АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Според непотвърдени източници администраторите на форума получават по 50 лв. на ден, за да защитават правителството на Орешарски. Каза ми го една съфорумка, която го чула от друг съфорумец, всички пожелаха да останат анонимни. Пред нея админите казали следното:

"Парите ни ги даваха партийни функционери на ГЕРБ.50 лева за мен, 50 лева за колегата. Аз лично научих за далаверата от мои съфорумци, които приятелски ми предложиха да изкарам някой лев. Чухме, че партията си има цял щаб за набиране на „недоволни” протестиращи, но това си е тяхна работа. Аз действам онлайн. За нас добре дошло, защото така изкарахме 2 000 лева за морето – споделя администраторът и допълва – Не ме интересува кой ще ни управлява. Всичките са едни и същи. Пред хората правят циркове, карат се по телевизията, а после тайно си стискат ръце”
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето 20 причини. Поне за мен лично са достатъчни, имам и още, но това са ми основните:

1. Защото правителството е на един месец и няма база, на която да кажа дали се справят зле или добре.
2. Защото всички, които са там в момента носят по-голям умствен материал от предишните.
3. Защото всеки, който е поел юздите има право на шанс.
4. Защото за разлика от предния премиер, от този не ме хваща срам, че ме управлява.
5. Защото няма да има само за тези от на Бойко обкръжението бизнес.
6. Защото няма да сменя всеки един премиер по няколко пъти, защото не отсява кой слага на позицията.
7. Защото не искам да живея в държава, в която топ тема е протестите и интригите.
8. Защото влезем ли в цикъл, всичко влиза в цикъл.
9. Защото хората са предобедени към това, че са стари мутри. Е какви да са, нови, за да им сипват, че некъв без опит ги управлява.
10. Защото по принцип българина реве, че друг му е крив.
11. Защото всички грешим, но като цяло се вслушват в народа и коригират грешката си. На два пъти вече, а съм сигурен, че ще продължат да го правят.
12. Защото имат повече опит от всички други.
13. Защото ще крадат умерено, а не като предишните - оляха се яко?
14. Защото не са селяни за първи път във властта, които това са чакали цял живо.
15. Защото все пак ще гледат и да върнат доверието на хората.
16. Защото няма да ги видите да режат летни, а в същото време всичко да умира от мизерия и бизнеса да потъва.
17. Защото мога да се хвана на бас, че ще фалират много по-малко бизнеси от предишните главоци.
18. Защото съм готов да се хвана на бас, че ще подобрят обстановката в държавата. Предишните предадоха много ниско щафетата.
19. Защото ще отчетем ръст, следвайки от т. 17 и т.18.
20. Защото няма да има експлотация на медии, както беше преди.

И още колкото искате причини. Но гербарите едва ли ще загреят. Те са си глупавички. :)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки, виж какво прочетох току що!!! Нищо, че съм го измислил и писал аз, кажи - ВЯРНО ЛИ Е?! :lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки, виж какво прочетох току що!!! Нищо, че съм го измислил и писал аз, кажи - ВЯРНО ЛИ Е?! :lol:
Не разбрах? Какво имаш в предвид? Това, което написах, мисля че не е шега. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки, като знам как умерено краха по времето си, чак ми е кеф.

Много ми е кеф, колко умерено краха - по линия
- Белене
- Цанков Камък
- Енергийните Договори
- Схемите с Газа - обвързаха цената не със спот цената, а по дериватен път - зависим от петрола за да си определим цената на газа. После що ни е най-скъп газа в ЕС!!!!
- Кеф ми е как сега зависим на 100% от бай руснак - ама нали ГЕЯ и той от блока, та може и да се променят нещата
- Схемите с БЕХ


Абе умерана работа си е да ти кажа - виж колко много време успяха да изтраят - с тази декапитализация и в момента са в технически Фалит :)

А твоята любима теза с бизнеса, много ме кефиха как умело краха и за нас оставиха, много ми беше кеф като за 1 месец изхарчиха 4 милиарда от Фискалния Резерв за Коледа 2008 - сега не ми казвай, че не го знаеш това?!? Абе голямо стимулиране и умерено крадене.

