АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

добре де, може да не викаш..знаем :wink:

ааа, ти си копирал заглавието
този стил е на Реминд - той поне някой път си измисляше униклани заглавия
и разбира се в темата всичко е 100% copy-paste
хахах :lol:
ти всичко си копирал....много го подкрепяш..няма що
ако всички които го подкрепят са такива...

я ми изброй 20 причини поради които го подкрепяш :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тя работата иде на кино. Поръчките направо спряха, а тези, които поръчват респ. купуват, го правят във времето. В бъдеще неопределено.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Правителството на Бойко Борисов е увеличило държавните дългове с 4 милиарда лева за 4 години

Вярно е, но това не е аргумент сегашното правителство да прави същото и допълнително да увеличи държавните дългове. Правителството на Орешарски иска да увеличи дълга с 1 милиард до края на годината. Ако продължава със същите темпове, за 4 години ще натрупа 8 милиарда нови дългове. Не е аргумент за актуализация."

Тя работата иде на кино. Поръчките направо спряха, а тези, които поръчват респ. купуват, го правят във времето. В бъдеще неопределено.


ти 'па - важното е, че бизнесът ще потръгне
пичове, остваям ви
отивам да отворя един компот
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Уни, не се излагай да правиш пропаганда за турците.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Те фирмаджиите ше останат, ма няма да има кой да купува от онлайн магазините. Ше дзяпат. Щото, като падне оборота на една фирма, първо секретарката си отива и спира да поръчва червила и огледала и други такива. Прибира се при майка си и тетко си и чака да отшуми. Па с това повлича и още 10 след нея. Докато започнат да "клоузват" кепенцата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Федерал може да е сезонно това дето викаш че няма работа - Може конкуренцията да е изяла хляба - може и да е от икономическата обстановка - но не е на всякъде така - мой познати които се занимават с онлайн магазини в БГ ми казват обратното ръст спрямо миналата година над 30% при запазени позиции (и миналата година са си били първи в нишата и сега пак са първи)

Може и да е от растеж на нишата и тн. но със сигурност няма как да е станало по зле заради новото правителство, защото реално към момента няма нито едно негово решение което да е повлиало пряко на икономиката в отрицателен аспект. Дори напротив очаква се намаляване на тока и увеличаване на плащанията към определени групи което със сигурност се отразява положително на онлайн бизнеса
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз само да кажа, че нямам отношение към това или минали правителства.

Парите отдавна се изядоха и изпиха. Ядоха и пиха. Преди 6-7-10 години петък се сядаше и се ядеше до умиране. И собственици и работници. Клаха се телета и агнета и се лееха литри в уиски. Тогава парите идваха по-лесно. Сега ги няма. Когато фирмаджии уикендите завземаха планинските курорти за поредното грухтене по масите, германичко, турчичко, америчко, японичко харчеха парите за модернизация и осъвършенстване. Само българичко не можеше да си извади мръвята от устата и да се самонакара, да се развива. И жените същите коварни са, като сега. Тъпчат, мажат, ходят да купуват по моловете и харчат чужди изработени пари. Сега на! Пари няма, фирмите клякат. Да са мислили преди.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз теглих един подпис, защото ми писна да сме в някаква скапана летаргия. Само протести и нищо. За това е дошъл човека, за да пусне на всеки бизнес, а не като оня да раздава само на собствените си фирми и приятели пари. ;)

Пари може и да има, само да не са се наредили такива като предишните. А тези може да а крадливи, ама поне не умирахме от мизерия при тях. Не разбирам от политика, но определено знам кога е по-зле и кога по-добре. Преди няколко години не беше никак добре, а сега ... все си мисля, че ще изплуваме.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Блинки и БСП като ГРОБ ще раздава парите на свои фирми това е закон божи така е в цял свят. Проблемът с ГРОБ беше че те като че умишлено искаха да убият бизнеса в БГ като все едно могат да изядат и изпият всичките пари на този свят.

