АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Стига бе!
Това правителство ми обеща, че ще мога да продавам на хипермаркетите!
И сега, като ги затворят, как да продавам? Май ще престана да го подкрепям...

Е това е само за уикенда, през седмицата ще се продава усилено. :)
 
От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е това е само за уикенда, през седмицата ще се продава усилено. :)

Това ме реже с 14,28571428571429 %. Средно седмично. Като се вземе в предвид слободния и гладен народ у неделята, процента може да скочи повече от двойно.
 
От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е това е само за уикенда, през седмицата ще се продава усилено. :)

Я си представи през уикедна предпримача долу :) Кеф а ?:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Christo Komarnitski:
Предлагам политическите хипер-партии да не работят един-два мандата, за да се даде шанс на малките.
 
Re: От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Я си представи през уикедна предпримача долу :) Кеф а ?:)
То, това няма общо. :) Едното прави търговия, с другото разменяш информация. :)

@Вискяр Бг, отмениха го. ;) Сега спокойно към пазарите.
 
От: Re: От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДП

То, това няма общо. :) Едното прави търговия, с другото разменяш информация. :)

@Вискяр Бг, отмениха го. ;) Сега спокойно към пазарите.

Брей сигурен ли си?
В супермаркетите е пълно с информация - цената давата тази информация. Викаш вие не сте търговско дружество? Ами рекламите където сте ги наредили, те какво са ?! Ядете от бизнеса на другите. А и защо само вие трябва сте сайта с най-голямата размяна на информация, другите и те трябва да имат същото право!!!!

Виждаш ли комуняшката логика каква - това, че ние сме най-големият форум и всичко тука е на свободен принцип със свободни пазарни отношения - това води до голямо качество и доверие и от там и печалби за теб мен и всички други, но това е лошо ако питаш държавата - ядеш от малките форуми!!!!

Едно и също е дали търговия или инфо център - добре, че бързо ще си променят решението глупаците дето ни управляват.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА

Едно и също е дали търговия или инфо център - добре, че бързо ще си променят решението глупаците дето ни управляват.
Ако държавата ни се управлява като форума тук, не Швейцария, еми не знам кои щяха да ни завидят. :)

Относно промените, които управляващите внасят и отменят. То това не е като да не го наблюдавахме и при миналите. Това е метода "Ако мине". :) И все пак е по-добре да прокарват нещо, народа да скочи, те да го отменят и така. Отделно има и такива, които са ОК и се внедряват като идеи. Не е като да ти тръснат нещо абсурдно и да няма какво да се направи.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гея не може ли да "работи" под натиск
той какво си мислеше - че може да си прави каквото си иска?

т'ва да не ти е 2006 бе, идиот

сега пък няма да затварят супермаркетите :D пак не сме го били разбрали
явно не говорим на един и същи език :) вече се случва много пъти
 
Айде, айде, всички знаехме, че това нямаше да се случи. Трябва да си много нелогично мислещ, за да повярваш, че това ще влезе ей така, без да се стигне до съдене, стачки и прочие. Само дават на медиите нещо да пълнят в изданията си. Най ми беше странно как хората реагираха. Чудех се най-вече дали се възмущават от тъпата идея, или дали бяха разочаровани от това глупаво решение. А може и двете. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАН

Ако държавата ни се управлява като форума тук, не Швейцария, еми не знам кои щяха да ни завидят. :)

Относно промените, които управляващите внасят и отменят. То това не е като да не го наблюдавахме и при миналите. Това е метода "Ако мине". :) И все пак е по-добре да прокарват нещо, народа да скочи, те да го отменят и така. Отделно има и такива, които са ОК и се внедряват като идеи. Не е като да ти тръснат нещо абсурдно и да няма какво да се направи.

