Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Crazyforest са големи. Дано продължат. Левскар съм но се радвам за тех. И бай Ганьо Батков вън от Герена.......
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Браво на Лудогорец, момчетата играят с хъс определено. Аз съм си цесекарче, но се радвам, че ''грандовете'' ни само се облизват от страни на успеха на Лудите:)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

В момента повтарят мача по БНТ2, който го е изпуснал да гледа.:)
 
От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Добре бе на 3 Март 2004 година се игра мача Левски-Ливърпул на националния стадион. Имаше над 40 000 хил. фенове на Левски и солидна група цесекари над 100 човека отидоха в сектор Г да подкрепят Ливърпул. Това упражнение се повтори, когато Левски падна от Барселона за ШЛ на националния стадион, когато в Борисовата градина направиха заря. Май на някои пичове тука не им изнася да си спомнят времето, та чак тръгнали да съдят всички Левскари, че били лумпени и викали "Турци сте" на Лудогорец.

Трябвало да има глоби. Ами хубаво значи тогава всеки ще си праща разни пубери да викат това или онова, а клубовете ще обират негативите и ще плащат глоби. Всичко това се случва, защото милицията не си върши работата като хората.

Ясно е, че всички сме пристрастни, но е хубаво, когато обсъждаме дадена тема, да бъдем реалисти, а не просто да стреляме някакви постове, колкото време да минава.

Батков е боклук и Левски няма нищо общо с него. Само за статистиката, ще отбележа, че Левски е клуб със сто годишна история, която в по-голямата си част е прославила България.

P.S.

Със същото не могат да се похвалят мутрите, чийто отбор има близо 6-7 Българи на кръст. Колкото и да ви е гадно това са фактите.

Ако Левски и дори Цска бяха били Лацио онзи ден, щеше да почувствате уникалния празник, за съжаление това не стана, помислете си защо!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ами вижда се, че и в двете агитки има пълни дебили и безродници.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ами вижда се, че и в двете агитки има пълни дебили и безродници.

Ами бате те за това са агитки, а не химици, физици, математици и т.н.

Ти нали беше анти Европа, ами повечето от тези "агитки" изповядват точно твоя начин на мислене.

Те са анти-модерния футбол, анти новите стадиони, анти седалките, анти това да се виждат китайци по английските стадиони, ама това е положението.

Това са футболни фенове, а не семкари и сеирджии. Не ти казвам, че аз споделям тяхното мислене, но това са факти, които лесно можеш да провериш.

Богаташите е*аха майката на истинската тръпка от футбола, набутаха отбори, като Луноходец, Ред Бул и не знам си кви по турнирите и съсипаха онова, на което ти УЖ държиш.

[video=youtube;HJcJKsJsHdU]http://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU[/video]
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

АнтиЕС не значи антиЕвропа, бързкаш се нещо. Другите неща са ми ясни.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не знам дали си ходил на "Луноходец Арена" в сектор гости. Една огромна клетка, в която се чувстваш, като пълен парцал без да си такъв.

Хората събрали пет бона за хореография, ама нищо не може да видиш батко, защото всичко е заграждения. Дойдоха в София и започнаха да се оплакват, че тоя викал това, оня онова.

imagecabq453s.jpg


Шалке 04 си играе мачовете от европейските турнири на стадиона в Гелзенкирхен, тия дошли на националния и се оплакват, че нещо не им било в ред.

Левски или Цска ще събарат пълен стадион без Батков капута и Томов да плащат на разни индивиди, но никой не му пука важното е, че Луноходец бил Лацио.

Радвайте се Българи, къде викаше Борето Касабов едно време...

P.S.

Справка

Снимката е от стадиона на ЕВРОБОЕЦА ПФК ЛУДОГОРЕЦ. Не пожелавам на никой колега да ходи на това място, защото следващия път като ги види тия не турци ще им крещи, а направо ще ги почне как си требва.

Айде успех на зелените лъвове - натурализираните Българи и живи и здрави. Па Левски и Цска майната им....
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Против съм и на Левски простотиите и на ЦСКА простотиите, цесекар съм, но истински симпатизирам на Лудогорец както и повечето други Българи. Немислимо и супер просташко е когато играят Българи да си против тях, а да си за чужденците - без значение кой го е правил. В този случай, изцепката на левскарите просто доби повече гласност, защото стана пред пълен стадион с хора.

Миналата година обаче държа да споделя, че италиански запалянковци изгориха Българското знаме на стадиона в София, а тази година левскарите викаха за тях...

