АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Видеото са го откраднали от човек на Джон Маккейн. Световният #КОЙ е ясен, както и българския... Жалко, че масата хора са шарани и кълват не на истинска стръв, а на бележка "червей".
BTW някой знае ли кога ще излезе истината за сваления Боинг в Украйна? Историята с Лубиц я разплетоха за няма и 24 часа, а тази минава вече година...

Владко, значи искаш да ни кажеш, че ИД не съществува, няма масови убийства, няма екзекуции и всичко е сценарий, само защото си гледал един клип в YouTube? Този клип може всеки да го направи. Ама абсолютно всеки! И да напише, че е бил откраднат от който си пожелае. Не знам за масата, но ако вярвате на тоя клип май не масата са шараните. Съжелявам, но поне това е моето мнение. :)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Владко, значи искаш да ни кажеш, че ИД не съществува, няма масови убийства, няма екзекуции и всичко е сценарий, само защото си гледал един клип в YouTube? Този клип може всеки да го направи. Ама абсолютно всеки! И да напише, че е бил откраднат от който си пожелае. Не знам за масата, но ако вярвате на тоя клип май не масата са шараните. Съжелявам, но поне това е моето мнение. :)

Много от близко гледаш на нещата. Отдалечи се малко, погледни и помисли пак. До онзи ден ги въоръжаваха и им пращаха пари и инструктори. "Обезглавиха" няколко души и... в момента имат повод да ги бомбят и ги бомбят наред- не само ИДилиовци, но и масово жени и деца-сирийци,Християни, невинни жертви. Същата работа като "биологическото оръжие" на Садам. И съборения самолет в Украйна беше подобен сценарий.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Владко, значи искаш да ни кажеш, че ИД не съществува, няма масови убийства, няма екзекуции и всичко е сценарий, само защото си гледал един клип в YouTube? Този клип може всеки да го направи. Ама абсолютно всеки! И да напише, че е бил откраднат от който си пожелае. Не знам за масата, но ако вярвате на тоя клип май не масата са шараните. Съжелявам, но поне това е моето мнение. :)

Не се хаби, няма смисъл тука - някой пуска клип, който всеки 5-то разряден режисьор може да го направи и се обявява като leak от най-висша форма.

@Владко, дай да се върнем на фактите.

Ти се радваше как ще ни заобиколи ЮП с Турският и как ще купуваме на високите цени от Турците, докато говорихме, че това е зле скалъпен блъф - говориш за кълвене - та ти кълвеше на този "червей".
Путин ще заобиколи Украйна .... от миналият месец виждаме, Путин иска Газпром да договаря нов договор с Украйна - пак за "червей" си говорим.
Говорише за силата на БРИКС, най-накрая имат 1 инситуцийка - просто една банка с "долари"?!? Нали щеше да е новият хегемон и ще контрира долара и запада - а пък то с долари - пак, червейя да не го забравим.

Прави ли ти впечатление, аз боравя с истински факти, и как никой не ги коментира при положение, това ви бяха опорните точки. Но.... затова ти пускаш клипчета, където са толкова двусмислени, че и дете от 1-ви клас ще ти го каже, но ти го приемаш за самата истина ...

Как се понасяш не знам - вярваш на конспирации и когато дойдат фактите и тях ги отхвърляш защото ти е удобно да си в света на заблудата ... Новата ти заблуда няма ИД и има клипчета в Холивуд. Както и да е коментирай малко фактите, от по-горе ей тка за спорта, все пак тук е руският бастион и Путин никога не греши пък то реалността пак различна от илюзиите ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Относно БРИКС и доларите. Аз лично не виждам нищо странно. Ако ще правиш нова световна валута, то първо трябва да имаш инструмента с който да я създадеш. А инструмента за това изисква огромна инфраструктура, като основен чарк в нея е една банка (която се появи).
Така да се каже естествено че банката на БРИКС ще е на долари. И това ще продължи дълго напред, докато въпросната инфраструктура бъде изградена. Все едно като почнеш да строиш нова АЕЦ и започнеш да се биеш по главата, защо тя не дава ток, че и на силна загуба отиват нещата. Ами много просто - тя е започната, но не е довършена.