Tова ми е мечта честно и за това се боря повече да разберат какви са ползите от всичко. Това е мой цитат от другата тема:
И да ви дам простичък пример Предприемача.ком е свободен сайт и свободен пазар всички сами се регулираме - Блинки и Куул само съблюдават общите правила - някакви проблеми имаме ли? Всичко се базира на доверие и свободно решение, кой да избера - ей на вчера си продадох единият сайт от 30 човека един се реши, никой не съм принудил да го вземе. Утре като дойде държавата и каже за всички ФБ маркетьори искаме лицензия, който го издаваме ние. Но накрая ще стане така, че само няколко ще имат лиценз другите .... Всеки, ще може да продава ограничено количество услуги, видиш ли че да има за всички по еднакво( това, че един има в пъти повече от друг означава, че е по-качествен, а като му бият квота той губи печалба, а хората ще получат кофти услуга на висока цена) и т.н и т.н не ми се изрежда. Дано да почвате правите разлика в нещата!
Инак да метода е ясен проба грешка/ако мине - но идеята бе, че те са експерти и трябва да не правят толкова простотии :D
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Трябва да си много нелогично мислещ, за да повярваш, че това ще влезе ей така

колко прост трябва да си, че да предложиш Пеевски за шеф на ДАНС?

аз честно казано, не бих се учудил вече на нищо
след като мутра имаше достъп до най-пазената информация в държавата
 
От: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Спас Панчев каза:
Идеята хипермаркeтите да не работят в събота и неделя бе само подхвърлена, не сме имали намерение да я вкарваме в закон.

@Блинки, на теб харесва ли ти да ти "подхвърлят" идеи?


Блинки, а това ще стане ли:

Надценките трябва да бъдат контролирани, за да не се прекалява с тях, обяви по-късно пред “Нова телевизия” Спас Панчев.

понякога съм
нелогично мислещ
и реших да се допитам до теб :)
 
Re: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

колко прост трябва да си, че да предложиш Пеевски за шеф на ДАНС?

аз честно казано, не бих се учудил вече на нищо
след като мутра имаше достъп до най-пазената информация в държавата
Ето тук говорим за метода "Ако мине". Представи си, че бе минало. :) Върната услуга още в началото. И оп, натъка са само те, без да дължат на никой нищо, поне не и на него.

Е сега какво, мислиш ли реално, че супермаркетите ще спрат уикенда? То бива, бива глупости, ама нека и да помислим как реално се случва това? Не сме диктатура, за да има такива своеволия. Поне не още.

Не съм написал, че ми харесва. Ако някъде е написано, ще ти отговоря, но не мисля, че съм го писал. Особено до "подхвърлят" да има "харесвам". :)

Блинки не е депутат и реално не може да ти каже дали ще стане, казаното от Спас Панчев. :)
 
От: Re: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето тук говорим за метода "Ако мине".
е то мина! той си взе каквото искаше
нали разбираш, че назначението му е уговорено още преди месеци?

това какво ти говори?
нека ти подскажа: за добре обмислено решение

НЕ Е ГРЕШКА, А ДОБРЕ ОБМИСЛЕНО РЕШЕНИЕ - не го омаловажавайте, защото е много сериозно!

Не може да се кара така - "ако мине"
тоя ГЕЯ колко време виси в парламента - ако допуска такива елементарни грешки..аз се чудя на сложните задачи как ще се справи
непростимо е да допуска такива грешки!

Не съм написал, че ми харесва.
тогава защо ги подкрепяш?
кажи ми вече почти три месеца какво реално направиха
колко вица се родиха и какви смешници станаха
колко назначения отмениха, колко шефове смениха със техни хора
с какво започнаха - МВР, ДАНС

това нормално ли е?
btw, чистките още продължават - 70-80 дни вече! те ОЩЕ НЕ РАБОТЯТ, а ЧИСТЯТ!


НЦИОМ ще затварят
на БНТ ограничиха свободата - спомняш ли си когато ги задължиха да ми излъчват нон-стоп мутрите им грозни
това което се случи с БНТ е показателно за това колко са ЖАЛКИ!

със сигурност пропускам да спомена нещо (преди ползвах една тема за буукмарк, там сигурно имам над 30 поста)

но за 2 месеца и нещо, толкова глупости не може да направи и Сидеров

Блинки не е депутат и реално не може да ти каже дали ще стане, казаното от Спас Панчев. :)

хмм, нека ти припомня какво каза:

1.
Айде, айде, всички знаехме
аз пък не знаех! (А ТРЯБВА ЛИ?) Интересно ми е ти от къде знаеш?

