АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

"Ръководя Екип от 20 висококвалифицирани служителя." :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Тази беше секретарка в една апартаментна фирмичка последно, не знам къв инжинер е :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

След като ѝ прегледах фб профила ми се струва, че тая има симптомите на БАР :( А лошото е, че нямаме достатъчно домове и психиатрични клиники за такива
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Да беше сложила адсенс поне.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

На сайтове без съдържание не може! Доколкото си спомням бяха само картинки.... :)



Да беше сложила адсенс поне.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

:shock: :shock: :shock:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Егати подигравката с нашите данъци. Аз затова ли си плащам данъци и осигуровки на тия боклуци, така нагло да ме крадат.
Дайте наистина да сингнализираме някъде, това е безочлива кражба.
Аз преди години като се учих да правя сайтове, първият ми сайт беше по-добър от това лайно
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Егати подигравката с нашите данъци. Аз затова ли си плащам данъци и осигуровки на тия боклуци, така нагло да ме крадат.
Дайте наистина да сингнализираме някъде, това е безочлива кражба.
Аз преди години като се учих да правя сайтове, първият ми сайт беше по-добър от това лайно

:D прочети темата , няма да ти вземат от данъците , щото никой не е плащал за сайта :D Историята е измислена.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Пък, ако я хванат от "Господари на ефира", ще пусне снимка във фейсбук, със статус: "С моите приятели от Господари на ефира". И прессъобщение за поредното звездно представяне на it-fermer. :D :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Пък, ако я хванат от "Господари на ефира", ще пусне снимка във фейсбук, със статус: "С моите приятели от Господари на ефира". И прессъобщение за поредното звездно представяне на it-fermer. :D :lol:

ХХАхахах а Златният Скункс ще е "поредната престижна награда, която е доказателство за доверието на нашите партньори" :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Е то сега попаднах на темата, 9 страници кой да чете, хаха.
Поне да беше 1-ви април бе!
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Е то сега попаднах на темата, 9 страници кой да чете, хаха.
Поне да беше 1-ви април бе!

То не е точно измислена история, тя жената си вярва...
 
След тази новина всеки отново поглежда по-сериозно към офшорките като алтернатива. :) Там данъците не отиват за нас, но поне не ги дават за глупости. :) Пак е някакъв тип успокоение, нали? Сигурно и те си имат КОЙ, но поне техния е малко по-културен с краденето. :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Гледайте я тая по Дикофф в момента :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Хаха Как стана и си тръгна.... Хахах Луда работа! :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Хахахаха, стана и си замина! :clap: :lol: :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Дайте запис нейде?
 

Горе