А дали въпросната алтернативна инфраструктура ще бъде реализирана някога? Това не е ясно. Зависи най-вече от парите на държавите от БРИКС и от много други фактори...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Относно БРИКС и доларите. Аз лично не виждам нищо странно. Ако ще правиш нова световна валута, то първо трябва да имаш инструмента с който да я създадеш. А инструмента за това изисква огромна инфраструктура, като основен чарк в нея е една банка (която се появи).
Така да се каже естествено че банката на БРИКС ще е на долари. И това ще продължи дълго напред, докато въпросната инфраструктура бъде изградена. Все едно като почнеш да строиш нова АЕЦ и започнеш да се биеш по главата, защо тя не дава ток, че и на силна загуба отиват нещата. Ами много просто - тя е започната, но не е довършена.

А дали въпросната алтернативна инфраструктура ще бъде реализирана някога? Това не е ясно. Зависи най-вече от парите на държавите от БРИКС и от много други фактори...
БРИКС нали щеше да е контра на МВФ, защо не издават и те СПТ спрямо кошницата от нац. валути на БРИКС?!?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

След раматада, още едно култово изпълнение. Изтрелване на ракета на 10 метра пред кораба.

[video=youtube;Z4RJ-mS0yAg]https://www.youtube.com/watch?v=Z4RJ-mS0yAg[/video]


Бавно и полека, стъпка по стъпка и с необходимата подготовка и насъскване на общественото мнение в Русия се извършва реабилитация и възраждане на култа към личността, тоталитарната държава, тиранията и обществените порядки от сталински тип.

От днес Русия включва YouTube в регистъра на забранени сайтове.

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/07...uchva_youtube_v_registu ra_na/?ref=yellow_fp
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Що така в рая на свободата се забранява?
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мухахаха великия дневник лекичко прекопирал и разкрасил информация от 2012 година ТУК Ама си е друго соросоидната пропагнада там всяка запетя е свята истина.

blackout8 а ти така ми легна на сърецето с тези неизчерпаеми знания по икономика и политка, че направо те искам за президент на БГ-то. ПОнеже си добър с виртуалнните лакърдии ще научиш народа как да лапка виртуален боб и как да пести евра и да печели от лихви на пирамидални ес банки
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Круме, пак ли искаш да ти го слагат - какви са тези твои комуноАНАЛни напъни не знам.
Съжалявам, явно си имал тежък живот - след като вече си спрял с мисловната дейност, та ето ти:
http://www.vedomosti.ru/technology/...ube-s-reestr-zapreschennih-saitov-s-27-iyulya

Не знам как да коментирам твоят сволоч - един микс от мозъчна диария по линия на отминали събития, нямащи общо с реалността, както и за бъдещи такива, които отново нямат нищо общо с реалността.

ПП Круме ти остави това сложно нещо като мисленето, я кажи ама какви пламъци каква чудесия направи ракетната установка на кораба, нали?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Само ако беше прочел статията щеше да разбере, че е по информация на РУСКИ сайт но... кво да праиш. :)

Федералната служба по надзор в сферата на съобщенията, информационните технологии и масовите комуникации на Русия (Роскомнадзор) внесе днес в регистъра на забранените сайтове платформата за споделяне на видео YouTube, собственост на интернет гиганта Google, съобщава "Ведомости". Пресслужбата на регулатора обяви това си намерение още в сряда.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Само ако беше прочел статията щеше да разбере, че е по информация на РУСКИ сайт но... кво да праиш. :)

Е то трябва и да имаш мисловна дейност, не става с копи пейт.

Явно и Путин и компания разчитат на същото, след като толкова малоумна е причината за спиране на тюбата, след като има десетки руски тракери и всичко руско първо се качва там ...
Ето пример за "физрук" 1-ви сезон http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5031205
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Специално един пост ще копирам от друг форум, та искам Крумето и другите комунета, както и Путинофилите да ми кажете, защо става така?
През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са починали с 65 818 повече хора, отколкото са родени.
През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са родени с 2,14 % по-малко хора в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са починали с 1,787 % повече хора в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са сключени с 8,928 % по-малко граждански бракове в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
Русия е на последно място в Европа по средна продължителност на живота на хората.
http://www.gks.ru/free_doc/2015/demo/edn05-15.htm
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Този месец blackout8 ще удариш джакпота от бонуси за писане на постове. Еваларка добър си, шапка ти свалям. Виж България цъфна и фърза в ЕС само - 45 183 души прираст за 2012 и последните 3 не са по-различ=чни
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Круме, голяма комуне си обаче шапка ти свалям - аз му давам официални данни, които показват последиците от богоговенито ви към Путин, нашият ме оборва с аргумент България, където не съм го споменавал - хвала такива комунета като теб.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мисла, че в тъз тема хората без мозък могат да се изявят, което нема лошо дажи напротиф
 

Горе