АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

blackout8, на теб каква ти е всъщност болката за ЕС?
Че в момента е зависим енергийно от Русия, а не от САЩ ли?:)
Защото натам отиват нещата - недалновидни дупедавци се оказаха лидерите на ЕС.
Къде ги тези "велики европейски сили", за които говориш?
Занимават се с всичко друго, но не и със стабилизиране и подобряване на икономиката в Съюза.
Въздух под налягане се оказаха, за най-голямо съжаление.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти пък, че то кой диктува кво да става в еврогейския съюз? Не са ли точно САЩ?
blackout8, на теб каква ти е всъщност болката за ЕС?
Че в момента е зависим енергийно от Русия, а не от САЩ ли?:)
Защото натам отиват нещата - недалновидни дупедавци се оказаха лидерите на ЕС.
Къде ги тези "велики европейски сили", за които говориш?
Занимават се с всичко друго, но не и със стабилизиране и подобряване на икономиката в Съюза.
Въздух под налягане се оказаха, за най-голямо съжаление.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти пък, че то кой диктува кво да става в еврогейския съюз? Не са ли точно САЩ?

Именно това имам предвид. Влиянието на САЩ върху ЕС още повече ще се увеличи,
ако изобщо просъществува този съюз до 5 години, разбира се.
Според мен, сега всяка страна ще гледа да се спасява поединично и през глава.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За ваша информация, аз съм мъж бил в казармата и знам какво въоръжение имаше. Определено не е било хамериканско, а и в момента ак47 се води най-доброто оръжие.
За Ваша информация, аз съм дама с военно образование. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Само на нас ще ни го сложат пак, щото винаги така става :(
Именно това имам предвид. Влиянието на САЩ върху ЕС още повече ще се увеличи,
ако изобщо просъществува този съюз до 5 години, разбира се.
Според мен, сега всяка страна ще гледа да се спасява поединично.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За ваша информация, аз съм мъж бил в казармата и знам какво въоръжение имаше. Определено не е било хамериканско, а и в момента ак47 се води най-доброто оръжие.
Това е чудесно. Ако се наложи (да не си го пожелаваме) мобилизация, ще трябва да ми козирувате. А с AK-47 и производните му трудно може да се обстрелва ефективно Западна Европа от Черно Море :) . Най-малкото няма нужния балистичен потенциал, така да се каже :) .
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

blackout8, на теб каква ти е всъщност болката за ЕС?
Че в момента е зависим енергийно от Русия, а не от САЩ ли?:)
Защото натам отиват нещата - недалновидни дупедавци се оказаха лидерите на ЕС.
Къде ги тези "велики европейски сили", за които говориш?
Занимават се с всичко друго, но не и със стабилизиране и подобряване на икономиката в Съюза.
Въздух под налягане се оказаха, за най-голямо съжаление.

Болката ми за ЕС е че силно централизирана и че политиците тръгнаха по пътя на ФЕД, това което ще се готви да прави ЕЦБ ще създаде толкова хартийки колкото за няколко Руско-Китайски газпровода. Като цяло централизираността, лобизма и зависимостта е проблема. Болка ми е щото пряко и нас ни засяга - дори да бяхме или не в ЕС. Като цяло зависимостта е проблема и по-малко зависимост по-добре. ЕС няма как да бъде зависима от САЩ в енергийният сектор, така че можеш да бъдеш спокоен. А за силите, говорих за воените сили и за мокрите сънища на Крум. Ако питаш лично мен ми е през онази работа и за САЩ и за Русия - но като стане дума за зависимост и за хегемони, ми става смешно та и затова го пиша. Това, че не ми харесват орпределени неща в ЕС и САЩ, не значи че и в Русия няма такива. А лично на теб ти за блумбърг че си в грешка и по-вече трябва четеш дори и да имат еврейски собственици.

