АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Икономическите интереси на руската "империя" са в наша полза и не след дълго ще го разбереш/

Това изречение, ще ти го напомням винаги, когато Станишев и неговата партийка ги привикат на килимчето при Путин, да сключват "изгодни" договори.

8 страници про руска пропаганда, която нямало да гледам по телевизията. И да я излъчват, пак няма да я гледам.

Цялата работа е, че не ме интересува, не трябва да интересува и теб, освен ако не си гореспоменатия болшевик.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Вчера по радиото слушам на едно задръстване - два орка се раждат, средно на едно бледолико българче....отделно, не знам колко бг-та се изнасят всеки ден от БГ. Смятай след едни 10 години какво ще стане..

Трябва революция в тази държава, иначе бг народа отива по дяволите има няма 20 години и вече ще е претопен като цяло...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това изречение, ще ти го напомням винаги, когато Станишев и неговата партийка ги привикат на килимчето при Путин, да сключват "изгодни" договори.

8 страници про руска пропаганда, която нямало да гледам по телевизията. И да я излъчват, пак няма да я гледам.

Цялата работа е, че не ме интересува, не трябва да интересува и теб, освен ако не си гореспоменатия болшевик.
Прощавай, но май си пропуснал факта, че БСП хариза строежа на АЕЦ Белене на американска компания?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това изречение, ще ти го напомням винаги, когато Станишев и неговата партийка ги привикат на килимчето при Путин, да сключват "изгодни" договори.

8 страници про руска пропаганда, която нямало да гледам по телевизията. И да я излъчват, пак няма да я гледам.

Цялата работа е, че не ме интересува, не трябва да интересува и теб, освен ако не си гореспоменатия болшевик.

Окей бъди про-западен, аз в тая тема писах в самото начало още, че тук няма да споря с никой, защото не ми е това целта. Просто пускам факти от неща, които се случват, защото в момента,.. дори да прозвучи грозно се твори съвременната история! Това не се е случвало от Кубинската ракетна криза през 1962 до сега или с други думи - това е пикът на студената война, и според мен всеки заслужава да разбере какво точно става.

Това, което става в момента ще го има в учебниците по история след 5-10 години., не е хубаво, не съм глупак или откачен, който да обича войната, но все някога се знаеше, че тия провокации на западните държави ще им дойдат до гуша на руснаците и каквото ще става - ще стане.

Само - каквото и да става, нека си служим с факти в тая тема. В България според мен в момента няма нито една реално про-руска партия, защото всички обслужват малко или много западни интереси по простата причина, че сме изцяло западна колония в момента.

ДПС = Турция = ЕС / САЩ
ГЕРБ = ЕС / САЩ
Атака = Не желая да ги коментирам, изглеждат ми на по-големи к*рви и от една моя бивша :lol:
СДС, ДСБ, Кунева, Бившите НДСВ или там каквито са = ЕС / САЩ
БСП = Дори да са про-руски, не могат да съществуват сами, защото нямат достатъчен електорат, за това са с ДПС и Атака, следователно и тях ги броим към тия, които обслужват западни интереси.

Не съм експерт или да се имам за много знаещ и начетен, но това е моето мнение.

PS - А поглеждайки по-глобално. На западния свят не му стиска да се изправи лице в лице срещу Русия. Майната му, че съм про-руски настроен, но това е истината. Смели са само да нападат по-слабите и технически изостанали нации - Ирак, Афганистан, Либия, Сомалия, Хайти, Югославия, Сирия и т.н. Ако бяха големите работи защо до сега не нападнаха Иран или пък да нападнат Русия щом са им такъв трън в очите. И в тоя ред на мисли съм на мнение, че сега когато Русия се занимава с Украйна - САЩ и НАТО ще използват момента, за да нападнат Сирия и да свалят Ассад и тогава вече ще става сериозно.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трагедията на България е, че нямаме нито една българофилска партия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На мен ми направи едно нещо огромно впечатление, а именно палата на президента Янукович. Това е мегазаграбване от народа. Не знам подходяща дума просто.

Дали проруското влияние ще надделее, или прозападното, няма да има кой знае какво значение. Ако украинците продължат да биват управлявани и крадени по този начин, не ги чака нищо добро. Никой народ не заслужава такова безочливо крадене.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дали проруското влияние ще надделее, или прозападното, няма да има кой знае какво значение. Ако украинците продължат да биват управлявани и крадени по този начин, не ги чака нищо добро. Никой народ не заслужава такова безочливо крадене.
Ти какво си мислиш, че държавните глави от ЕС имат по-малки богатства ли?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най-много да ни няма всички за нула време като знам и двете сили с какви оръжия разполагат, недай си боже да се изпокарат и да влезнат в война.

