Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Орела няма ли да прелети и на мача Левски Цска за да е наслука на сините :D
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Нека все пак бъдем Българи и подкрепим отбора на Кишада, Кайсара, Безяк, Мисиджан и Шоко срещу Валенсия, дано орелът им донесе успех, пожелавам им го искрено.
Да, остава още малко до мача на 13ти. :)

Птицата ще бъде пусната преди началото на мача. Нещо като ентъртеймънт програма. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Що да не подкрепя Ешпиньо, Луму, Теро Мантула ами да подкрепям Дъстли Мюлдер, Амен Белаид, Кевин Бру и тем подобни от Левски.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Има известна прилика между играчите на Левски и Лудогорец. И двата отбора са добри в нещо. Лудогорец в футбола, Левски в Найт Флайт :)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Има известна прилика между играчите на Левски и Лудогорец. И двата отбора са добри в нещо. Лудогорец в футбола, Левски в Найт Флайт :)
Защото точно слабите имат нужда от подкрепа. За какво им е на силните? :D :D :D
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Имам информация, че от понеделник билетите ще са по касите. :) Както и че няма да има такива по 10 лева, защото е осминафинал. :)
Билетите са от Неделя , и цените са същите както с Лацио. Също така някакъв процент от билетите ще ги дарят. Даже и от събота щели да ги пуснат но на определени места.
 
Re: От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Билетите са от Неделя , и цените са същите както с Лацио. Също така някакъв процент от билетите ще ги дарят. Даже и от събота щели да ги пуснат но на определени места.

Това т къде го имаш като инфо. Ха, на мен друго ми казаха. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Има известна прилика между играчите на Левски и Лудогорец. И двата отбора са добри в нещо. Лудогорец в футбола, Левски в Найт Флайт :)

Разликата е някъде около 100 години по мои изчисления :)

Иначе няма лошо да подкрепиме отбора срещу Валенсия.
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Иначе няма лошо да подкрепиме отбора срещу Валенсия.
Ще подкрепяме тези, които ни карат да се чувстваме значими и горди. Иначе и аз мога да правя бебета на манекенки и фолкаджийки. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Разликата е някъде около 100 години по мои изчисления :)

Що се изписват тогава ПФК Лудогорец 1945? Не е заяждане!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Що се изписват тогава ПФК Лудогорец 1945? Не е заяждане!

Защото е основан през 1945 г.!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Вива Лудите, да го духат армейци и педалите от Левски:). Тва добре ли е като дублика или е имало нещо ново отгоре:)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Влади ти нали беше от Цска, как може такива да ги пишеш?

"Вива Лудите" ти си по-тъп, отколкото те мислех обаче...

P.S.

И к'ва e тая година дето ми я цитирате тука 1945, я си сложете ръката на сърцето и ми кажете ВИЕ от кога помните отбора на Лудогорец и какво е дал той на Българския футбол.

Нали сте тарикати избройте ми успехите на "Лудите" от 1945 до 2014, няма да можете, защото такива успехи липсват! Иначе ще стискам палци на Кишада срещу Валенсия.

Лудогорец WTF?
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

ПФК „Лудогорец” е наследник на създаденото през 1945 г. Дружество за физкултура и спорт „Лудогорец“. До 2010 отборът не е играл в елитната „А” професионална футболна група на България, но в града има традиции в подготовката на професионални футболисти и „Лудогорец“ се радва на много силна подкрепа от обществеността.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

ПФК „Лудогорец” е наследник на създаденото през 1945 г. Дружество за физкултура и спорт „Лудогорец“. До 2010 отборът не е играл в елитната „А” професионална футболна група на България, но в града има традиции в подготовката на професионални футболисти и „Лудогорец“ се радва на много силна подкрепа от обществеността.

