АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе, пенсиите не трябва ли да са изработени предварително пари, които да стоят в пенсионния фонд? Много ме дразни, като чета някакви такива неща. Ако има дупка някъде, то значи някой е крал. Що не се говори нищо за това?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ромба калпав ти е доставчика давати гадости

Айде обясни ми каква отговорност може да търсиш на колективно решение в примера който ти дадох по нагоре.

Повишават пенсиите на 1000лв и дъжавата фалира - Ок кой ще търсиш отговорност!??!?

От 240 депутата. 10-15 години каторга. Да бачкат без пари. Да оправят фалита.

А това за доставчика, показва само колко си прост и ограничен.

Малко ми писна от тебе. Ти си комуно-далавераджия, на който Бойковците са взели далаверката, и сега си злобееш от Англия. Това е.
Нищо не може да ме убеди в противното, и изобщо няма да се разправям с тебе.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ромба минаваш в лични нападки вместо да научиш нещо от това дето ти обяснявам - живей си с надеждата че мутрата ще се върне и бъди щастлив аз повече не мисля да ти обръщам внимание.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ромба минаваш в лични нападки вместо да научиш нещо от това дето ти обяснявам - живей си с надеждата че мутрата ще се върне и бъди щастлив аз повече не мисля да ти обръщам внимание.
Абе аз не мога да разбера, като не се върне мутрата какво ще стане и каква е шибаната разлика? Кво, като не се върне България ще разцъфне ли, малките градове и селата с българи ли ще се напълнят, по-богати ли ще стане, престъпността ли ще намалее, ще осъдят кралите през тия 23 години ли? Доста е глупаво да подкрепяш едно нещо, което е идентично с друго нещо, само щото си против едното.

Много ми хареса отношението на кабинета към конфликта в Сирия. Що след като БСП са про-руска партия не заеха руската позиция по въпроса? Що заеха американската?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

„За първи път от 4 години безработицата намалява“

Това не е точно така. Безработицата през август е паднала 0.1%, на месечна база спрямо предходния месец, но това нищо не значи. И в предходните години се е случвало (2012 трето спрямо второ тримесечие). Данните за третото тримесечие на 2013 ще излязат през октомври и според мен надали ще са толкова оптимистични (но ще е добре да не съм прав).

„Абе, пенсиите не трябва ли да са изработени предварително пари, които да стоят в пенсионния фонд?“

Не е точно така, работещите издържат пенсионерите, това е основната ни система. Система е изградена на солидарен принцип, като направените вноски във фонд „Пенсии” от осигурените лица се използват за изплащане на пенсиите на настоящите пенсионери, без да има капиталово натрупване на средствата. Съвсем различно е при допълнителното задължително пенсионно осигуряване, при него осигурителните вноски се натрупват в индивидуална осигурителна партида на всяко осигурено лице, но и там не се знае какво ще имаш по нея докато дойде време за пенсиониране.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ромба минаваш в лични нападки вместо да научиш нещо от това дето ти обяснявам - живей си с надеждата че мутрата ще се върне и бъди щастлив аз повече не мисля да ти обръщам внимание.

Аз ли преминавам в лични нападки? Ами тогава, без лични нападки ще ти кажа, че твоя доставчик е супер, дава ти много качествени неща ама явно не помагат. Виж питай го за някаква антикомунистическа дрога ако има.

И не разбра ли? Всички мутри са за затвора. И сегашните и предишните. И тия, при които си бил на далаверка.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

526914_10202242252446738_390926417_n.jpg

https://www.facebook.com/events/504322959655499/
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кажете ми нещо за мутрата/диктатора Борисов, за свободата на медиите,след като излгедате тези два клипа:

http://www.youtube.com/watch?v=p9wrh-gIis0

http://www.youtube.com/watch?v=Kr2AoahBQN0

Погледнете истината и ЧЕСТНО кажете какво мислите.И едните са лоши, и другите са лоши, ама тия сегашните са с е*али майката.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде СТИГА с туй разделяне на българите на антиГерб и антиБсп
Всичките са едни и същи и водят пролиберална политика
А пък за Боко съм сигурен, че никога няма да се върне на власт8)
[video=youtube;NTUPDi3_kSw]http://www.youtube.com/watch?v=NTUPDi3_kSw[/video]
Видеото е в синхрон с днешния гей парад и либерализацията на България
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

