АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Опс5 - Това за което говориш е един от основните проблеми на БГ бизнеса няма как да се прави нормален бизнес когато бизнес обстановката е ненормална - Вече на няколко пъти давах пример за осигуровките на дребният бизнес в УК и в БГ

В УК са 120 паунда на ГОДИНА в БГ са толкова ама на месец

В тази сфера е необходима реформа ама никой няма дупе да я направи - Трябва да се освободят ЕТ търговците от задължителното пенсионно осигуряване и да остане само здравното а който иска да си плаща допълнително на държавни или частни пенсионни фондове

Всички ще скочат че тогава няма да има пари за пенсиите на настоящите пенсионери - Изходът е вдигане на пенсионната възраст с 3 години и обявяването на тир нулеви години за пенсиониране

За да минат такива промени обаче е необходима освен силна политическа и обществена подкрепа - Такава не виждам в лумпените по площадите в момента дето много искат да минат за интелигентният протест и дето не могат да формулират едно нормално искане освен като папагали да повтарят - Оставка

Съгласен с кажи речи всичко.

Като собственик и управител на сравнително дребен бизнес мога да говоря много, но най-вероятно с нещата се е сблъсквал почти всеки в България.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И как ще се направят тия промени, особено от такива които искат да дават на разни там привилигировани групи социални и други помощи. Нали трябват пари, откъде ще се вземат? Очакваш БСП да предприеме тия десни мерки ли. И какво говориш за UK, след като тая държава сама си печата парите?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз няма да подкрепя правителство, което се опитва да разедини народа на февруарски протести и други, това е един добре познат похват от преди 89-та, който накара жителите по панелките да не си казват добър ден като се видят, а живеят буквално врата срещу врата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Moko няма отърване от тези червено-турска сган :mad:

Няма, така е.

Чудя се за какво им е заем милиард лева?!?!?!

С вдигането на минималния задължителен доход за управители на фирми на 1000 лв си наливат още 250 лв на месец осигуровки и данъци. Това са десетки милиони повече всеки месец считано от този. Друг е въпроса колко малки фирми почват да работят нелегално.

Чудиш се? Аз ще ти кажа защо :

1. БСП не бяха власт почти 4 години и някак си трябва да платят за банкета на Бузлуджа, по случай победата.
2. Р. Овч. е опукал единия милиард, който открадна и сега му трябва още един.
3. Сараите на Доган-бей имат нужда от ремонт и освежаване
4. Делян Пеевски е намерил изгоден пакет цифрова телевизия + интернет и смята да купи компаниите.
5. Защото Сър Гей Стани Шеф трябва да покаже лоялността си към руснаците
6. Защото!!
7. За загрявка! Все пак тепърва ще се краде!
8. Защото ТАКА!!!
9. За спорта. За депутатския спорт, не за друг спорт.

Ето ти поне 9 причини, поради които ще вземат 1 милиард заем.
И между другото от години съм близък с човек, който има собствен и реален бизнес и откакто го познавам, с двете си ръце вади своя хляб, както и за работниците си. И мога да ви кажа, че хората с малък бизнес, които работят сами, хич не ги е*е кой управлява. И ако не забелязвате - всяко едно правителство сере върху българския бизнес и българския данъкоплатец все повече и повече. Без значение кой управлява. Това правителство няма да направи изключение.
А това, което лично мен ме притеснява е, че хората нямат никакъв проблем с това, че реално нас ни управлява ДПС. И то по възможно най-гадния начин. И гаврата с България и нейният народ е пълна. Но хората гласуват доверие и чакат, и се надяват. Няма нищо :) Надеждата умира последна. След нея сме българите.

БСП - окей! Но да управляват сами, а не Доган да диктува на Станишев, който да командори Орешарски. Това няма да е приятно за никого. Никого от народа.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

АААааАааааа ъЪъъ бате тия къде ги намират не ми е ясно тц тц тц .. Обръщала се към България от тази "висока трибуна" ... Няма да подкрепя правителството и заради ненормалници, които смятат, че това било законно назначена социалистическа коалиция! Тая в 6:40 м. все едно говори едно време на пленума кви са тия бе хора, вие виждате ли за какво иде реч въобще. Интелектуалците нарушавали закона, ама това е повече от СРАМ!

Тоя клип http://www.youtube.com/watch?v=PCzd0m90fU4 е супер як пример защо са нужни спешни избори и какви хора избират правителства у нас! АЗ СЪМ ПРОТИВ ПОДОБНИ ЛУДИ ТИПАЖИ!

