АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руснаците влизат за да си защитят Крим! А не руснаците.
Те са заселени там за да не може друг освен Русия да предяви претенции към територията!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За разлика от нас кухите лейки дето си дадохме македония без нищо......................
Руснаците влизат за да си защитят Крим! А не руснаците.
Те са заселени там за да не може друг освен Русия да предяви претенции към територията!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Русия, влиза в нещо което си е нейно, а сащ влиза независимо къде. Големия диктатор по света, квото каже хамерика трябва да е закон инак чекайте война.....

Не знам какво ти харесва в тях, но това е простотия тяхното...

Дай да говорим фактологически.

Крим е автономия на украйнската територия и част от Украйна - сега в момента! Тя е все още на Украйна!

Може ли да ми кажеш, къде съм казал харесвам САЩ и какво съм казал, че харесвам в САЩ? След като ми отговориш, на това ще продължим на татък!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Русия, влиза в нещо което си е нейно, а САЩ влиза независимо къде. Големия диктатор по света, квото каже хамерика трябва да е закон инак чекайте война.....

Много точно си го казал! В това е голямата разлика.:D

Не мога да разбера мненията на колеги тук, че не харесвали "външната политика на Америка", но..

А какво точно им харесвате тогава на американците - кока-колата и Макдоналдс-а ли?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Момчета изморих се да споря с радиото. Давам конкретен пример, дай да ви видим вас:

Утре Рибново и компания по сходен етност, вярвания, че и заселващи по територия, та решат да кажат страхуваме за етническият мир имам притеснения, че фашисоидите на Атака и някой други като тях искат да ни тормозят. Казват също вижте как ни трошят наши места и какво се случи в Пловдив та с две думи нещата от реалността. Като имаме този фундамент, утре ердоган изпрати няколко батальона да ги защити, дайте ви видим какво ще ми говорите!?

Пак ли ще хвалите Ердоган, че защитава турците си? А там има доста етически турци и то не от днес, а от векове сигурно. Какво правим?

Ще ви дойде ли акъла, че това е намисане в суверен и не може туко така. Сега вдявате ли по дяволите какво ви говоря или не?

Или викате, това е нереален пример :) Вижте по-горе какво пише и Биаарото.

Искам чисто и просто да видите, като сменим любимата Русия и руснаците, с Турция и турците как нещата се променят. Казах по-рано въпроса е да се създаде даден прецедент от там насетне е лесно - дали по етност, вярвания или по присъствие ще го направят няма значение. Царе по този модел са американците, но това не означава че другите са по-долу! Силният винаги ще си наложи това, което иска, правото е това което възпира.

Спомняте ли си какво стана с мераците на САЩ в Сирия - от 9 кладенци искаха подкрепа за военна намеса(добре, че не се случи), а тук Руснаците просто си влезнаха!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Много точно си го казал! В това е голямата разлика.:D

Не мога да разбера мненията на колеги тук, че не харесвали "външната политика на Америка", но..

А какво точно им харесвате тогава на американците - кока-колата и Макдоналдс-а ли?
Утре като Ердоган и компания решат влезнат в южна БГ, щото считат че е тяхно пак ли ще пляскаш и ще се радваш бе?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ukraine-2004-presidential-election-by-region.png


Разпределение на регионите в Украйна. Синьото /дясната част подкрепят стария президент, жълтата част подкрепя новото правителство/ По това долу-горе можем да преценим до къде вероятно ще стигне руската експанзия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Разпределение на регионите в Украйна. Синьото /дясната част подкрепят стария президент, жълтата част подкрепя новото правителство/ По това долу-горе можем да преценим до къде вероятно ще стигне руската експанзия.

Точно така!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

» В Мариуполе у здания горсовета сняли флаг Украины и поместили флаг РФ pic.twitter.com/cxm9VtfnsC / Steiner ‏@Steiner1776 · 50 sec
#Ukraine Also in #Mariupol there is no ukrainian flag anymore. Also here the #russia'n flag has been raised pic.twitter.com/hlwQDOFOIi


Bho9HeUCIAAg9Sw.jpg:large


- - - - - - - - - - - - - - -

» Hans de Vreij ‏@hdevreij · 1 min
#Crimea: 'Russian Special Forces attack Ukrianian Coast Guard in Balaklava' [link to www.blackseanews.net]


