АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всяко посегателство срещу служители на закона трябва да се наказва. Инетресно защо в щчаите при неподчинение на полицайеска заповед те застрелват... В тази прекрасна демократична държава. А тук или в Русия и Украйна полицията била насилника. Айде стига глупости

Гледам от няколко дни нещата в Украйна и впечатлението ми е, че силите за сигурност се жертват по безумен начин. Някакви сюрреалистични сцени как бият и обезоръжават пазителите на реда. За убийствата да не говорим!

Ето малко нормални кадри какво и как се прави:

[video=youtube;46UeXGhvaTI]https://www.youtube.com/watch?v=46UeXGhvaTI[/video]

[video=youtube;DyHTS26ob5c]https://www.youtube.com/watch?v=DyHTS26ob5c[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

[video=youtube;MXxiemd8CH4]https://www.youtube.com/watch?v=MXxiemd8CH4[/video]

[video=youtube;PRKcPZt61SQ]https://www.youtube.com/watch?v=PRKcPZt61SQ[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гошко и той още един хамериканец...

Слаби са ти опорните точки баце :)

И едните и другите са за ебане, въпроса е че няма кой. Освен ако извънземните не дойдат и да им развъртят главите... Много е плиткоумно да оправдаваме американците/руснаци когато нападат суверена държава със съответните действия на другите. По този начин тези работи ще продължават да се случват...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мен ми направи едно нещо огромно впечатление, а именно палата на президента Янукович. Това е мегазаграбване от народа. Не знам подходяща дума просто.

Дали проруското влияние ще надделее, или прозападното, няма да има кой знае какво значение. Ако украинците продължат да биват управлявани и крадени по този начин, не ги чака нищо добро. Никой народ не заслужава такова безочливо крадене.
Янукович добре, ами виж ги тези така наречени прозападни или Майдана, виж ги тези лидери, като се започне с прозападната Газова принцеса, виж колко къщи има и като се мине през Кличко, ама то неговият разкош има как да се оправдае.Всички са от един сой.Това са хора, които имат какво да губят и съответно върху тях може да бъде осъществен натиск.
http://bit.ly/1kDXKaJ
P.S. Сайтът не е мой, просто го използвам като източник
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ха сега опорни точки, оди питай боко той ще ти каже кво да говориш, мен никой не ми нарежда нито пък някога ми е нареждал, освен в казармата, ама това не се брои, щото жестоко се съмнявал някога да си я виждал... ;)
Слаби са ти опорните точки баце :)

И едните и другите са за ебане, въпроса е че няма кой. Освен ако извънземните не дойдат и да им развъртят главите... Много е плиткоумно да оправдаваме американците/руснаци когато нападат суверена държава със съответните действия на другите. По този начин тези работи ще продължават да се случват...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май вече въпроса който трябва да се задава е - ще започне ли 3та Световна Война ?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май вече въпроса който трябва да се задава е - ще започне ли 3та Световна Война ?
Според някои теоретици се намираме в 4-та световна. 3тата е студената.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Слаби са ти опорните точки баце :)

И едните и другите са за ебане, въпроса е че няма кой. Освен ако извънземните не дойдат и да им развъртят главите... Много е плиткоумно да оправдаваме американците/руснаци когато нападат суверена държава със съответните действия на другите. По този начин тези работи ще продължават да се случват...

Георги, видях клипа на който показваш, снайперистите. Да, има ги и тях, но тях ги докараха след като "майдановците" са се въоръжили. Преди малко пак си говорих с едно приятелче който е в Ивано-Франковск, на 600 километра от Киев. Направо ти пействам чата по-долу. Протестиращите са ограбили полицеиските управления и военните поделения натоварили са всичко и са тръгнали към Киев.

На тази карта btw са градовете в Украйна, които само днес са вдигнали сами руски флагове на всички правителствени сгради. Не руската армия да ги е вдигнала, а хората живеещи по тези градове. Така, че не можем да говорим, че Русия е нападнала суверенна държава, просто е като миротворческа мисия в момента, да не позволят на тия въоръжените от горе от запад да слизат на долу да избиват хора, защото ми казаха, че точно това целят.

1656407_528265193959217_1961402132_n.jpg


ukraina_1.jpg


ukraina_2.jpg


ukraina_3.jpg


ukraina_4.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Този чат е показателен какво е власт на народа. Защитниците на демокрацията не е зле да се правите на бедни от сега, че драмата е голяма ако имаш по-добър живот. И както все одобрявате народното недоволство не ми се мисли какво ви чака :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май вече въпроса който трябва да се задава е - ще започне ли 3та Световна Война ?
Чак Трета световна не ми се вярва, обаче май започвам да вярвам на някои астролози,:-o
че годините на Коня били свързани винаги с политически промени и бойни действия.
Имало някаква закономерност и цикличност.

П.П. Чата е много интересен, мерси!
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

1944-та в България е било същото.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не знам... Русия натиска вече здраво...ако тръгне някой да им се противопоставя ще си започне война...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чак Трета световна не ми се вярва, обаче май започвам да вярвам на някои астролози,:-o
че годините на Коня били свързани винаги с политически промени и бойни действия.
Имало някаква закономерност и цикличност.

П.П. Чата е много интересен, мерси!

Въпросните неща с ограбните полицейки управления, казарми, полицайте, които нямат право да бият и стоят и биват палени, ритани, мачкани, полицая чието око изкараха и му отрязаха ръката, за линчуваните хора по улиците и т.н. няма да се чуе нито по btv, нито по никоя западна телевизия. Там само казват - полицията откри огън по протестиращите, а преди това, че протестиращите са стреляли по тях никой не казва. Сега също директно казват - "Русия нападна Украйна."

