АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ей, за това са ми мега забавни. Точно като кварталните помияри. Голяма джафкане, голямо лизане по задници и тропне ли някой с крак директно осиране

Ето я новината: ‘Collateral damage’: At least 9 MSF staff killed in suspected US airstrike in Kunduz, Afghanistan
Пак правили омлет и чупили яйца. Как не са започнали да кудкудякат от толкова много омлети, толкова много години, на толкова много места... Не знам...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Източник: Бомбардировачите Су-34 громят джихадистите с бомби, управлявани от Космоса (ВИДЕО)
КАБ-250 поразява обекти на терористите с точност плюс-минус 2 метра независимо от природните условия

А американските бомби се управляват дистанционно от някой късоглед рептил и уцелват само болници, сватби, и жилищни сгради. Къде са соростутките да коментират?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Навремето малоумниците бяха уцелил китайското посолство в Белград с най-модерния си самолет, оня смотания стелт. Голям панаир беше станал тогава, ама го замазаха с една купчина пари на семействата на жертвите и китайската държава. Тъй че не е нещо ново за тях да целят болници и цивилни сгради. Военни, които са ходили по мисии и са работили с американски военни са ми разправяли, че по некадърен и малоумен от американския войник няма. Просто не мислят по никакъв повод - прави 1, прави 2, прави 3 и това е, каквото им е написано преди това от някой друг по инструкции /има ли си инструкция за абсолютно всичко/. Ако им излезе нещо извън зададените рамки, изпадат в кататонен ступор.


Източник: Бомбардировачите Су-34 громят джихадистите с бомби, управлявани от Космоса (ВИДЕО)
КАБ-250 поразява обекти на терористите с точност плюс-минус 2 метра независимо от природните условия

А американските бомби се управляват дистанционно от някой късоглед рептил и уцелват само болници, сватби, и жилищни сгради. Къде са соростутките да коментират?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Събота е, хорицата излезли да изпият надника от чичо Сорос. :drama:

По-скоро чакат да поутихне скандала с болницата и убитите лекари в Афганистан. Руснака цели от 5 км височина с до 2 метра отклонение, а американеца цели от 200 метра височина с 5 километра отклонение. :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Американска работа - "Женствена" му работа. [emoji129] [emoji2]

Имат най-силната армия (според думите на Хюсейн) и нападат по-слабите с измислени доказателства и лъжи.. Баш жени!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Американска работа - "Женствена" му работа. [emoji129] [emoji2]

Имат най-силната армия (според думите на Хюсейн) и нападат по-слабите с измислени доказателства и лъжи.. Баш жени!

За пример- от 60г. не смеят да нападнат Северна Корея. Само че си повярваха и атакуваха грубо Русия- организираха преврат в Украйна и на база него им въведоха санкции. Изкараха мечката от пещерата и сега квичат на умряло и се пенят от разстояние. За кой ли път го казвам- Третия закон на Нютон все още важи!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За пример- от 60г. не смеят да нападнат Северна Корея. Само че си повярваха и атакуваха грубо Русия- организираха преврат в Украйна и на база него им въведоха санкции. Изкараха мечката от пещерата и сега квичат на умряло и се пенят от разстояние. За кой ли път го казвам- Третия закон на Нютон все още важи!

Прав си на 50%, щото в Украйна първи си извади пишката бляда
И стана едно мерене на пишки
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

— Пусть морская пехота США приезжает, мы дадим шанс отыграться. Пусть покажут, на что способны делом, а не только информационными войнами, — заявил Абдурагимов.
Крайно време е да вкарат и памперси в екипировката на морските си тюлени. :lol::lol::lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Един българин в армията на ДНР ВИДЕО

От телевизия Алфа , но разбираемо прозападните тв няма да го пуснат ( пояснение за малоумниците )
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Един българин в армията на ДНР ВИДЕО

От телевизия Алфа , но разбираемо прозападните тв няма да го пуснат ( пояснение за малоумниците )

Респект към нашият сънародник! :|
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Респект към нашият сънародник! :|