А пък за Боко съм сигурен, че никога няма да се върне на власт8)
Аз пък имам неприятното чувство, че боко не си е изпял политическата лебедова песен още:) Този мандат няма да го бъде, но този хитрец се обзалагам, че ще излезне с нови козове на следващите избори и тогава ще се гледа пак сеир:). Ще се омагьосва електората с нови карти от чисто ново тесте и ще става сеира пак, тази личност знае как да влезне под кожата на българина и определено не е вдигнал бялото знаме:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Някой тука да твърди, че някой от политиците не е лош? :D Нали по традиция тука не избираме добро, а по-малкото зло... Всички тъпи копелета са еднакво големи лайнари... Ама тия са си ебали майката :X
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз пък имам неприятното чувство, че боко не си е изпял политическата лебедова песен още:) Този мандат няма да го бъде, но този хитрец се обзалагам, че ще излезне с нови козове на следващите избори и тогава ще се гледа пак сеир:). Ще се омагьосва електората с нови карти от чисто ново тесте и ще става сеира пак, тази личност знае как да влезне под кожата на българина и определено не е вдигнал бялото знаме:)

Абе той че си я изпял лебедовата си я е изпял вече никога няма да може да се върне на бял кон ще са му необходими патерици като раниматорският блок - Той нали за това е създаден да реанимира политически трупове.

Единствената надежда това да не се случи се свързва с наминаването към БГ на един сърбин дето отдавна не е идвал насам че беше много ангажиран по европа.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

zelenchuci_plodove_proizvodstvo_2001_2012.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяре като меташ някакви цифри поне се опитвай да ги коментираш да ти разбереме тезата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От както сме влезли в ЕС се е увеличило производството на тикви :lol:

Какво има да го коментира бе, не можеш ли да се ориентираш. За последните 10 години производството на жизненоважни продукти е паднало С ДО 10 ПЪТИ.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз много добре се ориентирам обаче ни в клин ни в ръкав удря някакви таблици с очевадни резултати - Какво общо имаше това с темата за правителството на Орешарски????
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

02.07.2013 - Облагането на лихвите по депозитите с 10%, което бе прието по времето на финансовия министър в кабинета на ГЕРБ Симеон Дянков, ще отпадне в началото на 2014 г. Това съобщиха от пресцентъра на депутата от БСП Дора Янкова. Според Янкова, която е член на Парламентарната комисия по бюджет и финанси, това е най-несправедливият данък, тъй като е върху честно изкарани от гражданите пари с платени данъци.
http://business.actualno.com/Levicata-maha-danyka-Djankov-za-lihvite-po-depozitite-news_429974.html



14 сеп 2013 - Отпадането на данък „лихва” не се разглежда от правителството на този етап.

Това заяви премиерът Пламен Орешарски, като се аргументира, че с отказа от един приход, какъвто е този данък, трябва да се откажем и от определени разходи.
http://www.bnews.bg/article-86008


май апетита идва с цоцането :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ако ГРОБ не бяха фалирали държавата този данък нямаше и да съществува
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Орешарски се опъна на Световната Банка и не приема съвета им за вдигане на осигурителните вноски
Не гледам позитивно на тази препоръка, защото имаме ангажимент да не натоварваме данъчно-осигурителната тежест", заяви Пламен Орешарски
Все пак мисля, че Орешака е много по-добър финансист от Дянков и това, че не се съгласява с препоръки от чужбина е похвално!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз много добре се ориентирам обаче ни в клин ни в ръкав удря някакви таблици с очевадни резултати - Какво общо имаше това с темата за правителството на Орешарски????

Понеже много фалиш БеСеПету и ДеПеСету.
Та да те питам, що числата са такива по време на управлението на тези партии? Нали сме цъфтяли, връзвали и текли реки от мед и мляко по времето на правителството на ДПС?!

Пък и ти дадох повод за още три мнения - изкара допълнителни 15 стинки. :D
 

Горе