АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Волен с нищо вече не държи БСП и ДПС по скоро сам е загрижен за собственото си оцеляване - Ако правителствтото падне на следващите избори субсидията ще му е в пъти по малка да не говорим че може и да не влезе в парламента така че той вече е убеден привърженик на правителството не случайно така самоотвержено го брани.

Хубаво казваш една година - е да ама гробарите това време им е много на тях им трябват избори веднага щото партията се разпада и всичките тези герберастчета дето са се набили по министерства и други сладки службички едно по едно ще почнат да целуват червеното знаме и до една година от гроб ще са останали само Боко Цвъки Фидосова и няколко форумни герберасти дето още не са разбрали че войната свърши и ГРОБ я загубиха и то не щото другите бяха силни а щото те бях изключително прости и недалновидни убивайки възможните си съюзници в лицето на Синята Коалиция, Атака и РЗС - Сега щели да ги събуждат с изкуствено дишане ама умрели трудно възкръсват поне от две хиляди години няма данни за нови случаи
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Реално негативната предизборна кампания дестабилириза страната повече отколкото февруарските протести.

Историята с бюлетините в деня за размисъл и липсата на реална дейност по въпроса от прокуратурата още държат влага на хората. Тази "случка" показа не само на българите, но и на европейските политици, какви и колко "демократични" четири години ни чакат.
Интересно, кой ще е Врагът, ако ГЕРБ слезе от политическата сцена?

Дори М.Кунева вчера или онзи ден анализира и разкритикува сегашната реалност доста обширно. При това не с политически патос, като в повечето мнения тук, а съвсем обективно и безпристрастно. Направо ме изненада!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Историята с бюлетините в деня за размисъл и липсата на реална дейност по въпроса от прокуратурата още държат влага на хората. Тази "случка" показа не само на българите, но и на европейските политици, какви и колко "демократични" четири години ни чакат.
Интересно, кой ще е Врагът, ако ГЕРБ слезе от политическата сцена?

Дори М.Кунева вчера или онзи ден анализира и разкритикува сегашната реалност доста обширно. При това не с политически патос, като в повечето мнения тук, а съвсем обективно и безпристрастно. Направо ме изненада!

Точно за тази манипулативна кампания, черен ПР и тоталнота манипулация на 11 Май, която реално подмени и вота с няколко процента - ме карат ни най-малко да вярвам ба БСП. Орешарски, ако беше сам и сме президентска република разбирам, но сме парламентарна и тези които редят се бориха няколко месеца със зъби и нокти да я вземат тази власт на всяка цена със всички средства. Най-смешното и гадното беше всичко от 11 Май, а още по гадно е че ЦАЦАта нищо няма направи по случая и ще отмие и замаже - нали, ако това беше вярно щяхме няколко мониторгинови комисии от ЕК да са на главата ни, щяха ни вземат 100% правото на глас в Евро парламента и т.н и т.н ..... Това, ако е ясно от кого и за кого е както Майчето е наясно ден преди това, както беше на ясно с точна бройка, подател и крайни точки, това щеше да стане мегаделото в БГ - но за сега има по сериозни следствия на прокуратурата що ЦЦ не дал разрешение за СРС за отракдната детска катерушка ................

Я дай линк за Кунева,
Последно четох финансиста и икономисте от екипа им какво мислят за актуализация - поставиха ги на място сегашните в кабинета на Орешарски.
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Историята с бюлетините в деня за размисъл и липсата на реална дейност по въпроса от прокуратурата още държат влага на хората. Тази "случка" показа не само на българите, но и на европейските политици, какви и колко "демократични" четири години ни чакат.
Интересно, кой ще е Врагът, ако ГЕРБ слезе от политическата сцена?

