АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин с над 70млрд. ще ги учи как да не стават соросоиди, банкстери и егоистични индивидоалисти. :D

Може би си по-млад, но навремето сутрин преди да започнат часовете, правехме по 15-20 минути физзарядка, а който закъснееше- 10 обиколки на училището, или на игрището. Не виждам нищо лошо в това, а напротив, няма значение дали ще са скаути в САЩ или пионерчета в РФ, важното е да не стават тюфлеци, защото последните 10-15г. половината деца са тюфлеци.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, ама чавдарчетата ги чака кучешки живот а скаутите нормален и осигурен.


:lol: Ти кога беше чавдарче или скаут? Обикновено тея дето са скаути в САЩ не са богати и живота им приключва в парка за каравани.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Може би си по-млад, но навремето сутрин преди да започнат часовете, правехме по 15-20 минути физзарядка, а който закъснееше- 10 обиколки на училището, или на игрището. Не виждам нищо лошо в това, а напротив, няма значение дали ще са скаути в САЩ или пионерчета в РФ, важното е да не стават тюфлеци, защото последните 10-15г. половината деца са тюфлеци.

Масата от поколението 50-70-ти набор. са дебели алкохолизирани чички, големи ценности са им наложили. Само в квартала ми има поне 10 ипровизирани места - мазета, беседки, маси в паркове и тн. Където се събират тези хора и резултата е спане по пейките или бой на жените, като се приберат. В селата да не говорим.

пп Подчертавам масата ! Естествено, че има и много хора, които не отговарят на този профил. Но това само доказва, колко ефективни са тези движения. А тези деца, които споменаваш, нали се сещаш, кой ги възпитава... тези същите по пейките.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

:lol: Ти кога беше чавдарче или скаут? Обикновено тея дето са скаути в САЩ не са богати и живота им приключва в парка за каравани.
Стандарта на живот в САША е несрвним с този на пияндетата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не виждам нищо лошо в това да се учат на дисциплина от малки и на християнство, и тук трябва да се въведе такова нещо + военна подготовка.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Масата от поколението 50-70-ти набор. са дебели алкохолизирани чички, големи ценности са им наложили. Само в квартала ми има поне 10 ипровизирани места - мазета, беседки, маси в паркове и тн. Където се събират тези хора и резултата е спане по пейките или бой на жените, като се приберат. В селата да не говорим.

пп Подчертавам масата ! Естествено, че има и много хора, които не отговарят на този профил. Но това само доказва, колко ефективни са тези движения. А тези деца, които споменаваш, нали се сещаш, кой ги възпитава... тези същите по пейките.

От моите набори тюфлеците са 2-3%, а от сегашните, родени след 2000 г. , са 40-50%.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бил съм и чавдарче и пионерче и дори в казарма съм бил, нито седя пред блока, нито съм алкохолик. Верно качил съм некое килце ама няма как с този застоял живот. Без да съм бил скаут мога да запаля огън, да направя заслон, да стрелям с повечето леко оръжие дори и модерно, да ловувам, да оцеля няколко дни в гора, планина, пустиня.

Хиро стандарта на живот в големите руски градове е равен на същите по размер в САЩ, а е възможно в някой дори да е по-висок
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бил съм и чавдарче и пионерче и дори в казарма съм бил, нито седя пред блока, нито съм алкохолик. Верно качил съм некое килце ама няма как с този застоял живот. Без да съм бил скаут мога да запаля огън, да направя заслон, да стрелям с повечето леко оръжие дори и модерно, да ловувам, да оцеля няколко дни в гора, планина, пустиня.

Хиро стандарта на живот в големите руски градове е равен на същите по размер в САЩ, а е възможно в някой дори да е по-висок

А в проценти как стои "големите руски градове" спрямо селата с потресаващи условия на живот?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От моите набори тюфлеците са 2-3%, а от сегашните, родени след 2000 г. , са 40-50%.

Както казах, всичко е до възпитание. Ти ако не можеш да мотивираш детето си да спортува и да води активен живот, никой не ти е виновен. Тези деца, които споменаваш са на 15г. през пубертета много неща се променят. Забележи и на снимката, която пуснах - на първия ред от 10 деца 4 са видимо с наднормено тегло.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А в проценти как стои "големите руски градове" спрямо селата с потресаващи условия на живот?

Поне имат къщи и поминък. Скаутите живеят в каравани ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мнението на китайската преса за санкциите срещу Русия като карикатура. :lol:

8437131d.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Това за коя година е, защото за 2014г. класацията е тази: http://finance.yahoo.com/news/20-most-profitable-companies-world-175534730.html

Извинявай, ама най-печелившата компания в света е Водафон, а в твоята статистика въобще я няма. Този сайт трябва да се преименува на куцмениджър.бг
Ето актуална класация за 2015г. до момента.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да беше прочел статията ли ?

За да класира 10-те най-печеливши бизнес организации в света, 24/7 Wall Street разглежда най-високите приходите от продължаващи операции – мерило за нетна печалба – на публични компании от цял свят. Всички финансови данни са добити чрез инструмента Capital IQ Screening и отразяват последната финансова година на всяка организация.

Финансовите отчети на банките не могат да бъдат сравнени с тези на други видове компании, затова банките – 7 от които иначе биха влезли в челната десетка – са изключени от анализа. Финансовите институции генерират приходи от лихви, което е фундаментално различен процес от този на компаниите, занимаващи се с производство и предлагане на услуги.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Е как да стане с тази рубла(де да беше само заради рублата) .... пък то не е като Apple, Microsoft, Google, Exxon и WalMart да имат повече продукт от целият БВП на Русия в доларово изражение ...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да беше прочел статията ли ?

Vodafone не е банка, а я няма. И на става въпрос за руските компании въобще, а и темата е за Украйна, не за топ 10 копмании в света.

Та по темата, войник на "една от най-силните армии в Европа"- пиян и заклещен на ограда. :)

[video=youtube;iDcqSTbnC58]https://www.youtube.com/watch?v=iDcqSTbnC58[/video]
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всеки път, влизайки в този форум, се чудя до каква степен мизерна плюнка трябва да си в живота, за да избиваш личните си комплекси с омраза към чужда държава.

Чул-недочул, ама се рипа да изтръска нещо, което смята в мозъчето си за гадно.

Вместо тези съвременни троглодити да се стегнат да си оправят страната, за да заживеят що годе нормално, те се превръщат в помияри и рипат срещу слона, все едно им е изял баничката.

Дори молдовците се подиграват, макар че вече наполовина са в Румъния: "пътувам, пътувам, празни села, избягали хора, не щем такава Европа като в България".

А тукашните суеци продължават да плюят в извора на продължаването на съществуването на България като държава изобщо, а камо ли като нечия васална територия.

А на нормалните българи - дано и в тяхната страна някога реално да започнат да празнуват празници като Деня на народното единство. Че са много по-малко народности - по-малко са, но няма да попречи. Може би след време поне внуците им ще разберат колко е важно подобно сплотяване вместо постоянното разединяване от медии и партии по измислени признаци.
 

Горе