2.
Трябва да си много нелогично мислещ, за да повярваш
може пък да съм такъв? от къде да знае човек...


така, ЧЕ:
щом като всички сме знаели (според теб е така...под "всички" най-вероятно се включваш и ти...и щом всички са знаели - значи трябвало да бъде елементарно за досещане - точно като ЕЛЕМЕНТАРНАТА грешка (ако трябва да сме точни - не е грешка) със ПЕЕВСКИ - грешка (или не) която една "столетница" и ГЕЙ със толкова стаж НЕ ТРЯБВА/НЕ МОЖЕ да допуска - а когато все пак го направи (нарочно) - да се заклейми )

и

си логично мислещ човек (такъв си щом не си повярвал на лъжите им (ти каза, че това е достатъчно за да може да рабереш кога БСП лъжат))


КАЖИ МИ:

това ще стане ли:

Надценките трябва да бъдат контролирани, за да не се прекалява с тях, обяви по-късно пред “Нова телевизия” Спас Панчев.

за горната задача малко ще ти помогна..защото е по-сложна (още не са се отметнали :mrgreen:)

цитата е на Спас Панчев
ДА, същия този които щеше да затваря хипермаркетите!

надявам се ще се справиш със задачата
ето още малко насоки:
- трябва да провериш от коя партия е
- дали е дядка (може и автобиографията му да погледнеш)
- дали участва в управлението в момента
- има ли протестиращи срещу управлението от което е част
- партията дали е управлявала преди
- гея част ли е от нея

и все такива неща - ако всичко може да се отговори с:
да, бкп, бсп, гонени с протести, посрещнати с протести, ГЕЙ, орехотрошарски, дали имиграцията продължи през управлението на БСП или спря изведнъж
 
Е как да не е уговорено. Като го видях още в предизборна кампания на ДСП, ми стана ясно, че тук има нещо. Просто не ми прилича от хората, които влиза в политиката, за да помага на народа. Другото си дойде на мястото от само себе си.

колко назначения отмениха, колко шефове смениха със техни хора
Не бате, ще държат старите гербери, за да рутят системата от вътре. Не си много прав, ама грам. И миналите правеха политически чистки. И тези правят. И следващите ще правят и така. Виж каква "химия" има между правителството и президента и може да си отговориш защо се сменят старите кадри на ГЕРБ. Еми ще чистят. Какво очакваш? Едните да спъват другите и всичко да си е ток. Ако забележиш има стари PR-и в някои министерства и като гледаш кое какво се плюе по вестниците и медиите, може да прецени сам кои са тези стари герберски PR-и. Нещо не ти хващам логиката тук. :)

Еми знаехме. Кажи ми, ако си вярвал, че това със супермаркетите ще се случи, да превключа на друга честота. :) Не е истина. Има просто неща, които няма как да се случат. Примерно да влезеш там от където си излязъл. Или да паднеш нагоре. :)

Като ще ме питаш глупости, поне и ти помисли:

Икономистът Владимир Каролев го контрира с аргумента, че единствено държави като Куба все още правят опит да регулират надценките на пазара.

За да има регулация, продуктите или услугите трябва да са под специален контрол и група.

Да ти отговоря ли или сам ще се сетиш? :)
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е как да не е уговорено.

Тогава защо казвате, че е грешка и омаловажавате случая?
виж как се укротил в момента
взе каквото искаше и сега си почива

Не бате, ще държат старите гербери, за да рутят системата от вътре. Не си много прав, ама грам. И миналите правеха политически чистки. И тези правят. И следващите ще правят и така.

добре де, съгласен съм
но 80 дни протести и те само чистят
не ми се струва нормално

ти казваш, че има чистка
но ГЕЯ НЕ е на това мнение -

ГЕЯ: Чистка няма, даже е малко
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/stanishev-chistka-niama-dazhe-e-malko-5992544

сега на кой да вярвам?
тоя лъже повече от дърта циганка

Ако забележиш има стари PR-и в някои министерства и като гледаш кое какво се плюе по вестниците и медиите, може да прецени сам кои са тези стари герберски PR-и. Нещо не ти хващам логиката тук. :)

ооо, не! няма да правя такова разследване
да изчета всички сайтове и да следя всички медии - не мерси :)

