АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Теб такива неща те интересуват, нас други, далеч не е важно дали са били или еб*ли в Брюксел, жълти новини ще има винаги и журналята ще пишат всичко само за да продават. Важно в случая е какъв к*р дирят там и защо не са в бг да гласуват вота, защо са отишли цялата тумба(на държавни разноски) и защо с никого не се срещнаха(освен със секретарката) както стана ясно.

Ей такив въпроси ми идват на ум...

Иначе браво ,че харчиш повече от 100 лева на излизане, аз не мога да изпия толкоз... бтв каква кола караш?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И от партийните да е, не е голяма работа. Може и командировачни да им се полагат може да е всичко... По важния въпрос кой плаща за черния ПР срещу тях, каква е целта му, от коя черна каса са излезли парите и как са влезли там. Точно с такива пари ни въртят по всички параграфи и насочват мисленето на идиотите през последните 20 години. Ама щом мислиш, че най-важното е от къде са 3000 лв дето 25 човека са си платили кръчмата...

Те и партийните и командировъчните и всички са взети от едно място - ние сме им ги дали под формата на данъци. И цифрата не е важна, дори не е важно че са били от атака.
Наглостта на всички "неприкосновени боклуци", които харчат чужди пари за какво ли не, не ви ли дразни бе деба?
Друг е въпроса, че журналята правят от мухата - слон.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Теб такива неща те интересуват, нас други, далеч не е важно дали са били или еб*ли в Брюксел, жълти новини ще има винаги и журналята ще пишат всичко само за да продават. Важно в случая е какъв к*р дирят там и защо не са в бг да гласуват вота, защо са отишли цялата тумба(на държавни разноски) и защо с никого не се срещнаха(освен със секретарката) както стана ясно.

Ей такив въпроси ми идват на ум...

Иначе браво ,че харчиш повече от 100 лева на излизане, аз не мога да изпия толкоз... бтв каква кола караш?

Биоз след като ГРОБ могат да не влизат в парламента два месеца да внасят вотове и да не влизат да ги защитават от къде на къде ще държиш сметка на Атака къде ходят и какво правят ??????

Реално от Атака нищо не зависи дори и да са в зала дори и да гласуват против правителството то няма да падне що си търсите под вола теле за пълната си идейна недостатъчност - Ходите като мухи без глави - Влизате излизате и все някой друг ви е срал в гащите.

Крайно време е да разберете че никоя партия не и е писано да управлява и когато е в опозиция трябва да се държи национално отговорно а не като дете от детската градина

Съботирането на българската държава в момента ви носи само негативи за 3 месеца сте загубили подкрепа на 300 000 човека това е прецедент в историята никоя друга опозиционна партия не е постигала такива резултати
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Теб такива неща те интересуват, нас други, далеч не е важно дали са били или еб*ли в Брюксел, жълти новини ще има винаги и журналята ще пишат всичко само за да продават. Важно в случая е какъв к*р дирят там и защо не са в бг да гласуват вота, защо са отишли цялата тумба(на държавни разноски) и защо с никого не се срещнаха(освен със секретарката) както стана ясно.

Ей такив въпроси ми идват на ум...

Иначе браво ,че харчиш повече от 100 лева на излизане, аз не мога да изпия толкоз... бтв каква кола караш?


Че 100 лв много ли са? То това е до средата и аверите с които излизаш. Едно шише блек буш с няколко редбула и вече си отгоре, като сложиш бакшиши, таксита, цигари и тн. прилежащи разходи отиваш на 200 лв. Ако излезе някоя мома да черпиш вече си на 300.... От моите авери само аз се занимавам с онлайн бизнес и съответно аз съм най-бедния и излизам с около 200 лв. Някои от тях излизат с по 2000 лв и не им стигат, нищо странно няма, всичко е до възможности. Друг е въпроса, че излизам веднъж в годината, ама не ми се и излиза вече...

Италианска кола карам:) Що?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Че 100 лв много ли са? То това е до средата и аверите с които излизаш. Едно шише блек буш с няколко редбула и вече си отгоре, като сложиш бакшиши, таксита, цигари и тн. прилежащи разходи отиваш на 200 лв. Ако излезе някоя мома да черпиш вече си на 300.... От моите авери само аз се занимавам с онлайн бизнес и съответно аз съм най-бедния и излизам с около 200 лв. Някои от тях излизат с по 2000 лв и не им стигат, нищо странно няма, всичко е до възможности. Друг е въпроса, че излизам веднъж в годината, ама не ми се и излиза вече...

