АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Легендите са вечни.

Вярваш в това - ми вярвай си. Но защо очакваш да те опровергава някой?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За два дена това ли успя да измислиш? Да бе забравих, той вожда е народен човек, милиарди няма, каквото вземе го раздава на бедните. Самия факт, че до преди 2 дена скачахте с владко, като ощипани, а след този въпрос за 2 дена само ти се престраши да измислиш неква глупост е показателен.

Ти като верен последовател нормално да не вярваш, дай някой pdf пак да видим истината.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За два дена това ли успя да измислиш? Да бе забравих, той вожда е народен човек, милиарди няма, каквото вземе го раздава на бедните. Самия факт, че до преди 2 дена скачахте с владко, като ощипани, а след този въпрос за 2 дена само ти се престраши да измислиш неква глупост е показателен.

Ти като верен последовател нормално да не вярваш, дай някой pdf пак да видим истината.

Какъв е въпроса, че съм изпуснал?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какъв е въпроса, че съм изпуснал?
Колко е личното състояние на Путин - неколко десетки милиарда.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Колко е личното състояние на Путин - неколко десетки милиарда.

Като сметнем, че състоянието на Баце е няколко милиарда, то в съотношение БВП на България към БВП на Русия, състоянието му в % от БВП е пъти повече от това на Путин. ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като сметнем, че състоянието на Баце е няколко милиарда, то в съотношение БВП на България към БВП на Русия, състоянието му в % от БВП е пъти повече от това на Путин. ;)
Това, че Баце е крадец по някакъв начин оневинява ли Путин? Чакай, Путин не беше ли различен от Баце? Май, май, ще излязат от едно котило ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това, че Баце е крадец по някакъв начин оневинява ли Путин? Чакай, Путин не беше ли различен от Баце? Май, май, ще излязат от едно котило ;)

Аз не съм твърдял, че е различен. Просто за мен е най-малкото зло от всички. Подкрепям Русия най-вече заради моралните ценности и единствената останала все още що годе чиста вяра, която изповядва- Православното християнство. Аз лично лошо от братушките не съм видял, докато от янките, чрез аватарите им в управлението на държавата ни през последните години съм видял и виждам много... Иначе, котилото е едно и също- хищници. Но от хиена, до мечка... разликата е огромна. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз не съм твърдял, че е различен. Просто за мен е най-малкото зло от всички. Подкрепям Русия най-вече заради моралните ценности и единствената останала все още що годе чиста вяра, която изповядва- Православното християнство. Аз лично лошо от братушките не съм видял, докато от янките, чрез аватарите им в управлението на държавата ни през последните години съм видял и виждам много... Иначе, котилото е едно и също- хищници. Но от хиена, до мечка... разликата е огромна. :)
Как ще обясниш строежът на огромната джамия в Москва и тържественото й откриване от Путин и Ердоган? Православието е просто инструмент в ръцете им, точно както е и исляма. Днес им е изгодно едно, утре друго.

Иначе, аз лошо от руснаци не съм видял, имам готини приятели руснаци и руснацо-българи (от смесени бракове), не става въпрос за това :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Как ще обясниш строежът на огромната джамия в Москва и тържественото й откриване от Путин и Ердоган?

Ще го обясня като толерантност към другите религии, примесена с огромна доза вътршно федерационна политика и геополитика. И все пак тази толерантност е далеч далеч по-приемлива от "кой уши байряка" на турски, от даването на права на малцинствата за сметка на мнозинството и т.н...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще го обясня като толерантност към другите религии, примесена с огромна доза вътршно федерационна политика и геополитика. И все пак тази толерантност е далеч далеч по-приемлива от "кой уши байряка" на турски, от даването на права на малцинствата за сметка на мнозинството и т.н...
Вероятно, ако Борисов открие най-голямата джамия на Балканите в София и покани Ердоган на откриването й, въобще няма да смяташ така ;) Колкото до "Кой уши байряка", айде не сравнявай наглото перчене на банда гащници със строежа на най-голямата джамия в Европа. Някак си е несъпоставимо.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вероятно, ако Борисов открие най-голямата джамия на Балканите в София и покани Ердоган на откриването й, въобще няма да смяташ така ;) Колкото до "Кой уши байряка", айде не сравнявай наглото перчене на банда гащници със строежа на най-голямата джамия в Европа. Някак си е несъпоставимо.

Интересна логика. При близо 10 млн. мюсюлмани граждани на РФ, такава огромна джамия в столицата им, която е 10+ пъти по-голяма от София, какъв е проблема? Защо никой не коментира строежа на джамията в Кьолн (най-голямата в Германия) примерно? От 5 г. я строят. И защо да се тръби, след като в Германия с пришълците мюсюлманите и те са към 10 млн. души. Нищо недерно не виждам и при двете държави.