P.S.

Егати изпитите от злоба фанатици нямам думи!!!
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има нещо хубаво, че техният електрорат намалява със всеки следващ избор - просто толкова добре се грижат за пенсионерите си, че голяма част се поспомнива - след 10 години я минат 4% бариера я не!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И как ще се направят тия промени, особено от такива които искат да дават на разни там привилигировани групи социални и други помощи. Нали трябват пари, откъде ще се вземат? Очакваш БСП да предприеме тия десни мерки ли. И какво говориш за UK, след като тая държава сама си печата парите?

Достатъчно е да спрат парите за подслушване и ще има достатъчно - По между другото си мисля че там е имало много яко гепене - 100 милиона на година за подслушване - кое струва толкова - заплатите на хората дето са работили едва ли са повече от 5 милиона на година - Телекомите са задължени безплатно да предоставят инфото - за поддръжка на сграда или инфраструктура едва ли е отивало повече от милион на година и нови коли да са купили и ремонти да са си направили да го добутат до 10 милиона на година.

А кажете ми къде са изтичали още 90 милиона - Май към касичката на ГРОБ ми се чини
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз преди години бях против задължителното гласуване в България обаче вече се замислям и то много серизоно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има нещо хубаво, че техният електрорат намалява със всеки следващ избор - просто толкова добре се грижат за пенсионерите си, че голяма част се поспомнива - след 10 години я минат 4% бариера я не!
Нека намалява електората на тази коалиция, но електората на Герб трябва да се стопи също, а ми се струва, че герберите се строяват в боен ред, което неминуемо ще доведе до нови сблъсъци и протести.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Достатъчно е да спрат парите за подслушване и
...
А кажете ми къде са изтичали още 90 милиона - Май към касичката на ГРОБ ми се чини

Достатъчно е да спрат да крадат и да имат държавата за бащиния.
Всички!
Спри да пробутваш слабата си анти-ГЕРБ кампания, защото се излагаш. Няма как да отсееш хърбел от щърбел.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Нека намалява електората на тази коалиция, но електората на Герб трябва да се стопи също, а ми се струва, че герберите се строяват в боен ред, което неминуемо ще доведе до нови сблъсъци и протести.

Силно се съмнявам всички протестиращи са от ГЕРБ - виж колко анти ББ и ко има сред протестиращите, иначе ако ти прави впечетление всички строявт бойните си редици. Само чакам ДПС-то да минат от заплахи към реални протести в полза на правителството.

Всички партии много трябва ги чистим .......
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блеки при 10 000 човека е нормално да има и такива дето не са разбрали че ГРОБ са паднали от власт и още да си протестират против тях - В джунглата партизани са водили още 20 години война щото не разбрали че Инодкитайската война е завършила.

Кажи ми обаче нормално ли е тези хора да нямат нищо друго в остата освен Оставка - Нормално ли е да се иска дестабилизация на страната само един месец след предсрочни избори с нови избори.

КОЙ ИМА ДАЛАВЕРА ОТ НОВИ ИЗБОРИ - Отговори си на този въпрос и ще се сетиш кой ги организира


Вискяр каква анти ГРОБ кампания - то те вече се разпадат - ако правителството не падне от власт до месец два съвсем ще се затрият
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Силно се съмнявам всички протестиращи са от ГЕРБ - виж колко анти ББ и ко има сред протестиращите, иначе ако ти прави впечетление всички строявт бойните си редици. Само чакам ДПС-то да минат от заплахи към реални протести в полза на правителството.

Всички партии много трябва ги чистим .......

Пич, знам че си демократично мислещ, но Герб са най-не демократична партия
БСП са по-демократични от тях, сериозно
Не искам да ти развалям илюзиите, но Герб са си наистина мафиотска структура и партийната им организация следва този стил на лейтенанти и ефрейтори
Аз съм виждал, как партийна организаторка на Герб звъни на двайсетина човека от квартала и им казва да съберат членовете на митинг
Този протест е организиран от Герб, има и други недоволни, но организацията е от Герб
Може да си приказвате колкото искате, но това което го знам, няма как да се вържа на глупости
А политическата система няма как да се промени, щом едни и същи центрове правят политическите стратегии
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Защо изборите да са дестабилизация?

Ако изборите са дестабилизицация, това значи на всеки 4 години се прави по една дестабилизация и най-добре да ги забраним, за да не се дестабилизира страната.

