АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Aдмините от другия форум искат Оставка на правителството, тук сигурно са за Оставка на президента.

:D
Хахаха, тук сме за пълна чистка, ама кой ни пита. По-скоро говоря за себе си. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е тва не мога да им разбера на герберастите

Може мутра пожарникар да е министър председател

Може педал да е президент

Може тъп физкултурник да е вътрешен министър

Може дебела свиня да удря този и онзи по списък от тефтер

Ама не можело супермаркетите да не работят в събота и неделя - И в случаят се коментира поредната изсмукана от пръстите информация - Като го кажат от парламентарната трибуна като за Пеевски тогава коментирайте щото ми писна да ви слушам жалкото скимтене за такива щуротии
Хахахаха,ти да не си на 85 години бе,mantawoman?Да вземем да спрем производството на Мерцедес,че Geat Wall и те трябва да изкарват нещо :wink: Бойко вместо да го наричаш мутра и пожарникар,може да го наричаш и Терминатора,защото толкова пъти ги бие БСП,колкото на село не си бият кучетата :D Друго си е да ни управляват такива красавци като СерГЕЙ,като Пеевски,като Мая Маналова.Следващото правителство ще го избираме от модна агенция Visage's ,Жени Калканджиева ще е министър-председател и ще са доволни всички 8) mantawoman, стегни се малко,или поне си пий хапчетата,защото много добре знаеш,че комунистите ще хвърчат от парламента.Д Във форум "предприемач" масово да се подкрепя лява идея... :lol:


П.С. По-голяма наглост от това,което се случва няма - хората,които ни обираха над 20 години сега искат да ни кажат с две думи - абе,вие търпяхте Бойко,пък нас няма ли да ни търпите?И са демонизирали образът на Бойко така сякаш те са ангелчета пред него.Не на нас тия!!!
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Във форум "предприемач" масово да се подкрепя лява идея... :lol:
Много се съмнявам в това. Ако беше така, сега щеше да прилита един банер на на Шамара насам-натам. :D :D :D

То форума са хората тук, а като гледам повечето сипват и то дащно. :) Аз също им сипвам, защото и тия са за гилутината.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Уж за по-евтин ток, а се подписали за Орешарски
Манипулирали подписката в подкрепа на кабинета в Девин и Чепеларе

brrrrrrrrrr
 
От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хахаха, тук сме за пълна чистка, ама кой ни пита. По-скоро говоря за себе си. :)

Мда, то и аз сем за чистката, но с тези политици май стана същото, както с хард лайнерите от КПСС - отеглят се от политиката, само когато умрат:) Поне тогава Сталин и гъзолизеца му Хрушчов са ги пращали на ваканции в Гулак, та е имало поне малко от малко нова политическа кръв, а тук нема такива развалекателни комплекси и че си ги гледаме май до гроб:)
 
От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хахаха, тук сме за пълна чистка, ама кой ни пита. По-скоро говоря за себе си. :)

да бе, та затова си толкова активен в този раздел :D
няма лошо да покажете гражданска позиция

добре че и двамата админа подкрепят едни и същи
че представяте ли си да бяха на различни позиции :D
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@nortrant, не мога да разбера. Ти искаш да купуваш боклуци на високи цени или просто се дразниш, че се месят в бизнеса. :)

То е едно и също. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Като почнат да се месят в бизнеса и винаги купуваш боклуци на високи цени - без изключение.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Една новина от последните дни искам да покажа на хората дето искат да върнат тиквоций и компания.


Дамаск, Триполи, Кайро...и София. Това не е сводка за активността на българската дипломация в Близкия изток, а челната четворка градове, където качеството на живот за последните пет години се е влошило драстично.

Класацията на най-добрите градове за живеене в света е направена от аналитичното звено на авторитетното британско списание „Икономист" – „Икономист интелиджънс юнит" /EIU/.

Експертите са наредили София непосредствено след Дамаск - където само преди седмица беше използвано химическо оръжие срещу цивилното население, Триполи - столицата на бившата Джамахирия на диктатора Кадафи, където допреди година се стреляше, Кайро - арена на сблъсъци между армията и ислямистките привърженици на президента Мохамед Морси.

Източник: http://www.manager.bg/news/eiu-kachestvoto-na-zhivot-v-sofiya-se-e-vloshilo-drastichno


И кво? Протестиращите искат да върнат човека, който ги изкара от Европа и ги вкара в... на кучето у гъзо:) Някой да не каже, че това не е по вина на вашия човек! Изследването обхваща развитието на градовете последните 5 години, а знаем кой управлява така наречената столица последните 5 години. Правителство + кмет почти изцяло от ГРОБ.

