АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Точно да не говориш, не съм казал. :)

Всички сме програмирани да действаме и да защитаваме правдата, но явно човек като се качи на власт други неща му идват на дневен ред. И това не са да защитават интересите на останалите, както показва историята. Всички правим каквото може. Даже и аз ако имам някакъв допир до властта ще гледам да направя всичко възможно, но уви, такива като теб и мен не стигат. Може сам да си отговориш защо. Лично мен ще ме сменят веднага, след като не обслужвам определени кръгове. Така е и със сегашните, поне такива съмнения имам. :)

Как да ти кажа, това не е логика, а по-скоро някакво предчувствие. Логиката е ясна - ще се краде и обслужват определени интереси. Но някак вярвам, че ще е по-добре от предишните. Не знам какво общо има логиката тук. Да не мислиш, че мисля, че това са хора, които ще са мега честни и ще правят всичко за народа? Нищо подобно. Само мисля, че може би ще направят нещо по-добро от предишните. Все пак то след дъното не знам какво следва, а реално и не искам и да разбирам.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз не подкрепям правителството, но смятам, че трябва и заслужава да поработи един цял мандат, за да се възстанови малко демокрацията и да си поеме дъх бизнесът. Нужно е време, за да се появят адекватни на обстановката политически субекти, които да са готови за следващите избори. Сега няма такива. Единствената алтернатива на Орешарски е Бойко, а последният смятам че в никакъв случай не трябва да получава шанс да влезе отново във властта, защото е некомпетентен, психически нестабилен и ръководен от други интереси, а не от тези на България. Не мога да си представя един истински предприемач да подкрепя Борисов след това, което стана последните 4 години. Вече само милиционери на заплата и други заблудени гласуват за ГЕРБ.

В момента не трябва да има избори. Вижте какво стана последните месеци. На парламентарните имаше активност 50%, а на местните във Варна 25%. Политическата система е в пълен и тотален колапс след разрушителното управление на ГЕРБ, което ликвидира не само бизнеса, но и последните истински партии като СДС, ДСБ и т.н. Където мине ГЕРБ трева не никне... но не защото има асфалт.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Има едно много важно правило/мисъл в моята сфера - Тези, които забравят историята са обречения да я повторят. Та като гледам каква е историята, то това за което говориш, по скоро ми се вижда като мираж.

И пак от моята сфера, най-трудно се ловят дъната - за да кажем това е дъното, трябва да мине време и да се покажат сигналите за това, за жалост сигналите не са много обнадеждаващи и не се знае дъно ли е това или още може ............
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

В момента не трябва да има избори. Вижте какво стана последните месеци. На парламентарните имаше активност 50%, а на местните във Варна 25%.

Ако си мислиш, че в това нямат пръст царете на манипулацията и дезинформацията - комунистите, жестоко се лъжеш. Това е основната цел от много време, поради простатата причина, че с по-малко пари ще си купят мандати.

В заключение мога да кажа, че са си свършили много добре работата.... а ти можеш да продължаваш да мислиш, че герб са виновни за ниската активност.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз не подкрепям правителството, но смятам, че трябва и заслужава да поработи един цял мандат, за да се възстанови малко демокрацията и да си поеме дъх бизнесът. Нужно е време, за да се появят адекватни на обстановката политически субекти, които да са готови за следващите избори. Сега няма такива. Единствената алтернатива на Орешарски е Бойко, а последният смятам че в никакъв случай не трябва да получава шанс да влезе отново във властта, защото е некомпетентен, психически нестабилен и ръководен от други интереси, а не от тези на България. Не мога да си представя един истински предприемач да подкрепя Борисов след това, което стана последните 4 години. Вече само милиционери на заплата и други заблудени гласуват за ГЕРБ.

В момента не трябва да има избори. Вижте какво стана последните месеци. На парламентарните имаше активност 50%, а на местните във Варна 25%. Политическата система е в пълен и тотален колапс след разрушителното управление на ГЕРБ, което ликвидира не само бизнеса, но и последните истински партии като СДС, ДСБ и т.н. Където мине ГЕРБ трева не никне... но не защото има асфалт.

Тест, не че нещо ама да решим даден проблем, със същото мисловно ниво, с което сме го създадели няма да разреши проблема.
Ти сам викаш тотален колапс, как очакваш хората, които ни докараха до тук да ни изкарат от блатото, като целта беше сме в блатото?!