БСП са научили един от най важните уроци в икономиката - Може нищо да не правят поне гледат да не пречат
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе малко се съмнявам, че точно те ще направят тази тъпа грешка на предишните. Да, определено ще толерират техните хора, но няма със сигурност да затрият другите. Все пак имаме икономист премиер, не пожарникар. :) Нали? Има разлика. ;)

А не могат да ги изпият. Само я гледай Фидоската. :) Има на къде...аз слаб депутат от тяхната партия не знам. Не броя Дянков, защото той си пада по постни пици. :D

Да, именно - не е нужно да се прави нещо. Просто не пречиш и всичко ще си върви. Аз реално не съм оптимист, когато държавата започне да "мисли" за бизнеса. Това като го чуя, ме побиват тръпки. При предните знаех, че е свързано със затриване на нещо. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не подкрепям това правителство, но не искам и Герб да се връща на власт
Както казах в една друга тема, това е битка м/у две мафиотски групировки, които са завзели всички политически ниши и си играят на богоизбрани
И едните и другите са глухи за народа, но Герб усилено се мъчат да яхнат протеста и да си върнат властта
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не подкрепям това правителство, но не искам и Герб да се връща на власт
Както казах в една друга тема, това е битка м/у две мафиотски групировки, които са завзели всички политически ниши и си играят на богоизбрани
И едните и другите са глухи за народа, но Герб усилено се мъчат да яхнат протеста и да си върнат властта
И аз не съм особено фен на сегашните, но определено ги намирам за идея по-кадърни от миналите. И ако трябва да избирам, а като гледам избор няма кой знае какъв, предпочитам да дам шанс на тези, отколкото да се предприемат избори и бат ти Бойко пак а кацне на власт. Това е сценария по принцип. За друг в момента не се сещам.

Мъчат се да яхнат протеста, защото знаят колко блажно е да си на власт и да се цоца от там. То кой ли не иска. Но и работа трябва да се върши все пак. Имаше един на протестите, тези които а в защита на правителството на Орешарски, който каза нещо много умно - Народа търпя 4 години (без малко) управлението на Бойко, а сега няма търпение да махне новото, нищо че е със стари мутри. Търпя простотия и мизерия, а сега след като всеки си е седнал на задника да работи, недоволства. Имаше право. И когато някой се изказва така, опирайки се на логиката, винаги ми е било интересно да го слушам.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

но определено ги намирам за идея по-кадърни от миналите
Айде аргументирай се. Тия направиха толкова гафове за толкова кратък период от време, че предните изглеждат една идея по-можещи. Защо ги намираш за кадърни?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И аз не съм особено фен на сегашните, но определено ги намирам за идея по-кадърни от миналите. И ако трябва да избирам, а като гледам избор няма кой знае какъв, предпочитам да дам шанс на тези, отколкото да се предприемат избори и бат ти Бойко пак а кацне на власт. Това е сценария по принцип. За друг в момента не се сещам.

Мъчат се да яхнат протеста, защото знаят колко блажно е да си на власт и да се цоца от там. То кой ли не иска. Но и работа трябва да се върши все пак. Имаше един на протестите, тези които а в защита на правителството на Орешарски, който каза нещо много умно - Народа търпя 4 години (без малко) управлението на Бойко, а сега няма търпение да махне новото, нищо че е със стари мутри. Търпя простотия и мизерия, а сега след като всеки си е седнал на задника да работи, недоволства. Имаше право. И когато някой се изказва така, опирайки се на логиката, винаги ми е било интересно да го слушам.

Кой от тва правителство е кадърен, батко или братко или любовницата на братко?

Хахах разлях си кафето от смях....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От миналото правителство, летвата не е много високо вдигната. Да ти кажа честно, едно е сигурно - не ги хваща от пътищата да им води министерства. Сегашните малко по-добре си отсяват кадрите. Изключвам тъпите им избори от рода на Пеевски. Това беше автогола, който и до ден днешен ще им е като черна точка. Аз лично пет пари не давам кой е батко, татко и любовница. Като човек от народа искам само едно от тях - положителни резултати. Тогава ще ги съдя, ако не направят нещо. Защото и момента да хванеш някой от магистралата и да го сложиш министър не е по-добрата опция. ;)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ставаш за политик, 3 изречения без никакъв информационен заряд, напиши някое друго име иначе трябва да гадаем..
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе малко се съмнявам, че точно те ще направят тази тъпа грешка на предишните. Да, определено ще толерират техните хора, но няма със сигурност да затрият другите. Все пак имаме икономист премиер, не пожарникар. :) Нали? Има разлика. ;)

