Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Разбира се, защото тая тема ми е като прочетена книга. И понеже пита, взех, че се зачетох - прав съм бил. Що питаш?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Възобнових темата, и написах, че ЦСКА подкрепя чуждите, не знам на кое недоволстваш?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Недоволен ли изглеждам ;) просто отбелязвам драстичната разлика в реакцията. Не я оценявам или коментирам.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Възобнових темата, и написах, че ЦСКА подкрепя чуждите, не знам на кое недоволстваш?

Май ней за мени ама ако е поне да знам што, яз сам доволен
 
Всички сме мега доволни. Ще се гледат доста стойностни мачове скоро-скоро. :) Нямам търпение да се отиде пак да се подскача на мачовете там. ;) И са културни и определено емоции не липсват. :) Абе друго си е да гледаш как се бори някой големите отбори. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

11 страници сълзлива драма колко са лоши феновете на Левски и после нито думичка за днешния мач в обратната ситуация...

Ово йе стандарт, казват сърбите. :lol:

Абе ти сега нищо не разбираш, трай си :wink:

Честито на печелившите!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Абе това с културните ми е трудно да го приема. Като неглижирам истеричните възгласи на Смукачев, смея да твърдя, че обстановката вчера беше твърде противна - много по-отвратителна, от средностатистически мач.
За останалото съм съгласен.
 
Ами не ги коментирах лично аз ЦСКА защото явно Левски не са прецедент. Явно скоро феновете на Славия и Локомотив също ще викат за чуждия противник. Пък може и на Етър ВТ. И докато близоста между агитките на ЦСКА и Стяуа е почти разбираема, не съм чул Левски да играят в Италия и Лацио да ги подкрепят. Като са такива приятели защо на юбилея прибраха маса пари за да дойдат тук и да играят театро.

Няма да споря по темата, явно патриотизма у феновете липсва, а все се говори, че са националисти. Аз ако съм фен на някой от въпросните отбори бих се радвал на успехите на Лудогорец или всеки друг отбор, защото това се отразява пряко на страната ни , вдига се клубния коефициент и не се налага да се играе с разни отбори от Казахстан, Молдова или Сан Марино. Тъй, тъй ще падаме, поне да е от европейски отбор
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

На левски вече лайтмотивът- единственият отбор на Шамипонска лига- овехтя, трябва нещо ново. :) Разбирам донякъде, че не може да очакваме всенародна радост за клубен отбор, но след като си фен и то върл, на който и да е клубен отбор, логично ли е да ходиш в агитката на друг?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Левски има 100 години история. Няма как участието в ШЛ да е лайтмотива. Но именно Лудогорец доказа едно - че са нужни много милиони, дълъг и упорит труд и години работа, за да се стихне до ШЛ. Това само показва колко сериозно беше постижението на Левски преди 8 години.
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Всички сме мега доволни. Ще се гледат доста стойностни мачове скоро-скоро. :) Нямам търпение да се отиде пак да се подскача на мачовете там. ;) И са културни и определено емоции не липсват. :) Абе друго си е да гледаш как се бори някой големите отбори. :)

Небързай, не се знае дали ще дадът лиценз на стадиона да се играят мачовете на националния. Предстой да се вземе решение в УЕФА , но има голям шанс мачовете да не се играят в България.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Левски има 100 години история. Няма как участието в ШЛ да е лайтмотива. Но именно Лудогорец доказа едно - че са нужни много милиони, дълъг и упорит труд и години работа, за да се стихне до ШЛ. Това само показва колко сериозно беше постижението на Левски преди 8 години.
Това показва колко жалки са в Левски. Знаеш ли колко от парите в Лудогорец са отишли за база, за стадиони, за ДЮШ, неща които Левски има на готово. И вместо да вземе Батков да намери 5-6 класни момчета и един добър треньор и да направи Левски непобедим в България и всяка година участник в групите на ШЛ с парите от ШЛ той ги пръсна неясно къде.

Интересно ми е защо предимно феновете на Левски се дразнят от Лудогорец. Цска и другите по ги приемат май.
И не ми говорете и за атмосфера, защото да хвърляш цели редове със седалки и да мяташ бомби по полицията и други невинни фенове не е футболна атмосфера. Футболно за мен е да отидат 15-20 годишни младежи да погледат качествен футбол, баща да заведе малкия си син и с успехите на любимия клуб да го мотивира и той да успее в нещо, да отидат хора и да се порадват на мача без да се страхуват за живота си.
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Небързай, не се знае дали ще дадът лиценз на стадиона да се играят мачовете там. Предстой да се вземе решение в УЕФА , но има голям шанс мачовете да не се играят в България.
Принципно не е много за лиценз, ама все пак едва ли ще ни прецакат толкова. Лошото е че ако играем в чужбина само в Гърция ще имаме подкрепа или по-скоро няма да викат запсъперника, че вече разплакахме Сърби и Румънци, пък в Македония.... Иначе стадиона в Букурещ е пушка и е близо до Разград, ама не върви някакси.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тая работа с бомбите викам да я оставим, защото очевидно си напълно незапознат с темата.
Аз ходя редовно на мачове 30 години, а откакто имам деца ги взимам винаги с мен. Проблеми не съм имал, нещо повече, не съм виждал мач на Левски, на който да няма десетки (на малките мачове) до над хиляда деца на възраст под 10 годинки. Което единствено доказва, че говориш глупости.

Колкото до Лудогорец, аз не виждам някой да се дразни. Да, вчера имаше едни 500 човека, дето гледаха като пребозали след последната дузпа, но да ги свържеш тях с Левски е нужна сериозна шизофрения.

Виж, твърдението, че Левски има всичко на готово е доста.... яко. Ти на мач ходил ли си някога?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да. Няколко пъти и то почти все на Лудогорец, единия от които със Стяуа преди 2 год. Живея в такъв град в който отборът е във В група, ходил съм и на доста мачове там, нопне ги броя, защото няма повече от 50 души на стадиона. Ходил съм и на един мач за купата преди няколко години, ама пак не беше твърде населено. Ама гледам редовно по телевизията и масово се вижда какво става. Онзи ден на мача на Левски с Литекс какво стана???? Ами на финала на купата, щяха да подпалят стадиона. Това за мен не е футболно. Пък щетите няма да ги коментирам. Имах един приятел редовно ходеше, но от скоро спряя, защото го удариха с камък в слепоочието, после 2 седмици не можеше да се оправи. Ама и той като теб приказваше че е безопасно. Да, шанса да ти се случи нещо такова е малък, ама все пак да ти падне ред седалки на главата сигурно боли още повече.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

tprodanov абе не се впускай в режим на обяснения няма да те разберат опитвал съм... Това да отричаш 100 годишна история на спортен клуб е диагноза омраза, но всеки има право на мнение.

Ти виж, че вместо да се радват на Лудогорец започват да сипат помия пак върху Левски, но то е нормално, тъй като Левски са предизвиквали чувство на тъга у много хора в страната.

Аз предпочитам да поздравим Лудогорец и да прекратим темата, защото нещата не са съпоставими въобще. Левски е история, страст, злато, успехи, Лудогорец е модерен отбор, който СЕ ОПИТВА да играе интелигентен футбол, за което си свалям шапката :)

P.S.

Що се касае до бомби, фенове, седалки и бащи с деца, пак говорите глупости едното с другото няма ама нищо общо. Както написа колегата на всеки мач на Герена е пълно с деца и историята не помни на някое от тях да му се е случило нещо лошо. Това е ФУТБОЛ, не е театър, опера, балет или нещо подобно.
 

Горе