АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

ГДБОП ще се прехвърли от структурата на МВР към ДАНС. Това решиха на днешното заседание депутатите. Проектът бе одобрен с гласовете на БСП, ДПС и „Атака”. Само ГЕРБ гласува против предложението. Според приетите на първо четене промени се предвижда директорът на ДАНС да се избира от парламента, а не както досега – с решение на президента по предложение на Министерския съвет.

Нали нямаше да подкрепят кабинета? Какво дефакто значи това решение, че ДАНС губи своята самостоятелност? Някой ако е по-вчас, нека хвърли светлина по въпроса.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нали нямаше да подкрепят кабинета? Какво дефакто значи това решение, че ДАНС губи своята самостоятелност? Някой ако е по-вчас, нека хвърли светлина по въпроса.

"предвижда директорът на ДАНС да се избира от парламента"

Това мисля, че ти отговаря на въпроса :). Нали имат мнозинство, ще си изберат техен човек. Нищо ново под слънцето. Службите да изпълняват партийни интереси. Така е то 1944-та.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Иззеха функции на президента за себе си. Найс :)


Куул бралте концентрирането на власт не беше ли обратното на демокрация?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Функциите на президента са определени в Конституцията. Там не са му дадени права да назначава шефа на ДАНС. Дали да има такива права решава само върховният законодателен орган - парламентът.
Президентът на републиката:
...
7. назначава и освобождава от длъжност и други държавни служители, определени със закон;
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

969121_396401057140593_2136567779_n.jpg

Мамин убавец :D или убавица? :lol:

някой да я ресайзне, ако е много голяма :D

Пу, пу, пу - да те насерат кокошките :lol:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Новият аватар на Алън? :p:lol:
 
  • Like
Реакции: Moko
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Той моко от доста време си защитава бойко, само че не Станишев се чу на СРС да казва: ще взема да стана педераст, че да ме мислят за по-умен.
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

969121_396401057140593_2136567779_n.jpg

Мамин убавец :D или убавица? :lol:

някой да я ресайзне, ако е много голяма :D

Пу, пу, пу - да те насерат кокошките :lol:

:D
Бемката ме привлича неудържимо!
Почти като Клара Цеткин...

2fa3400a2f4.jpg
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

970044_10151387501790426_107477648_n.jpg

Машшалах!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

ReminD аз просто предпочитам Бойко пред Серго. И тука не става дума за нищо лично спрямо теб. Просто пожарникаря ме кефи повече от другаря, сещаш ли се :)
Иначе Петър Стоянович хич не е тъпак, но пък е туркофил. Чудя се кое от двете е по-лошото? :lol: и все ми се чини, че изборът му е по-кофти :D :lol: ГОРКИТЕ ТУРЦИ, ДЕКА СА ТОРМОЗЕНИ ОТ ТЪПИТЕ ГЕРМАНЦИ! ПУ! ГЕРМАНЦИТЕ БЯЛ ДЕН ДА НЕ ВИДЯТ! ШЕ ГИ КАЖА НА ХОДЖАТА!! :lol: :lol: :lol: redrum тука изкърти просто :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

НОВИНА:

Волен не гласувал с депутатска карта, а с корпоративна кредитна карта :D
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Някои от постовете си заслужават Like :). Жалко, че няма опция :).
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Някои от постовете си заслужават Like :). Жалко, че няма опция :).

Аз тегла лайк на цялата тема. Нека види свят....определено не съм виждал топкова смеховити нещица, откакто я има тази секция. Супер фън ми е да минавал от тук, браузвайки форума. :)

А за АТАКА бе ясно, че са продажници. И преди се продадоха и сега пак. Мога да се обзаложа, че и в следващото правителство ще го направят. Нали, ако влязат де. Ама той народа си е тъп и си ги избира все същите, щото немало кой. Яж сега бахура. :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Тоя гнусен нещастник ли ще ми казва за протестите?! Аз лично от него ще ходя да поискам разрешение следващия път, скапания фес скапан !!! Жал ми е за тия дето гласуваха за Атака, щото тва неговото си е чиста гавра с избирателите му. Явно ДПС са вече печени, а само на Касим Дал партията била турска...мама ти...да ....

P.S. Абе тия в Истанбул дето протестират поискаха ли разрешение от Фандъкова??? :shock:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!


Противоконституционната партия ДПС, вече не е про-турска. :D
Тоя има разтроение на личността. Едната взима парите от Русия, втората се кланя на колекцията си от свастики, а третата прави тръби на Лютфи-то. И трите се пенявят по медиите, в зависимост от случая :).
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Противоконституционната партия ДПС, вече не е про-турска. :D
Тоя има разтроение на личността. Едната взима парите от Русия, втората се кланя на колекцията си от свастики, а третата прави тръби на Лютфи-то. И трите се пенявят по медиите, в зависимост от случая :).

Ами тройна коалция кво искаш - трябва си ратроен.
Усещаш ли просто това правителство как ще бъде изринато.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Тотално съм разочарован. Не знам вече какво да кажа :( БСП е ясно, че са родоотстъпници и педали, за ДПС е повече от ясно. ГЕРБ също имаха кофти външна политика, поне според мен, и още по-кофти вътрешна. Надеждата на толкова много хора беше в Сидеров. Защото съм сигурен, че дори хора гласували за ГЕРБ и БСП тайно се кефят на Сидеров и са очаквали именно ТОЙ да направи нещо. Уви! Той не направи нищо. А в момента с всяко свое изказване, той потъва все по-надолу в лайната. На негово място бих се скрил за известно време, че да се изясня сам със себе си.
Между другото видяхте ли Хасан-ага какво е предложил? Социални помощи само срещу труд и учене. Това, което го говорим и толкова години никой не го направи, това ще го направи ДПС!!! Хубаво е като предложение, но не трябваше да идва от ДПС. Не от ДПС, не и от тях!! А и в ръцете на ДПС това пак ще се извърти - хем ще дават работа на мангасаряните и ще им плащат заплати, хем отгоре ще им дават и социални помощи и детски надбавки. Сиреч МангалЕ 2:0 БългарЕ. Кофти...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Koйто има някакви предложения - изучаване на турски език (ама не като сега - ЗИП - лигава работа - трябва да е задължително!), или пък нещо за някоя джамийка - близо до вас няма или пък сутрешното озвучаване е ПРЕКАЛЕНО слабо! - може да се обръща директно към Сидеров!
 

Горе