АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ама верно бе,
къде е благодарността на братята руснаци,
задет сме ги светнали за таквиз неща кат азбуки?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не само азбуки :) Доста сме ги облагородили едно време. Имах една позната рускиня, която ми беше споделила, че когато влезе в църква разбира добре църковнославянския (т.е. старобългарски).

Страна, я кажи, това истина ли е или мистификация:

10291255_654606004588301_1068072750807528401_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


но и с България, която в западноевропейската историография поради големината на тогавашната българска държава и величието на създадената българска книжнина (сланявска по същност) е наречена империя.
Титлата Цар по ранг е равна на титлата Император. Титлата Крал е на -по-ниско ниво.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде малко данни.

Първо за корупцията.

Има си там, някъв начин по който се измерва. Описан е в статията как става.

http://cpi.transparency.org/cpi2013/results/

И да видим какво показват данните:

1. Дания
...
3. Финландия
4. Швеция
...
8. Холандия
...
12. Германия
...
14. Великобритания
...
77. България
...
80. Гърция

Като Гърция след нас и се явява последната страна членка на ЕС и даже по-корумпирани от нас. Можем да се ударим в гърдите. ;)

Продължаваме надолу и стигаме до 127 позиция - където са 5-6 държави и където се намира Русия


127. Русия
136. Бангладеш
136. Кения


Вижте само какви държави са около нея - Пакистан, Никарагуа, Нигерия, Бангладеш, Кения - малко по-напред е Беларус. А Украйна е още по-назад на 144 позиция. :lol: :lol: :lol:

Мъка - каква мъка баце, не е истина.



Да видим как се подреждат държавите по условия на правене на бизнес.

Попаднах на 2 изследвания. Първото от Forbes но от 2011 година.

http://www.forbes.com/lists/2011/6/best-countries-11_rank.html

1. Канада
2. Нова Зеландия
3. Хонг Конг
4. Дания
...
7. Швеция
...
9. Великобритания
...
12. Белгия
13. Финландия
...
15. Холандия
16. Естония
17. Люксембург
18. Франция
...
47. България
...
68. Гърция

Положението е подобно на горния списък. Държавите в ЕС са напред. Ние сме на 47-ма позиция, а Гърция пак е след нас. Като отново се явява последната държава член на ЕС.


Пускаме се надолу и виждаме

100. Бангладеш
101. Нигерия
102. Русия
103. Кения
104. Камбоджа
105. Украйна


Поредната класика Русия в компанията на познатите ни Бангладеш и Кения. :lol: :lol: :lol: :lol:


Направо тука едни форумни капацитети ме убиват като ми казват да гледам цялостната картина и гредата в окото на ЕС, пък да гледам сламката в окото на Русия. Май се оказа обратно. Русия има греда в окото си. А ЕС има сламка в окото си. И въпреки че ЕС има сламка в окото си - хората сериозно са решили че корупцията за 120 милиарда Евро, което е 1% от БВП на съюза е огромно нещо и трябва да се пребори. Докато Путин е ОК в компанията на Кения, Нигерия и Бангладеш. :lol: :lol: :lol:


Второто изследване за условията на правене на бизнес е от този линк на Уикипедия.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ease_of_doing_business_index


Там има данни и за 2013 година. Русия е леко по-напред на 92 позиция в компанията на Албания, Барбадос, Ямайка и Сърбия. :lol: :lol: :lol: :lol:



Но иначе е важно да си чешем езиците по форумите и да си вярваме.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

mathematician като е толкова зле Русия защо аджеба и американците и ЕС не могат да се справят с тази пропаднала държава? Дори Меркел вече против санкциите. Да не говорим, че все повече западни медии и политици осъждат поведението на САЩ и споделят за пряката им роля в проблемите на Украйна.

От 9 кладенеца вода ще донесете само и само да докажете някакви глупости. Виж статията в предния ми пост, жив пример си за облъчване
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами ще ме прощаваш, но като прочета как в България е по-добре да се прави бизнес, отколкото в Турция, ми става смешно. Фактите са, че руснаците изкупиха черноморието ни (400 000 собственика на имоти има само в България), руснаците бяха най-големите вложители в кипърските банки, с една дума - руснаците имат много пари и изкупуват масово имоти и всякаква собственост в Европа.

Да не говорим, че според тая глупава класация, Ирландия е на 4-то място. А до колкото си спомням, ирландския балон се спука и ако не бяха милиардите заеми, щяха да барат меча.

И не ми говори за това, че тия евра били 1% от незнамсикво. Казах ти, това са някакви официални статистики, които нямат общо с реалността. И дори да са толкова, което ме съмнява, това е огромна сума, за бедни държави като нашата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Демагогията няма край.
Само ми е чудно , защо тази дума е от женски род.:)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дублиран пост
 

Прикачени файлове

  • 0QSPDOuYfQI.jpg
    0QSPDOuYfQI.jpg
    52.6 KB · Преглеждания: 8
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Демагогията няма край.
Само ми е чудно , защо тази дума е от женски род.:)
Айде още една дематогия.:mad:

Излезе информация в СМИ, че който от укр.армия отказвал да стреля срещу населението, го застрелвали.
Освен официалните информации, свидетели пишат и в соц.мрежите.

Виж файлът 9928
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да пусна още една "демагогия" :) - Португалия се отказва от финансовите " услуги" на МВФ и на Евросъюза.

Крумов, мерси за статията!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да пусна още една "демагогия" :) - Португалия се отказва от финансовите " услуги" на МВФ и на Евросъюза.

Крумов, мерси за статията!

Няма проблем.

Винаги съм се учдел на хора дето зорлем се правят на олигофрени. Един преди 2 дена във фейса муча как обикновените граждани имали военна техника. Дадох му подобна статия на тази, не това било измислица вичко идвало от Русия... в колеат с куриерски фирми ( това е моя добавка ) :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В същото време Щатите продължават да настъпват мотиката. След първоначално разумното решение да поизоставят за малко Европа и да се преориентират към Азиатско-Тихоокеанския регион, който вече се превърна в основния световен финасов център, пак не успяха да го направят като хората. Още не са си махнали крака от единия стол (ЕС, Украйна, Русия), а вече се разкрачиха над другия.

В Азия ползват същия принцип (цветните революции, провокиране на граждански войни и хаос) и ограждат Китай с териториални претенции и несигурност. Япония отпреди, както и Виетнам, Филипините и Индонезия сега след азиатската обиколка на американците вече почнаха дудненето за островите в международен план, а във вътрешнополитически действат уйгурите и т.н.

Тези американски залитания продължават да бутат Русия и Китай към по-сериозно взаимно сътрудничество както помежду си, така и срещу САЩ. Толкова ли не можаха в Департамента да изчислят какво ще постигнат с това баш преди срещата на Путин с другаря Си?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна, би ли отговорил на въпроса ми за цитата от Путин, който се върти из нета :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна, би ли отговорил на въпроса ми за цитата от Путин, който се върти из нета :)

Кой цитат и кой нет? Не че съм му биограф, за да знам винаги какво е казал, но напоследък се въртят кви ли не глупости, така че трябва да се гледа внимателно за пруфлинкове.

P.S. кликнах набързо върху списъка с форумните ти постове, но не успях да видя цитат от Путин.
 

Горе