Италианска кола карам:) Що?

Редбули не пия, защото после не мога да спя до сутринта, цяло шише блекбуш също не мога да изпия минаха студентските години, цигарите ги спрях ама те не са разход. Пак не мога да ги натамъня 100 кинта, освен ако не реша да черпя...

Нека аз ти направя една бърза сметка - 2-3 големи джака са 30лв. една вечеря 30лв. - 60лв и то с клизма, ако доведа жената тамън ще направим 100лв ноооооооо тук сме 2ма...

Колкото до колата има една приказва - "тези дето правят минети и спагети коли не моат да правят" на прима виста най-вероятно караш алфа...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Редбули не пия, защото после не мога да спя до сутринта, цяло шише блекбуш също не мога да изпия минаха студентските години, цигарите ги спрях ама те не са разход. Пак не мога да ги натамъня 100 кинта, освен ако не реша да черпя...

Нека аз ти направя една бърза сметка - 2-3 големи джака са 30лв. една вечеря 30лв. - 60лв и то с клизма, ако доведа жената тамън ще направим 100лв ноооооооо тук сме 2ма...

Колкото до колата има една приказва - "тези дето правят минети и спагети коли не моат да правят" на прима виста най-вероятно караш алфа...


Тея глупости ги запази за фолцваген форума: Иначе да, позна от първия път:)

По другия въпрос - Аз ти разправям за свинщина с приятели, не за семейно излизане. Аз като отида с жената и децата на сладкарница и 30 лв ми стигат:p
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудесна дискусиика:
Моем ли да изпием повече от депутатите, или не моем?

Аз моем. Особено ако друг плаща.
 
Re: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Редбули не пия, защото после не мога да спя до сутринта, цяло шише блекбуш също не мога да изпия минаха студентските години, цигарите ги спрях ама те не са разход. Пак не мога да ги натамъня 100 кинта, освен ако не реша да черпя...

Нека аз ти направя една бърза сметка - 2-3 големи джака са 30лв. една вечеря 30лв. - 60лв и то с клизма, ако доведа жената тамън ще направим 100лв ноооооооо тук сме 2ма...

Колкото до колата има една приказва - "тези дето правят минети и спагети коли не моат да правят" на прима виста най-вероятно караш алфа...

в Брюксел поне по две там :) готвача взима 2000 евро заплата бармана и той някъде там а сервитьорката минимум на половина поне... като в България станат по 4000 лв заплатите на персонала няма да минеш с 60 лв сметка освен ако заведението не е пералня :)

на запад цените по магазините са същите или по надолу ама когато има добавена услуга е доста по скъпо заради разходите за труд ...

иначе интерсното е при цена на "ПР" статия между 2000 и 5000 лв по традиционните медии (да толкова взимат - други едвам кретаме с рекламата - нищо че сме по посещавани от медии в средата на класацията и имаме по добри цени ) колко пъти над сметката струва една "пр кампания" да се похвалиш колко си изхарчил :)

А за колите :) те ферари, ламборгини и мазерати за нищо не стават маани ги тия гадни са...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Куул ами замислете нещо за ПР-ски статии, не е нужно да са пол., щом има мегдан не виждам, защо не се възползваш от трафика?
 
те са по 200 лв при нас в една медия... но ги даваме като бонус към рекламна кампания при медийно партньорство или премиум акаунтите имат по една безплатно ... и няма много желаещи как и да е :)

биоз ме провокира с това за италианските коли аз съм луд фен на Ферари само знаемто не си окачвам на терасата като има формула ама от както го няма Шуми все на косъм или лоши сезони :(
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

те са по 200 лв при нас в една медия... но ги даваме като бонус към рекламна кампания при медийно партньорство или премиум акаунтите имат по една безплатно ... и няма много желаещи как и да е :)

биоз ме провокира с това за италианските коли аз съм луд фен на Ферари само знаемто не си окачвам на терасата като има формула ама от както го няма Шуми все на косъм или лоши сезони :(

