АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе има си някой типични действия близко до фашизма с така нареяният Obamacare, има и сериозни промени по Marshal law И разбира се мощната печатница - като цяло и там лека по лека държавата взема става голяма - ама яко бият на социализъм от колкото фашизъм, не случайно в момента там е нарицателно за държавен корпоративизъм смесица между двете неща. Но нашите русофили и те не знаят за какво иде реч ...
Фашизмът издига в култ нацията, етническата нация, а не изсмуква силите и за сметка на едно или друго малцинство, било то сексуално или етническо. Obamacare до колкото знам прави точно това. Държавният корпоратизъм пък подчинява бизнеса в полза на държавата/нацията (в Италия), докато в САЩ е обратното - държавата е подчинена в полза на бизнеса. Абе с една дума, не всяко магаре се казва Марко.

п.п. Да не си помисли някой, че съм почитател на фашизма. Няма как да бъда, защото това е някакъв си специфичен италиански национализъм. Аз не съм италианец, така че не ме вълнува особено, просто поназнайвам някои неща, щото съм любопитен и обичам историята.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Смисълът на думата "фашизъм" според обикновения руснак,няма нищо общо с твоите обяснения.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти явно не можеш да схванеш, че който е против Запада не е задължително да е комунист. Не е задължително и който е против болшевиките да е либераст. Аз съм анти-комунист, но съм и против либерализма, с една дума съм националист. Национализмът е третия път, нито комунизъм/социализъм, нито либерализъм/демокрация.
.
Обама е негър-социалист/социалдемократ, нищо общо с фашизма. Отвори укипедия и прочети какво е фашизъм, къде е съществувал и с какво се характеризира. Не повтаряй като изкуфяла червена бабичка разни идеолически клишета от презрелия социализъм.
Може ли да ми цитираш тези мои идеологически клишета от презрелия социализъм, които съм повтарял като изкуфяла червена бабичка?
Не ме интересува ти какъв си, какъв бил Обама, какви са ви убежденията и партийните пристрастия,
защото от партии никога не съм се интересувал и нямам намерение тепърва да започвам.
Давай насам клишетата от социализма, за които пишеш, стига с тези дъвки,
че нещо много ме съмняваш какво се е случило с теб в последните дни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най-голямото клише е "фашизъм". Не виждам защо трябва да наричаш демократ като Обама фашист. Разгледай снимките от митинга - не на фашизма, свастики, нато? Какво общо има нато с националсоциализма (свастиката)? Нищо. Фашизмът националсоциализъм (свастиката) ли е - не е. Какво общо има НАТО с тия неща - нищо общо. Нито един разумен човек със средна обща култура не би бъркал тези понятия и не би наричал демокрадите фашисти, просто защото не са. Фашисти ги наричат хората, които си служат с езика на пропагандата отпреди 89та. Всъщност те наричат така всеки, който не е с тях.

И в крайна сметка, какво против фашизма и фашистите имат тия хора? Комунизмът бил освободител света от насилието, сериозно ли?

Пак питам, болшевиките някакви миротворци ли са? Знаеш ли какви свинщини са вършили? Ти бучищ срещу това, че бандеровците убили 5 руснака в Украйна, известно ли ти е само в Полша как нквд избива 20 000 (ДВАДЕСЕТ ХИЛЯДИ) полски офицери и ги заравя в масови гробове? Да ти пратя ли снимки?

Известно ли ти е как са умрели разни съветски войничета на българска територия? Няколко са разстреляни от командира си заради опит за изнасилване, а най-забавния случай е край Бургас, в който набарват някаква цистерна с метилов алкохол и после измират няколко десетки души от отравяне. Ето това ти е храбрата червена армия в България.

В Бургас съветските войски правят десант и настървените гладни войници намират на гарата една цистерна с метилов ал*кохол. Собственикът ги предупреждава, че спиртът е за промиш*лени цели и е отровен, но бива разстрелян като „капиталист и саботьор“; в резултат 200 войници и офицери умират от отравя*не с метиловия алкохол, а много ослепяват…

В Стара Загара комендантският патрул от НКВД залавя и разстрелва на място пияни руски войници, грабили и изнасил*вали българи.

Защо победиха болшевиките през ВСВ, щяха ли да победят, ако не се бяха съюзили с либерастите?
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Фашизмът издига в култ нацията, етническата нация, а не изсмуква силите и за сметка на едно или друго малцинство, било то сексуално или етническо. Obamacare до колкото знам прави точно това. Държавният корпоратизъм пък подчинява бизнеса в полза на държавата/нацията (в Италия), докато в САЩ е обратното - държавата е подчинена в полза на бизнеса. Абе с една дума, не всяко магаре се казва Марко.

