АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тъй, тъй, а това е къде къде по-добре според теб...]

Така викаш може..

323.jpg
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това е комунистическа целувка, а другото е педерастия, която като гледам, вече е и начин на мислене... :rolleyes:

Дай Боже, да не срещна комунист да ме поздрави.. :shock:
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дай Боже, да не срещна комунист да ме поздрави.. :shock:

При комуниста ще се разминеш само с лош вкус в устата, но при поздрав от този другия вид, може и да те боли някъде... :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

През червените ти очила, може и така да изглежда. Изобщо, какво общо има едното с другото или е по-удобно да сменим посоката на темата (детските пощадки) поради липса на аргументи, защо са в това състояние? :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

През червените ти очила, може и така да изглежда. Изобщо, какво общо има едното с другото или е по-удобно да сменим посоката на темата (детските пощадки) поради липса на аргументи, защо са в това състояние? :)

За да не отглеждат гейчета. Хардкор детски площадки е по-добре от воденето на зет от сина у дома
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

През червените ти очила, може и така да изглежда. Изобщо, какво общо има едното с другото или е по-удобно да сменим посоката на темата (детските пощадки) поради липса на аргументи, защо са в това състояние? :)

Аз съм БЪЛГАРИН, и ми е все тая за детските площадки в Русия, и за гейовете в САЩ и в армията им. Обаче не ми е все тая, че ни проповядват извратените си ценности чрез финансираните от тях тролове в интернет, радиа и телевизии, както и част от политиците ни. Още повече ме вбесяват хора, които ги защитават и повтарят като папагали някакви смешни доводи, защото това е първо грях, и второ- вредителство. Очила не нося, нито диопритчни, нито слънчеви, и в очите ми картинката никак не е розова, нито перспективна. Вижда се светлина в тунела наистина, но е от идващия насреща влак...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Как така плащат на тролове, медии и не знам си още какво, пък масата в България е анти-западно и анти-европейски настроена. Явно са балами и си дават парите на вятъра. И е бая лицемерно да говориш, кой? прокарва чужди ценности и интереси при положение, че има цели партии, които са явно финансирани и проповядващи про-руски виждания. Все пак успешно премести фокуса на първоначалната тема.

пп Ти се тревожи да не ти изкочи някой миньон в тъмното, че тогава не знам. :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какъв е фокуса на цялата тема? Руснаците влезли в Украйна, в която преди това ЦРУ са влезли и подготвили всичко? Ти Урайна знаеш ли какво означава въобще на руски? :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щом на теб всичко ти е ясно, няма какво да коментираме повече. Фокусирай се върху миньоните :)


пп Кефи ме обаче, как от целия ми пост се хващаш за едно изречение.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Владко, и Янукович ли е разработка на ЦРУ, че така самосиндикално реши да играе контра на про-запада, както искаха украйнците?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Владко, и Янукович ли е разработка на ЦРУ, че така самосиндикално реши да играе контра на про-запада, както искаха украйнците?

Янукович и Башар Асад бяха атакувани по един и същи начин, обаче Янукович даде на терористите властта без бой, а Асад-НЕ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Янукович и Башар Асад бяха атакувани по един и същи начин, обаче Янукович даде на терористите властта без бой, а Асад-НЕ.

Ще те питам по-друг начин - Янукович, човек на ЦРУ ли е?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще те питам по-друг начин - Янукович, човек на ЦРУ ли е?

НЕ, Янукович е човек на КГБ/ФСБ. А Порошенко е човек на ционистите Кравчук и Кучма, които са част от ционистите отвъд океана, дърпащи конците на ЦРУ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

НЕ, Янукович е човек на КГБ/ФСБ. А Порошенко е човек на ционистите Кравчук и Кучма, които са част от ционистите отвъд океана, дърпащи конците на ЦРУ.

Значи човека на КГБ реши да тегли една на цялото развитие на Украйна и е катализатор на големи социални вълнение - но пък ЦРУ виновно странна работа ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Значи човека на КГБ реши да тегли една на цялото развитие на Украйна и е катализатор на големи социални вълнение - но пък ЦРУ виновно странна работа ...

Още не е изтрито видеото, чак се учудих. Изгледай го и си отговори сам.

[video=youtube;Hfzu8ptHShM]https://www.youtube.com/watch?v=Hfzu8ptHShM[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

НЕ, Янукович е човек на КГБ/ФСБ.

Янукович пък кога е бил такъв? Депутат от името на някакво селце е станал по време на перестройката, почти цялата му кариера на местен "демократ" и олигарх минава в независима Украйна. Преди това е бил инженер, израстнал в семейство на машинист и медицинска сестра. Става президент като част от олигархичен клан, който се бори срещу други олигарси. В Украйна олигархическият модел и досега е по-силен дори от този, който беше през отвратителните 90-те години в Русия.

Русия спаси живота му, не защото й е някакъв, напротив, дори достатъчно глупости направи и се въртеше като катеричка в колело, а защото съвременната политика на РФ се основава на принципа, че само местното население чрез избори може да избира президентите си, а не външни сили да извършват въоръжени преврати и да свалят лидери на други страни чрез войни и убийства.


P.S. ФСБ не работи в чужбина. В чужбина действат СВР и ГРУ.

P.S.S. Оная лудата Тимошенко е много по-вероятен агент на СВР, btw. Отвсякъде си е троен агент дори. Най-изгодните икономически договори за Русия с Украйна бяха подписани при нея, нищо че плямпа агресивно. Нещо като с България - най-изгодните за Русия договори бяха подписвани с Иван Костов, Бакърджиев го посрещаха в София с фанфари, когато вдигна цената на газа, а "социалист" като Станишев се потеше с часове, чакайки безрезултатно Путин в приемната.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интересно само защо от 3 дена нито един от поддръжниците на "изолацията" на Русия не кава нищо в темата.

Не само, че Путин направи американците и тяхната коалиция за смях ами го направи и насред Ню-Йорк и толкова изолиран беше милия та не можа 20 минути да седна на стола си от поздравления и ръкостискания.

Явно главните редактори на мненията им нямат инструкции какво да се сере из форумите.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интересно само защо от 3 дена нито един от поддръжнците на "изолацията" на Русия не кава нищо в темата.

Не само, че Путун направи американите и тяхната колация за смях ами го направи и насред Ню-Йорк и толкова изолиран беше милия та не можа 20 минути да седна на стола си от поздравелния и ръкостискания.

Явно главните редкатори на мненията им нямат инструкции какво да се сере из форумите.

Ти остави, ами 3 дена се пенят, че руснаците удрят цивилни, какви ли не фейкове не мислеха и показваха, и накрая какво?- Снощи САЩ удрят голяма болница в Афганистан, с 3-ма загинали лекари+30 безследно изчезнали. Пълно осиране. Почнаха да се оплитат в лъжите си... Какво очакваш да ти кажат- не сме осрани, ок, ама миризмата си остава... :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей, за това са ми мега забавни. Точно като кварталните помияри. Голяма джафкане, голямо лизане по задници и тропне ли някой с крак директно осиране
 

Горе