ББ и той по отъпкан път на троните по тези линии беше - абе умерана работа от тази държава :)

Съзнателно те иронизирам, с една цел - тази идея, те ще крадат по-малко затова да са там - директно отоваря път за ЯКОООО КРАДЕНЕ!!!!

Да ми казваш тези ще са умели, при положение бяха толкова настъвени и толкова манипулации направиха да вземат властта, като знам че сега сме в криза и няма много кинти, като знам как са крали виж по-горе - някак си е мираж това, което ти ми говориш. Виж каква е историята, до голяма степен може да имаш същите очаквнаия. 100 годишна партия в бизнеса да паразитства - ти как очакваш в сегашната конюнктура да ти дават повече и по малко за тях ?!??!?!?!

Това, до голяма степен обезмисля другите ти точки. Макар, че и аз съм съгласен с известна част от тях!

Не ни трябва крадлива клика - нито от ББ, нито от БСП/ДПС/АТАКА!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето 20 причини.

Половината причини са ти в стил "защото Бойко и Герб нямат нищо общо".
За какъв шанс говорим, в няколко точки си го споменал...та това са същите хора, които ни крадът от 20 години?

Не съм герберист, срам ме е да кажа за кого си дадох гласа на тези избори.И за това ми е гузно в момента, че продължават да ни управляват ДОКАЗАНИ наглеци.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Същите ще са след тези, но нищо, че ще си мислим всички, че са други. ;) Но нищо, те ще дойдат някой ден "нови".

Белене, мелене, всички крадат. Миналите изцедиха бизнеса и еврофондовете, по предишните - каквото е имало по тяхно време и така. Много наивно е да си мислиш, блеки, че никой няма да краде, а едните ще крадат по-малко. Всеки краде, защото всичките идват от прабългарите. :) Нали? :)

Аз си дадох гласа за нито една партия от сегашните. За това ме е срам, че давам шанс на хора, които реално не ме представляват политически. Но това е защото искам нешата да вървят. А не да циклим с протести, политически драми и прочие.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Същите ще са след тези, но нищо, че ще си мислим всички, че са други. ;) Но нищо, те ще дойдат някой ден "нови".

Белене, мелене, всички крадат. Миналите изцедиха бизнеса и еврофондовете, по предишните - каквото е имало по тяхно време и така. Много наивно е да си мислиш, блеки, че никой няма да краде, а едните ще крадат по-малко. Всеки краде, защото всичките идват от прабългарите. :) Нали? :)

Аз си дадох гласа за нито една партия от сегашните. За това ме е срам, че давам шанс на хора, които реално не ме представляват политически. Но това е защото искам нешата да вървят. А не да циклим с протести, политически драми и прочие.


13. Защото ще крадат умерено, а не като предишните - оляха се яко?

Обърках се бе бате, ти коя теза защитаваш?! Викаш няма такова нещо едните да крадат по-малко от другите, но пък после точно това очакваш от сегашната тройна - обърках се честно?!

Пак те питам, на какво е основанието ти като виждаш този целия батак - не сме в години ба буум да се наливат десетки милиарди, ЕС държи всичко яко, в криза сме - та как така си мислиш, че тези ще дават на нас?! То си и личи продължават порочната практика ще взимаме кредити - сега 1 милиард, избраха лесният път за краткосорчни ползи, не тръгнаха да реформират модела и тежките дисбаланси - решиха да заемат и да наливат за неефектвни харчове - стил ВМЗ. Та още ми е чудно, като знаеш каква е историята им като знаеш как сме сега, как по дяволите да и имам и капка доверие, че ще направят нещо за НАРОДА и най-вече БИЗНЕСА!

И аз за нито един от тези в параламента не съм дал гласа си и затова ми кофти, че няма много шанс с това, което е на власт. Но всички, знаем който е на власт краде, а тези са си доказани - как да очакваш да има подем, нима не мислиш, че няма и по-добро от тях?