п.п. Да не си помисли някой, че съм почитател на фашизма. Няма как да бъда, защото това е някакъв си специфичен италиански национализъм. Аз не съм италианец, така че не ме вълнува особено, просто поназнайвам някои неща, щото съм любопитен и обичам историята.
Обама-кейр е именно социалните застраховки, който се изсмукват от работодателите и самоосигуващите се без правото на алтернатива - идеята му е всеки да има застрахова вся някой трябва покрива. А държавният корпоративъзъм е държавата подчинява бизнеса, като лимитира бизнеса за сметка на определни кръгове, след като си продава властта. Това исках кажа близко иначе до сега не съм видял култ на САЩ и тотално открито противопоставяне, но в икономически план нещата си вървят по оста соц и фашизъм - прекалено много правомощия изземвани от пазарите и хора и тези средстава се преразпределят от центрланата власт - не случайно там са във фаза упадак но това е друга бира. Kaто цяло там е проблема държавен корпотивъзъм сливане на едър капитал и влас, чрез взаимни услуги, с цел регулиране и ограничване на бизнес, пазара, че дори и свобода и права. Чел ли си за marshal law и FEMA camps и какво става със свободите, те самите политици знаят какви мизерии правят и се ще защитава статуктовото си от хората. Не случайно по Nat Geo върви поредица preppers и "тъпи" хамериканци да им се чудиш какви брутални икономически, политически и соцалини причнно следствени връзки правят, все едно експерти стратези в НАТО, ООН или друга световна институция ....

Но на дали тези дето протестират знаят изобщо какво е фашизъм и чичо Том какъв е по пол. убеждения и действия ...
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най-голямото клише е "фашизъм". Не виждам защо трябва да наричаш демократ като Обама фашист. Разгледай снимките от митинга - не на фашизма, свастики, нато? Какво общо има нато с националсоциализма (свастиката)? Нищо. Фашизмът националсоциализъм (свастиката) ли е - не е. Какво общо има НАТО с тия неща - нищо общо. Нито един разумен човек със средна обща култура не би бъркал тези понятия и не би наричал демокрадите фашисти, просто защото не са. Фашисти ги наричат хората, които си служат с езика на пропагандата отпреди 89та. Всъщност те наричат така всеки, който не е с тях.

И в крайна сметка, какво против фашизма и фашистите имат тия хора? Комунизмът бил освободител света от насилието, сериозно ли?

Защо победиха болшевиките през ВСВ, щяха ли да победят, ако не се бяха съюзили с либерастите?

Под думата "фашисти" се има предвид всички тези, които палят и убиват невинни хора, без значение като какви са се боядисали.
В нито един пост не съм писал за социализъм или комунизъм - пусни търсачката, ако не вярваш
и ще видиш, че тези думи ги няма в мои постове, тогава защо извърташ и пишеш за разни червени бабички?!
Подчертаното изречение ме кара да мисля, че за съжаление нещо си се чалнал - от многото четене на история, може би.
Надявам се положението да е временно. Прекалено задълбавате в историята. Темата е друга.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Брад, на тези им се вика социопати - това ти определение е свързано със социално проявление на насилие с нулево политическо убеждение. Може му кажеш и извратени анархисти целящи хаос, за разлика от думата анархия и политическото и определение отново свързано със социално проявление. Фашисти, няма как ги наречеш, но спокойно можеш им кажеш социопати или извратеняци.

За справка нямам никакви национал-социалстически/фашистки виждания ....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Под думата "фашисти" се има предвид всички тези, които палят и убиват невинни хора, без значение като какви са се боядисали.
Да, точно както под думата "комунисти" демокрадите слагат всички, които не ги кефят. Болшевиките са избили 10 пъти повече невинни хора, нали ти е известно това? "Фашисти" е термин от комунистическата пропаганда, ако не си комунист - не го ползвай. Както аз не те наричам рубладжия, комунист или каквото и да е там, само защото си против зАпада, нали?

И какво съм се чалнал, ако си против фашизма, не казвам че не трябва да си, можеш ли аргументирано да обясниш защо? Щото съм сигурен, че тия от митинга не могат.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, точно както под думата "комунисти" демокрадите слагат всички, които не ги кефят. Болшевиките са избили 10 пъти повече невинни хора, нали ти е известно това? "Фашисти" е термин от комунистическата пропаганда, ако не си комунист - не го ползвай. Както аз не те наричам рубладжия, комунист или каквото и да е там, само защото си против зАпада, нали?

И какво съм се чалнал, ако си против фашизма, можеш ли аргументирано да обясниш защо? Щото съм сигурен, че тия от митинга не могат.
Фашизмът не е предмет на тази тема. Отвори си друга специална, ако ти се говори и разсъждава по тази тема.
Има доста колеги, които със сигурност ще се намерят да пишат в нея.

