АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Koйто има някакви предложения - изучаване на турски език (ама не като сега - ЗИП - лигава работа - трябва да е задължително!), или пък нещо за някоя джамийка - близо до вас няма или пък сутрешното озвучаване е ПРЕКАЛЕНО слабо! - може да се обръща директно към Сидеров!

Да бе, като каза джамия... дали ще направи пак митинг и бой с полицията пред джамията на Халите, че вдигали много шум? :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Да бе, като каза джамия... дали ще направи пак митинг и бой с полицията пред джамията на Халите, че вдигали много шум? :)

oфф, незнам
много съм притеснен - кой сега ще поеме задълженията му?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Наистина ли мислите, че АТАКА може да подкрепи някакъв антибългарски закон???
Тази кампания анти АТАКА взе да ми идва в повече
Гого двете нули даде нЕкакъв линк към нЕкакво интервю и всички взеха да се изказват кой бил националния предател
Тезата на Сидеров е, че Герб са по-голям проводник на турските интереси в България

Изгледайте интервюто по Нова и тогава приказвайте
[video]http://novanews.bg/news/view/2013/06/04/51401/%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BF%D1%81-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D 0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0/[/video]
 
Последно редактирано:
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Та кво викаш? Ще направи ли протест пред джамията или не?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ми той вече го е правил
Ти кво искаш да се лее ислямска молитва по високоговорител в центъра на София???
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

@dintronix - значи може да има негативна кампания срещу БСП, ДПС и ГЕРБ - а срещу Атака не може?
да бе :mrgreen: Атака е партия като всяка друга
може да е по-малкото зло от други - но пак е като другите
незнам защо се влюбвате в един политик и го защитавате така...

имена на хора и партии не изполвайте когато пишете - ако се разбере за кого говорите - Супер (а и така трябва да е). но ако не се - значи няма смисъл.

И какво като има негативна кампания срещу Атака? според мен дори е малко - НАСТЪПИ момента когато Сидеров трябва да прави нещо - А НЕ само да говори..
и не да ми мрънка по телевиЗОРА, че го плюем - ще си прайм к'вот си искаме

сигурно вече разбира, че не е толкова лесно :D и само на хубави приказки няма да вярваме
трябва да разбере, че може да го зарежем по всяко време и не ми пука какви ги говори

и преди го казах това - докато има твърд електорат (пенсионер, цигани и други видове) - политиците ще са спокойни за заплатите си!
има няколко типа партии - те ни разделят (примерно Сидеров взел един тип българи - серГЕЯ друг тип и т.н.)

Ако мисли, че е изгубил подкрепа - да работи така, че да сия върне! сега ако не може да работи по такъв начин - няма как да си върне подкрепата и си е негов проблем.
ако НЕ мисли, че е загубил подкрепа - значи няма проблем...какво се пеняви.

А видяхте ли една неова снимка - на втори юни е ходил някъде в чест на Ботев. опс - не е ходил - Бил е на кон...а всички други пеша. Е бива ли такава простотия?

Споко бе!
пий една бира :beer:
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ми той вече го е правил
Ти кво искаш да се лее ислямска молитва по високоговорител в центъра на София???

Сага пак си се лее... всеки петък. Ще го направи ли пак?
Или не бе. Той вече си има други врагове.
Ама нищо чудно, след време да се цуне с Янето и да забрави, че е измекяр, да каже че Бойко е голем пич и т.н. Зависи какво му роди болния мозък де. Или кой ще му плати повече. Или и двете.
Вече го е правил нали?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Значи преди две седмици (буквално) - ДПС беше протурска - а от вчера не е ? :D как стават тези неща?
ясно е, че за две седмици не може да се промени -.. защо тогава не ми каза преди изборите, че ДПС "не е такава"
тц тц тц, а какви ги говерехме за нея преди изборите
мани, мани - срам ме е
ще взема да се извиня
случайно тук да има представител (може и симпатизант) :D 'па дано ми олекне
от вчера когато разбрах..- сън не ме лови :(

май продължават да ни правят на идиоти
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

@dintronix - значи може да има негативна кампания срещу БСП, ДПС и ГЕРБ - а срещу Атака не може?
да бе :mrgreen: Атака е партия като всяка друга
може да е по-малкото зло от други - но пак е като другите
незнам защо се влюбвате в един политик и го защитавате така...