Положението е сериозно
Тоя път сбъркаха държавата в която да правят фалшиви революции и арабски пролети

Съветът на федерацията иска отзоваване на руския посланик от САЩ
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В последните години има много сериозна офанзива на САЩ срещу Русия, а през миналата година нещата станаха още по-сериозни. Единствената причина за това е, че САЩ не може да функционира без някакъв голям и силен враг. Чувстваха се много добре по време на Студената война, а когато на руснаците им писна и я прекратиха нещата за американците тръгнаха сериозно надолу. Само им вижте жалката космическа програма. Без руските кораби Союз жив американец не може да излезе в космоса и това продължава вече няколко години. Сега се правят опити войната да бъде възродена отново. В американските медии имаше масирана пропаганда по време на олимпийските игри в опити да се покаже колко зле е организирано събитието от руснаците.
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тука като не е имало война, ЕС и НАТО не ни ли доведоха до просешка тояга? Дай да гледаме реално на нещата. Къде бяхте защитниците на мира, когато САЩ разкостиха сумати държави и избиха милиони милиони, а сега когато Русия им го сложи най-накрая и ни изкарвате варвари.. Убити в източна Украйна НЯМА, война НЯМА - руснаците подсигуряват мира в момента там.

Тука военни на са влизали, защото сме пасивни - каквото ни направят стоим и траем, което в случая ще ни спаси и кожите, защото в момента в който се вдигнем ще ни спретнат една гражданска с мангалите и после ще ни пратят НАТО да ни омиротворява.

Зиалотче, нашите си олигарси и мутрите ни доведоха до просешка тояга... през 90 те ... Без ЕС щеше да е много трудно да се прави електронен бизнес за чужбина... сърбите още нямат пейпал (и ако видиш техни уебмастъри по форумите как се молят да правят плащания по друг начин)...

Преди ЕС топ АФФ програмите не работиха с България че дори и хора дето си правят парите от реклама афф във феисбук групи и са доволни и пишат срещу ЕС щяха да изкарат нула долара.... бяха времена където всеки търсеше приятелче което учи някъде в чужбина да се регне


Швейцарицте от наполеоновите войни ( 200 години) пазят неутрлаитет и дръжава им се развила доста добре - направо ми е идеала за такава...
 
Последно редактирано от модератор:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Поздрав за хамериканците :D

Междо другото точно преди малко разправях на един колега (той си знае) преди година и нещо като ходих на шоуто в крумово, руснака с мига на шише водка им скри шайбата на всички и хамериканси и всички паднаха, мига като литна тоя руснак го направи барлив :D

[video=youtube;SwIaHYgCpr0]https://www.youtube.com/watch?v=SwIaHYgCpr0[/video]
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ukraine-2004-presidential-election-by-region.png


Разпределение на регионите в Украйна. Синьото /дясната част подкрепят стария президент, жълтата част подкрепя новото правителство/ По това долу-горе можем да преценим до къде вероятно ще стигне руската експанзия.

Не бях виждал таква карта но се опитвам да я обясня с думи за демократичното правитеслтво което спомена тест, западната и централната част искат в ЕС

двете части за разделенени по равно ~23 милиона жители а протестите се случиха в столицата която е в зона с 82% гасували против стария президен


бях тръгнал да пиша в старата тема че при такова разделение на население и гласове си се върви към разцеплени (оранжевата зона няма посрещне руснаците като освободители а би им оказала отпор с пълната вяра че защитава страната си от агресор... като за война си е :(

Аз доколкото разбрах , украйна е голяма държава и е поразцепена има прозападно ( в западна украйна крайно западно ориентировка )

http://en.wikipedia.org/wiki/Western_Ukraine
в центалана украйна също гласуват предимно за сегашната опозиция (около 73 процента се обявяват за националисти)
During elections voters of Western (and Central Ukrainian) oblasts (provinces) vote mostly for parties (Our Ukraine, Batkivshchyna)[SUP][19][/SUP] and presidential candidates (Viktor Yuschenko, Yulia Tymoshenko) with a pro-Western and state reform platform.[SUP][20][/SUP][SUP][21][/SUP][SUP][22][/SUP]

http://en.wikipedia.org/wiki/Central_Ukraine

During elections voters of Central Ukrainian oblasts (provinces) (with there Western counterparts) vote mostly for parties (Our Ukraine, Batkivshchyna)[SUP][6][/SUP] and presidential candidates (Viktor Yuschenko, Yulia Tymoshenko) with a pro-Western and state reform platform.[SUP][7][/SUP][SUP][8][/SUP][SUP][9][/SUP]
(общо за двете около 23 милиона население на западната и централната част)



и про руско ориентирани - гласуват предимно за сегашните управляващи

в източна и южна украйна (пак общо около 23 милиона души според викито) -

http://en.wikipedia.org/wiki/Southern_Ukraine
http://en.wikipedia.org/wiki/Eastern_Ukraine


During elections voters of the Southern (and Eastern) oblasts (provinces) of Ukraine vote for parties (CPU, Party of Regions) and presidential candidates (Viktor Yanukovych) with a pro-Russian and status quo platform.[SUP][11][/SUP][SUP][12][/SUP][SUP][13][/SUP] The electorate of CPU and Party of Regions is very loyal to them.[SUP][13]



[/SUP]
During elections voters of the Eastern (and Southern) oblasts (provinces) of Ukraine vote for parties (CPU, Party of Regions) and presidential candidates (Viktor Yanukovych) with a pro-Russian and status quo platform.[SUP][11][/SUP][SUP][12][/SUP][SUP][13][/SUP] The electorate of CPU and Party of Regions is very loyal to them.[SUP][13][/SUP]

при горе долу равен резултат винаги ще има много недоволни особено по такива въпроси осбено ако са регионално разцепени...
 
