АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ЕС заприличва все повече на СССР, а в някои отношения, дори надминава болшевишката империя.
Например в опитите за заличаване на националната идентичност на народите.
Съвсем пресен пример за тази агресивна политика, унищожаваща Европа е изказването на председателя на Европейския съвет
– Херман Ван Ромпой: понятията „народ“ и „родина“ трябва да отидат на бунището на историята
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде малко за успехите на правителството.

Безработицата

http://www.investor.bg/evropa/334/a/bezrabotica-ot-131-u-nas-otchete-evrostat-prez-septemvri,160676/

Безработица от 13,1% у нас отчете Евростат през септември. През миналия септември без работа са били 12,3% от трудоспособните българи. Данните показват, че към края на септември 2013 година безработни са 446 хил. души спрямо 412 хил. за същия период на миналата година.


Депозитите у банките растат. Даже по-бързо растат - ама тук нищо ново под слънцето.
http://bnb.bg/PressOffice/POStatisticalPressReleases/POPRSMonetaryStatistics/POPRSMonetarySurvey/index.htm


И накрая за десерт оставяме чуждите инвестиции.

http://www.bnb.bg/ResearchAndPublic...atisticalPublications/PubSPDirectInvestments/

По предварителни данни Преките инвестиции в страната за януари - септември 2013 г. възлизат на 854.4 млн. евро (2.1% от БВП), при 1664.1 млн. евро (4.2% от БВП) за януари - септември 2012 г.

Преките инвестиции в страната за септември 2013 г. са в размер на 3.8 млн. евро, при 70.7 млн. евро за септември 2012 г.


Преките инвестиции в страната за август 2013 г. са в размер на (минус) -34.2 млн. евро

Забележи минуса отпред.


Имаме отлив на капитали вече. Хората с пари нещо не верват много на това правителство и че били освободили хората и бизнеса от страха. Напротив хората с кинти май ги е страх да си държат кинтите у БГ-то и гледат да ги извадят извън БГ-то на по-сигурно място. За септември инвестициите пък са символични - 3.8 милиона за средно 140 милиона на месец година по-рано.


И сложете отложени, замразени или както искате им викайте Еврофонодове за 900 милиона Евро и мотане от страна на правителството по ОП Транспорт където има едни 600 милиона чакащи нашите министри да си начешат да не казвам кво, за да ги вземат тези пари.


И така си е - хич не му върви на това правителството. Никой не му верва, нищо че то се опитва да прави само най-доброто.... Всъщност най-доброто за себе си и олигархията.


А да, и за капак вървят разни гадни слухове, че хората си обръщали депозитите от левчета в Евро. Ей тъй за по-сигурно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тия ретарди верно ли ще застраховат парламента от домати?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудя се дали могат да си осигурят "Застраховка Оставка".
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ще застраховат парламента срещу стачки, граждански вълнения, бунтове, размирици.
Ако има такива те срещу кого са бе, капути? тогава ми е все тая дали ще потрошат 5 прозореца и 10 врати за да ви измъкнат, мишки

Путката Миков казал, че преди време са нанесени щети върху сградите (а кои ли мишки са били вътре??) и затова сега ще ги застраховат
защото видиш ли, вместо ние - данъкоплатците е било по-добре да плащат застрахователните компании..ооо Путко заспала - ами застраховката кой ще я плаща???

тоя прост ли е или се прави на такъв?
аз нямам нищо против да потрошат парламента :) после да го правят наново

но не съм доволен да се спонсорираме раждането на конвейер..но никой не ни пита
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Супер, доволен съм и се радвам - щом мислят да застраховат парламента, значи скоро няма да подават оставка
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Супер, доволен съм и се радвам - щом мислят да застраховат парламента, значи скоро няма да подават оставка
Ако няма да подават оставка, не знам дали това може да е повод за радост, след като над 50% от гласувалите не са ги подкрепили на предните избори (вероятно и много от гласували за Атака не искат това правителство). Мнозинството от народа не ги иска тези и ако имаше някаква демокрация, това правителство отдавна да си беше отишло.
А ако говорим за застраховката, най-вроятно депутатите просто ги е страх от народната любов и се подсигуряват.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Супер...........
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Супер...........

това е дебилщина!