Oт новият сезон с новите правила и с КИМИ в колата шансовете растят :) И аз съм луд фен на ферари от когато за 1ви път гледах Ф1.
Що не заиграете с фин. институции и ПР-ски кампании в този сегмет - те са най-близко до нас. То само да им предложите като бонус не става, я по настоятелно се презентирайте и да видим няма ли - за тази генеиална идея 10% искам от бъдещите приходи :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аве всички са маскари, ама лошото е, че ние страдаме!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Пореден пример за некадърна и некомпетентна журналистика. В заглавието писали "хакнаха", а по-надолу четем "IT специалистите още не са изяснили причината за липсата на интернет и връзка със сайтовете с разширение government.bg". OFFNews как разбраха, че са хакнати сайтовете, след като още не е ясно защо не работят?
 
ей как ме карате да пиша в политиката значи в коментарите в статията казват че си работи сайта и от начина по който са ги написали във статията журналистите "goverment.bg" (без ввв) какво показва... къде е проблема :)


значи доколкото са ми обяснявали старите админи който съм срещал още през irc времената ми на дал.нет преди около 15 години.... Правилният начин според стандартa е сайт да има сайт на ввв.домейн.цом това ввв отпред е за да се покаже каква услуга изискваш от сървъра в случая word wide web .... фтп.домейн.бг е фтпто, смтп. маил. gopher. и тнт а на версията без нищо отпред не трябва да отваря нищо понеже не казваш коя услуга с кой протокол изискваш от сървъра....

goverment.bg от още от зората на 2000 (от когато аз има спомен за това) си се отваря само с ввв отпред както е според стандарта и темата е била дискутирана и във форума точно заради това как се отваря преди няколко години и мисля че още си се отваря само така

защо го пиша това защото показва как търсят журналистите сензация... и са технически неграмотни не трябва да пишат ит новини щото се излагат...

пп това че хостингите са ни свикнали да се отваря сайтовете и без ввв не значи че това е начина който отговаря на стандарта... просто е включено понеже е по достъпно за потребителите :)

ППП то и хляба трябва да е само брашно и вода мая сол и сода според стандарта ама му блъскат Е-та на който викат подобрители и това го прави по достъпен за потребителите ама това не значи че е по добър с Етата на който им казват подобрители....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде малко пресни социологически изследвания

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/10/02/2152397_alfa_risurch_gerb_nastiga_bsp_76_sa_za_predsrochni/

Едва 23% смятат, че правителството трябва да управлява до края на мандата, а 76% - че е нужен предсрочен вот. От тях 37% настояват за провеждането им до няколко месеца, а други 39% заедно с европейските показва проучването на "Алфа Рисърч".

Много мъка има по тоя свят и изобщо голяма подкрепа има за правителството на Орешарски. Скъсват се всички да го подкрепят. :lol: :lol: :lol: :lol:


http://www.dnevnik.bg/analizi/2013/10/02/2152409_alfa_risurch_delegitimaciia_na_instituciite_i/


А тука някой говори за прецедент за загуба на гласове на ГЕРБ.

Ма то пълно с прецеденти.

1. За пръв път олигархия и управляващи се целунаха и публично заявиха - майната им на избирателите.
2. За пръв път парламента има толкова ниско доверие.
3. За пръв път правителството има толкова високо неодобрение и съответно ниско одобрение.
4. За пръв път правителството трупа толкова бързо неодобрение.

:lol: :lol: :lol: :lol:

И накрая на пак ГЕРБ виновни.

Само да ви светна, че управляващите тази ситуация ги устройва идеално и те съвсем съзнателно я поддържат. Да не мислите, че Атака сами са отишли до Брюксел всичките да пускат едно писмо в една пощенска кутия. Смешки на търкалета. Съвсем целенасочен ход от страна на БСП и ДПС да пратят Атака там - да се направят малко циркове.

Ще кажете каква е сметката на управляващите от това напрежение?

Ми ако икономиката тръгне (което е малко вероятно), ще кажат "Видяхте ли, въпреки всички протести ние направихме нужното и нещата потръгнаха".
Ако икономиката продължи да седи в сегашното си безтегловно състояние или да се влошава (което е доста вероятно), ще кажат "Не ни оставиха на спокойствие да управляваме и затова се провалихме".