Последно редактирано от модератор:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още малко да снеса изнамерих клип от авиошоуто :D

[video=youtube;vHbHyGfUbek]https://www.youtube.com/watch?v=vHbHyGfUbek[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

[video=youtube;h6kKqu6LCB4]https://www.youtube.com/watch?v=h6kKqu6LCB4[/video]

"Мирни" протестиращи в Киев днес отново счупваха от бой полицията.. После ми викате "какво толкова се радваш, че Руснаците са влезнали".. Еми ето ви "демокрация" в най-чистата и форма. Мога да ви гарантирам, че всеки един от тия полицаи и всички останали нормални граждани изгарят от желание да дойдат руснаците и да пукнат от бой тия платени протестиращи. А новото правителство, което ЕС поставиха няма нищо против случващото се общо взето.
 
Re: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

[video=youtube;h6kKqu6LCB4]https://www.youtube.com/watch?v=h6kKqu6LCB4[/video]

"Мирни" протестиращи в Киев днес отново счупваха от бой полицията.. После ми викате "какво толкова се радваш, че Руснаците са влезнали".. Еми ето ви "демокрация" в най-чистата и форма. Мога да ви гарантирам, че всеки един от тия полицаи и всички останали нормални граждани изгарят от желание да дойдат руснаците и да пукнат от бой тия платени протестиращи. А новото правителство, което ЕС поставиха няма нищо против случващото се общо взето.

Киев е червената точка на картата и е в зона в която 82 процента НЕ подкрепят старото правитеслво и режима му или 8 от 10 пълнолетни ще смятат руснаците за враг и окупатор според изборните резултати...

Предните избори са спечелени с малко с гласове отгоре като те са дошли предимно от източната про руска част на страната, но столицата Киев се намира в прозападно настроената част и то силно про западно настроена

Просто странате е много разделена про /про и има географски обособен вот което е неприятно и би довело до пълното и разцепление или гражданска война
 
Последно редактирано от модератор:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

"Мирни" протестиращи в Киев днес отново счупваха от бой полицията.. После ми викате "какво толкова се радваш, че Руснаците са влезнали".. Еми ето ви "демокрация" в най-чистата и форма. Мога да ви гарантирам, че всеки един от тия полицаи и всички останали нормални граждани изгарят от желание да дойдат руснаците и да пукнат от бой тия платени протестиращи. А новото правителство, което ЕС поставиха няма нищо против случващото се общо взето.

Хубаво е да показваш и двете страни. Виждаме че си пристрастен, но в никакъв случай не и обективен. Когато изкараш оръжието срещу народа си поради каквато и е да е причина, значи ти е време да си ходиш. В България тази ситуация е известна като "По-добре танковете да дойдат"
[video=youtube;6y_Q_LXNGj8]http://www.youtube.com/watch?v=6y_Q_LXNGj8[/video]

Много показателен е момента в който Янукович си счупи химикала - това не е човек, който бяга от протестиращи. Това е човек, който не може да достави обещаното на руснаците, а всички знаем как свършват такива хора. Швейцария и Лихтенщайн вече са замразили сметките му и го разследват за пране на пари. И въпреки че е бягал заради опасност за живота си, все пак е намерил време да хвърли документите в реката (http://yanukovychleaks.org/). Нали не мислиш, че му е чиста работата.
[video=youtube;geO5mHBKEyk]http://www.youtube.com/watch?v=geO5mHBKEyk[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Оставете това са стари резултати, те сега какво си мислиш кулайс, че много ги харесват тея платени евромайдановци ли? Да влиза Путин и да трепе наред майдановци.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гошко и той още един хамериканец... :D Тея калъфи изпотрепаха сумати народ само и само да си продават оръжията той пак тръгнал да ги защитава кви две страни кви мекици? С какво право европата и хамериканците се месят в политиката на която и да е държава? Не само там ами и тука трябва да дойдат да изметат тея боклуци платени по центъра на София....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хубаво е да показваш и двете страни. Виждаме че си пристрастен, но в никакъв случай не и обективен. Когато изкараш оръжието срещу народа си поради каквато и е да е причина, значи ти е време да си ходиш. В България тази ситуация е известна като "По-добре танковете да дойдат"


Всяко посегателство срещу служители на закона трябва да се наказва. Инетресно защо в щатите при неподчинение на полицейска заповед те застрелват... В тази прекрасна демократична държава. А тук или в Русия и Украйна полицията била насилника. Айде стига глупости
 

Горе