300 человек спецназа РФ, при поддержке 15 машин (в т.ч. 5 бронированных машин "Тигр") штурмуют отряд морской охраны Госпогранслужбы Украины в Балаклаве, сообщает источник BSNews - приказывают сдать часть, ссылаясь на приказ министра обороны России.

bb89f297edda.jpg


снимката е илюстративна тоя път, не е от Украйна май.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

» Andrew S. Weiss ‏@andrewsweiss · 21 min
Very disturbing reports of takeovers of govt bldgs in Donetsk in eastern #Ukraine. If true, crisis is spreading far beyond #Crimea mess


- - - - - - - - - -

» max seddon ‏@maxseddon · 8 min
People now storming into Kharkov provincial government building. One of most pro-Russian eastern provinces


- - - - - - - - - -

» Iyad El-Baghdadi ‏@iyad_elbaghdadi 4m
Pro-Russia demonstrators have raised Russian flags in eastern Ukraine towns of Donetsk, Mariupol, Horlivka; and now Kharkov. #Ukraine

Kharkov is #Ukraine's 2nd largest city; close to Russia border. Reports that pro-Russian demonstrators are taking over government buildings.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ПРОРУСКИЯ ПРОТЕСТ В ДОНЕЦК В МОМЕНТА » » » » »

1098062_528040337315036_833012781_n.jpg



- - - - - - - -


» Lamia Harrabi ‏@AieLamia 2m
The berkut and the #Ukraine special force join the pro-russian side in #Crimea #Donetsk #Kharkov pic.twitter.com/AqGpwuyaVp


^^^^^^^ Беркут и Украински спецчасти се присъединяват към про-руските протести - Крим, Донецк, Краков.

BhpFsFlCMAEOYqn.jpg:large



- - - - - - - -


» Steiner ‏@Steiner1776 · 48 sec
#Breaking #Ukraine #Russia Heavy fighting reported in #Balklava between russian army and ukrainian units via @Kexxit


https://www.google.bg/maps/search/Balaklava,+Sevastopol',+Ukraine/@44.5212471,33.5853427,13z « тук|


- - - - - - - -


[video=youtube;3xIhmveKLiY]https://www.youtube.com/watch?v=3xIhmveKLiY[/video]
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

ukraine-2004-presidential-election-by-region.png


Разпределение на регионите в Украйна. Синьото /дясната част подкрепят стария президент, жълтата част подкрепя новото правителство/ По това долу-горе можем да преценим до къде вероятно ще стигне руската експанзия.
Ако отрежат превратаджиите и фашизоидите от Черно море, ще е напълно заслужено. Като искат ЕС на всяка цена - да минават през Полша: по напряко е.
В Украйна юридически и фактически бе извършен въоръжен преврат: без никакви избори страната се озова с ново ръководство.
Янукович си е напълно легитимен във всяко едно отношение. Все едно стотина юнаци с пушки в ръка да сменят Орешарски и/или Плевнелиев.
По цял свят това което се случи в Украйна, се нарича преврат. За никаква демокрация не може да се говори.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

[video=youtube;V68srzQs7PQ]https://www.youtube.com/watch?v=V68srzQs7PQ[/video]

Руснаците за проеден път оставиха запада със свалени гащи, понадупени при тва. Под носа им вкараха S400 противовъздушни ракети в Кримския полуостров, а това е най-модерната система на света и нито една западна машина не може да и се противопостави. :) Цялото въздушно пространство над Украйна е под руски контрол до колкото четох, на НАТО желанията да влезнат в Украйна по въздух вече мисля, че са илюзорни.

s400_triumph.jpg
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да питам пак.

Защо си толкова въодушевен?

Единственото нещо, което може да се случи на нас (българите) от дъндания е загуби. От малки, до огромни.

Или не си българин, а потомък на дърти червеногвардейци - болшевики, и силно те интересуват икономическите интереси на руската империя?

Цял ден клипове, снимки, възхвала на славната червена армия... ти работа нямаш ли си бе?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Утре като Ердоган и компания решат влезнат в южна БГ, щото считат че е тяхно пак ли ще пляскаш и ще се радваш бе?
Какво да отговориш на човек, който говори на бе и Атака му е промила мозъка.:-o
Уж в темата говорим за Русия и САЩ, а пак набутахте Турция. .:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да питам пак.

Защо си толкова въодушевен?

Единственото нещо, което може да се случи на нас (българите) от дъндания е загуби. От малки, до огромни.

Или не си българин, а потомък на дърти червеногвардейци - болшевики, и силно те интересуват икономическите интереси на руската империя?

