АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като не можем да сравним терористическата америка ( те са най-големите терористи ) с Русия - давай да обиждаме братушките като селяци....


Ти му говориш как американците са съсипали милиони с техните войни последните години, те ти викат - ама виж ги руснаците пият. ами да пият бе, нали не са ти дошли в къщата да чу*** жена ти.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Russian inventions - тука има списък.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мен ми е интересно защо никой не коментира факта, че Русия създаде прецедент да си взема автономна територия щото така иска и законЯ за нея не важи. САЩ и ЕС се оказаха меки китки и не направиха нищо. Утре някой друг може да направи същото - вече има прецедент без ответни реакции. :)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мен ми е интересно защо никой не коментира факта, че Русия създаде прецедент да си взема автономна територия щото така иска и законЯ за нея не важи. САЩ и ЕС се оказаха меки китки и не направиха нищо. Утре някой друг може да направи същото - вече има прецедент без ответни реакции. :)

Кротуват точно защото не е прецедент.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това не е вярно.

Първо, в Украйна беше извършен въоръжен преврат. Второ, Крим беше автономна република със собствена конституция, парламенти и прочее. При условие, че властта в Украйна е нелигитимна, Крим проведе референдум и излезе от състава на Украйна. Не разбирам кой закон за нея не важи. А прецедентът се случи, още когато САЩ подкрепиха ислямистката наркодупка Косово.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това не е вярно.

Първо, в Украйна беше извършен въоръжен преврат. Второ, Крим беше автономна република със собствена конституция, парламенти и прочее. При условие, че властта в Украйна е нелигитимна, Крим проведе референдум и излезе от състава на Украйна. Не разбирам кой закон за нея не важи. А прецедентът се случи, още когато САЩ подкрепиха ислямистката наркодупка Косово.



И Косово, но най-големия прецедент в човешката историе е създаването на Израел от американците и еврейте насред на Палестина
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мен ми е интересно защо никой не коментира факта, че Русия създаде прецедент да си взема автономна територия щото така иска и законЯ за нея не важи. САЩ и ЕС се оказаха меки китки и не направиха нищо. Утре някой друг може да направи същото - вече има прецедент без ответни реакции. :)

Аз писах, това бе 1вото ми мнение 2-3 стр. някъде - и всички в един глас ми викат как това не било вярно и как потъпкването на всички международни права не важи щом го правят Руснаците.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз писах още това бе 1вото ми мнение 2-3 стр. някъде - и всички в един глас ми викат как това не било вярно и как потъпкването на всички международни права не важи щом го правят Руснаците.

Аз вече съжалих, че го написах да ти кажа забравих, че всички са путинолюбци.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз вече съжалих, че го написах да ти кажа забравих, че всички са путинолюбци.

Мен ме кефи, щото е пич и има характер, а не е безличен като всички останали политици. Има позиция човека и си я държи. А не като останалите "демократи" там, които използват тази дума за да убиват хора и са обезличили това понятие.

Вижте определение на понятието демокрация от Уикипедия на Български. Не е на Руски, за да могат да го прочетат всички, дори не е и на Англиийски :D. (Извинете за цинизма ми)

"Класическата древногръцка демокрация в града-държава Атина днес е смятана от мнозина за пряка демокрация, в действителност освен общото събрание на гражданите, което взима определени решения, в Атина има и правителствени и съдебни постове, които се заемат от граждани, първоначално избирани чрез хвърляне на жребий. Самото право на участие в политическия живот е ограничено — гражданството е наследствено и ограничено до мъжете, служили в армията. Смята се, че от 250 хиляди жители на града в класическия период, едва 30 хиляди са имали граждански права, а от тях около 5 хиляди редовно са участвали в общите събрания. Повечето държавни постове са определяни с хвърляне на жребий, като само военачалниците и няколко други служители са избирани с гласуване.[13]"

"Въпреки че Римската република допринася значително за някои аспекти на демокрацията, в Рим също само ограничено малцинство от жителите имат политически права. Често явление са и изборните манипулации чрез промяна в границите на избирателните райони, като на практика много често висшите постове, включително тези на членовете на Сената, се заемат от представители на няколко фамилии.[14]"

Това няма нужда да се коментира много, всеки може да разсъждава, както виждате още при първоизточника на демокрация е нямало демокрация, колкото и нелепо да звучи. Всичко е манипулация.

Та да се върнем на Путин. Човека не е демократ, а просто един добър владетел на огромна територия и много хора, който осъзнава общата картина около себе си и действа своебразно.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз вече съжалих, че го написах да ти кажа забравих, че всички са путинолюбци.
Това, че истината не ти харесва, си е лично твой проблем.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо още този лишен от покритие долар,продължава да е световна валута?

Какво ще стане със САЩ ако доларът остане само разплащателно средство в америка?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Здравйте пак, виждам, че темата няма особенно развитие, освен, че ред показа как се ползва гоогле като написа русиан инвентионс. Да ред за твое учудване не съм си и помислял за миг, че такава нация като руснаците нямат нито едно изобретение можеш да спиш спокойно.

Mr. George си призна ,че го кефи Путин, щото видиш ли бил пич, браво за което - Кадафи, Садам, Ким чен ир бяха пичове не мислиш ли? Те не та ли кефят, мен да.

Аа за не забравя реймънд пак се е изсрал в темата без да прочете заглавието.. момче тук пишем за Русия и Украйна, не за терористична Америка орентираи се вече в тия форуми!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!


Това увеличение ще бъде от 1 май, а от 1 юни щяло да има ново.
Така искали от МВФ.:)

И Обама става все по-неадекватен, също като Плевналиев.
Обещал в Брюксел Америка да поеме всички доставки на газ за ЕС.
Интересно с какво ще ни ги карат - танкери, самолети, хеликоптери или може би с летящи чинии.:lol:
За цената на американската газ + транспорта, нека се изкажат разбирачите от темата.

П.П. Няма да пускам линк, че да не се обиди някой неразбиращ руски.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обама и той си мисли, че Северна Америка и Европа са на един континент. Айде да не продължавам, че ще ме обвинят в расизъм :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Обама и той си мисли, че Северна Америка и Европа са на един континент. Айде да не продължавам, че ще ме обвинят в расизъм :lol:

Буш младши правеше впечатление в речите си на глупав и неадекватен, ама този май ще го надмине.:)
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това, че истината не ти харесва, си е лично твой проблем.

Проблемът е, че с предубедени хора зор се стига то тая истина. Ама карай нема значение...:)
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Проблемът е, че с предубедени хора зор се стига то тая истина. Ама карай нема значение...:)
Аз ти казах какво мисля, не видях да си ми доказал защо греша. Предубеденият в случая не съм аз ;)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Защо още този лишен от покритие долар,продължава да е световна валута?

Какво ще стане със САЩ ако доларът остане само разплащателно средство в америка?

Над 50% от стойността на валутата ти ще се загуби. А САЩ ще я гони хиперинфлация.
 

Горе