близкото минало (преди няколко месеца, не си спомням точно кога..но беше преди изборите) та той спамеше в някаква тема - не си спомням на каква тема беше, но нещо за американците стана дума. Той почна да ги хейти и стигна до американските бази.
(дали ще бъдеш подлога на американците или на руснаците е все тая..аз предпочитам да се възползваме от стратегическата си позиция заради която векове наред сме били мишена и да започнат да ни уважават)
Та както си хранеше американците колко лоши били, спомена и за базите. Аз видях това.
Тогава той се включваше много активно по всички теми и пропагандираше за БСП.
Не знам дали са му платили, но е трябвало да каже предварително, че пропаганда във този форум за БСп не се прави лесно - не е като да идеш при пенсионерите - да им занесеш някаква храна (това е подигравка според мен) да им кажеш, че ще вдигнеш пенсиите и да си заминеш.

Той викаше (Caps Lock-a беше включен по default) и се хвалеше постоянно, че разбира от политика едва ли не повече от всички нас взети заедно!
За защита си служеше със смешни и жалки инструменти: "бил следил всички новинарски канали (под "всички" е имал предвид ТВ7 и Нюз7 :D).

Постовете му не струваха толкова колкото сигурно са му плащали - той не казваше нищо. Само глупости раждаше.
А дългите му постове бяха копирани. 98% от темите му бяха по шаблон: намира новина за Гея - отваря НОВА тема, шляп малко копиран текст - на ви линк и коментирайте :p

да се върнем на случката за която искам да разкажа
все още като се сетя за нея ми става смешно и жал за него и всички които са гласували за бсп заради неговата пропаганда (или на негови "колеги")

та тогава той като започна да хейти и за американските бази
аз лекичко го сръчках преди да е станал съвсем за резил, че ГЕЯ настани американските войници на българска земя!
той това не го очакваше..сигурен съм, че го е проверил защото не е могъл да повярва
всичко което е писал до сега излиза, че е срещу неговия Гей!

Спря да пише толкова яростно. Аз го подкачах на тази тема (Какво ще прави Гея с американските бази ако спечели изборите и т.н.) в няколко различни теми където той пишеше аз го питах - само и само да отговори защото имах предчувствието, че отговора му ще остане в история.
"Гоних" го няколко дни в няколко теми докато той най-накря реши да отговори - разбира се беше некомпетентен.
каза нещо от сорта - "това не е важно. Първо трябва бизнеса да потръгне и тогава ще мислят за базите" :D
как да не е важно? нали до сега плюеше по американските бази колко лошо било да са тук?

еми това - като че ли заради него намразих бсп още повече
той спря да пише във Форума..още по-малко в този раздел което е странно
точно сега трябва да бъде най-активен
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ти не беше ли от село бре? От де ги знаеш тея работи?

Не ми пука за София, ако ще и след Турно Магурели да я наредят:) Фактите са такива, за последните години голямото село изпада до нивото на градове, които са минали или минават през гражданска война. Не си го измислям аз, аз просто показвам фактите. Това че ви е трудно да го приемете си е ваш проблем. Това че "наши" фирми са взели пари от Европа да лъснат малко мегдана, не значи, че града е цъфнали вързал.

Язе съм от Село. ;)

Отдавна разумните ора не се информират от Българска Ташак телеВизия.
Както и не гласуват за Болни ефендита.
Чичовото...
:p
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Говориш за мъжки постъпки - всеки нормален мъж ...

... би си посипал главата с пепел, ако е гласувал за Атака на последните избори.
(Стига да е нормален и да е Мъж.)

Ама да се говори за мъжки постъпки е едно, а да се постъпва по мъжки е друго...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе тази тема яко съпорт на леви ориентации, а по презумпция всички трябва са десни или по-точно свободни възгледи, в другият форум така ли е?
Момчета повечето ви знам, но стане ли дума за политика ебаси филма дето става :D, като всички спортове на терена/пистата спротна злоба мрезене извън него всички са пичове :p

Само едно не мие ясно, защо тук не се говори за по-свободни пол. възгледи, а за яко левашки изцепки?! И аз мисля, че е мега глупаво всички мразим ББ и цел номер едно да е извън и да му се върне, като не се знае какъв вълк се вкравка в кошарата. Почти 100% съм сигурен, че вълк тройната коалиция 2 ще се изрине като оборски тор, както вълк тройна коалция 1. Докато мразите и взимате емоционални решения, не ви ли става интересно дали някой няма да взима рационални решения, но за себе си не за нас като народ? Като мине емоцията после ще е късно. Не искам да ви казвам, бях прав като ви говорих преди, но ..... Ще се сетя какво каза сЪрГей - какъвто е народа, такива са и политиците му! Щото се заговори за мъже, то каквото името на водача да не се окаже, че е пълно с гейове?
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

[video=youtube_share;79fCYLlzeuY]http://youtu.be/79fCYLlzeuY[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудно ми е сега кой първи ще каже, Роджърс и ко, са платени и им са дали 40 кинта. Дали от кръга на БСП-то или Юруш-а:D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА


Мишо Шамара - един титан на мисълта.

Та по заглавието на темата - организаторите и подкрепящите подписката:

Петното, Шамара, Бат Сали, Барека, СССР и клуба на пенсионера.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз няма да кажа, че са платени, ама ще кажа, че жестоко се изложиха с тая изцепка! Чувал той за България и какво е положението тука... Някой вярва ли го това? Разбирам, че ви кефи, ама си е съшито с бели конци. Някой яко го е подхлъзнал според мен, даже и да не е взел някой лев човека.... Но той е тук за пари, няма лошо и някоя кинта отгоре да е сложил.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

До колкото разбирам, това е негова запазена марка и не веднъж е правил подобни неща там къде са има протести. Като цяло неговата философия е анти правителствен контрол и нормално да подкрепя тез, който се борят срещу тези който искат повече и повече власт.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз няма да кажа, че са платени, ама ще кажа, че жестоко се изложиха с тая изцепка! Чувал той за България и какво е положението тука... Някой вярва ли го това? Разбирам, че ви кефи, ама си е съшито с бели конци. Някой яко го е подхлъзнал според мен, даже и да не е взел някой лев човека.... Но той е тук за пари, няма лошо и някоя кинта отгоре да е сложил.

Духа на цялото шоу е политически - свалянето на комунизма. Кои са на власт - комунистите.
Що да не вика оставка?
 

Горе