Малко ми приличате на онея тъпите курви, дето ги биеш и еб.ш грубо и те всеки път се връщат при тебе по кротки от всякога:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Странно, според мен столицата много дръпна последните години, обновени паркове, булеварди, градинки и тн.
Всъщност скоро идвал ли си в София?
Ще ми е интересно и други софиянци да се изкажат по темата.
Този година обаче “Икономист” са направили отделна класация на градовете, в които качеството на живот се е снижило най-много за последните 5 години. Първи в нея е сирийската столица Дамаск. Страната е в състояние на гражданска война и всеки момент се очаква чуждестранна военна интервенция. Там качеството на живот е паднало с 20,4%. В Триполи сривът е с 19,9%, а в Кайро - с 5,9%. Веднага след египетската столица идва София, в която качеството на живот е паднало с 4,9%.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ясна работата :lol:

Веднага след египетската столица идва София, в която качеството на живот е паднало с 4,9%.
“Икономист” подрежда градовете по пет критерия, като най-висока относителна тежест в индекса имат стабилността (25%) и културата и околната среда (25%). Здравеопазването и инфраструктурата имат по 20%, а образованието - 10%.
Авторите не дават разбивка на оценките, за да се види от какво се получава намалението на индекса на София. Но са посочили, че двете основни причини за падането на градове по-надолу в класацията са последиците от Арабската пролет (за градовете от Близкия изток) и финансовата криза за тези в Европа.
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ясна работата :lol:

Атина, Букурещ, Белград, Тирана не ги виждам до Кайро и Триполи. А да... там имат само криза, а при нас криза + Бойко, което си е малко по добре от гражданска война:)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Малко ми приличате на онея тъпите курви, дето ги биеш и еб.ш грубо и те всеки път се връщат при тебе по кротки от всякога:)

Сори бате, това ми става подпис :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Все пак ще е готино и други софиянци да се включат!
Аз мисля, че града последните години се развива доста добре, но всеки си има мнение...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Все пак ще е готино и други софиянци да се включат!
Аз мисля, че града последните години се развива доста добре, но всеки си има мнение...
Пич, мисля че София всеки я знай, ама софиянци дали знаят за другите градове и градчета е малко под въпрос:mrgreen:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Странно, според мен столицата много дръпна последните години, обновени паркове, булеварди, градинки и тн.
Всъщност скоро идвал ли си в София?
Ще ми е интересно и други софиянци да се изкажат по темата.
Дръпна, щото се довлякоха ноу-хау клошари и сега кофите за буклук не са това, което бяха:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

София наистина дръпна през последните години (най-вече в инфраструктурно развитие), но направо не ми се мисли къде според „Икономист" ще са останалите градове в България. Защото като изключим няколкото големи градове, положението в провинцията е много зле, особено в северозападна България.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И кво? Протестиращите искат да върнат човека, който ги изкара от Европа и ги вкара в... на кучето у гъзо:) Някой да не каже, че това не е по вина на вашия човек! Изследването обхваща развитието на градовете последните 5 години, а знаем кой управлява така наречената столица последните 5 години. Правителство + кмет почти изцяло от ГРОБ.

Малко ми приличате на онея тъпите курви, дето ги биеш и еб.ш грубо и те всеки път се връщат при тебе по кротки от всякога:)

Мда. :lol:
Софиянси засели цигански катун на входа на София по Е80, за да гледат европейците и да дават кинти. Катуна се разви успешно - конете се движеха и сереха между чистак-бърсак новите коли на западняците, дето я идваха за бизнес, я транзитно минаваха. На тротоара се сортираха стари бутилки от пластмаса, бакърени жици, цепеха се палети за огнищата. Кално-сапунената вода от килимите и "баните" течеше между колите. Голи циганета играеха между колите и викаха "Гив ми евро!" и "Гиб мир ойрос!"
Та чак до преди три години...
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Мда. :lol:
Софиянси засели цигански катун на входа на София по Е80, за да гледат европейците и да дават кинти. Катуна се разви успешно - конете се движеха и сереха между чистак-бърсак новите коли на западняците, дето я идваха за бизнес, я транзитно минаваха. На тротоара се сортираха стари бутилки от пластмаса, бакърени жици, цепеха се палети за огнищата. Кално-сапунената вода от килимите и "баните" течеше между колите. Голи циганета играеха между колите и викаха "Гив ми евро!" и "Гиб мир ойрос!"
Та чак до преди три години...


Ти не беше ли от село бре? От де ги знаеш тея работи?

Не ми пука за София, ако ще и след Турно Магурели да я наредят:) Фактите са такива, за последните години голямото село изпада до нивото на градове, които са минали или минават през гражданска война. Не си го измислям аз, аз просто показвам фактите. Това че ви е трудно да го приемете си е ваш проблем. Това че "наши" фирми са взели пари от Европа да лъснат малко мегдана, не значи, че града е цъфнали вързал.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много не подкрепят ГЕЯ, но като чуят за Борисов подскачат
като че ли са комплексирани :D
 

Горе