Парламентът отлага по-строгия режим за СРС-тата
това пък защо?
мазния ГЕЙ защо ги отлага? явно не са взели нещо предвид докато лъжат

а 250к работни места осигуриха ли?
бизнеса потръгна ли?

вече половин година няма никакъв резултат
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз съм доволен от парламента, опитват се да работят, а такива бойковци като вас, знаете какво съм ви казвал - умирайте от яд като вожда ви, с инжекции в колената, но така е, то не може да си 160 кг торба с лайна и да си мислиш, че си футболист.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

от кое си доволен? от това, че отлагат промените?
за какво говори това?
подсказвам ти: и на тях им е нужна възможността да работят по стария начин
мислеха, че ще си свършат работата до края на тази година..но пусто му време..върви бързо и няма да стигне
затова отлагаме за след година

всичката им работа е такава

или може би си доволен от това, че ще връщат стария закон за тютюнопушене?
ами дай да узаконим и марихуаната - така ще се отворят доста работни места

така ли ще осигурят 250к работни места? всеки да пуши като комин само и само оборот да има? :shock:


закона за тютюнопушене е един от малкото (да не кажа единствения) около който се обединяват много хора с възражение от връщането на стария
кажи ми кога ГЕЯ ще направи такъв закон?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

щом реймънд е доволен и аз съм довлен :D

напоследък ми е през к*ра кво се случва, нали аз съм добре, то с такъв овчи народ това е единственото решение.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Заминавайте да биете тупаните пред парламента, че 20 души не върви - поне 50 да се съберете и да тупате.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Заминавайте да биете тупаните пред парламента, че 20 души не върви - поне 50 да се съберете и да тупате.

Те хората видяха, че няма смисъл и се отказаха. Но нищо важното е да се затрахова, едни баджанаци да земат едни пари за високо рискова застраховка!!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма такова нещо като отказване. Просто и те са хора и трябва честно и почтенно да си изкарват прехраната за разлика от тези скрити зад оградите. Демонстрации има. В тях е вложен смисъл (много ми хареса това с натрупването на книги). Важното е, че протестът е сравнително интелигентен, а не като историите в Гърция и Украйна, където всеки недоволен не знае от какво точно е недоволен и затова изразява недосолството си с агресия към каквото му попадне (трошене на всичко, което види).
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде малко пак за успехите на правителството.

И според Агенцията по заетостта безработицата се увеличава.

Няколко предприятия заявиха, че ще затворят врати и ще съкратят персонала - Бургаска корабостроителница на Божков, Някви американци в Търговище, някви други дето работят за Енергото не си получавали парите и те отдавна и те мислят да затварят. Тях даже държавата мислела да ги спасява. Изобщо съкращения да искаш.


S&P взеха че намалиха кредитния рейтинг - от положителна перспектива го сложиха на отрицателна.

Правителството съвсем се оплете в проектите Южен поток и Козлодуй. Кашата там е пълна - ама е нормално като управляват социалисти.

Правителството забърка и същата каша в енергетиката. Ако за Южен поток и Козлодуй може да вини и другите, то в Енергетиката май за всички стана ясно че "върховното" намаляване на тока с 5% всъщност се покрива чрез заеми. В енергетиката всеки дължи пари на всеки по веригата и държавното НЕК има заеми за милиарди и колосални загуби. Но Стойнев повтаряше че износа се бил отпушил, че имало работа, че скоро всичко ще се нормализира. :lol: :lol: :lol:

Бюджета тази година въпреки актуализацията няма да излезе. Приходите леко намалят, леко замразени средства от ЕС не влизат в бюджета. И разходите пък се увеличават. Ефектът дупка в актуализирания бюджет. Според Чобанчето нямало да бъде фатална. Ама това показва, че догодина ще е още по-голяма.


Изобщо има ли дето да вярват още на правителството, че контролира нещата и може да се справи и да не осере нещо. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тея глупости казах ти математиче - заминавай при бойко да биеш тъпаните пред парламента.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Изобщо има ли дето да вярват още на правителството, че контролира нещата и може да се справи и да не осере нещо. :lol: :lol: :lol:

Хахах ми има много ясно, виж рейманд под теб :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Aбе вие сте бойковисти и гербери. 2 или 3 месеца -колко време не ходеха вашите на работното си място? Уж нямаше да влизат, пък видяха, че номера не минава и взеха, че се върнаха. Герберите аз хич не ви слушам глупостите.
 

Горе