Да ти отговоря ли или сам ще се сетиш? :)

За мен не е фатално дори и да не се сетя
фатално е за тези които подкрепят ГЕЯ (и ти не си против него) да им подмятат такива тъпи и невъзможни предложения!
(КАЖИ МИ ЕДНО ДОБРО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДАДЕНО до сега! - освен за глупостите около тока - аз това не го следя
нито сметката ми се е намалила, нито някога е била проблем да я платя)

@nortrant, не мога да разбера. Ти искаш да купуваш боклуци на високи цени или просто се дразниш, че се месят в бизнеса. :)

това какво общо има?
в хипермаркетите нито са боклуци, нито са високи цените
ако тези "боклуци" не се продават там, ще се продават в малките
а цените в малките дори може да се повишат!

Но най-много се дразня от това, че предлагат едно нещо и утре го отменят. То е ясно, че няма да стане - но те го предлагат? Какъв е смисъла?
Поне да има някаква вероятност да се осъществи - но то няма и минимална такава!
Не става въпрос само за закони - и със "експертите" им е същото! Най-добрия пример който може да дадем е със свинята.

Е как може да подкрепяш такива?
 
Тогава защо казвате, че е грешка и омаловажавате случая?
виж как се укротил в момента
взе каквото искаше и сега си почива

Да, уговорено е да му се върне услугата. Грешка беше, че се направи така. :)
Да ти кажа честно не знам какво е взел, но или си го е взел или изчаква да се поуспокоят нещата, за да им напомни. :) Тук не съм много сигурен. Но определено няма да минат фри. :)

добре де, съгласен съм
но 80 дни протести и те само чистят
не ми се струва нормално

Няма нищо нормално вече. :) Иначе си чистят, защото знам, че доста добре да внедрили хората си гербарите. Даже в последните си дни (по време на служебното правителство), Найденов успя да си осигури една PR кампания за 300К ей така в бързинката. Смятай на колко надълбоко са влезли в администрацията и другите структури. :)


За мен не е фатално дори и да не се сетя
фатално е за тези които подкрепят ГЕЯ (и ти не си против него) да им подмятат такива тъпи и невъзможни предложения!
(КАЖИ МИ ЕДНО ДОБРО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДАДЕНО до сега! - освен за глупостите около тока - аз това не го следя
нито ми се е намалила сметката, нито някога е била проблем да я погасявам)

Да, аз съм му от най-големите привърженици. Обичам да ме клатят и то по няколко пъти и все същите. :)

За теб не е проблем, но за домакинство с общ доход около 800 лева през зимата, има значение. И то не малко. За теб са глупост, за някои си е плюс. Сегашните ловят килъри, наркодилъри и измета на обществото, а предишните гонеха "големите хакери", качили Глистопад в Замундата. :) Голям виц, честно. :)

това какво общо има?
в хипермаркетите нито са боклуци, нито са високи цените
ако тези "боклуци" не се продават там, ще се продават в малките
а цените в малките дори може да се повишат!

Но най-много се дразня от това, че предлагат едно нещо и утре го отменят. То е ясно, че няма да стане - но те го предлагат? Какъв е смисъла?
Поне да има някаква вероятност да се осъществи - но то няма и минимална такава!
Не става въпрос само за закони - и със "експертите" им е същото! Най-добрия пример който може да дадем е със свинята.

Е как може да подкрепяш такива?

Да, попитай там от какво ти е направен колбаса или сиренето и пак ще си пишем тук. :)

http://bodyconstructor.com/f-38-506-Приятно-видео-за-това-как-се-правят-колбаси

тук може да погледаш и да си мислиш, че ядеш хубави неща от супермаркетите. :)

Няма логика, това са неадекватни действия и за тях нямам конкретна позиция. Просто са абсурдни и това е. Ама как да ти го кажа / напиша, аз не ги подкрепям, нещо си се объркал. Просто ти казвам какво мисля.
 
От: От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И то цели 3 години и половина...

А така! Я си сложи червените очила и си кажи мантрата, която си декламираш всяка сутрин:

"Няма го Боко - всичко е наред в държавата. Щастлив съм!"
 

Горе