Цял ден клипове, снимки, възхвала на славната червена армия... ти работа нямаш ли си бе?


Явно не можете да схванете, че българските икономически интереси са пряко свързани с руските много повече отколкто с американските. В Русия е бесен капитализъм. Стига мучахте за тоя комунизъм който дори никога не е съществувал по света
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сега като се замисля, не знам това същото дали не се опитаха да го пробутат и на нас с бойковите протести. Ама нещо не им се получи. Доста общи неща има всъщност.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз да питам пак.

Защо си толкова въодушевен?

Единственото нещо, което може да се случи на нас (българите) от дъндания е загуби. От малки, до огромни.

Или не си българин, а потомък на дърти червеногвардейци - болшевики, и силно те интересуват икономическите интереси на руската империя?

Цял ден клипове, снимки, възхвала на славната червена армия... ти работа нямаш ли си бе?

Поствам това, което по западните телевизии няма да видиш, а загуба за нас ще има ако Източна Украйна не е в Руски ръце, но явно не можеш да го разбереш. Като не ти се чете - недей гледа, а това дали имам друга работа или нямам... не е твоя работа мой човек ;) Нито го пиша през твоя акаунт, нито ползвам твоя интернет, че да ми държиш сметка. Източна Украйна трябва да остане в руски ръце, защото иначе ще спрат подаването на газ или ще вдигнат цената и тогава ще стане тежко за нас. До момента в който южната част от газопровода, който стига до Румъния остане в Руски ръце или проруски такива - проблем няма.

ПП - Болшевиките нямат нищо общо със случващото се в момента, дори като пример са неуместни. Икономическите интереси на руската "империя" са в наша полза и не след дълго ще го разбереш/
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Момчета изморих се да споря с радиото. Давам конкретен пример, дай да ви видим вас:

Утре Рибново и компания по сходен етност, вярвания, че и заселващи по територия, та решат да кажат страхуваме за етническият мир имам притеснения, че фашисоидите на Атака и някой други като тях искат да ни тормозят. Казват също вижте как ни трошят наши места и какво се случи в Пловдив та с две думи нещата от реалността. Като имаме този фундамент, утре ердоган изпрати няколко батальона да ги защити, дайте ви видим какво ще ми говорите!?

Пак ли ще хвалите Ердоган, че защитава турците си? А там има доста етически турци и то не от днес, а от векове сигурно. Какво правим?

Ще ви дойде ли акъла, че това е намисане в суверен и не може туко така. Сега вдявате ли по дяволите какво ви говоря или не?

Или викате, това е нереален пример :) Вижте по-горе какво пише и Биаарото.

Искам чисто и просто да видите, като сменим любимата Русия и руснаците, с Турция и турците как нещата се променят. Казах по-рано въпроса е да се създаде даден прецедент от там насетне е лесно - дали по етност, вярвания или по присъствие ще го направят няма значение. Царе по този модел са американците, но това не означава че другите са по-долу! Силният винаги ще си наложи това, което иска, правото е това което възпира.

Спомняте ли си какво стана с мераците на САЩ в Сирия - от 9 кладенци искаха подкрепа за военна намеса(добре, че не се случи), а тук Руснаците просто си влезнаха!

Въобще не си запознат с историята на т.нар. Украйна - една изкуствена и измислена държава. Знаеш ли примерно, че в тая държава има българи от време оно, дори първото ни училище е основано там? Турците тука са нашественици, така че нямат право да имат претенции. Иначе е ясно, че рано или късно ще се случи това, за което говориш и тези територии за нас ще са изгубени. Много от тях сега са само формало в държавата и това е благодарение на скопената демокрадция, която позволи обезбългаряването и мюс'юлманизирането на цели области от държавата. В Украйна примерно има общини с над 60% българско население, а тука има такива с под 60% българско население. Нашият интерес е да се запазят правата на нашите събратя там, а явно новата власт иска да ги смаже. Как можеш да подкрепяш хора, които искат да забранят на сънародниците ти да развиват българщината. Пак казвам - нея я има по тези земи доста преди въобще да се създаде изкуствената държава Украйна.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сега като се замисля, не знам това същото дали не се опитаха да го пробутат и на нас с бойковите протести. Ама нещо не им се получи. Доста общи неща има всъщност.
Правилно се замисляш, а и не само ти вече.
Сценариите на американските политици са едни и същи във всички "набелязани" държави
и взеха да се изтъркват.
 

Горе