П.С. Айде ще ти дам прост пример за зависимост и то на наша територия и то в следствие на любимите ни политици, който чинно козируват на Кремъл. При положителни резултати района на Хан Аспарух, няма да можем да изпозлваме тръбата на ЮП, ако няма промени в законодателството, а не случайно законодателството се смени преди няколко месеца - както се разбра тия дни. На теория ще има газ но няма може ползваш ЮП, въпреки че законите на ЕС са точно за обратното - ето ти зависимост, която не ме радва.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е то, ако ще се бием с ракети нали се сещаш, че за нула време нема да остане жив чиляк. Пък пунта мара самолетите им ги видях, както и кво представляват, не могат да стъпят и на малкия пръст на мига :D
Това е чудесно. Ако се наложи (да не си го пожелаваме) мобилизация, ще трябва да ми козирувате. А с AK-47 и производните му трудно може да се обстрелва ефективно Западна Европа от Черно Море :) . Най-малкото няма нужния балистичен потенциал, така да се каже :) .
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За ЮП вият на умряло най-вече заради шистовия газ,че няма да може да го вкарват в тръбата към руския природен.Ще ни изтровят като пилци,тук в БГ водата ни е подземна.Предпочитам не евтин,но не и прекалено скъп газ,без значение от Русия,Иран,ако щете и от Израел,но не и да наливат по 500-600 тона химикали тук в родината ни и да "добиват" газ.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За ЮП вият на умряло най-вече заради шистовия газ,че няма да може да го вкарват в тръбата към руския природен.Ще ни изтровят като пилци,тук в БГ водата ни е подземна.Предпочитам не евтин,но не и прекалено скъп газ,без значение от Русия,Иран,ако щете и от Израел,но не и да наливат по 500-600 тона химикали тук в родината ни и да "добиват" газ.

Знаеш ли кое е най-смешното че с този процес се добива конвенционалният газ и петрол - проблема е както и ти каза в химикалите - но първо никой не е тръгнал да добива, второ технологията се подобрява и трето при големи залежи се намира най-доброто място спрямо околната среда с най-малкото наличие на подпочвени води. А има и как да се пречистят тези басейни с химикалите - но това е друга тема. Като цяло не бери грижа за шистовият газ, който да надигне глава веднага се обажда руското лоби.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Очевидно нямате военно образование. Игрите като Command & Conquer не се броят.

С няколко военни в рода , един от които гернерал бивш комендант на София и един от тях преподавател в Търново не ми се налага да имам военно образование. Руския черноморки флот е напълно достатъчен за целите да се държи подчинена Европа при евентуално подобно желание от Русия
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Лобито на шистовия газ-все едно слушам някой дилър на дрога да ми обяснява предимствата от хероина.Относно военните технологии,за 1 г. изкарана казарма научих доста,тогава имахме още ракети СС-23,които държаха Турция и Гърция на каишка и не смееха да гъкнат,отне им 5-6 години да ги унищожат само,и именно унищожението им беше цената за присъединение към Северно атлантическата терористична организация.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И кой ги е създал тези връзки между дрогата и шистовия газ в твоята глава? Китайците вече са добили 200 милиона м3 шистов газ. Към 2020г ще задоволяват може би собствените си нужди с него и от руския газ няма да имат нужда. Хората действат, пък ти си седи и си развивай конспиративни теории.

Нямам рейтинг да сложа линк и да ти покажа къде да четеш но и сам може да си намериш информацията.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руския черноморки флот е напълно достатъчен за целите да се държи подчинена Европа при евентуално подобно желание от Русия

Личи си, че си от интелигентен род на военни. Русия искаше преди години да претопи черноморския си флот, ама накякъв генерал не позволи щото бил "историческа гордост"
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какъв е смисълът да си тровиш земята или водата да направиш нещо,което ти го доставят на същата цена отвън?!..Също така имам сериозни подозрения,но си признавам,че това е само мое предположение,че Шистака не е толкова качествен и затова гледат да го смесват с природния.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Извинявам се - отначало реших, че тук някаква сериозна дискусия се води. Оставям ви на мира щом просто си обсъждате политиката на ракийка.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ракията е традиционно Българско питие не виждам какво не ти харесва в нея, а примерно моето мнение и на 50 ракии няма да е различно от това сега?
Извинявам се - отначало реших, че тук някаква сериозна дискусия се води. Оставям ви на мира щом просто си обсъждате политиката на ракийка.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това е чудесно. Ако се наложи (да не си го пожелаваме) мобилизация, ще трябва да ми козирувате. А с AK-47 и производните му трудно може да се обстрелва ефективно Западна Европа от Черно Море :) . Най-малкото няма нужния балистичен потенциал, така да се каже :) .
С този ник,при това жена...Първите 3 месеца от военната си служба бях във В.Търново към военното училище и имаше 5-10 девойки-курсантки и примерно 200-300 момчета и доколкото си спомням,си почиваха 5 или 6 дни в месеца откъм секс ;) :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Темата заприлича на offtopic
Кретените отказаха strana да пише,а той даваше най-компетентните и ценни мнения
 

Горе