АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ивак, пристрастията ти към хамериканците нямат нищо общо с доброто ми отношение към теб както и другите от форума, но позволиш ли си още един път да ме обидиш на боклук зареди това, че показвам истината ще те репортна лично и честно ти го казвам никога повече няма да видиш нищичко от мен... Аз съм добър човек, но всичко си има граници. Като искаш да се правиш на хейтър в форума прави си се, но не на мен тези...

Цялата секция е за затриване и забрана за политика и това е!
Аман от хамерикаци, сосорсоиди, герберасти, русофили, русофобио и тем подобни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Когато не те интересува политиката не пиши в нея и не я чети. Поради тази причина е разделено какво ново и New Posts!
Цялата секция е за затриване и забрана за политика и това е!
Аман от хамерикаци, сосорсоиди, герберасти, русофили, русофобио и тем подобни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Или целата беше да се избута клипа назад?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей ви истината: http://spodeli.eu/vizhte-dokumental...i-salzi-v-ukrayna-video-18-articles-1041.html

За да ме не обижда Бърнито, че монетизирам от трагедията на хората ето ви и клипа, но нека не го гледат деца по 18 годинки:

[video=youtube;Z4xqPhlNFUc]https://www.youtube.com/watch?v=Z4xqPhlNFUc[/video]

Очаквам скоро клип и за македонската криза. Нашите интелигентни и ранобудни в Скопие ли са, че по форумите много вяло присъствие. Нашия кришнар-бояджията на паметници там ли е и той?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като спомена чети: Македонски българи искат сливане на България и Македония!!!
Очаквам скоро клип и за македонската криза. Нашите интелигентни и ранобудни в Скопие ли са, че по форумите много вяло присъствие. Нашия кришнар-бояджията на паметници там ли е и той?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Сливането на Македония и България е като да събереш 2 нули.

Едно е да се слеят Западна и Източна Германия или примерно Южна и Северна Корея.

Но ние няма кой знае с какво да помогнем на Македония, нито те ще ни бъдат от някаква огромна полза.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Но ние няма кой знае с какво да помогнем на Македония, нито те ще ни бъдат от някаква огромна полза.
Айде пак помисли преди да пишеш глупости.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Остави ги, аз до одеве споря с такива хора. Стана много интересно в сайта на нова, единия админ се оказа маке, и се изпокара с още един като по-горният, аз не им смогвам да пиша навсякъде. Това не е важно, дано стане да си върнем поне една малка част от територията. Само ме притеснява, как без армия ще я защитаваме. :(
Айде пак помисли преди да пишеш глупости.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Очаквам скоро клип и за македонската криза. Нашите интелигентни и ранобудни в Скопие ли са, че по форумите много вяло присъствие. Нашия кришнар-бояджията на паметници там ли е и той?
Там са, там са. Ей го шефа на българските Соросоиди:
Станишев изникна на антиправителствения протест в Скопие

Правителството ще бута, видният протестър, соросоид, еврогеец и либераст!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма да е зле някой да обясни какви ще са ползите от едно обединение между България и Македония (или част от Македония).

На този етап аз не виждам такива.

След 20-50 години ако вземем че станем нормална държава, а Македония още е на същия хал - ще има ползи.



Проблемът е, че още разсъждавате като за 18-19 век, а сме 21 век.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сигурни ли сме, че искаме такъв трън от макеландия? В смисъл там яко е пропагандата срещу нас така, че ще е интересно. Хармонизиране на законодателството ще е направо мисия невъзможна. От икономически план най-доброто нещо е обявяваме е за свободна икономическа зона и след 10 години ще са в пъти по-добре от нас ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма да е зле някой да обясни какви ще са ползите от едно обединение между България и Македония (или част от Македония).

На този етап аз не виждам такива.

След 20-50 години ако вземем че станем нормална държава, а Македония още е на същия хал - ще има ползи.



Проблемът е, че още разсъждавате като за 18-19 век, а сме 21 век.
Първо, имаме огромен демографски проблем. Това е свежа кръв. Само заради това трябва да ги искаме и да се борим за обединение.

Второ, колкото по-голяма е държавата, толкова повече природни ресурси има, толкова повече население има, толкова по-добра бизнес среда и възможности има. Едно е да имаш държава с 5 милиона население, друго е да имаш държава с 10 милиона население.

п.п. Тия глупости с 21-вия век ми си спести. Те и комунистите си мислеха, че живеят в космоса, ама де ги сега? :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

п.п. Тия глупости с 21-вия век ми си спести. Те и комунистите си мислеха, че живеят в космоса, ама де ги сега?

Една част на 2 метра под земята, втора част в парламента, а трета част вихри сделки в Катар. ;)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Първо, имаме огромен демографски проблем. Това е свежа кръв. Само заради това трябва да ги искаме и да се борим за обединение.

Второ, колкото по-голяма е държавата, толкова повече природни ресурси има, толкова повече население има, толкова по-добра бизнес среда и възможности има. Едно е да имаш държава с 5 милиона население, друго е да имаш държава с 10 милиона население.

п.п. Тия глупости с 21-вия век ми си спести. Те и комунистите си мислеха, че живеят в космоса, ама де ги сега? :lol:

Не съм съгласен - нито територията нито ресурсите са фактори за икономическо развитие, за демофактора да!

Какво ти е мнението ми за въпроса, който питах по-горе, мисля че Македония 2015, няма нищо общо с лелеената Македония от преди 44-та, макар че на лелеена е била след освобождението ни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде бе, не били фактори, стига глупости. Разбира се, че са фактор, но не и единствения, но са фактор и то положителен фактор.

За другото, като стане война, македонците сами ще искат да дойдат при нас. Разбира се, че със сегашното им управление, какъвто и да е съюз е невъзможен.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде бе, не били фактори, стига глупости. Разбира се, че са фактор, но не и единствения, но са фактор и то положителен фактор.

За другото, като стане война, македонците сами ще искат да дойдат при нас. Разбира се, че със сегашното им управление, какъвто и да е съюз е невъзможен.

Синагапур каква територия има и какви ресурси има за да бъде в топ 3 в света, бих те питал и за Хонг Конг и т.н.
Факторите за производство са труд, земя и капитал + предприемачество. Суровините лесно могат да се набавят затова е измислена търговията, а земята ни е много далеч от 100% си потенциал.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде бе, не били фактори, стига глупости. Разбира се, че са фактор, но не и единствения, но са фактор и то положителен фактор.

За другото, като стане война, македонците сами ще искат да дойдат при нас. Разбира се, че със сегашното им управление, какъвто и да е съюз е невъзможен.


Първо война е малко вероятно да стане. Второ там няма политици дето да се откажат доброволно от властта и да се обединят с друга държава. Все пак нали като се обединят - няма да имат правителство, парламент и пр. или ако имат то от тях ще зависят доста малко неща.

Както и да е. Може да се преместим да се караме в темата за Македония.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Както и да е. Може да се преместим да се караме в темата за Македония.

Предвид приликата на Майдана в Киев и Скопиевския Майдан, мисля че коментираме в правилната тема ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Предвид приликата на Майдана в Киев и Скопиевския Майдан, мисля че коментираме в правилната тема ;)

Да, диктаторите винаги така си ходят. Може и арабската пролет да включим. И там повечето диктатори си отидоха така - само на Сирия остана и затова нещата там се закучиха най-много.


А иначе е много просто - подаваш оставка и отиваш на избори.

:lol: :lol:
 

Горе