АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Който ибал ибал, кака стана милионерка :D

Аз пък ше звъннем, че ми се дойба кат я гледам. Може ми излезе късмета! :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

тази как ви направи на нищо... уж големи предприемачи, специалисти, а бяхте измамени от една русокоска... нивото ви е паднало застрашително :-o

Бойко е виновен! :drama:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Къде са троловете с мненията "само по времето на Герб могат да се правят сайтове по 2 милиона" :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Тук и някаква развръзка има вече по темата.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4820629

Смятам, че си е за присъда красавицата, ако това всичко е вярно!

Аз писах в по-горен пост, че жената е болна от БАР(Биполярно Афективно Растройство). Там са 3 състояния- мания, депресия и ремисия(демек нормално поведение). Сега е в период на мания жената.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Нямаше как да познаем, след като прави такива объркани схеми. Статията изглеждаше достоверна от гледна точка на многото снимки с известни личности във фейсбук профила й, участия в разни аграрни форуми, щандове, даже и интервю по някаква телевизия на такава тема. От материалите беше видно, че жената с това се занимава, въпреки многото несъответствия и нямаше никаква логика да обявява, че е усвоила тези пари, без реално да ги е взела.,

Новината си изглеждаше направо истинска, нагледахме се на лога, Фб страници и образователни портали за милиони... а на практика ги няма осъществени или са оплескали всичко / като брошурите със сьомга и мечки гризли/ или Фейсбук страница за 50 000 лв, с цели 50 фенове.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Те адвокатите и това ще претендират че е болна и ще се размине само с рецепта за хапове.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Жалкото е, че до токова сме били свидетели на корупционни схеми, че сме склонни да се "вържем" и на подобна "новина"... Това е показателно, и не просто за това, колко сме наивни, а около нас има твърде много примери за неправомерно преведени/усвоени бюджетни пари... Първо-сигнално ми заприлича на аферата с логото на България. :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не ме интересува жената от какво е болна или дали барни се радва за герб
Има ли корупционна практика, ако има престъпление не трябва да си затваряме очите
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не ме интересува жената от какво е болна или дали барни се радва за герб
Има ли корупционна практика, ако има престъпление не трябва да си затваряме очите

Ква корупционна практика те гони бластерче , като жената си е измислила и проекта и парите и сайта , а всъщност никой нищо не и възлагал или давал нищо....
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ква корупционна практика те гони бластерче , като жената си е измислила и проекта и парите и сайта , а всъщност никой нищо не и възлагал или давал нищо....

Сигурен ли си, ти ако кандидатстваш ще го одобрят ли,,, как така си е измислила и парите
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Упс, май сам пропуснал последните коментари,,, да е жива и здрава ама подведе доста хора може да я сърби гъза
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

yfIxPdG.jpg


:D
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4820629
Според нея представянето на въпросната платформа се било състояло в резиденция "Лозенец" в присъствието на президента Росен Плевнелиев, вицепремиера Томислав Дончев, министър Божидар Лукарски, шефът на КРИБ Кирил Домусчиев и други официални лица. За по-голяма убедителност, г-жа Тучева илюстрира своите твърдения със снимки, на които е застанала до тези публични личности.

Измислената от г-жа Тучева "новина" обаче предизвика дебат във Фейсбук и напълно оправдано възмущение, че държавата би могла да финансира подобни аматьорски сайтове. Проектът от 2 милиона евро се оказва пълна лъжа. Според справка в публичния регистър на Програмата за развитие на селските райони Асоциация за използване на информационни технологии за земеделските производители не е била субсидирана. По неясни причини г-жа Тучева си измисля дори събитие като за по-голяма убедителност, използва снимки от церемонията "Големите малки" - конкурс за бизнеса, организиран от Медийна група България. Дамата е успяла да влезе на събитието, регистрирайки се с лична карта като един от 170-те участници. Нейната "асоциация" не е нито сред наградените, нито сред финалистите.

Злонамерените действия на г-жа Тучева са обида за участниците в първия конкурс "Големите малки", които искрено се вълнуваха от това събитие. 15-те финалисти споделиха публично своята история в бизнеса. За всички, които участваха в този проект, това беше много важен, много личен празник, успех, който те споделиха с президент, вицепремиер, медии, приятели, близки. Официалните лица не отказаха снимки с никого. Публичните личности се снимат всеки ден със стотици непознати и никой не е застрахован, че г-жа Тучева може да "присвои" нечий следващ успех, събитие или да мами с фотосите.
А боби пляска ли пляска с ръчички :D :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ати подклаждаш антигерб, по този начин
Трябва да ти се отнеме от парите за пропаганда
И без това се наяде с партийни пари, трева малко диета, герберастче
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ати подклаждаш антигерб, по този начин
Трябва да ти се отнеме от парите за пропаганда
И без това се наяде с партийни пари, трева малко диета, герберастче

Ще върна 2та милиона , които ми платиха за платени коментари, пак ще ми остане 1 :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ще върна 2та милиона , които ми платиха за платени коментари, пак ще ми остане 1 :D

Наяде се тиии партийна мишка такава и почна да се надуваш,,, ама ако ти отперя два шамара всичко шиси кажеш
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Наяде се тиии партийна мишка такава и почна да се надуваш,,, ама ако ти отперя два шамара всичко шиси кажеш

пфуууу кво говориш. Добри пари се направиха , по 100 лева на вечер. За шамарите ела да отпериш форумна нинджа такава :D Това не е като в филма с тоя от аватара ти , да прелита с мотора и да падат по 20 от лошите :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

пфуууу кво говориш. Добри пари се направиха , по 100 лева на вечер. За шамарите ела да отпериш форумна нинджа такава :D Това не е като в филма с тоя от аватара ти , да прелита с мотора и да падат по 20 от лошите :D
Барни не се коси ама имаш потенциал,,, само дето без мени не можеш,,, признай си
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Барни не се коси ама имаш потенциал,,, само дето без мени не можеш,,, признай си

Форума само би спечелил от твоето отсъствие. Заедно с теб да си починат няколко други дразнители и форума ще тръгне в правилната посока.
 

Горе