АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, диктаторите винаги така си ходят. Може и арабската пролет да включим. И там повечето диктатори си отидоха така - само на Сирия остана и затова нещата там се закучиха най-много.


А иначе е много просто - подаваш оставка и отиваш на избори.

:lol: :lol:

И след тях настанаха мир, любов и благоденствие за народите...

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже... :cry:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И след тях настанаха мир, любов и благоденствие за народите...

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже... :cry:


Е там където подават оставка бързо и лесно така си стана - за справка виж Тунис.

Ако в Македония сега подаде оставка какво ще стане - война ли ще стане?

Размирици ще станат ако се закучи и не иска да си подава оставката.


Както в България - Боко си подаде оставката на 3-тия ден и нищо не стана. После Орешката му скачаха цяло лято а той си правеше пас. Добре че тука сме демократизирани вече и протестите си минаха мирно. И в крайна сметка Орешката си подаде оставката като се видя че БСП губи яко подкрепа и единствения начин да останат на власт беше чрез узурпация на властта. Но имайки предвид че сме в ЕС - това нямаше как да стане.

Иначе сега в Македония размириците са гарантирани ако оня се запъне.

Просто кат фасул.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А кой е демократизаторът? :lol:

Западът, разбира се.

Просто обществото поумнява и си променя нагласите - главно гледайки в посока Запад, разбира се.

Ако следвахме някой друг модел можеше и тука да се пролее кръв. Ако си спомняш Виденов като забатачи нещата с хиперинфлацията и БСП вместо да подадат оставка викаха - "С кръв сме взели тази влас, с кръв ще я дадем". Добре че там се намериха 2-3 в БСП които решиха че няма нужда от кръв и подадоха оставката (Първанов и Добрев - ако държим да бъдем точни). Иначе и при нас 1996 год нещата отиваха в същата посока. Хората искаха оставката на БСП, те не я даваха. И това продължи 2-3 месеца и страстите бяха доста нажежени.

Сега остава да кажете кво предлагате - да се избиваме като украинците или като в бивша Югославия.


Винаги съм давал за справка как Чехословакия се раздели мирно и тихо, докато в Югославия бяха нужни над 120 хиляди трупа, за да се разделят + 2 милиона разселени, от които половин милион в посока Запад.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А кой е демократизаторът? :lol:
Българският преход започна с фалстарт: нужната промяна беше блокирана за цели шест години от доминиращата БСП. За разлика от Словения, българските социалисти не успяха да наложат алтернативен модел на преход с по-сериозно участие на държавата и като собственик, и като регулатор. В наш контекст забавянето на приватизацията имаше за цел просто да даде възможност на елити от стария режим да източат държавни предприятия чрез квази-приватизация на печалбата и национализация на разходите, чрез контрол на входа и изхода на публичния сектор. Така възникнаха империите на "Мултигруп" и други "национално-отговорни" бизнесмени, зароди се родна олигархия. Югоембаргото пък създаде и влиятелна организирана престъпност, която агресивно се намесваше в икономиката. Цялата тази конструкция се срути при Жан Виденовото управление, което реши да налива ресурс в продънени публични предприятия, както и в ръцете на нововъзникналите крупни частни предприемачи чрез разхлабена бюджетна и банкова политика. На всичкото отгоре това управление беше гарнирано с изолационизъм в международен план. В резултат банковата система предвидимо се срути и страната беше доведена до просешка тояга – шок, който все още трябва да компенсираме и който до голяма степен обяснява сериозното ни изоставане спрямо Централна Европа в икономически план.
Интересен прочит
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Западът, разбира се.

Просто обществото поумнява и си променя нагласите - главно гледайки в посока Запад, разбира се.

Ако следвахме някой друг модел можеше и тука да се пролее кръв. Ако си спомняш Виденов като забатачи нещата с хиперинфлацията и БСП вместо да подадат оставка викаха - "С кръв сме взели тази влас, с кръв ще я дадем". Добре че там се намериха 2-3 в БСП които решиха че няма нужда от кръв и подадоха оставката (Първанов и Добрев - ако държим да бъдем точни). Иначе и при нас 1996 год нещата отиваха в същата посока. Хората искаха оставката на БСП, те не я даваха. И това продължи 2-3 месеца и страстите бяха доста нажежени.

Сега остава да кажете кво предлагате - да се избиваме като украинците или като в бивша Югославия.


Винаги съм давал за справка как Чехословакия се раздели мирно и тихо, докато в Югославия бяха нужни над 120 хиляди трупа, за да се разделят + 2 милиона разселени, от които половин милион в посока Запад.



Гледам представителя на демократизатора онзи ден беше на коленца в Русия при Путин.

Тези "демократични" протести които визираш в посответе са си чисто и просто западно дирижирани преврати. Тук не им се получи данданията защото българите са адските дебелокожи тъпанари и издържат на всякаква гавра или просто не им се даваха толкова пари колкто в Украйна и сега в Македония. Всички дрънканици за мир и просперитет от запада трябва да издадеш в учебник за 1ви клас може някое чаве да ти върже
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Винаги съм давал за справка как Чехословакия се раздели мирно и тихо, докато в Югославия бяха нужни над 120 хиляди трупа, за да се разделят + 2 милиона разселени, от които половин милион в посока Запад.
Викаш, друго си е хората да измират бавно - от болести, от катастрофи, да бъдат тормозени от битова престъпност и да живеят във вечен страх. Мисля, че за 20 години може да докараме 120 хиляди трупа. А пък 2 милиона да са избягали от демократичния рай.