Аз се хващам пък на бас, че изобщо няма излезем икономически добре, то той ореха и това си потвърди. Ние ще излзем, чак когато ЕС излезе, а сега ЕС и Света като цяло влиза във 2рата вълна на кризата!!! И да много по зле може да се случи, така че дъното е относително понятие!

Нашите политицити, са доказани хора които яко бъркат в икономиката за зле. БГ е напред когато съседите и света е напред и влизахме в ЕС, след като Костов върна доверието на инвеситорите, и разбира се и НДСВ спомоггнаха за да се случат нещата, от там насетне маймуни по-добре щяха ни управлват!
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

В тая държава има само една истина, всеки да се спасява по единично, да му мислят бедните. Всичко друго е загубена кауза, просто народа е калпав.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма теза, това е факт - всички крадат, някои прекаляват. Като си по-умен, сякаш повече знаеш как да крадеш, нали? :)

Всички отиват там с една обща идея - да се уредят в живота. И да връщат услуги на хората зад тях. Това е двигателя, всичко друго е ясно какво е - уж работа. :) Бате, и ти се правиш, много добре ме разбираш, ама се опитваш да ми вкараш гол от тъча. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

дъртия и мазен сЪрГЕЙ не се ли накраде? колко години е в парламента? там ще пукне..щото хванат ли кокала, не го пускат
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

дъртия и мазен сЪрГЕЙ не се ли накраде? колко години е в парламента? там ще пукне..щото хванат ли кокала, не го пускат
Явно не. :) Има още явно да цуца. Така е, никой не се отказва от густото. :) Трябва да си луд.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно не. :) Има още явно да цуца. Така е, никой не се отказва от густото. :) Трябва да си луд.

e добре де
да вземеш милион-два - но повече за какво са ти? :shock:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз пък ще ви кажа, че краденето няма много общо с цялостното благо на държавата. Да се краде е лошо, това е престъпление и т.н., но в политиката трудно може да стане в размери, които да влошат цялостното положение на високо ниво. Проблемът на ГЕРБ не беше краденето, а че управляваха на парче и без ясна стратегия с тотална некомпетентност на всички нива. Сегашните съм сигурен, че ще крадат повече, но още отсега се вижда, че имат ясна стратегия за икономическо развитие, с която в края на мандата им ще сме по-добре, заплатите ще са по-високи, бизнесът ще е спокоен, а при горивата и тока няма да има инфарктни моменти каквито видяхме по времето на ГЕРБ. Бойко го докарва откъм мерак, но когато стане въпрос за интелигентност, опит и стратегическо мислене Орешарски е светлинни години по-напред и ще се справи добре, въпреки че Станишев и Местан постоянно го дърпат за нещо.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тъжно е, че от години сме го докарали до тук - тия ще крадат по-малко, да ги оставим. Не е тъжно, плачевно е. Опитът показва, че "тия" никога не крадът по-малко.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Протестите не са за цени, а за ценности, а който поне малко е чел, знае че конфликтите на база ценности са нерешими.
Каквато и политика да водят, каквито и предимства да имат пред ГЕРБ или който и да е, начина им на вземане на решения е в конфликт с ценностите на хората.
Въпреки, че умело се опитват да изместят конфликта на социалната плоскост и събират 20 баби да обясняват как трябва да се даде кредит, за да изпълнят социалните си ангажименти, факта че парламента се крепи на атака, допълнително прави ситуацията по тегава.
Вариант за win-win не виждам.

За Глас народен гласувах, заради кавара им на една песен на Веско Маринов :twisted:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма теза, това е факт - всички крадат, някои прекаляват. Като си по-умен, сякаш повече знаеш как да крадеш, нали? :)

Всички отиват там с една обща идея - да се уредят в живота. И да връщат услуги на хората зад тях. Това е двигателя, всичко друго е ясно какво е - уж работа. :) Бате, и ти се правиш, много добре ме разбираш, ама се опитваш да ми вкараш гол от тъча. :)

Повярвай ми много добре от първо лице единствено число за крадене умно и не толкова. Познвам сестрата на бивш мин. от предишното тройните и НДСВ-то, явно е разбрала как стават нещата, но явно някъде сбърка, тя не го направила както брат и казва - що го казвам ли щото се разбра.