Разбира се, че трябват промени и то бързи и да не ни трябва ББ, но и тези трябва се сменят в скоро време иначе пол. криза ще ни затрие. Както сам виждаш дясното почва се преструктурира, както има и този фактор наречен гражданско общество. За да оправим нещата трябва ново креативно мислене, факт е че тези в парламента ги нямат тези качества как очакваш да ни оправят?! Не ти ли прави впечетление никой не ги иска КРИБ и БСК са против Ореха, Тренчев вече и стачки плаши, Европа ни бие дипломатически шамари, вече сме в техните дискусии, днес Франсетата и Швабите директно с прости думи ни каза взимайте се в ръце и слушайте хората. А те се правят, че нищо НЯМА! Да ти кажа толкова вътрешни и външни проблеми за толкова кратък период сме нямали! И ти очакваш от тези дето никой не ги ще, да направят нещо?! Нещо различно от това да доизточат каквото може!?!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Дясното се преструктурира, но все още не е готово за избори, както не беше и по време на предсрочните, когато остана извън борда. Нужно е повече технологично време. А Орешарски какъвто и да е, пак няма да остави финансите и икономиката да вървят в неправилна посока, тъй че правителството му няма как да е по-зле от предното. Може само да подобри нещата. И без това почти няма какво да губим.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ей тва е приказка вече... да управляват и без това вече няма какво да губим :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Дясното се преструктурира, но все още не е готово за избори, както не беше и по време на предсрочните, когато остана извън борда. Нужно е повече технологично време. А Орешарски какъвто и да е, пак няма да остави финансите и икономиката да вървят в неправилна посока, тъй че правителството му няма как да е по-зле от предното. Може само да подобри нещата. И без това почти няма какво да губим.

Брех какви думи, я направи справка 96-7 и сега и виж има ли няма ли кво да губим :) Не ми се иска някак си 3 банкрут за 25 години .......
Винаги абсолютно винаги може стане от лошо, на много лошо, както и обратното, но с тези кадри за жалост обратното е мираж.

А за дясното мисля че до няколко месеца, ще са доста консолидирали и стурктурирани, това ми е надеждата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не че на теория не може да стане по-лошо, но с десен премиер, който има опит отпреди като министър на финансите, мисля че няма никакви основания за притеснение от сценарий като 96-та.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не че на теория не може да стане по-лошо, но с десен премиер, който има опит отпреди като министър на финансите, мисля че няма никакви основания за притеснение от сценарий като 96-та.

Да бе то това е манипулцията и пропагандата десен е, ама БСП му реди нещата и дори и това да не е, от него НИЩО НЕ ЗАВИСИ - всичко се гласува!!!
Самият факт, е че ще свали пенсионата възраст, ще налее пари във фалиралите дружества, ще увеличава харочовете и ще раздува дефицита и ще заема нов дълг - братле, само по тези точки нищо дясно няма!!!! Само популизъм и пропаганда, а много добре знаеш, кои са царете на популзма и пропагандата.....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ко каза? Тия 70 хиляди дето излязаха против ЕРП-тата във варна сега доволни ли са? Или пък смяташ, че фебруарския протест омаловажава сегашния?
А тези 70 хиляди според теб дали излязаха да свалят герб че да се върнат след няколко месеца отново на власт ? По скоро смятам че сегашният омаловажава февруарския.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А тези 70 хиляди според теб дали излязаха да свалят герб че да се върнат след няколко месеца отново на власт ? По скоро смятам че сегашният омаловажава февруарския.
Аз пък да питам, колко от тези протестиращи са отишли да гласуват. Малко ме съмнява, че всички са дали гласа си? :) Но карай, то си стана национален спорт да се протестира.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А тези 70 хиляди според теб дали излязаха да свалят герб че да се върнат след няколко месеца отново на власт ? По скоро смятам че сегашният омаловажава февруарския.

на мен ми се струва, че февруарския протест беше направен от точно тези които упраляват сега - олигархията и мафията
мазния ГЕЙ дано вече е наясно (след тези избори), че БСП никога няма да спечели изборите
а ГЕРБ от който уж "всички" бяха недоволни направи прецедент и спечели изборите за втори път

БСП управляват благодарение на Атака - те пък предадоха повечето хора които са гласували за тях - какво са получили, незнам: но възможностите са две
1. много пари
2. малко пари и кефа да видят ГЕРБ извън властта

няма значение какво са получили
ГЕЯ трябва да е наясно с две неща:

1. НИКОГА няма да спечели изборите
2. Управлява благодарение на Атака

само заради тези две неща трябва да се гръмне


ВЪПРЕКи многото компромати - а от ГЕРБ не извадиха дори един срещу БСП
Цецо толкова е подслушвал Бойко, че не се е сетил да слуша и ГЕЯ - но сигурно защото там вече е гнусна работа - коалиции-тройки, садо-мазо..ала-бала

Аз пък да питам, колко от тези протестиращи са отишли да гласуват. Малко ме съмнява, че всички са дали гласа си? :) Но карай, то си стана национален спорт да се протестира.
аз мисля, че по-голяма част от протестиращите са гласували
не виждам причина да не са - щом имат врем за протести, със сиг са отделили и за гласуване
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

на мен ми се струва, че февруарския протест беше направен от точно тези които упраляват сега - олигархията и мафията
мазния ГЕЙ дано вече е наясно (след тези избори), че БСП никога няма да спечели изборите
а ГЕРБ от който уж "всички" бяха недоволни направи прецедент и спечели изборите за втори път