Да, респект! Тук има една организация БНО- "Шипка", която може би е единствената НПО с изцяло про-българско мислене, с високи духовни ценности и патриотизъм. Ако направят партия, бих гласувал за тях!
Момчето от клипа мисля, че е член на БНО шипка, понеже и други хора от тази организация ходиха да помагат в борбата с укропите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, респект! Тук има една организация БНО- "Шипка", която може би е единствената НПО с изцяло про-българско мислене, с високи духовни ценности и патриотизъм. Ако направят партия, бих гласувал за тях!
Момчето от клипа мисля, че е член на БНО шипка, понеже и други хора от тази организация ходиха да помагат в борбата с укропите.

Веднага имат лайк от мен! Който знае, да дава още подобни НПО-та! :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако това са ви възгледите, обяснява много неща...

GRAJDANSKA-INICITIVA-BNO-2.jpg
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И какъв е проблема всичко да е в български ръце, вместо в ръцете на някакви олигарси или чужди предприятия? Такива като теб директно в Белене на прасетата. И после защо имало народен съд и Белене - е как ще се оправя държавата ако такива като горния продажник тровят всичко.

Няма да има кой да му плаща да плюе по форумите. Ако пък плюе за без пари, ще му се срине мечтата да е с чипче в главата, GPS гривничка на крачето и американски ... в д-то. :lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И какъв е проблема всичко да е в български ръце, вместо в ръцете на някакви олигарси или чужди предприятия? Такива като теб директно в Белене на прасетата. И после защо имало народен съд и Белене - е как ще се оправя държавата ако такива като горния продажник тровят всичко.
Ах, каква въпиюща наивност! Шсе изакам от умиление.
Явно не си работил с/за българските "бизнесмени", общинари, фондове. Прощавам ти и го отдавам на младостта и неграмотността ти. Всеки, който има достъп до държавния ресурс работи на принципа - моето си е мое, чуждото - общо. Ще минат много годинки, ще понатрупаш житейски опит и ще осъзнаеш кое как става. Ще схванеш кой пие сиромашка кръв и кой дава 300лв заплати, за да кара новото БееМВенци. 30 за партията, 60 за мен, остатъка за робите. Реинвестиция е мръсна дума.
Ако искаш да спорим, посочи ми едно държавно предприятие на печалба или поне без задължения. Сам си избираш ресор - енергетика, транспорт, комуникации...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И какъв е проблема всичко да е в български ръце, вместо в ръцете на някакви олигарси или чужди предприятия? Такива като теб директно в Белене на прасетата. И после защо имало народен съд и Белене - е как ще се оправя държавата ако такива като горния продажник тровят всичко.

Каза ми, че заради ТАКИВА КАТО МЕН е имало Белене, а ти в момента "изпращаш" хората, ей така в тази посока с лекота. Чак ти се учудвам на писанията, как сам си противоречиш. Сега очаквам поредната обида, че съм американофил и кретен.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ах, каква въпиюща наивност! Шсе изакам от умиление.
Явно не си работил с/за българските "бизнесмени", общинари, фондове. Прощавам ти и го отдавам на младостта и неграмотността ти. Всеки, който има достъп до държавния ресурс работи на принципа - моето си е мое, чуждото - общо. Ще минат много годинки, ще понатрупаш житейски опит и ще осъзнаеш кое как става. Ще схванеш кой пие сиромашка кръв и кой дава 300лв заплати, за да кара новото БееМВенци. 30 за партията, 60 за мен, остатъка за робите. Реинвестиция е мръсна дума.
Ако искаш да спорим, посочи ми едно държавно предприятие на печалба или поне без задължения. Сам си избираш ресор - енергетика, транспорт, комуникации...

Много сложни въпроси задаваш, ще те обявят за платен трол. :)

Да задам и аз два въпроса.

Как точно военно-мобилизационен план,осигурява - повишаване на жизненото равнище и покупателната способност?

Как точно се упражнява народовластие и какво се има в предвид? 7 милиона собственици на Кремиковци ли, какво?
 

Горе