Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Срам и позор е единствено играта на Левски в последно време :)
За лудите - само уважение и респект , че футболна Европа разбра, че и ние имаме качествен отбор.
Феновете на Левски като цяло не са много умни - съблякоха един качествен треньор , дето можеше да им вдигне нивото (дори и с тия куци коне) сега реват , че слабо се представят. Еми слабо ще е - вие си я дробихте тая попара. Честита ви 100 годишнина :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тези приказки са по повод съпротивата ми, да вземе знамето...

Аха, значи ти си бил в нарушение ама другите ти виновни? Така е по-лесно, нали? Добре знаеш, че на мачове, където е възможно да има сблъсъци не се допускат знамена с дръжки, внасянето на остри предмети, колове и разни такива, ама ти като някой специален - това не важи за теб? Щом толкова искаш да вееш знамето, направи го като останалите хиляди по стадионите - с ръце!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ето аз ти казвам, че не съм агресивен и не съм лумпен, но милиционера го притеснява, че нося знаме с дръжка по-малка от метър. Ти сега ще ме убеждаваш, че съм лумпен ли?

Казва ми: е такива тарикати от София най ви мразя дето се правите на голямата работа. Тези приказки са по повод съпротивата ми, да вземе знамето, тъй като по закон мога да нося знамена с дръжки до 1 метър.



Пак ти казвам, че по закон имах право да внеса знаме с дръжка под 1 метър, моето беше такова. Специално проверих преди да тръгна.

И дори да не съм бил прав, едва ли заслужавам такова отношение. Нито съм бил маскиран, нито знамето ми е имало някакви забранени символи.

Абе за какво ти се обяснявам и аз не знам...

Отиди на някой мач да подкрепиш отбора си, виж какъв е манталитета на ОГРАНИТЕ и специално ме потърси тук да развием темата.

P.S.

Това с хилядите по стадионите и ръцете не го разбрах. Ще си подкрепям отбора, както намеря за добре.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Феновете на Левски като цяло не са много умни - съблякоха един качествен треньор , дето можеше да им вдигне нивото (дори и с тия куци коне) сега реват , че слабо се представят.

За да не копирам цялата статия, линк към нея.
Кратък цитат от статията, останалото в нея:

„Петев успя да преобрази АЕЛ във всяка една фаза от играта. Откакто българинът пое отбора, АЕЛ не познава вкуса на загубата. Освен това играта на тима се подобри значително много в офанзивен план, а в защита се стабилизира“.

А доколкото знам, от както е поел отбора има само 1 загуба, и тази загуба е настъпила след като е написана тази статия.

Левски загубиха един качествен треньор и сега си скубят косите, но каквото сам си направиш, друг не може да ти направи.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

За да не копирам цялата статия, линк към нея.
Кратък цитат от статията, останалото в нея:

„Петев успя да преобрази АЕЛ във всяка една фаза от играта. Откакто българинът пое отбора, АЕЛ не познава вкуса на загубата. Освен това играта на тима се подобри значително много в офанзивен план, а в защита се стабилизира“.

А доколкото знам, от както е поел отбора има само 1 загуба, и тази загуба е настъпила след като е написана тази статия.

Левски загубиха един качествен треньор и сега си скубят косите, но каквото сам си направиш, друг не може да ти направи.

Нека обаче отбележим какво написаха кипърските фенове при посрещането на Петев

d83bdd221405.jpg

Да бъдем коректни все пак :)

Аз смятам, че това е дори по-скандално, от самото събличане, защото чужди хора ти пишат плакати на български език и те заплашват директно.

P.S.

Петев не беше за Левски, защото момчето е фен на Цска и едва ли щеше да бъде по-различен от всички тъпанари, които се изредиха да стават треньори.

Постъпката на феновете беше агресивна, но ако цял живот стискаме зъби и мълчим пред този и онзи, винаги ще сърбаме горчилката.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не искахте доказан треньор - сега ще го ядете "Сухия" ... А недай се Боже и Цска , дето няма пари за заплати , да ви бие след седмица... Ей Богу Ей Богу .....
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не искахте доказан треньор - сега ще го ядете "Сухия" ... А недай се Боже и Цска , дето няма пари за заплати , да ви бие след седмица... Ей Богу Ей Богу .....

Може да се изненадаш, недей с рогата напред.

Каква е тая злоба, какво е това чудо :-o
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Хах злоба :) Злоба е да отидеш на мач между български отбор и чужд такъв - и да викаш за чуждия. Въпреки че точките, които евентуално ще се спечелят ще са в полза на всички клубни отбори... Тук по скоро представям факти ... злоба няма.
 
Това не е злоба реално, а неадекватен олигофренизъм. За да го направиш се иска малко акъл и никакво национално самосъзнание. Пък и колко жалък трябва да си предложиш задника на Лацио да отидеш и да им искаш места при тях - билети. Тия от Лацио са се ушашкали като са чули каква тъпотия им е дошла на акъла на тези. :) Пълна дебилина, да потънеш от срам. Винаги са ме учудвали някои екземпляри по нашите ширини. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

А дали не може да стане следния сценарий: Левски тази година едва - едва се класират за евротурнирите, вземат последната квота за УЕФА. обаче точно тази квота е осигурена от Лудогорец, заради повишаването на точките, рейтинга на клуба и от там на страната. Това е драма тип Холивуд, но на мен ми е интересно в този случай дали ще се намери някой свестен от Левски, който ще признае заслугата на Лудогорец?!