имена на хора и партии не изполвайте когато пишете - ако се разбере за кого говорите - Супер (а и така трябва да е). но ако не се - значи няма смисъл.

И какво като има негативна кампания срещу Атака? според мен дори е малко - НАСТЪПИ момента когато Сидеров трябва да прави нещо - А НЕ само да говори..
и не да ми мрънка по телевиЗОРА, че го плюем - ще си прайм к'вот си искаме

сигурно вече разбира, че не е толкова лесно :D и само на хубави приказки няма да вярваме
трябва да разбере, че може да го зарежем по всяко време и не ми пука какви ги говори

и преди го казах това - докато има твърд електорат (пенсионер, цигани и други видове) - политиците ще са спокойни за заплатите си!
има няколко типа партии - те ни разделят (примерно Сидеров взел един тип българи - серГЕЯ друг тип и т.н.)

Ако мисли, че е изгубил подкрепа - да работи така, че да сия върне! сега ако не може да работи по такъв начин - няма как да си върне подкрепата и си е негов проблем.
ако НЕ мисли, че е загубил подкрепа - значи няма проблем...какво се пеняви.

А видяхте ли една неова снимка - на втори юни е ходил някъде в чест на Ботев. опс - не е ходил - Бил е на кон...а всички други пеша. Е бива ли такава простотия?

Споко бе!
пий една бира :beer:
Пич, искам да ми се защитават националните интереси, а и също да не са повече на власт този политически елит, който ни управлява двайсе и няколко години и съм гласувл за АТАКА
Но винаги съм бил песимист
Щото, власт не се дава без бой
Тази политическа олигархия ще ни управлява винаги
Няма да допуснат партии, които не са от техния кръг, за това съм сигурен
Ще премахнат АТАКА и всяка партия, която не им играй по свирката
Вече се налага двупартиен модел и така ще ни излъжат с демокрацията

Сипал съм си биричка, но не знам дали да съм спокоен, щом всеки се пише патриот, но е заложил на вече доказали се чуждопоклонници и след туй се плюй с/у единствената националистическа партия в Народното Събрание
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сага пак си се лее... всеки петък. Ще го направи ли пак?
Или не бе. Той вече си има други врагове.
Ама нищо чудно, след време да се цуне с Янето и да забрави, че е измекяр, да каже че Бойко е голем пич и т.н. Зависи какво му роди болния мозък де. Или кой ще му плати повече. Или и двете.
Вече го е правил нали?

Не можах да разбера, дали си против това
Ако си против, защо ТИ не организираш един митинг
Стига сте чакали на АТАКА
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Значи преди две седмици (буквално) - ДПС беше протурска - а от вчера не е ? :D как стават тези неща?
ясно е, че за две седмици не може да се промени -.. защо тогава не ми каза преди изборите, че ДПС "не е такава"
тц тц тц, а какви ги говерехме за нея преди изборите

Сидеров го каза по ТВ Алфа преди изборите
Това, което каза е, че Герб и Касим Дал са по-голямата опасност за България от ДПС
Той не е преставал да твърди, че ДПС е етническа партия и е анти конституционна
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не можах да разбера, дали си против това
Ако си против, защо ТИ не организираш един митинг
Стига сте чакали на АТАКА

Само не мога да разбера защо пишеш с главни букви атака? Нещо велико ли е, нещо на което да се прекланяме ли?

А си толкова заблуден, че и сарказма в постовете ми не можеш да схванеш. Главни букви... и ГЕСТАПО ли с главни букви пишеш?

Твоя БОГ сере, ти мажеш тука да го защитаваш?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Пич, искам да ми се защитават националните интереси, а и също да не са повече на власт този политически елит, който ни управлява двайсе и няколко години и съм гласувл за АТАКА
Но винаги съм бил песимист
Щото, власт не се дава без бой
Тази политическа олигархия ще ни управлява винаги
Няма да допуснат партии, които не са от техния кръг, за това съм сигурен
Ще премахнат АТАКА и всяка партия, която не им играй по свирката
Вече се налага двупартиен модел и така ще ни излъжат с демокрацията

Сипал съм си биричка, но не знам дали да съм спокоен, щом всеки се пише патриот, но е заложил на вече доказали се чуждопоклонници и след туй се плюй с/у единствената националистическа партия в Народното Събрание


първо да започнем с това какво значи "патриот"

Човек, който обича отечеството и народа си; родолюбец.