Отвратих се после за схемите и тук си говорим за социални дейности - говорим за държавно делегирано НПО .... прогледнах дето се казва, никога не мислих от деца ще крадеш, но .... Та исках ти кажа с това яко се краде на местно ниво, ако го правиш с акъл и с вратичките на закона иди те хвана.

Така, че умните знаят и повече крадат факт, но като си наясно просто се захванах с това, че викаш тези ще са по милостиви :D. Ами ще ти го вкарам накрая, като ми вкараш такива аргументи дето се взаимно изключват :p
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз пък ще ви кажа, че краденето няма много общо с цялостното благо на държавата. Да се краде е лошо, това е престъпление и т.н., но в политиката трудно може да стане в размери, които да влошат цялостното положение на високо ниво. Проблемът на ГЕРБ не беше краденето, а че управляваха на парче и без ясна стратегия с тотална некомпетентност на всички нива. Сегашните съм сигурен, че ще крадат повече, но още отсега се вижда, че имат ясна стратегия за икономическо развитие, с която в края на мандата им ще сме по-добре, заплатите ще са по-високи, бизнесът ще е спокоен, а при горивата и тока няма да има инфарктни моменти каквито видяхме по времето на ГЕРБ. Бойко го докарва откъм мерак, но когато стане въпрос за интелигентност, опит и стратегическо мислене Орешарски е светлинни години по-напред и ще се справи добре, въпреки че Станишев и Местан постоянно го дърпат за нещо.

Абе един така въпрос, кво правим като от технически фалит НЕК, обяви реален и това няма ли има ефект - или ще го дотираме и ще го спасим. А това, че ти го свалиха с 5%, а след година го вдигнат с 20% .......
Като цената на петрола още се повиши, нашият любим монопилист ЛУКчо, да не би да мислиш, че ще свали цените.
Като петрола е висок и газа от Газпром, ще е висок - по-горе писах що.

Би ли казал, кои са тези мерки.

Ще теглим 1 милиард за имагинерни дупки. Това, което направиха е ще свалят годините за пенсионира, говорят за увеличени на осигорвки и данъци, ръст на МРЗ(от тук поне няколко хиляди нискоквалифицрани ще са на пазара). В момента бизнеса не е спокоен виж БСК и КРИБ, а при наличие на нестихваща пол. криза и инвеститорите ще увеличат рисковата премия на следващата дългова емисия. А забравих наляхме 27 милки във фалиралото ВМЗ и така както се очертава ще теглим кредити или за още дотации, или за нови харчове, или за източване, но за жалост никой не бе казал да се вкарат в производствни мощности и капиталови инвестиции. А и да не забравя още 1 милард пиши, че ще увеличм капитал на ББзР.

Та с две думи, никви реформи нивко утешение на бизнеса и най-вече задълбаване на левите възгледи - съжалявам, но ако не се променят нещата няма как стане по-добре. А самите те говорят за ЛЯВ ЗАВОЙ, говоря за тези от БСП-то миналата седмица гледах некъв от техните по панорама, та той това си и каза ......

Бих вярвал на 98% на Ореха, ако беше самосиндикален просто защото БСП и ДПС казва, кой ще кара влака - затова нямам и капка доверие на лъжите за светлото бъдеще. Пак се повтарям Ореха каза, дано сме на прав път след 4 години и пак казвам гответе са 2-рата вълна на световната рецесия, която ще стане и депресия. В най-добрият случаи ще ни падне стандарта с малко - все пак не сме затънали в лайната като запада!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Uni, аз се чувствам лично засегнат от първото ти мнение.

"Гробарите, да си мълчат. "

Аз не подкрепям нито ГЕРБ, нито сегашното правителство (не подкрепям нито една от влезлите партии), така че да наричаш всички, които са в опозиция "Гербери или гробари", не е правилно. Би трябвало да се извиниш за това.
 

Горе