АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе! Извини се бе!

Гого двете нули ти казва, че си ненормален и си надянал розовите очила на юруш!
Спокойно, Гого е гласувал за волен и се е осъзнал, явно си малък, но и ти ще се осъзнаеш!!!
А Воленчо ич не е гласувал за орешака, просто си го подкрепи безгласно, пък после почна да гласува "за" заедно с бсп и дпс!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Гого двете нули ти казва, че си ненормален и си надянал розовите очила на юруш!
Спокойно, Гого е гласувал за волен и се е осъзнал, явно си малък, но и ти ще се осъзнаеш!!!
А Воленчо ич не е гласувал за орешака, просто си го подкрепи безгласно, пък после почна да гласува "за" заедно с бсп и дпс!

Хехехе, как така всички останахте излъгани от Волен, след като не сте гласували за него
Кога си гласувал и си се 'осъзнал', предишните избори ли? Дето Волен подкрепи Герб и разбра какви родоотстъпници са
И сега за по сигурно си гласувал направо за Герб

Ае бегай, а тези две нули в ника ти, много ти отиват
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Иска ти се, но не беше на миналите! Волен с депесету шви оправи!
бспету и дпсту не са родоотстъпници, заеби!
Простотията не е по животните...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Иска ти се, но не беше на миналите! Волен с депесету шви оправи!

Ей, малчо нали съм спорил с тебе за Герб, кога стана от АТАКА
Баси провокатора

Вий тиквениците от Герб, няма да разберете никога, щото сте прости колко ви е лъгал вашия вожд Винету
Коя беше тъй наречената банка на властта? по времето на разБойко, няма ли пръстче доган там... ???
На власт беше уж Герб, а пак полвината комисии бяха на дупесарите
Ма иначе много разбирате от национализъм и патриотизъм
Само със сърбане на телевизионно турско кафе тез работи няма как да ги разберете
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

АХАХХАХАХАХАХ
Ти не си нормален!
Незнам колко трябва да си прост, за да вярваш на един безумец, който всеки ден пасивно подкрепя дпс...
Не те знам какво националистче си или се правиш на такова, но не това е човека!
Турското кафе си го пие избранника ти, след като е посвирил на местана :D
Говори ми за национализъм, звезда!? Ти какво направи за тази идеология?
Факти, а не обиди на тема никове!
Очаквам!?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ти ми кажи какво целиш, с това плюене с/у АТАКА
След като те никога не са управлявали и не са подкрепяли анти български закони в Народното Събрание
Или си някой дечко дето си няма друга работа и се опитва да се напрай на интересен като приглася в хора срещу Сидеров
или си тотално промит мозък и си смятал, че Волен е трябвало да подкрепи голямата Тиква

Какво да направя аз като националист според тебе? да нарамя пушката ли?
Аз съм направил това, което трябва да направя
Гласувал съм, според моите възгледи на националист
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ти ми кажи какво целиш, с това плюене с/у АТАКА
След като те никога не са управлявали и не са подкрепяли анти български закони в Народното Събрание
Или си някой дечко дето си няма друга работа и се опитва да се напрай на интересен като приглася в хора срещу Сидеров
или си тотално промит мозък и си смятал, че Волен е трябвало да подкрепи голямата Тиква

Какво да направя аз като националист според тебе? да нарамя пушката ли?
Аз съм направил това, което трябва да направя
Гласувал съм, според моите възгледи на националист
Дитрокуроникс, та ти гледам си много начетена особа и имаш мнение за всичкото политика, която се разцъква из локалните средите на вемастерското поприще, та би ли ми обяснил ти подяволите какво тръсиш тук, а не си допиваш в подлеза на вашия блог?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз не плюя атака, аз плюя начина по който подкрепиха правителството на гея и бея!

Волен, трябваше да пасува, ако държеше на принципите си!
Той не само им даде зелена светлина, но и гласува "за" наравно с тях!
А щом си такъв националист, естествено, че ще награбиш "пушката"!
както и да е, успех!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

123_zps8019dcc5.png
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ебати и кефа е да гледаш как герберастите се гърчат като червеи докато обясняват как са останали излъгани от Волен

Кога му разбиха партията и му гепихте депутатите барабар със субсидията що не ревахте за него, ами сега ревете.

Кога Тиквата предлагаше подкрепа за правителството на БСП и ДПС що не ревахте.

На всички беше ясно че борбата на тези избори беше да се изреже туморът ГРОБ от държавата и едва ли има и един гласоподавател на Атака дето да си е мислел че след изборите Атака ще направи правителство с ГРОБ.

Доста хора от форума в последните месеци подкрепяха АТАКА и като гледам май никой от тях не се е отрекъл от политиката която водят - Което означава че явно Волен е на прав път.


