АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не че нещо , ама ако на вас ви дадат 2 милиона за сайт (айде и 10 процента да са останали за нея) бихте ли се продавали за 60 лева :D
От километри личи , че някой сипе помия върху нея.....
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Бате, ако са ти малко данъците, Боко и Кой няма да ти откажат да ти вземат парите. :) Отиди в НАП и представи проблема си...ще намерят бързо решение а него, сигурен съм. :)

Никакво решение не може да намерят, повярвай ми :)

Не че нещо , ама ако на вас ви дадат 2 милиона за сайт (айде и 10 процента да са останали за нея) бихте ли се продавали за 60 лева :D
От километри личи , че някой сипе помия върху нея.....

Всички до един :) иначе тук в темата се напредварват кой ще се изкара по-голям светец от останалите...

п.п. томислав дончев е казал, че 2-та милиона не са нито държавни, нито ес
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не че нещо , ама ако на вас ви дадат 2 милиона за сайт (айде и 10 процента да са останали за нея) бихте ли се продавали за 60 лева :D
От километри личи , че някой сипе помия върху нея.....


Това за 60-те лева може да е помия, ама другото за проекта си изглежда съвсем истинско. Във Фейсбук страницата на организацията се споделят нейни снимки още от 2011 година: https://www.facebook.com/2122273288...0.1434213875./212228568848821/?type=3&theater

Като преди 3 дни, същата тази страница обявява и новината за проекта. Съвсем логично изглежда госпожата да си ги прави сама тези неща.

От лични си профил също обявява проекта: https://www.facebook.com/vana.tuceva/posts/898413586885901?pnref=story
Ваня Тучева Може да харесате статията в интернет!
Вчера в 15:09

Тоест, няма съмнение, че проекта или поне новината е нейно дело!
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Код:
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
charset=windows-1251
<title>Home</title>
Професионална и съвременна работа, не знам какво не му харесвате. Аз за по-малко от 2 милиона не бих се навил да го направя :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Аз тази единствено по гривните и афинитета и към фонтани я познах иначе много изтъняла бе, станала е по-елитна няма начин:D

Vanya-Tucheva.jpg
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Демек всеки , който се снима на фонтани и носи гривни е .... Ваня . :lol:
Страхотна логика !
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Демек всеки , който се снима на фонтани и носи гривни е .... Ваня . :lol:
Страхотна логика !
Много ясно има ли фонтан това е Ваня нема кой друг да е:wink:
Ако беше дибидюс можеше и други прилики да се открият:D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Тази страда от БАР (биполярно афективно разстройство). Таман ще я изкарат невменяема за милионите, 99% от които е върнала на някой/и. Може и удобно да я самоубият скоро...

Допълвам с една новина от месец Март 2015г.: Парите са малко повече даже, но са с усвояване до 2020г., затова засега мълчат и се оправдават,че няма европроект. Ако питаме ЕК, те ще ни кажат дали има или няма 2,38 млн. евро за "подобрения".
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Аз тази единствено по гривните и афинитета и към фонтани я познах иначе много изтъняла бе, станала е по-елитна няма начин:D

Vanya-Tucheva.jpg
Баси, на тая обявата й е от 2012 :shock:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Момата прави сви@ки за 2-ка с много нули! Много качествени ги върти сигурно... :cry:
Обадете се на някой от тези телефони и попитайте какви услуги предлага! Е@ах ти и излагацията, ей... Кой пие, кой яде, кой прави проверки?... Кой плаща е ясно! :(
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

На всичкото отгоре и телефоните са реални, като чекнах единия телефон
http://www.mypr.bg/company/74/

ти нормален ли си? такива обяви може да публикува всеки :cry: много свали летвата с това изказване
все си мислех, че темата е тъпа, но чак пък толкова
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

ти нормален ли си? такива обяви може да публикува всеки :cry: много свали летвата с това изказване
все си мислех, че темата е тъпа, но чак пък толкова
Да не ти е братовчедка?
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

ти нормален ли си? такива обяви може да публикува всеки :cry: много свали летвата с това изказване
все си мислех, че темата е тъпа, но чак пък толкова

Тук си прав, аз за това не коментирам главно обявата просто, че телефоните така да кажем съвпадат, но тия дни репортерите ще изядат тая история та всички ще разберем :D Аз понеже не гледам телевизия, но с интерес следя темата за тая особа и ми е много интересен крайния резултат. Но не мога да си хвана и една причина за която да я защитя тази и екипа им от 15-20 специалиста....
Ок нека се краде то е ясно, че номера няма как да мине без кражби, но да изхвърлиш това лайно за тия пари трябва да си много нагъл боклук !!!
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

ти нормален ли си? такива обяви може да публикува всеки :cry: много свали летвата с това изказване
все си мислех, че темата е тъпа, но чак пък толкова

Да приемем, че друг е пуснал обявата през 2012г. оттогава са минали 3 години и най-вероятно хора са й звъняли за да я питат по обявата. Не следва ли тя да усети, че нещо не е наред и да предположи, че някъде й е даден номера. Необходимо е просто да попита следващия обадил се в кой сайт я е видял, след това да я намери тя самата, да звънне в сайта и да каже, че е фалшива за да я свалят? Какъв е проблема това да стане за 3 години??? Или аз нещо бъркам...
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Това с обявата е ташак, личи от 100 километра. Най-малкото на шадравана седи хипопотам, а голите снимки според мен не са от същото животно. Другото, което е, е че никоя по такива обяви не си пише двете имена, просто се пише първо умалено име или професионален псевдоним, с който я знаят клиентите. Някой си е направил ташак с оФцата....
 

Горе