Големият ви проблем какъв е сега, че не разбрах ? Имате забележки към украинците, че викат на убийците "фашисти" ли?
Ами приемете, че не са учили толкова история като вас и свързват проблемите си точно с тази дума "фашизъм",
което не променя обаче фактът, че ги избиват като мухи из улиците.

А към мен забележките ви какви са? Вместо фашисти да пиша извратеняци ли?
Това кого и с какво го грее?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Имам проблем с това, че използваш комунистическа реторика и пропагандно говорене. Лично мен ме дразни и опонирам на всеки, който го прави. Просто се опитах да ти обясня защо не трябва да го правиш и къде грешиш.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Имам проблем с това, че използваш комунистическа реторика и пропагандно говорене. Лично мен ме дразни и опонирам на всеки, който го прави. Просто се опитах да ти обясня защо не трябва да го правиш и къде грешиш.
Помолих те да дадеш цитати и все още чакам.
Пускам новина и накратко превеждам, че може да има неразбиращи езика.
Това не е пропагандно говорене - такива са новините, дори и от западни медии.:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нация, която избива над 10 милиона свои хора, нация която е пошла, пияна, деградирала, нация която има пари не защото е качествена, а защото има ресурси, нация която е окупирала и поробила републики, като има желание да продължава с тази практика в Донецк, В страна в която се убиват журналисти, страна в която се вкарват в затвора хора, които са против властта. Нация която мачка качествените, предприемчивите и амбициозните хора, хайде да не ми я хвалите! Взеха си Крим, стига им толкова, всичко друго е тероризъм и наглост. Американците не са по-читави, но на този етап е по-добре с тях от колкото с руснаците. А най-вредните хора през последните 130 години в България са русофилите!
Ако проучиш кой е стоял на чело на СССР, ще видиш че просто нацията е била поробена.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Помолих те да дадеш цитати и все още чакам.
Пускам новина и накратко превеждам, че може да има неразбиращи езика.
Това не е пропагандно говорене - такива са новините, дори и от западни медии.:)

Не ми побира главата как може да има такова изтребване на хора в 21 век!
Да влизат вече в тази Украйна руснаците ли, чеченците ли, извънземните ли, все тая,
но да приключват с това фашистко правителство и клакьорите му, че не се трае вече.

Ето един, не ми се рови повече.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е и какво? Това ли ти е големият проблем?
Че съм казал за правителство, избиващо населението си, че било "фашистко"?
Нещо да към излъгал? И къде е "комунистическата" пропаганда?:-o
Голям защитник се извъди, ама на кое по-точно май сам не знаеш вече.
Новините и фактите в момента няма как да ги промените.

П.П. Извинявай, но няма да споря и да водя диалог с теб,
защото имам усещането, че не си ти, наистина.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Стига братлета, Украйна братски народ, Русия също, но ние не мислим за нашия си тръгнахме да оправяме другия. Сащ и евреите са наляли сума и пари там за да стане това. Аз ви казах ние сме следващите и тук ще стане същото, само , че тогава арената няма да е форума ами улицата. :(
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

България преди всичко.....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Под думата "фашисти" се има предвид всички тези, които палят и убиват невинни хора, без значение като какви са се боядисали.
В нито един пост не съм писал за социализъм или комунизъм - пусни търсачката, ако не вярваш
и ще видиш, че тези думи ги няма в мои постове, тогава защо извърташ и пишеш за разни червени бабички?!
Подчертаното изречение ме кара да мисля, че за съжаление нещо си се чалнал - от многото четене на история, може би.
Надявам се положението да е временно. Прекалено задълбавате в историята. Темата е друга.
Чакай ся. Прочети първо кво е фашизъм и тогаз се излагай по-нататък.

В случая викат фашисти на тия украинските екстремисти щото били основавали действията си на (често въображаеми) национални и етнически конфликти. Демек в случая "щом е руснак, значи е враг на родината".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За последен път ти пиша, за да си против запада, против свищнините, пропагандата и манипулациите, не е нужно да си комунист или да използваш комунистическата пропагандна реторика. Не е нужно да празнуваш деня на победата, да поднасяш венци на окупаторски паметници, да честитиш тоя "празник" и да се кичиш с георгиевски лентички. Не е нужно да заменяш едната неправда с друга.

А иначе, аз съм човек със собствени позиции. Нещата, които ти пиша сега сигурно ти се струват странни, просто защото не е ставало въпрос до сега за тях :)

п.п. Правителството на Украйна не е фашистко, а демократично правителство по американски образец.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

[video=youtube;wgLNakOzlCk]https://www.youtube.com/watch?v=wgLNakOzlCk[/video]

За обща култура - хора имащи се за фашисти в Русия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

п.п. Правителството на Украйна не е фашистко, а демократично правителство по американски образец.
Демократично? Сложи си го в подписа този твой собствен "бисер". :shock:
 

Горе