Как може да се излагате така, аз не мога да разбера тука има ли нормални хора или всички са бити карти бе. Каква подкрепа имат Лудогорец я виж на стаидона, че са 70% момичета от 6 клас, на които оня тъпак им плаща по 20 лева да ходят да викат там. Има и 1000 семкара дето седят и псуват по съдията и всеки отбор, който отиде на брутално гадния им стадион. Абе вие не сте добре бате тая тема вече е табу за мене, защото тук се говорят пълни глупости и повечето постове са чисто слагачество. Ето ви снимка на феновете на "Лудите" истински душици БРАВО.

Какви подкрепи, какви обществености, като тия никой никога не ги е чувал. Дойдоха мутрите и си направих бизнес дружина с чужди футболисти, а ние понеже е модерно започнахме да ги вдигаме до небето, ама до кога ще това? айде пичове сега облечете зелената фланела, вземете 5 лева и отидете да защитите цветовете на родния футбол в лицето на Лудогорец.

Само искам да кажа, че поста ми не важи за хората, които са родом от Разград. Аз разбирам тяхната радост и я уважавам, като всеки нормален човек.

Дай боже лудите да бият, за да мога да изигря този фантастичен танц http://vbox7.com/play:d479178b21 за целта имам и подходящ потник.

7135405Y.jpg
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Иначе утре е най-голямото българско дерби, ходете си купете билет за мача, защото такава тръпка няма да усетите никога, без значение колко смешни са Левски и Цска към актуалния момент.


Специално за Левскарите във форума

[video=youtube;RoFnaChWl9E]http://www.youtube.com/watch?v=RoFnaChWl9E#t=39[/video]

Само искам да напиша, че омразата няма да ви направи, нито по-красиви, нито по-умни!
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

bgtifo, колега, бил ли си на мач на Лудогорец извън клетката. Разбирам че си фен на Левски и уважавам мнението ти, но доводите ти срещу Лудогорец са нелогични. Бил ли си на мач на лудогорец арена, но извън клетката, която има наистина потресаващ вид, но пък в крайна сметка само така явно се спира хулиганството. Нямат агитка сериозна, но пък колко е населението на Разград? 33 000. А колко от тях се интересуват от футбол? Да скоро се развиха като отбор. Ако знаеш Кирил Домусчиев е искал да помага на ЦСКА, тъй като има симпатии на клуба, дал е някаква сума пари, но парите са потънали, без никакъв отчет и се е отказал, докато първият път когатое дал пари на Лудогорц е дал много по-малкоот това на ЦСКА и отбора е спечелил убедително промоция за група Б, което го е запалило да продължи нататък. Та дасе върна на това. Бил ли си на мач в Разград. Бил съм 2 пъти в града по работа и 2-та пъти имах възможност да отида на среща. Първо атмосферата в града се променя. По улиците се говори само за идния мач. На стадиона е пълно със всякакви хора - ученици, студенти, млади семейства и двойки, семейства с деца на 5-10 години, пенсионери, бащи със децата си, абе хора от всички класи. Това не се случва на никой друг стадион. Лично аз като по-малък не съм имал възможността да отида на мач с баща си, не защото не е искал да ме заведе, водил ме е на какво ли не, но точно на футбол категорично отказваше,защото знаейки, какво се случва по родните терени, не е искал да ме изложи на опасност, тъй като допреди няколко години почти на всеки мач ставаха ексцесии, сбивания и пр. Защо трябва 90 процента от публиката на мачовете да е наркомани, пияници, скинари и тем подобни, за да се каже че един отбор има агитка? Ами по тази логика английските клубове нямат фенове, щом на стадионите ходят семейства с деца, а описаните по-горе индивиди дори не се допускат до съораженията.

Чуждите имена също не са довод. Колко българи има в Левски? Да малко повече са, но след като нямаме класни играчи защо да плащаме на разни ритнитопковци, които се спъват сами в краката си да играят. По-добре да се поканят чужденци, а в крайна сметка отбора прославя страната в която е, а не страните от които са играчите. Нима Божинов е по-класен нападател от Безяк?
 

Горе