Дестабилизира ли се България след февруарски протести? Щеше да много повече дестабилизирана България ако ББ не си беше подал оставката. На практика след неговата оставка нещата се стабилизираха.

Реално негативната предизборна кампания дестабилириза страната повече отколкото февруарските протести.


И последния въпрос как може да управляващ като никой не ти вярва? Самите те даже не си вярват, щото не знаят от Европа кога ще ги натиснат и тук ще излязат зависещите от Европейски субсидии.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Пич, знам че си демократично мислещ, но Герб са най-не демократична партия
БСП са по-демократични от тях, сериозно
Не искам да ти развалям илюзиите, но Герб са си наистина мафиотска структура и партийната им организация следва този стил на лейтенанти и ефрейтори
Аз съм виждал, как партийна организаторка на Герб звъни на двайсетина човека от квартала и им казва да съберат членовете на митинг
Този протест е организиран от Герб, има и други недоволни, но организацията е от Герб
Може да си приказвате колкото искате, но това което го знам, няма как да се вържа на глупости
А политическата система няма как да се промени, щом едни и същи центрове правят политическите стратегии

Мерси, че ми опресни нещата, сега вече виждам по ясно.......
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блеки при 10 000 човека е нормално да има и такива дето не са разбрали че ГРОБ са паднали от власт и още да си протестират против тях - В джунглата партизани са водили още 20 години война щото не разбрали че Инодкитайската война е завършила.

Кажи ми обаче нормално ли е тези хора да нямат нищо друго в остата освен Оставка - Нормално ли е да се иска дестабилизация на страната само един месец след предсрочни избори с нови избори.

КОЙ ИМА ДАЛАВЕРА ОТ НОВИ ИЗБОРИ - Отговори си на този въпрос и ще се сетиш кой ги организира


Вискяр каква анти ГРОБ кампания - то те вече се разпадат - ако правителството не падне от власт до месец два съвсем ще се затрият

Ами мисля, че не са 10к и в кадрите от др тема се убедихме. Ако приемем, че всички са от ГЕРБ, че то много работни били, със семейства и отговрни и т.н Не знам как се разбира, кой е от ББ и кой е анти БСП, но сигурно част от тях е за ББ, а онази дето е срещу ББ и кабинета, която ми се стори по-голямата част, нея кой я купил - мисля, че е никой .... но може и нея да я из манипулират.

Но да ти отгоря, иска се оставка защото те дойдаха с ясните идеии - прозрачност, цялостност на пол. визия, доверия, държавност и всички онези хубави демократични морални ценности е видя какво стана. Но това, което искат е промяна в кодекса . Аз ти казах, искам да дадт оствака до 1 година - до тогава да бачкат за промените в кодекса, да оправят бюджет 2014 и новия програмен период - и с всичко да има огромна прозрачност и граждански дебати. Като са силни в себе си, правят го това и се яват на избори, това би им спечелило много. Но тази власт видя с каква манипулация я взеха, как ще я дадат.
А и да не забравя това, че Болен Лидеров държи Стани ШеФ и Бея в шах, да не би да е по-малко стабилно - всеки момент може се разцепи, да се гласуват кофти мерки и т.н, това пак води до голяма пол. несигурност. А факта че малкото Адолфче си развява коня е показателен, колко хиксова е ситуацията дори и да няма грам протести.
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Мерси, че ми опресни нещата, сега вече виждам по ясно.

Нали това писах по-горе, ама явно не си разбрал.

Сигурно се бъзикаш, но ми е много кофти, когато интелигентни хора застават зад Герб
Честно ти казвам, направо недоумявам
 
От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Сигурно се бъзикаш, но ми е много кофти, когато интелигентни хора застават зад Герб
Честно ти казвам, направо недоумявам

Нали това писах, много трябва се чистят - ти за ГЕРБ не доумяваш, аз не само там а и БСП, и дори за Атака, ДПС-то няма кво ги коментираме.

Това и ти казах, трябва чистка - няма как изчистим хората, затова партиите, а те се чистят със силен граждански коректив. Втори вариант, да дойде Мр. Пропър, ама той само по реклмите се подвизава за сега!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Значи сме на едно мнение, само не знам, както казваш 'чистенето как ще стане.
Щото ми навява на мафиотска тактика
Да си скъса гущера опашката, може би е по-добре казано
 
Последно редактирано:

Горе