Дето се вика герберастите си ревът кервана си върви
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нещо което използват всички (и аз го използвах преди) в защита на Атака - никога не са били в управлението, затова всичко им е простено.
Да ама не! Не им е простено защото никога няма да бъдат в упралението...повече от 7% по нормален път не могат да вземат...
колкото и гадно да звучи..не си го измислям аз..това е факт

такива партийки които разцепват народа НЯМАТ шанс да увеличават подкрепата си значително - те имат един електорат и може да го увеличат само с няколко процента на база излъганите или нещо голямо да се случи...иначе нищо по-грандиозно :wink:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

9978_385801054857503_627690464_n.jpg


Тая тема ще я използвам, за да пускам лъжите на Сидер ага през следващите 4 години. Ето я първата.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Хахахахахахахаххахаха верно Болена, не гласува замразяване - къде беше онази пламенна реч преди 2 седмици дето предлагаше заплата им да е равна на МРЗ.

Няма ли да вкарваш и лъжата с подкрепянето на правителството, дето нямаше?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нея я обсъждахме достатъчно. Сега да видим какво правят и най-важното, да не го забравяме, било то добро или лошо.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нея я обсъждахме достатъчно. Сега да видим какво правят и най-важното, да не го забравяме, било то добро или лошо.

Е като чета някой фенове на Болен, за тях той не си е дал гласа и по никъв начин не ги подкрепил :D
Да не забравиш и случката с полицая и култовото ИЗВИНИСЕ БЕ
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Това, което се случва в парламента е ПЪЛЕН АБСУРД! На всичкото отгоре на близо 5 милиона българи не се защитават интересите! От къде на къде тея гадове -ДПС-БСП-Атака ще диктуват какво ще се случва в България?! Искате съдбата ни да зависи от група крадци и лъжи, а решаващия глас за бъдещето ни да е на психично болен Волен, чиито глас се определя на базата, кой ще заложи повече в сметката ми?! ГЕРБ може да са били всякакви, но Борисов беше човек с чест! Признаваше си грешките, слушаше народа и променяше решенията си!!! А какво прави тази сган в момента?! Бетонират си властта, така че сами да си взимат решенията без участието на ГЕРБ, потъпкват всичко, което е направено за държавата ни през последните 4 години, връщат си далаверките и загубените позиции, назначават си свои хора на всякъде, местят бюрото за разследване, за д аможе да им е под ръка всичко и да защитават по този начин криминално рпявени бабаити, наркотрафиканти и убийци!
За това ли гласувахме бе братя българи?!?!? Да ни е честито, скоро България няма да съществува така, както я познавахме. Даже няма и да разберете от къде ви е дошло!!! Само касиране на изборите му е майката и сваляне на тоя цирк от парламента!!!


:)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Дебати по темата днес реално нямаше, но ГЕРБ и „Атака” спориха заради обвинение на Десислава Атанасова от ГЕРБ, че от "Атака" не са гласували за замразяването - едва четири депутати бяха в залата. Тя поиска прегласуване и призова Волен Сидеров и „Атака” да се включат, защото в противен случай ще е популизъм.

Павел Шопов от "Атака" обясни, че не са били в залата, защото в зоната на сигурност на парламента се събрали платени протестиращи от "фронта за спасение на Бойко". Шопов призова председателя на НС да се погрижи за реда.
източник

Като са липсвали 20 човека от АТАКА в залата, нали пак щеше да мине гласуването
Но не, герб пак търси скандал, пак трябва да има провокации и ненужно изчакване и прегласуване
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ало, как така ще липсват бе? Те националисти ли са или лукови глави, работно време и място имат ли? За кво ги избрахме, да липсват когато се гласува ли? Павел Шопов да не е охрана на парламента, че го е грижа за това кой е събирал и кой не. Аре стига глупости.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ауу голем кеф такова реване на чужди гробища отдавна не бях виждал.

Всичките герберасти се притеснили за електората на Атака и как си били загубили гласоподавателите - Смех голем

Темата пусната от Редрум - Фен на противниковата националистическа партия

Вътре активно реват предимно отявлени форумни герберасти

Ако някой е виновен за днешната ситуация това е ГРОБ защото четири години управляваха все едно ще са вечни и разрушиха всико около тях - Защо унищожиха Синята коалица - Защо се опитаха да унищожат Атака - С кой очакваха да управляват - Вероятно с ДПС и БСП не случайно Буда ревеше по медиите как ако му се обадели да се разберат той щял да ги подкрепи - Е да ама не навремило е политици от голям калибър да търкат наровете и няма по подходящи от герберастите - те четири години разправяха как Тройната коалиция били крадци а не вкараха нито един политик в затвора сега е техен ред.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ало, как така ще липсват бе? Те националисти ли са или лукови глави, работно време и място имат ли? За кво ги избрахме, да липсват когато се гласува ли? Павел Шопов да не е охрана на парламента, че го е грижа за това кой е събирал и кой не. Аре стига глупости.

Казвам само, че закона така или иначе минава
Кой е търсил конфликт и дали е имало нужда
Вижда се че атанасова, по я бива да прави скандали, когато не е на власт, а когато е на власт затваряше болници и режеше клинични пътеки
Ей това се цели в тези безсмислени скандали, да се измести фокуса на обществото и да се насочи народния гняв в желаната за герб посока
 

Горе