АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

До дали е медия или не можем да водим дебат, иначе ако те питам TV7 медия ли е? ще се получат интересни отговори.
Вчера информационно обслужване, днес СОТ, човека предполага следваща стъпка .....
и така въпросът е къде е краят? :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Бтв са продажници - РАБОТЯТ ЗА ПАРИ! Това в никакъв случай не трябва да е национална медия, щото зомбат по много кофти начин тупаните дет плюскат винаги с тях (синдрома на новините в 8 )
Сота е на загуба, гаранция...
А края нема и да го има щото парата спира иниациативата още в самото й начало :wink: Къде си видел по света говедата да рият с копита още от първата седмица на един мандат...е нема по прозрачна простотия от това :)

Малки сте още и се връзвате на секви фринтифрюшки...добре че темите тука се четат от по около 200 човека, та не мое да направите големи поразии с тия ГОООУУЕМИ сърца дет говорят вместо мозъците ви
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Бтв са продажници - РАБОТЯТ ЗА ПАРИ!
А те другите работят за без пари, нали? Големият проблем, че информацията се "поднася" според случая и според който плаща - тука съвсем спокойно можете да сложите всички телевизии до една.

Малко със сърцата не можах да разбера тезата, моето желание е да някога да се появят политици поне малко да мислят за нас. В момента циганизация, който е близък до власта е добре, останалите работя и получават жълти стотинки.
Нека са добра, нека взимат 20 % ама поне да защитават българските интереси. В момента дали ще са проруски или проамерикански, важното е да се харесаме, обикновенния човек да го д*ха.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е да ама тия работят за МНОГО ПАРИ... а кой има много пари :)
"Хайде!" - вика, "Хайде Юкселе, бързо, че хората седнаха да вечерят" ахаххахахаха :D

Сметни кви активняци са на тема "протестите", е кой мое да извади тая пара дет има да я връща всъщност :) Еми тоя същият дет даваше в началото по четириска, а са се цигани и за 30 :lol: Ай да му свършат скоро и жълтите стинки!

Колкото за кой за кого работи - ВАЖНОТО Е ДА НЕ Е ЗА ИЗЕДНИЦИТЕ !

И също, оня хайдутин беше последният човек, който мислеше за интересите на България, на българите и на Шушляците и секвите ШуШумиги и тупани, каквото е и 80% от жалкото ни непрокопсало населенийце.

А циганизация трее да има :) Га станете и вие 1.5 милки, тогава ще пускате лиги по техните привилегии :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"На кой му необходима зелената енергия? "

На зелените човечета. Хорааа, мислете в перспектива, бе. Как ще ги посрещнем?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяре, според мен е редно и е честно спямо самият тебе от време на време да излизаш от градината и форумОТ, щото гледам си на път да изперкаш тотално :) Няма ли наблизо град до теб?

Нема, баце. Само Селото е до мен. :(
Че и ми се налага там да си правя бизнеса. :confused:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много гадна сган... не се издържат червените нагледци :clap:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Залози не залози, истинската червена..АМА БАШ ЧЕРВЕНА сган беха чоко и компания... ама вие нали не сваляте капаците, та за тва сте перфектните зомбоконсуматори :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяра, то селото си е за предпочитане в пъти пред големото гето, еле па и ако имаш бизнес там :) Единствената лоша страна е га се прекали с природата и комуникацията само с нея и с интернет консуматорите :D Ама пък винаги мое да ти се довлачи некой навлек да ти изконсумира домашарката заедно със специалните сортове мезета :beer:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вчера чета за 200+ мерки, дето щели да приемат в помощ на бизнеса.
Едната от мерките, която споменават със сигурност е, че щяла да отпадне таксата
за липса на задължения на фирмата при регистрацията на търговски обект.
Таксата е на стойност 3.20 лв - помощта е огромна, няма що.:lol:
В същото време пак се заканват, че ще започвали големи данъчни проверки на
фирми и физически лица :shock: - нали трябва да напълнят бюджета и поизтънелите си джобове.
Как не измислиха нещо друго, освен да хвърлят пак прах в очите на наивниците.
Писна ми от тези, от предишните и от по-предишните даже.

АЗ НЕ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Таксата е на стойност 3.20 лв - помощта е огромна, няма що.:lol:

стига бе!
нали ти намалиха сметката за ток с 50 стинки?

не може да ви угоди човек и тва е:evil: пффф
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Царево с нов директор на горското стопанство.


"Петко Арнаудов настояваше и за промяна в устройствения план на Царево, която да позволи ново курортно строителство по брега с десетки хиляди нови легла в защитените територии на парк "Странджа". Проектопланът пък беше изготвен от архитект Калин Тихолов, останалото за господина предполагам го знаете за въпросният господин, как беше "минисър" за 1 ден.....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз съм против това правителство и против всички правителства. Искам да дойдат извънземните да ни управляват!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Искам да дойдат извънземните да ни управляват!
Ти и да искаш да ни управляват тез няма да си дадът властта :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ЕЕЕе големи сте :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като сте зачекнали намалението на тока, моля, не забравяйте и поевтиняването на газта с 0.75% :D :D :D :D :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кой подкрепяте Орешарски и Станишев или Пеевски :D прост народ бедна държава. Сега като стане студено... ще видят те :oops:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

http://offnews.bg/index.php/235288/upravlyavashtite-s-ideya-da-zatvoryat-hipermarketite-prez-uikenda
още някой да подкрепя правителството, а да не сме му дали шанс да се изкаже?? :lol:

Стига бе!
Това правителство ми обеща, че ще мога да продавам на хипермаркетите!
И сега, като ги затворят, как да продавам? Май ще престана да го подкрепям...
 

Горе