А, тия дето остават живи да ги пере съчмата. Да не ти вадя статистика на психичното здраве на българския народ, че не е приятна.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Друго си е при Путин обаче.

Новината я има в други БГ медии, има я и в 2-3 руски независими източника.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/05/16/2534238_kadirov_ustanovi_sus_svatba_mnogojenstvoto_v_checheniia/


Друго си е гей сватбата по европейски нали :lol:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4754429
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

11136647_394895127378078_4922184070393259924_n.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Преди "промените" в БГ на педалите им викаха доносници, а след "промените" им викат гейчета.
Нещо като сергейче-соц-соросидче на анти-правителствен митинг в македонско.
В някои тоталитарни "братски" държави на гейчетата все още им викат доносници. Ама там интернета е филтриран и са малко поизостанали.

ПС: "Промените" е в кавички, щото ония преди и тия сега са си същите. Разликите са привидни, например - Пръмова-Кунева, Зидаров-Местан, Ахмедов-Доган, Гоце-Първанов.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Първо Европа е легализирала Гей сватбите и не говори против тях. Отделно в гей сватбата и двете страни се съгласяват доброволно.

Докато в ситуацията в Чечня - там едната страна висш полицейски служител заплашва "или ми предайте момичето или сте пътници". Отделно вече отива на многоженство. И накрая това не била единична практика. Както се разбира от статията много висши държавни служители си вземали млади "съпруги" и после като им омръзнели ги връщали на семействата им обратно.

И не на последно място Русия го играе стожер на някакви ценности, уж. Пък в задния и двор републиките си правят квото искат.

:lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И ако трябва да се върнем на темата.

Москва призна за задържаните руснаци в Украйна
Руските власти обаче твърдят, че те не са действащи, а бивши военни

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-ukrajna/moskva-prizna-za-zadyrzhanite-rusnaci-v-ukrajna-6036356


Ей ги на убавците изтипосани в клипче

https://www.youtube.com/watch?v=xoPhX2RS4Co&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=IIg3-dmM5HQ&feature=youtu.be


Само дето Русия твърди, че са доброволци. Бивши военни напусна армията и отишли да се бият за .... . А ве някой знае ли тея за кво се бият? Няма значение - важното е бой да става като в пернишка дискотека. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ша си признаеш още малко се иска. :lol:
Първо Европа е легализирала Гей сватбите и не говори против тях. Отделно в гей сватбата и двете страни се съгласяват доброволно.

Докато в ситуацията в Чечня - там едната страна висш полицейски служител заплашва "или ми предайте момичето или сте пътници". Отделно вече отива на многоженство. И накрая това не била единична практика. Както се разбира от статията много висши държавни служители си вземали млади "съпруги" и после като им омръзнели ги връщали на семействата им обратно.

И не на последно място Русия го играе стожер на някакви ценности, уж. Пък в задния и двор републиките си правят квото искат.

:lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ша си признаеш още малко се иска. :lol:

Викаш друго си е доброволно да предадеш дето си (или гаджето си) на шефа на полицията. Щото алтернативата е куршум в главата. Горе долу кат в Ислямска държава - същата работа е задния двор на Русия.

:lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин много го е страх от откачените чеченци и най-вече от Кадиров, не случайно жестоки дотации и му е дал пълна власт в Чеченя ... ще става те първа интересно когато лудият жаден за кръв Кадиров обърни лопата да не вземе да направи Москва столица на серверният халифат ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Явно мозъчният тръст на Путя и ко за кой ли път бе взел грешно решение - тотално му се пропука бляна за автаркия http://www.investor.bg/evropa/334/a...-na-hrani-ot-ungariia-gyrciia-i-kipyr-195049/

Смятай щом прави такъв реверс явно вече с водка и национализъм не става ... смятай да лиши от храна народа си за да се пъчиш пита се кой е по чалнат лидера или народа?

Данните за ново родените и смъртността в Русия са страскащи и то в период от 1 година - Путин смело върви по стъпките на идола си Сталин ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин много го е страх от откачените чеченци и най-вече от Кадиров, не случайно жестоки дотации и му е дал пълна власт в Чеченя ... ще става те първа интересно когато лудият жаден за кръв Кадиров обърни лопата да не вземе да направи Москва столица на серверният халифат ...

По-скоро е обратното, Кадиров има голям респект и уважение към Путин!

Ето какво беше написал наскоро в Инстаграм:

„Скъпи приятели! Във връзка с награждаването ми получавам голямо количество поздравления.
Пишат ми колеги, приятели, познати и абсолютно непознати хора, граждани на Русия и други държави. Благодаря на всички вас!
Безгранично съм благодарен на президента на Русия, Върховния главнокомандващ на Въоръжените Сили на Руската федерация Владимир Путин за толкова висока награда и оценка на моя скромен труд.
С цялата си отговорност заявявам, че всичките заслуги за мир и стабилност в Чеченска Република е на Владимир Владимирович! Само посредством неговата мъдра политика, неговата помощ и подкрепа бе възможно реализирането на стабилния мир, възраждането на републиката, нейната икономика, култура и духовност!
Ние от своя страна сме пехотинците на президента на Русия! Аз винаги ще бъда благодарен на Владимир Владимирович за всичко, което той е направил лично за мен и моя народ.
Аз съм негов съратник завинаги, без значение дали той е президент или не. Да дам живота си за такъв човек е най-леката задача за мен.
Уверявам, че ще изпълня всяка заповед, ще реша всякаква задача за него, независимо колко ще е сложна тя и колко ще ми струва! Служа на Русия! Служа на народа!"

Рамзан Кадиров: Готов съм да умра за Путин
 

Горе