Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Re: От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Брато как не те мързя да издириш новина от миналата година, само и само да плюеш по феновете на Левски, за да обориш моите весели и добронамерени снимки на зелената агитка :)

Браво на тебе дреме ми на онова... Много е лошо, че не си запознат с обстоятелствата и факта, че селяндурите от Български извор скачат на всички фенове, които минат от там без значение, дали са на Левски, Цска, Ботев, Локо, Луноходец или друг отбор ама ти това няма откъде да го знаеш, защото говориш с факти, които си намерил в Google.

Между другото същите тези алкохолици бяха нападнали и румнъски фенове, които бяха дошли да гледат мача Динамо Букурещ - Левски. Тъпаците дори не се бият с ръце, а с лопати, кирки и брадви. Това ли ми хвалиш бе професоре пфффф абе кво ти пиша па на тебе въобще.

Какво да ме мързи напиши "левски фенове" и виж кое излиза второ. :) Явно и Гугъл така си ги възприема. И не плюя, просто ти показвам, че простащината я има и в Левски и в ЦСКА, и в Лудогорец. Навсякъде. НО Лудогорец ми идват малко по софт, като гледам другите два отбора. Пък нека има любов към отбора. :)

Не ме интересува кой на кого скача. Интересува ме утре като ми излезе един такъв от агитката на Левски и ми налети, после аз сам ще се сещам, че един във форума ми каза, че то тия от Български извор са агресивни, и като цяло не им е агресивна агитката. Дрън, дрън. Еми подбирайте си ги бе бате. :)

Преди време бях в агитката на Славия (много отдавна)...ЦСКА би с 2:0 на Българска армия, и пак ни пречакаха да се бият с нас. Не ми обяснявай, моля те. Малоумници пълни са всичките. Намерени факти в Гугъл, пич, сериозно ли? Бил съм на толкова мачове и в толкова различни агитки, не е като съм си циклил само на Герена. ;)

Не ми пиши бе, големи утраси сте. Да си такова мамата. :) "За отбороа ще умрем", Давай, покажете ни как умирате за отбора. :D :D :D
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

$INeed$ аз се съмнявам, че някой би ти налетял на бой без причина, защото според мен това, е някакъв вид криминално деяние. Единственият риск за мен и за теб е да попаднем на някаква шайка развилнели се тийнейджъри, но смятам, че това може да се случи и без агитки. Мини по тънките часове през патриарха и там може да ти счупят главата, но не е задължително това да са футболни хулигани, айде няма смисъл да говориме повече.

Приятна вечер!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

В Български извор пиян тракторист скочи на приятелка, която зареждаше на бензиностанция? Ти верно ли тва село даде за пример?
 
Така ли? Аз пък се съмнявам. Точно на мач с ЦСКА. Повече не стъпих на такива - за такива мачове А сетор или никакво ходене. :)

Да кажем, че олигофрени има навсякъде. Ето, това е добро заключение. Лека и на теб. ;)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

В Български извор пиян тракторист скочи на приятелка, която зареждаше на бензиностанция? Ти верно ли тва село даде за пример?

Аз друго исках да дам за пример, това беше в репортажа. И какво кретени живеят там, че са толкова агресивни. И как така тракторист ще скочи на жена. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

"За отбороа ще умрем", Давай, покажете ни как умирате за отбора. :D :D :D

Полека с думите...да не вземе някой да си посегне и после да го лежиш :D
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ей ся ЦСКАрите подкрепят стяула срещу Лудогорец
 
Bulsatcom имат проблеми с приемниците си и днес пострадах от това. Не е истина, а ми се гледаше. За човек, който не гледа футбол. :) Нищо, и БТВ са си забранили онлайн стриминга по сайтовете и късмета не е с мен. Нищо, следя си лайвскор и това е. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Някжя мамалигарска телевизия онлине дали го няма? То направо дапго е яд да гледа човек. Късмета на лудогорец не достига и съдията леко бута онези..
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Някжя мамалигарска телевизия онлине дали го няма? То направо дапго е яд да гледа човек. Късмета на лудогорец не достига и съдията леко бута онези..

В Sportal-а видях само как изпуснаха едно много сериозно положение, направо мислех, че влиза като видях как черния се спусна към топката да я засече. ;)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да, в края на полувремето. Дано греша, ама и тази година няма да е...
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да, в края на полувремето. Дано греша, ама и тази година няма да е...

Ех, да сега гледам, но май няма да има бонуси след този мач. Нищо, пак ще имат интересни мачове. Аз 100% ще отида на един. ;)
 
Направо ми е жал зя момчетата. Правят каквото могат, ама не става и това е. Много пъти съм бил такахи направо е ужасно.

Иначе да ще имат хубави срещи, жалко че не съм от София.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Влезееееееееее
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Страшен гол наниза Лудогорец. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Мама им да еба тъпи мамалигари. МАЧКАЙ
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Центриране, ъглов и от 20-25 метра
 

Горе