Иначе си смятам, че Левски няма място в евротурнирите.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Левски няма как да стигне до място на евротурнирите. С тая игра ще е по средата на таблицата... Цска ще е малко над тях. На върха ще са Лудите, Литекс и Ботев Плд
 
Да, всичко е от играта. Няма такъв филм като Ние сме известни и трябва да сме най-добрите. Или играеш добре и стигаш далеч или си седиш посредствено отборче и си циклиш по класациите. Тук можеш да продадеш някой друг мач, да направиш врътка, някоя друга пара да изпереш, но стигне ли се до европейско ниво, тия не минават ка никой там. И резултата е на лице - едните играят и печелят, другите потъват и никой не говори за тях. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да, всичко е от играта. Няма такъв филм като Ние сме известни и трябва да сме най-добрите. Или играеш добре и стигаш далеч или си седиш посредствено отборче и си циклиш по класациите. Тук можеш да продадеш някой друг мач, да направиш врътка, някоя друга пара да изпереш, но стигне ли се до европейско ниво, тия не минават ка никой там. И резултата е на лице - едните играят и печелят, другите потъват и никой не говори за тях. :)

Когато Левски са печелили в Европа такъв отбор Лудогорец никой не беше чувал. Айде не се излагайте с глупави коментари, че ще ви се смеят хората.

Кога Лудогорец станаха калайджий, кога им почерняха гъзовете. По-гнусното в случая как бързо забравихте успехите на Левски и почнахте да превъзнасяте отбор с няколко българина вътре.

Blinky бате Лудогорец трябва да ядат още корички, за да натрупат успехите на Левски и Цска в евротурнирите, така че дай да бъдеме реалисти.

P.S.

Посредственото отборче Левски София има 100 годишна история и е първия отбор класирал се за групите на Шампионска лига. Същото посредствено отборче име успехи над отбори, като Аякс, Глазгоу Рейнджърс, Щутгарт, Атлетико Мадрид, Олимпик Марсилия, Удинезе, Киево и много други. Същото това посредствено отборче ЛЕВСКИ победи "Лудите" на псевдо стадиона им в Разград преди зимната пауза. Отборчето Левски е и с най-много привърженци в цяла България.
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Оо какъв жалкар
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Оо какъв жалкар

Оооо какъв боклук! Само това ли измисли бе малоумник, не можа ли да бъдеш малко по-оргинален?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Левски в най-добрите си години не е играл такъв футбол какъвто в момента демонстрира Лудогорец. Но глупавото в случая е защо вместо да се радваш че БГ отбор играе в Европа , ти хейтваш ? Всички индикации са , че Лудите ще задминат по успехи и Цска и Левски , взети заедно. Ако не го виждаш това значи не виждаш по далеч от носа си. Виж им бюджета , виж им играчите , виж им треньорите .... във всеки един елемент превъзхождат всеки друг български отбор. И вместо да кажеш Браво , дано и столичните отбори излезнат от дупката... ти приказваш за минали успехи. Припомни си последните европейски мачове на Левски ... срамни загуби от отбори дето до скоро играчите са орали по нивите и са брали краставици....
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

BurnX никой не хейтвам, просто ти казвам, че аз не съм привърженик на бюджети и треньори, а на моя любим отбор. Аз не пея само за победа, както много хора, които не разбират от футбол.

Какво искаш да ме убедиш, че понеже някакви разградчани са постигнали някакъв успех, аз трябва да се отрека от собствения си отбор ли, за който съм си давал и последни пари, ходил съм по чужбина и дори съм се бил?

Аз не мога да разбера какво се опитваш да ме бе убедиш. Ако ще 1000 купи да имат, ако ще Барселона да бият мене не ме интересува, защото не съм от Лудогорец, а от Левски.

Пак ти казвам това е клубен футбол и тук нещата не се свеждат до България. Когато играят националите аз ходя и ги подкрепям, както подкрепям Левски на клубно ниво. Но когато играят "Лудите" това въобще не ме интересува, нито ме интересуват коефициента, нито ме интересува нищо. Левски като се класира в ШЛ знаеш ли колко се вдигна коефициента и колко отборчета се набутаха да играят в Евротурнирите квалификации. И кво ти тогава беше ли за Левски май не нали?

Айде стига толкова, че ми писва тая тема. Аз ти казах в първия си пост, не ме интересуват никакви Луди, ненормални и прочие, но не съм казал да не ги подкрепяте, ходете си на мачове, купете си даже по една фланелка няма лошо Българи сме все пак :)

P.S.

Я да питам някой цесекар тука ходи ли със синия шал да вика за Левски, като играха квалификации за УЕФА, ходи ли някой да ги подкрепя, като влезнаха в групите?

Къде бяха платените разградски автобуси тогава? Айде чао!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тука ти е грешката , това да си си фен на Левски никой не се опитва да те убеди да не си. Аз ти казвам - играят Лацио и Лудогорец , защо да подкрепиш италианския отбор вместо българския ? Е сега ще играят Лудогорец и Валенсия... за испанците ли ще викаш ? По добре не викай за никого. Но част от левскарите отидоха на стадиона да показват колко са прости и подкрепяха Лацио... като не подкрепяте нашия отбор поне не подкрепяйте противниковия - това ми е идеята. По добре никаква подкрепа отколкото антиподкрепа.
 

Горе