ARD-Dokumentation-skizziert-den-Bau-des-umstrittenen-Gotteshauses-in-Koeln.jpg
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Интересна логика. При близо 10 млн. мюсюлмани граждани на РФ, такава огромна джамия в столицата им, която е 10+ пъти по-голяма от София, какъв е проблема? Защо никой не коментира строежа на джамията в Кьолн (най-голямата в Германия) примерно? От 5 г. я строят. И защо да се тръби, след като в Германия с пришълците мюсюлманите и те са към 10 млн. души. Нищо недерно не виждам и при двете държави.

ARD-Dokumentation-skizziert-den-Bau-des-umstrittenen-Gotteshauses-in-Koeln.jpg
Т.е. да разбирам, че нямаш нищо против да се построи и огромна джамия в София, защото при 6 милиона население, ние имаме над един милион мюсюлмани? Колко население има Русия и какъв процент са мюсюлманите? Тия мултикулти глупости по какво се отличават от западните такива? Ей това е проблема:

130801_RK_EidPrayerMoscow.jpg.CROP.article568-large.jpg


Ако аз бях руснак, такава политика въобще нямаше да ми се нрави:wink: И коментирам джамията в Москва, защото ти твърдиш, че Путин едва ли не бил войн на Христа, а Русия последния стожер на православието. Не ми е известно Германия да се ползва с такъв статут в очите на българина.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Редрум-е, ти между реставрация и строеж правиш ли разлика?
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не е реставрация, а реконструкция и разширяване за близо 200 милиона долара. То по твоята логика, да вземем да реконструираме и тържествено да открием джамията в Карлово, а? Ей, това русофилията е точно същата психоза като русофобията - не може да разсъждавате трезво.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не е реставрация, а реконструкция и разширяване за близо 200 милиона долара. То по твоята логика, да вземем да реконструираме и тържествено да открием джамията в Карлово, а? Ей, това русофилията е точно същата психоза като русофобията - не може да разсъждавате трезво.

Няма нужда, в България с новостроящите се джамии цифрата е към 2000 броя, сигурно са повече от тези в Русия, ако не броим републиките. :-o
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И да се върнем на темата: Това е най-тъпия кмет в света. :lol::lol::lol:

[video=youtube;Pl9I8spEWFA]https://www.youtube.com/watch?v=Pl9I8spEWFA[/video]
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз се отнасям с разбиране към младите предприемачи - повечето имат проблеми дори с българския, така че е нормално да изпитват затруднения и с останалите славянски езици. Затова пускам видеото с превод на английски (май се изучава задължително в бг-училищата):

Ти да не мислиш, че и английския знаят?
Да се учи е мръсно нещо.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В "Неделната вечер" освен обсъждане на трагедията имаше шоу и в трите части. Обсъждаха се карикатурите на Шарли Ебдо, авиокатастрофата в Синай, войната в Сирия и изборите в Украйна.

В последната особено (подозирам, че е била подготвена гавра) имаше един американски журналист. Нищо общо с Майкъл от първата част, който си е симпатяга като цяло. Този си изглеждаше сериозно надрусан и с премрежени очи обясняваше на цялата останала неамериканска сган (украинци, руснаци, германци, поляци и т.н.) предимството на висшата раса.

[video=youtube;ZlNDVqiqYNY]https://www.youtube.com/watch?v=ZlNDVqiqYNY[/video]
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Шефът на президентската администрация на Порошенко очаква нов майдан, по-радикален от предишните. Очаква, че освен ядосани и пообеднели, този път разгневаните украинци ще бъдат и въоръжени.


 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Укрошизофренията прогресира, укрите явно са по-зле и от фенобастъра дори...

Яйцезаякът (снимков материал) в поредното си изказване по зомбокутията обвини за терактовете в Париж Русия и призова #целиясвят да се обедини както през Втората Световна и да удари вкупом руснаците.

Па после се чудим що дори нормални украинци продължават да бълнуват за руски войски, пазещи градовете на кръвожадните донбасци от мирните украински нацита. Или че всеки еесец говори за неспазване на минските съглашения от страна на Русия при положение, че тя дори не е страна по тях, освен като наблюдател (както са и Франция, и Германия)

1447678758_yaits.jpg


P.S. Та чак на правителствения си сайт качили тази повърня... kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248631128&cat_id=244274130 (активен линк ме е гнус да давам).
 
Последно редактирано:

Горе