А не могат да ги изпият. Само я гледай Фидоската. :) Има на къде...аз слаб депутат от тяхната партия не знам. Не броя Дянков, защото той си пада по постни пици. :D

Да, именно - не е нужно да се прави нещо. Просто не пречиш и всичко ще си върви. Аз реално не съм оптимист, когато държавата започне да "мисли" за бизнеса. Това като го чуя, ме побиват тръпки. При предните знаех, че е свързано със затриване на нещо. ;)


Блинки, братле те го правят като предишните дори и по-сериозно ще го правят.

Избират пътя на харченето, вместо преструктурирането. НЯМА, повтарям НЯМА абсолютно никакви икономически статистики, за тази актуализация освен некви теории за дупки в бюджета, и те спуснати в деня в който излиза официалното инфо, че сме на излишък. Ще взиамаме 1 милиард, за нещо което не се знае, но ти е ясно как ще се изтекат. Ще раздуят отново харча, така ще си гарантират да не казвам купят, гласове от бедните за тях да гласуват. А другите, ще са налеят по познатата схема поръчка на наши фирми или стил ВМЗ увеличение на капитал и после пак договори с наши фирми - капиталови стоки дето струват 1 милион ще станат вече 10 и т.н ясната схема. И да ББ и ко взеха 4 милиарда, но идеята да се прекъсне порочната практика и да преструткруира всичко - най-лесното е да заемаш пари и да управляваш ....

Само една справка ВМЗ Сопот - това е фалирало дружество му наляхме още 27 милиона срещу нищо - няма да преструктурират, няма да сменят стратегия, мениджмънта, търсят нови пазари, няма налея в капитали и най-вече няма съкращават този огромен щат с две думи дадохме пари на неконкурентноспобно предприятие само и само да не фалира.

Абе аз се чудя, как всеки бизнес поставен в пазарни условия при грешни инвестиции, разточително ръководство, неефективно произвдоство, лоши стратеги и планиране + раздути разходи и кофти продукти с огормни проблеми свързани с конкурентноспобността - ако не започне да се преструктурира и реже всичко неефективно то този бизнес фалира. Но за държавните предприятия това не може се случи и за това дай да субсидираме. Ако още никой не е разбрал субсидирането е равно на даване на пари да не се фалира или даване на пари за неефективно производство. Та тези пари може да се дадат по други линиии, но популизма е по-вече. Да не стане накрая всички пари да отиват за държ. предпиятия да падне борда да финансира дефиците и накрая 97 хиперинлфация и фалит :)

А като казах 97-ма Apple тогава са на праха на банкрута след завръщането на Джобс, реже всичко неефективно и се насочва към инвации, подкрепено с кинтите на Гейтс и всички знаем какво стана после......

С тези лъжи и демагогии, и перспективи за яко субсидиране на държавни предприятия като скрита национализация - няма много прокопсаме в дългосрочен план......

Проблема не ти е Пеевски или гафовете през ден ей на последният бе със зам. мин. дето не е знаела че е избрана. Да не ти говоря, как мънкаше като обвяваше министрите си Ореха - видимо беше, че пред малко разбрал, кои ще са. Проблема е задкулисието и липсата на прозрачсност - Манта ти каза, ще правят като предишните, само дето надеждата ви е да не закачат бизнеса, в един момент и той ще настане като кинтите присъхнат познай от къде ще се взимат кинти .....
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ставаш за политик, 3 изречения без никакъв информационен заряд, напиши някое друго име иначе трябва да гадаем..
Каква информация търсиш и ще ти дам. Ти ще си май единствения, който не знае култовата фраза "Усмихвам се". За какво са ти имена, при положение, че действията им говорят сами по себе си. :) Не се старая да помня имена на хора, които а временно на позициите си в управлението. Да не кажа, че храм не се старая да и запомня. за да запомниш име, то реално трябва да ти се е отпечатало в съзнанието с нещо. 7 здравни (някъде там беше бройката) министри смениха ГЕРБ. Ако трябва да запомням всеки. :)
 

Горе