БСП управляват благодарение на Атака - те пък предадоха повечето хора които са гласували за тях - какво са получили, незнам: но възможностите са две
1. много пари
2. малко пари и кефа да видят ГЕРБ извън властта

няма значение какво са получили
ГЕЯ трябва да е наясно с две неща:

1. НИКОГА няма да спечели изборите
2. Управлява благодарение на Атака

само заради тези две неща трябва да се гръмне


ВЪПРЕКи многото компромати - а от ГЕРБ не извадиха дори един срещу БСП
Цецо толкова е подслушвал Бойко, че не се е сетил да слуша и ГЕЯ - но сигурно защото там вече е гнусна работа - коалиции-тройки, садо-мазо..ала-бала


аз мисля, че по-голяма част от протестиращите са гласували
не виждам причина да не са - щом имат врем за протести, със сиг са отделили и за гласуване

Кво му пука на гея, че няма да спечели изборите, той и сега не ги спечели ама ей го на, на чело на държавата, много подценяваш школата на БКП...
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

сега слушах по новините
в Кърджали :)mrgreen:) щели да правят някаква подписка в подкрепа на "правителството"
в тази подписка активно щели да се включат безработни и други такива групи които се нуждаят от помощ

та пичове, това е положението - БСП се крепи на безработните които очакват помощ и на пенсиоерите които им трябва само едно нещо - пенсия.

@Blinky - ти къде се буташ?
БСП могат само едно нещо - да раздават помощи на циганите и да увеличат малко пенсиите. Това е.

Вместо да намерят работа на циганите (дори да няма кой знае файда от това което вършат) - важното е да не получават парите ей така
ама не - циганите се носят на ръце защото са много ценни
през тези 4 години ще ги храним повече защото това е част от програмата на БСП за размножаване на тези плъхове

Кво му пука на гея, че няма да спечели изборите, той и сега не ги спечели ама ей го на, на чело на държавата, много подценяваш школата на БКП...

незнам, но на мен би ми било доста кофти - да дълбая все в дъното :( не стига това, но и да опирам до Атака :shock: е не, това вече е прекалено! :evil:
ще си направя харакири
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@Blinky - ти къде се буташ?
БСП могат само едно нещо - да раздават помощи на циганите и да увеличат малко пенсиите. Това е.

Еее, ама мен и това ме урежда. ;) Просто да не се бъркат в бизнеса и да си гледат "социално" слабите и всичко друго да си зависи от нас, ще е супер. ;) И това не е зле както се казваше в един виц.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Еее, ама мен и това ме урежда. ;) Просто да не се бъркат в бизнеса и да си гледат "социално" слабите и всичко друго да си зависи от нас, ще е супер. ;) И това не е зле както се казваше в един виц.

А пари за техините социалки от де бе? Като ни натресат една прогресивна система за данъците, високи данъци или увеличение на осигуровките/праговете и т.н - виж как ще ни се намесат тези копелета........
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Еее, ама мен и това ме урежда. ;) Просто да не се бъркат в бизнеса и да си гледат "социално" слабите и всичко друго да си зависи от нас, ще е супер. ;) И това не е зле както се казваше в един виц.

като се задъвкали една фраза и само нея

държавата не може да не се "бърка в бизнеса" (както ти се изрази) - това или ще е анархия или мафия (или може би нещо мешано)
стига с тези заучени фрази (знам, тази звучи хубаво - но такива (изтъркани) фрази се използват само когато няма какво друго да кажеш :))
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

като се задъвкали една фраза и само нея

държавата не може да не се "бърка в бизнеса" (както ти се изрази) - това или ще е анархия или мафия (или може би нещо мешано)
стига с тези заучени фрази (знам, тази звучи хубаво - но такива (изтъркани) фрази се използват само когато няма какво друго да кажеш :))
Да, бърка се. Но когато вреди не е оферта, ние за това бъркане говорим. :D Другото, ако ще помага, е добре дошла. Аз и без това се изчерпих с темата. Може още някой да даде по един подпис в подкрепа на правителството. :) Знам, че сега може да жерна някой.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

като се задъвкали една фраза и само нея

държавата не може да не се "бърка в бизнеса" (както ти се изрази) - това или ще е анархия или мафия (или може би нещо мешано)
стига с тези заучени фрази (знам, тази звучи хубаво - но такива (изтъркани) фрази се използват само когато няма какво друго да кажеш :))

Може и може, но като се случи това няма ни трябва държава - тогава ще видиш един друг строи, но .... държавите не искат и да си го сънуват хахах. Стига ни тотално свита държава от това, което е сега и всичко ще е пак перфектно. Мафията смятам ти е ясно, че е следствие на държавно продаване на власт. А анархията е липса на държавни закони, а на обществени норми и тяхното спазване и съблюдаване, това е този смисъл различен от термина анархия = хаос.
 

Горе