Дори М.Кунева вчера или онзи ден анализира и разкритикува сегашната реалност доста обширно. При това не с политически патос, като в повечето мнения тук, а съвсем обективно и безпристрастно. Направо ме изненада!
Кунева не мисля, че е човека, който трябва да се следи и слуша, но няма проблем. Не я виждах като лидер, ама грам. Не ми изглежда много решителна и определено екипа и също беше съставен от зелени, неразбиращи хорица. Преди това имаше силен екип, но не и в последните месеци. Нищо, и нейното време ще дойде. ;)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Я дай линк за Кунева,

Слушах я по Хоризонт. Преди обедно време беше.

Blinky, отдавна съм казал, че аз на Кунева не вярвам. Затова бях много изненадан от това, което каза.
Върти ми се в главата една назряваща тенденция - идва многопартийно НС. С малко повече от сегашните муцуни, но по същество пак като сегашното. БСП направи неуспешен опит да се рои чрез Кунева - сега ще засилят тенденцията да привлекат колкото се може повече хора, които не харесват БСП и ГЕРБ. ГЕРБ също ще се рои на основно ядро и още 2-3 клиентски партии. И двете големи партии са наясно, че са компрометирани и сегашното положение води до непредсказуеми рискове с "балансьори" като Воленчо.
 
На червената снаха и грам вяра и нямам. Като изключим безобразната й политика при царя и родствените й връзки, тя постоянно се представя за такава, каквато не е и подвежда хората. Уж щеше да е само гражданско движение, а стана партия. Събра политическите курви от стария бардак и се представа за ново лице в политиката. А то какво се оказа? Освен познатите далавераджии намести батко и братко. После всеки ден трябваше да й гледаме мутрата и да й слушаме анализите по всички възможни медии, защото наистина умее да говори това, което хората искат да чуят. Ама това и излятите милиони за рекламна кампания не помогнаха да се намъкне във властта. После уж подаде оставка, ама май не е. Надушила втори шанс сега ще се залепи за сините и пак ще се пробва.

Партията й мирише отвсякъде ама такава подлога е нужна на всеки и връщането й в парламента е въпрос на време.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе вие сте някакъв театър на абсурда

В печатница на ГРОБ намират една камара бюлетини подготвени за да манипулират вота и най нагло продължавате да твърдите че това било манипулация на БСП

То бива да си облъчен то бива ама това герберастлъка си е чиста проба тежка диагноза

Да вероятно ако не беше разкрита тази манипулация може би ГРОБ щяха да имат повече гласове но колко от тях щяха да бъдат реални ??? или това за вас няма значение важното е вожда слънце да е на власт.

Е няма как повече да е на власт защото всички вече бягат като от прокажен - С наглата си политика той успя да загуби всички възможни партньори и стигна до там да хленчи на БСП че не е трябвало да приемат подкрепата на АТАКА и че те щели да им дадат нужните гласове само и само да са пак в управлението
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Първите дни на кабинета "Орешарски”: невежество или популизъм?

Червените много се активизираха, да няма избори скоро?
:lol:

Не ги знам, но колегите от ИПИ много обективен анализ направиха. Вчера с приятел от ЕКИП това и коментирахме - как яко се върви по пътя на популизма!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА


И двете, дедо попе... ;)

Когато един министър-председател е титуляр, той започва да работи. Добре или зле, но работи.
А когато, както в случая, е мафиотска пионка, как би могъл да работи? Независимо кой е и какви умения има.
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе вие сте някакъв театър на абсурда

В печатница на ГРОБ намират една камара бюлетини подготвени за да манипулират вота и най нагло продължавате да твърдите че това било манипулация на БСП

То бива да си облъчен то бива ама това герберастлъка си е чиста проба тежка диагноза

Да вероятно ако не беше разкрита тази манипулация може би ГРОБ щяха да имат повече гласове но колко от тях щяха да бъдат реални ??? или това за вас няма значение важното е вожда слънце да е на власт.