няма нищо общо с политиката...дори да сме най-бедната, най-корумпираната, най-студената, най-топлата, най..най, най-долу в положителните класации - пак може да я обичаш - нали си е твоя?. :)

Можеш ли да заложиш живота си на действията на Сидеров? - Не - еми естествено, че не..и луд да си, пак не би го направил..
тези в парламента не заслужават чак такова внимание

някои от тук беше си сложил в подписа нещо от сорта - политическата неграмотност е най-страшна (или нещо подобно)
еми това е глупост..не може ли да напишеш едно изречение, а копираш мисли на някакъв идиот.

Вместо да се занимаваме с глупости (глупости са тези в парламента - те ни мислят за деца и организират цирк) свърши нещо полезно - напиши една статия, продай я за 5 лв и ги дари за операцията на някое дете - държавата НЯМА как да помогне на всички! ако ще и щат на САЩ да станем...

и като за псоледно - НЕ политиците са виновни! и ГЕЯ и ПЕДЕРАСА не са виновни...
НИЕ сме виновни - не, не защото не гласуваме...
просто трябва да си променим начина на мислене - да, и това няма да стане бързо :)

онзи ден гледах филмче за един приют в София - там жената каза защо има толкова бездомни кучета в София (следващите цифри са ориентировъчни - не помня точните) - преди 50-тина години градското население било около 20 %, в момента е над 70%
т.е. селския начин на живот (не казвам, че е лош!) се е пренесал в столицата - заедно с него и кучетата :mrgreen:
или иначе казано - проблема с кучетата не може да бъде решен бързо и окончателно :)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров го каза по ТВ Алфа преди изборите
Това, което каза е, че Герб и Касим Дал са по-голямата опасност за България от ДПС
Той не е преставал да твърди, че ДПС е етническа партия и е анти конституционна

Аха... той големото сиганин с голема паламарка вече не опасен. Малко сиганин по опасен, мразим него. Ша го лапам на големото циганин, за да правим мръсно на големото тиква.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Само не мога да разбера защо пишеш с главни букви атака? Нещо велико ли е, нещо на което да се прекланяме ли?

А си толкова заблуден, че и сарказма в постовете ми не можеш да схванеш. Главни букви... и ГЕСТАПО ли с главни букви пишеш?

Твоя БОГ сере, ти мажеш тука да го защитаваш?


Туй ли ти е проблема??
Много си елементарен, пич
Нихилист, непукист кво ти дреме как пиша АТАКА
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аха... той големото сиганин с голема паламарка вече не опасен. Малко сиганин по опасен, мразим него. Ша го лапам на големото циганин, за да правим мръсно на големото тиква.
Аве гледай си турските сериали и се облъчвай от медиите на Доган, за такива като тебе хич не ми дреме
Не искам да бягам от Родината си и не искам да се чувствам чужденец в нея
И за това съм гласувал
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров го каза по ТВ Алфа преди изборите
Това, което каза е, че Герб и Касим Дал са по-голямата опасност за България от ДПС
Той не е преставал да твърди, че ДПС е етническа партия и е анти конституционна

Да бе казал ти какво мислиш.
За Волен ефенди полека се изяснява какво мисли...

Не знам Ахмед Доган де изчезна, и с какво се занимава. Но по негово време ДПС наистина не бе опасност за България. Той е наясно, че от размирна България - стил Косово, пари не могат да се усвоят.
Но тези новите - ме притесняват.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Да бе казал ти какво мислиш.
За Волен ефенди полека се изяснява какво мисли...

И какво мисли според тебе, ако си гледал видеото, а не само статията??
Дали си бяга от принципите, а??
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ма не мога да разбера ,защо Волен е по - малко националист като избра българските турци, вместо Бойко подлогата на най - върлия ислямист в света - Ердоган ... и защо само гербаджиите плюят Сидеров... нито един атакист не съм чул да го псува.. Нали тях уж е предал...
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Сидеров не участва в правителството
Не е гласувал за кабинета Орешарски
Обвиняват го, за това че не подкрепи Герб
И как да ги подкрепи, след като вече е разбрал колко струва националната им отговорност
 

Горе