АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Re: От: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И то цели 3 години и половина...
Хахаха, да. :)

@rombeca, защо си мислите, че като хранят хората Боко, са червени. Аз и на тия им сипвам. :)
 
От: Re: От: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДП

Хахаха, да. :)

@rombeca, защо си мислите, че като хранят хората Боко, са червени. Аз и на тия им сипвам. :)

Това беше специално за боби98. Щото той само това повтаря де...

Аз им сипвам на всички, и пак ще повторя, че и дедо бог да вземе властта, и той ще ни потопи повече.

Това е положението. В България политици стават възможно най неподходящите хора, по простата причина, че подходящите не желаят да се занимават.
 
Aaa, Sorry. И тези за нищо не стават. :) Но като един оптимист, ще се радвам да греша. :)

Имаше една статия, която днес прочетох. Ще я шерна тук: www.burgasnovinite.bg/Alchnostta-na-balgarite.html - доста ми хареса. И като ги гледам, няма оправия. Това е. Не е достатъчно да откраднеш за едно Бентли, трябва за повече, ако може за всеки роднина. И това ще прецака всичко. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И то цели 3 години и половина...

незнам дали Бойко е имал достъп до информацията до която имаше Пеевски
какво илиза - че две мутри са имали достъп (едната поне по документи ЕДВА ли - другата 100%)

тогава защо подкрепяш БСП след като са същите?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е тва не мога да им разбера на герберастите

Може мутра пожарникар да е министър председател

Може педал да е президент

Може тъп физкултурник да е вътрешен министър

Може дебела свиня да удря този и онзи по списък от тефтер

Ама не можело супермаркетите да не работят в събота и неделя - И в случаят се коментира поредната изсмукана от пръстите информация - Като го кажат от парламентарната трибуна като за Пеевски тогава коментирайте щото ми писна да ви слушам жалкото скимтене за такива щуротии
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ама не можело супермаркетите да не работят в събота и неделя

кой е казал, че не може? :shock: :shock: :shock: ааа да, някакъв си спас панчев

ето го:
%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81-%D0%B8-%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9-22.jpg
 
Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ама не можело супермаркетите да не работят в събота и неделя - И в случаят се коментира поредната изсмукана от пръстите информация - Като го кажат от парламентарната трибуна като за Пеевски тогава коментирайте щото ми писна да ви слушам жалкото скимтене за такива щуротии
Да, ама едното го раздухва медиите, а другото си се знае и вижда, но докато не го прочетат, няма да се възмутят. И аз много се чудя. Като гледам какво се случва във фейса, почти не съм видял чисто статуси. Винаги има някой шернат линк на някоя медия с някоя написана новина - скандална или не. Явно на хората им харесва да ги води емоцията, което аз лично не го разбирам, но ако това им запълва празнотата в живота - няма лошо. :)

Мен лично повече ми харесва да научавам как някой е помогнал на някой, как някой нашенец е успял тук или в чужбина, нещо което да ме накара да се чувствам по-щастлив. Някак няма как да шерна някаква циркаджийска история.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

незнам дали Бойко е имал достъп до информацията до която имаше Пеевски
какво илиза - че две мутри са имали достъп (едната поне по документи ЕДВА ли - другата 100%)

тогава защо подкрепяш БСП след като са същите?
Не бате, Бойко не е имал достъп до информацията, управлявал си е далаверите без информация. :D

Или да ти напомня, че подслушванията са паднали с 300% с новото правителство, което не видях да е покачили престъпленията с 300%. Имам една загатка за тези, които обичат да мислят - щом подслушванията са спаднали с 300%, а престъпността си седи същата, каква реална е била целта на тези послушвания, освен да изхарчат парите на данъкоплатеца? :)

И аз ще го кажа, защото много тъпо коментари от рода на "ти защо ги подкрепяш". Кьорави ли сте, кой е казал "аз съм за тези" или "искам ги". Повече изразяват едно мнение тук - и двата щаба не стават, но предишните направо се оляха, пък се възмущаваме на сегашните. Това е общата идея на тези дискусии тук, ако не сте наясно. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

писна да ви слушам жалкото скимтене за такива щуротии

то всичките им предложения са такива щуротии
значи по тази логика не трябва да има новини - дай да затворим БНТ, А?