Е няма как повече да е на власт защото всички вече бягат като от прокажен - С наглата си политика той успя да загуби всички възможни партньори и стигна до там да хленчи на БСП че не е трябвало да приемат подкрепата на АТАКА и че те щели да им дадат нужните гласове само и само да са пак в управлението
Напоследък рядко пиша във форума,но ти,приятелю, не си наред :) Вижте само как ТВ 7 съобщават новините http://www.youtube.com/watch?v=m4-Ch_e77t0 и от там нататък си правете извода кое е манипулация и кое не...И като гледам масово тук маститите "предприемачи" :lol: са поддържници на БСП/в момента управлявана от ДПС/,ще кажа "Всеки народ си заслужава управляващите..."
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

По принцип пунтаман ми е игрнора да не му чета умстените пръдни, но тъй като си го цитирал го прочетох. Исках само да ти кажа, че тук проддръжници на БСП няма, ако не броим 2ма трима умствено изостанали, но те спряха да пишат в форум политика, само тоя остана...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Биоз ти след разцеплението на ГРОБ в коя половина попадаш тая на Тиквоча или тази на отцепниците - Май само ти и още няколко форумни лумпени не разбрахте че тази партия е създадена да кльопа от държавата и щом изпадне от управлението ще се разпадне.

А за останалите лумпени дето ревът че трябвало да има морал в политиката да прочетат това интервю с Кутев и да не се чудят ако много скоро се окаже верно че с правителствените самолети са летели Пашата и Каратиста - Ама то дето се вика това едва ли ще ви впечатли щом като мутрафон бивш рекетьор и наркодилър може да е министър председател що да не може Пашата и Каратиста да се возят в правителственият самолет

http://www.glasove.com/anton-kutev-pashata-i-karatista--mozhe-da-sa-leteli-s-aviootryada-28250
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Подкрепям Орешарски! Как да не го подкрепям - все така да действа!

Емил Иванов - представител на ВИС-2 за Своге. Как само израстна този младеж от малкото градче в Искърското дефиле!
Като областен управител по време на кабинета Станишев!, кадърът на ДПС стана известен с разпродажбата на безценица на над 38 000 дка гори в района на Своге на частни лица, близки до ДПС.

Преди това Иванов бе два мандата като кмет на Своге и се прочу като с модела за "частна община". По информация в медиите тогава той е овладял 90% от местната икономика чрез обръч от над 30 фирми.

През 1990 г. Иванов е осъден на 2.5 години затвор за нанасяне на средна телесна повреда на Георги Атанасов, тогавашен управител на Клуба на културните дейци в Своге.

В съобщението на правителствената информационна служба се посочва, че Иванов е роден през 1965 г., завършил е магистратура "Публична администрация" в ЮЗУ "Неофит Рилски"-Благоевград и е магистър "Екология и опазване на околната среда" от Великотърновския университет.

От частна община в малък балкански град към частна област. И то коя!
Следва частна държава и частен полуостров. Да се готви континента!
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добре, ако има нови избори и Тиквата пак не успее да състави правителство,пак ли ще има протести и президента на ГЕРП пак ли ще реве за нови избори.
Проблемите на държавата и хората не са важни,важно е Винету да е началник.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Емил Иванов вече беше веднъж областен управител на София област и до колкото знам за последните четири години правителството на ГРОБ не му е завело никакво дело за времето през което е бил областен управител.

Освен това Иванов беше няколко мандата кмет на Своге и може да отидеш и да видиш как изглежда този град и да го сравниш с повечето БГ градове и след това приказвай.

Някъде по темите те бях питал ама ми се стори че се измъкна като мокра връв - Защо след като си бил член на компартията сега толкова си се настървил срещу нея???
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Отговорих ти. Че не четеш правилно.
Написано е пред всички, всеки може по всяко време да провери какво съм написал.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Против правителството на п. орешарски
Виж файлът 6842
За правителството на п. орешарски
Виж файлът 6843

Така е - голо дясно е против, а голо ляво е за. :D
Интересно, ако някой мъж последва примерите за разголване - какво ще е посланието?! 8)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е как какво, че вече работата е курава :lol:
 

Горе