Грам национално достойнство няма...... :)

И като ми кажат - "Взеха Лудогорец да побеждават и започнахте да им симпатизирате, никакви истински фенове не сте!" еййй, Богу, ебати простотията....... Все едно примерно през живота си не си виждал Ауди или Мерцедес, а само си чувал за тях, виждаш едно, качваш се в него и ти харесва страшно много, и видиш ли ти, нямаш право да си фен на марката, защото от както си я видял тогава симпатизираш, а преди това само като си чувал за нея не си й бил фен... :D
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не знам дали си ходил на "Луноходец Арена" в сектор гости. Една огромна клетка, в която се чувстваш, като пълен парцал без да си такъв.

Точно така трябва да бъде, браво на Лудогорец за клетката и дано никога не я махат. Писна ми да гледам боища, ексцесии по стадионите, запалени и счупени седалки... Това не са хора, това са животни, които отиват да се бият и си крият лицата. Такива трябва да им се забрани доживот да посещават мачове, а влязат ли на стадиона - само в клетката!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Против съм и на Левски простотиите и на ЦСКА простотиите, цесекар съм, но истински симпатизирам на Лудогорец:D

Да бе и аз съм Левскар, ама истински се кефя на момчетата от Белите орли много са ми симпатични.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Точно така трябва да бъде, и дано никога не я махат. Писна ми да гледам боища, ексцесии по стадионите, запалени и счупени седалки... Това не са хора, това са животни, които отиват да се бият и си крият лицата. Такива трябва да им се забрани доживот да посещават мачове, а влязат ли на стадиона - само в клетката!

99% процента от инцидентите стават точно поради факта, че се държат с хората като с животни. Сигурен съм, че и ти да си на тяхно място, ще псуваш и плюваш. Апропо кога за последно беше на мач? кога някой мургав милиционер те е наричал градско копеленце и те бутал, ритал и малтретирал. Лесно е да седиш зад PC-то и да си пишеш свободни съчинения. Пътувай с любимия ти отбор и макар да си обикновен фен, ще видиш злобата на хората. Трудно е да го разбереш знам, защото ти никога не си пътувал и няма да пътуваш с отбора си, сигурен съм, че е така. Ако случайно предприемеш нещо ще си вземеш кредитната карта, 10 плика семки от големите и ще псуваш съдията, но няма да си част от онази тръпка заради, която не спим, не ядем и чакаме следващия мач. Е това е бате.

Много кофти, че се кефиш, когато унижават хора. Аз например няма да се изкефя ако теб те унижат, макар че не те познавам. Но ето ти не знаеш за какво става въпрос обаче, за да бъдеш терикат изтреля поста.

Ако имаш любим отбор отиди с него в провинцията, пей песни, ама така че да ти пресъхне гърлото, виж какво е отношението спрямо тебе и тогава пак ела и ми пише по форумите.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Луноходец Арена - сектор гости "Добре дошли е Европа"

Виж файлът 9259 Виж файлът 9260 3.jpg

Ако така посрещнат Българи някъде по Европа, ние ще оревем орталъка, ама нали тук става въпрос за тия "лумпените" от Левски.

СРАМ И ПОЗОР!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не се кефя, че унижават хората, но винаги се кефя когато поредните идиоти от така наречената "агитка на футболен отбор" си получи заслуженото от органите на реда.
Напротив, това не са хора, това са някакви идиоти. Оправданието с полицията, че обиждала - тия ги разправяй на някое лапе, не на мен. Работа на полицията е да изгони агресивните, лумпените.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не се кефя, че унижават хората, но винаги се кефя когато поредните идиоти от така наречената "агитка на футболен отбор" си получи заслуженото от органите на реда.
Напротив, това не са хора, това са някакви идиоти. Оправданието с полицията, че обиждала - тия ги разправяй на някое лапе, не на мен. Работа на полицията е да изгони агресивните, лумпените.

Ето аз ти казвам, че не съм агресивен и не съм лумпен, но милиционера го притеснява, че нося знаме с дръжка по-малка от метър. Ти сега ще ме убеждаваш, че съм лумпен ли?

Казва ми: е такива тарикати от София най ви мразя дето се правите на голямата работа. Тези приказки са по повод съпротивата ми, да вземе знамето, тъй като по закон мога да нося знамена с дръжки до 1 метър.

Няма смисъл да ти обяснявам просто си личи, че не си имал проблеми, пожелавам ти и да нямаш.

Ходил съм и в Европа, ами да ти кажа такова нещо никога не съм чувал и виждал, каквото в България.

P.S.

Органите на реда :roll:

моля ти се... Не е лошо ОРГАНИТЕ да вземат да разчистят наркодилърите по кварталите!
 

Горе