Как, защо, това, че искат да защитат просто всички хора от източна Украйна, защото тия отгоре въоръжените ще ги изтрепят - никой не го казва.

Както и да е, това е и целта на тая тема, да се види колкото може истината. Истината е, че нито едно съвременно общество не е дорасло да бъде оставено на самоконтрол, винаги трябва да има един "диктатор" отгоре, който да наглежда нещата дори с пръчка в ръка, защото резултатите от своеволията се виждат по-горе. : )
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

3-та световна няма да стане във вида в който си я представят хората със самолети и бомби. Третата световна е започнала отдавна и това е финансова и информационна война. Също и война на мерене на пишки :).
Ако им дадат и най-малкия повод Руснаците ще си влязат както си му е реда и ще предпазят хората от тези дето са ограбили казармите и полицейските участаци. Хората си ги викат направо, защото се страхуват от радикалите, които не признават нищо над тях.
Също така Руснаците трябва си предпазят и ценният газопровод. Евентуално след развръзката може да имат и по голяма държава. А колкото до САЩ и другите им "парниори" само ще им крякат и никой няма да посмее да се им се противопостави физически. Според мен.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

3-та световна няма да стане във вида в който си я представят хората със самолети и бомби. Третата световна е започнала отдавна и това е финансова и информационна война. Също и война на мерене на пишки :).
Ако им дадат и най-малкия повод Руснаците ще си влязат както си му е реда и ще предпазят хората от тези дето са ограбили казармите и полицейските участаци. Хората си ги викат направо, защото се страхуват от радикалите, които не признават нищо над тях.
Също така Руснаците трябва си предпазят и ценният газопровод. Евентуално след развръзката може да имат и по голяма държава. А колкото до САЩ и другите им "парниори" само ще им крякат и никой няма да посмее да се им се противопостави физически. Според мен.

Много ясно, че няма. Не смеят. Путин колкто и да го плюят е доказал както се казва, че има най-големите т.....ки от световните лидери през последните 10 години.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Въпросните неща с ограбните полицейки управления, казарми, полицайте, които нямат право да бият и стоят и биват палени, ритани, мачкани, полицая чието око изкараха и му отрязаха ръката, за линчуваните хора по улиците и т.н. няма да се чуе нито по btv, нито по никоя западна телевизия. Там само казват - полицията откри огън по протестиращите, а преди това, че протестиращите са стреляли по тях никой не казва. Сега също директно казват - "Русия нападна Украйна."

Как, защо, това, че искат да защитат просто всички хора от източна Украйна, защото тия отгоре въоръжените ще ги изтрепят - никой не го казва.

Както и да е, това е и целта на тая тема, да се види колкото може истината. Истината е, че нито едно съвременно общество не е дорасло да бъде оставено на самоконтрол, винаги трябва да има един "диктатор" отгоре, който да наглежда нещата дори с пръчка в ръка, защото резултатите от своеволията се виждат по-горе. : )
Телевизиите ни са пълна мъгла много отдавна, а 99% от журналистите умират от страх да не си загубят
работата и никога няма да отразят събитията, както са реално, а както им е заповядано.
Тази тема стана като някои забранени радиостанции, които тайно са слушали хората по Т.Живково време,
за да разберат истината.:)
Крумов, за Путин съм съгласен - 6-5 няма при него.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинският премиер Арсений Яценюк заяви днес, че страната му няма да бъде въвлечена във военен конфликт от руските "провокации" в Крим и призова Москва да спре военните маневри там. Неприемливо е руски бронетранспортьори да са разположени в центъра на украински градове, каза Яценюк на правителствено заседание в Киев. Ние отново призоваваме Русия да изтегли войските си и да изпълни двустранните споразумения, заяви украинският премиер, цитиран от ИТАР-ТАСС.

Явно Украйна не иска помощ от Русия, тогава защо се пращат войски? Вътрешните проблеми не трябва да се решават с военна намеса на друга държава.

Вие не се радвайте на това нахлуване, защото в момента украинската армия е в най-висока степен на бойна готовност и не се знае какво ще стане. Ако се сблъскат военните сили на Украйна и Русия, НАТО и ЕС няма да стоят и да гледат, а ние не сме неутрални и не можем да бъдем. Тези съюзи са като брака - заедно в добро и лошо.

Гледам, че някои оправдават агресията на руснаците с войните на САЩ - това е все едно аз да хвана малкия Иванчо и да го пребия, а като ме питат в съда защо съм го направил, да се оправдая с това, че и Гошко го бие....non-sense, нали?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз му разправам че не оправдавам нито американските свинщини, нито руските, то си знае неговата... (tripple facepalm)...

@zealot designs
По принцип и ти си прав... такава е историята на Украйна, просто имат много етнически руснаци. След като те не се чувстват украинци е най-добре да се отделят. То насила хубост не става. Все едно днес да се опиташ да придърпаш македонците - няма как да стане. В резултат ще има източна и западна украйна, подобно на източна и западна Германия, така че няма да е прецедент. Едните ще живеят добре, другите не чак толкова и така... Тези неща се решават от самия народ чрез референдуми.

Ако оправдаваме подобни въоръжени офанзиви, един дето като решат да търсят кой е боядисал паметника на Съветската армия и преджапат Черно море, след 100 км са у вас. Тогава какво правим?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мисля, че тук се пропуска един много важен факт - Крим е автономна република. Министър-председателят на Крим, който е и руски гражданин, призова Русия на помощ. Т.е. официалният властимащ на автономната република извика руснаците.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинският премиер Арсений Яценюк

Как е станал премиер?,Кой го избра?С демакратични избори или с преврат?Това легитимен премиер ли е?


Явно Украйна не иска помощ от Русия

Явно Майдана не иска помощ от Русия
 

Горе