знам, че ГЕЯ не иска да се коментира, не иска да го разпитват, нито да слушаме какво говорят
само да си седим мирно и да мълчим

но това не ти е 2006-та
както Реминд преди пита защо тогава не се е писало толкова в нета
колко болен мозък трябва да си, че не може да се усетиш, че вече е различно и на гея ще му е е по-трудно


@$INeed$ - съмнявам се да са подслушвали крадци на коли, теб или мен :D
Подслушвания във всяка една страна!

аз говоря за достъп до секретна информация, ти ми плещиш за подслушванията

от подслушване трябва да се страхува този който има какво да крие (т.е. получената информация да може да се използва като компромат - ако благодарение на тези незаконни подслушвания са се сдобили с такива компромати, то за теб и мен не би имало значение - при положение, че имат какво да крият - би трябвало да бъдат лишени от всякаква защита от НАША страна)

подслушвания е имало и по време на управлението на ГЕЯ - "Галерия"
тогава подслушвали дори журналисти
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"подслушвания е имало и по време на управлението на ГЕЯ - "Галерия""

Не само това, но и Владимир Писанчев, който открива скандалната разработка "Галерия" (по нея бяха подслушвани редица политици, издатели и журналисти) го направиха шеф на ДАНС. Надявайте се да няма подслушвания и при новата тройна. Нищо нова под слънцето.

п.п. Не трябва да се забравя, че с промените, приети от управляващите, мандатът на шефа на ДАНС, както и този на заместниците му, беше увеличен на 5 години. Тоест даже и да ги свалят от власт техния човек да остане да контролира службите.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"подслушвания е имало и по време на управлението на ГЕЯ - "Галерия""

Не само това, но и Владимир Писанчев, който открива скандалната разработка "Галерия" (по нея бяха подслушвани редица политици, издатели и журналисти) го направиха шеф на ДАНС. Надявайте се да няма подслушвания и при новата тройна. Нищо нова под слънцето.

Разбира се, че няма виж кво ти пишат, паднали са с 300%. Ще попиташ как така и от къде са тия сведения ами много просто. Преди когато ГЕРБ бяха на власт се подслуваха 3 партии - БСП, Атака и ДПС. Сега като тези 3те са на власт се подслушва само една партия ГЕРБ -> демек 3 пъти по малко. :lol:

Галерия вече е история, дори тези които са чували вече са забравили ...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Галерия вече е история, дори тези които са чували вече са забравили ..."

Ето затова сме на това дередже.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@nortrant, не може даси много сигурен кой са подслушвали и кой не. Нали? А не мисли, че са се ограничли само с послушванията, само да ти кажа, че бившия (по време на ГЕРБ) началник на ДАНС няма как да не е давал информация, ако не на премиера, то на министъра на вътрешните работи, което за мен си е същото. :)

от подслушване трябва да се страхува този който има какво да крие

Това е много грешно мислене. Да си чувал за корпоративни тайни или лично пространство? :) Информацията може да се ползва по много начини. Подслушвания ще има винаги, но някак не ми е приятно данъците ми да отиват, за да ме подслушват. Сякаш всичко друго ми е мега добре, че да ми ги харчат в това направление парите. И какво като подслушват? Все същото си беше.

П.П: Сайтът на ДАНС е ужасен и плюе грешка при търсене в търсачката им:

The page cannot be displayed

Explanation: There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.
Try the following:

Refresh page: Search for the page again by clicking the Refresh button. The timeout may have occurred due to Internet congestion.
Check spelling: Check that you typed the Web page address correctly. The address may have been mistyped.
Access from a link: If there is a link to the page you are looking for, try accessing the page from that link.
Technical Information (for support personnel)

Error Code: 500 Internal Server Error. The request was rejected by the HTTP filter. Contact the server administrator. (12217)

WTF :O
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Разбира се, че няма виж кво ти пишат, паднали са с 300%. Ще попиташ как така и от къде са тия сведения ами много просто. Преди когато ГЕРБ бяха на власт се подслуваха 3 партии - БСП, Атака и ДПС. Сега като тези 3те са на власт се подслушва само една партия ГЕРБ -> демек 3 пъти по малко. :lol:

това беше добро! :lol:

@nortrant, не може даси много сигурен кой са подслушвали и кой не. Нали? А не мисли, че са се ограничли само с послушванията, само да ти кажа, че бившия (по време на ГЕРБ) началник на ДАНС няма как да не е давал информация, ако не на премиера, то на министъра на вътрешните работи, което за мен си е същото. :)
Да, но се съмнявам да прибягват до незаконни практики за да ме подслушват, нали?
може и да е давал информация, но по документи не е имал право - а сега с назначение на Пеевски няма да с еналага нарушение на закона - те си вкараха направо човека който щеше да иска информацията!
какво да се занимават и с него - Пеевски ще каже на ГЕЯ искам този документ
ГЕЯ ще каже на Ореха, че Пеевски иска един документ
Ореха ще каже на шефа на ДАНС, че ГЕЯ му е казал, че Пеевски иска един документ

виждаш ли колко дълго става?
толкова нагли и мързеливи същества са, че вкараха СВИНЯТА в ДАНС да се РОВИ в документите необезпокоявано!


Това е много грешно мислене. Да си чувал за корпоративни тайни или лично пространство? :) Информацията може да се ползва по много начини. Подслушвания ще има винаги, но някак не ми е приятно данъците ми да отиват, за да ме подслушват. Сякаш всичко друго ми е мега добре, че да ми ги харчат в това направление парите. И какво като подслушват? Все същото си беше.

да знаеш..толкова корпорации са подслушвали, че голема файда в момента
не успяха да направят правителство и не изкараха НИТО един компромат срещу ГЕЯ

а той какво направи заедно с бареков???
това до сега никога не се е случвало!
толкова лъжи никога не е имало...преди изборите герб се държаха така все едно не са били управляващи и са някаква малка партия - от време на време казваха по нещо

а ГЕЯ който беше на власт и не я пусна до последно - защото е толкова нагъл, че няма къде повече
почна да прави това което може най-добре - "ЩЕ СПЕЧЕЛЯ САМО АКО ДРУГИЯ ЗАГУБИ!"

то не бяха анонимни сигнали, то не беше оная лудата Манолова, то не бяха писма
и за сега - вече половин година - НИЩО???
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

то не бяха анонимни сигнали, то не беше оная лудата Манолова, то не бяха писма
и за сега - вече половин година - НИЩО???

Като сме на тая тема, някой знае ли кво стана с фалшивите бюлетини и обвинението на цецо? Май бяха само предизборни фишеци?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като сме на тая тема, някой знае ли кво стана с фалшивите бюлетини и обвинението на цецо? Май бяха само предизборни фишеци?

оооо, цецо вече излезе от затвора :p
назад си с новините :)

п.п. само ти подхвърлям (така се изразява "народен представител" - подхвърля ни идеи - ние все едно сме кучета) лъжи :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

това беше добро! :lol:

И сигурно си говорят 3 пъти по-малко. :)

Много неща не се вършат по документи. ;) Даже може би е 50:50, така като гледам какви неща излизат насам-натам. :) А все пак това само минимума. ;)

Те са го вкарали в там (не са де, но щяха), защото трябваше да върнат услугата. Да не би га е ходил по поличическите трибуни и сбирки, за да помага на народа? Хахаха, как не. :)

То в политиката е така, едно пчелят, други губят. Няма как всички да управляват. Няма да има достатъчно за всички. Ресурсът за крадене е ограничен, а всеки иска да се качи на Бентли и да има хотел на Златните. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

излиза, че те не се интересуват от това какво мислим, НИЕ?
поне малко страх няма ли от народното недоволство

мен най-много ме дразни наглостта им - колко нагли трябва да са за да предложат Пеевски
дори да е трябвало да му върнат услуга? не можеше ли да се измисли нещо друго? ПО-МАЛКо скандално?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ГЕЯ го ебават отвсякъде - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=559810954071926&id=145260012193691
на подбив го взимат всички..дори обикновени фирми :mrgreen:
примери като тези са супер много...
радиа, вестници, известни личности

този парламент е различен, въпреки, че е съставен от стари курви
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Aдмините от другия форум искат Оставка на правителството, тук сигурно са за Оставка на президента.

:D
 

Горе