А нека ГЕРБ да ви е виновен. Управляващите вече са 4 месеца на власт и освен едни 5% намаление на тока чрез закон и по 20 лв на беден калпак друго не са направили. Другото всичко е в рамките на "ще направим", "обмисляме".
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика без да отварям да чета изследването ще ти кажа че най малкото е манипулирано или грешно интерпретирано

Почни само от там 23% подкрепа - 76% - за оставка - Като го прочетеш това и директно трябва да затвориш браузъра

А ако това нищо не ти говори и се чудиш защо трябва да затвориш браузъра и да не го четеш още по зле за тебе
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика без да отварям да чета изследването ще ти кажа че най малкото е манипулирано или грешно интерпретирано

Почни само от там 23% подкрепа - 76% - за оставка - Като го прочетеш това и директно трябва да затвориш браузъра

А ако това нищо не ти говори и се чудиш защо трябва да затвориш браузъра и да не го четеш още по зле за тебе


Като не ти отърват данните - били манипулативни. :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде иди погледни данните на БНБ за депозитите на населението и фирмите да видиш как хубаво растат. Как и потребление и инвестиции се свиват. За външните инвестиции няма да говорим - там положението е тотално зле и трябва да минат години, докато се върнат на нивата при Дянков.

А ти си чакай да оправят икономиката. Ще си останеш с чакането, лошо е, че не само ти.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Всяка крайност е пагубна!!!! И за това ГЕРБерите са на това дередже, защото мислиха че като са управляващи могат да е**т м****а на всеки и не остана никой който не си го е отнесъл от тях, или който не е трябвало да им лиже д**о за да не си го отнесе. И сега когато вече са паднали от власт и нещата вървят на там че те по-вече няма да се върнат на власат всеки да ги взема под чехъл. Толкова се зле че, вчера Болен му разката фамилията на РазБойко а оня излезе и потвърди че Болен е бил прав и от него зависело всичко. Егати цирка и комедията, голямата работа РазБойко направо изпадна в неадекватност.
Колкото и крайно да звучи горното ми твърдение, то се отнася със пълна сила и относно изказванията на някой в темата, които поддържат този или онзи политически клоун. Що се отнася до статистиката и социологичните проучвания отдавна се знае че те са една стакмистика в нашата държава. За доказателство на това е факта че, една агенция проракува пълна победа на ГЕРБерите преди изборите - да, ама не. Крайно време е да се види реалната ситуация в страната, която е: Задълбочаваща се икономическа криза, Голяма безработица, Липса на алтернативи за развитие. И от тази гледна точка да се преценяват действията на власт имащите и тяхното поведени. До сега ние виждаме само една клоунада в стил тука има тука няма, абе пълен цирк. Нима те не виждат реалното положение на държавата? Едва ли!. Но като са неспособни да направят нещо са решили да забавляват народа, поне да не ни е скучно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Всяка крайност е пагубна!!!! И за това ГЕРБерите са на това дередже, защото мислиха че като са управляващи могат да е**т м****а на всеки и не остана никой който не си го е отнесъл от тях, или който не е трябвало да им лиже д**о за да не си го отнесе. И сега когато вече са паднали от власт и нещата вървят на там че те по-вече няма да се върнат на власат всеки да ги взема под чехъл. Толкова се зле че, вчера Болен му разката фамилията на РазБойко а оня излезе и потвърди че Болен е бил прав и от него зависело всичко. Егати цирка и комедията, голямата работа РазБойко направо изпадна в неадекватност.
Колкото и крайно да звучи горното ми твърдение, то се отнася със пълна сила и относно изказванията на някой в темата, които поддържат този или онзи политически клоун. Що се отнася до статистиката и социологичните проучвания отдавна се знае че те са една стакмистика в нашата държава. За доказателство на това е факта че, една агенция проракува пълна победа на ГЕРБерите преди изборите - да, ама не. Крайно време е да се види реалната ситуация в страната, която е: Задълбочаваща се икономическа криза, Голяма безработица, Липса на алтернативи за развитие. И от тази гледна точка да се преценяват действията на власт имащите и тяхното поведени. До сега ние виждаме само една клоунада в стил тука има тука няма, абе пълен цирк. Нима те не виждат реалното положение на държавата? Едва ли!. Но като са неспособни да направят нещо са решили да забавляват народа, поне да не ни е скучно.

Колега, с какво се занимаваш?
 

Горе