Абитуриенти - вторичен трус

От: Re: Абитуриенти - вторичен трус

Не бих нарекъл тези изпростели писатели, журналисти. Ей го едно ново заглавие което цъфна току що.

писателите - писател не се става, или си такъв от рождение или не си
журналистите - всеки който има желание може да завърши журналистика - особено в БГ, като се има предвид на какво ниво е образованието, може лесно да се предположи на какво ниво са ни журналистите - и мисля, че е вярно защото положението напълно отговаря на това твърдение

аз не мисля, че са писатели.
 
Моя грешка, исках да кажа драскачи. Чак сега разбрах какво се е получило като се прочете изречението ми ;)
Предното ми мнение е коригирано.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

О, неразумний юроде, защо изглеждаш като карикатура?

а/ балът съвпадна с Хелуин
б/ оти навред стърчат паласки
в/ на мама и тате не им пука..
г/ всеки има право на лош вкус!
д/ А де?
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Като гледам клиповете и снимките мога само да запея една култова песен на агитката на Пирин Благоевград.

Секс с животни....оооо... секс с животни....
 
Аз пак да се включа по въпроса с журнолята, че не мога да си събера ченето вече от смях :D
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1389069

Музикална култура - никаква (нужна ли е за тази статия - да)
Проверка на фактите - никаква (нужна ли е за тази статия - да)

"Фетбалу слим", "Сайплес хил" - а сега познайте кои са тея :Д
П.П. Авиобазата е на повече от 50 години, не на 18 както се твърди в статията ..
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Каквито абитуриентите, такива и списванията.
А може и наобратното да се напише...

Да бяхте видели двете страници материали за гъбите преди 3-4 години! Човек ако последва "знанията" от там, си отива в гробищата.
Това тук е само забавно с простотията си.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Ма само женски изцепки се наблюдават... Момчетата г/д са си запазили традицията тук там някои идиот с нещо различно. Какви ще бъдат тея жени след време не знам... че ще трябва да търся да се женя за някоя мале малее...
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Ма само женски изцепки се наблюдават... Момчетата г/д са си запазили традицията тук там някои идиот с нещо различно. Какви ще бъдат тея жени след време не знам... че ще трябва да търся да се женя за някоя мале малее...
Е ти пък - много обобщаващо, аз погледах абитуриентки в моя град, доста от момичетата бяха много изискани и сладки. Ама ние хората лесно се концентрираме върху тези, дето са зле и/или провокативни - те са сензацията:)
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

:mrgreen:

579768_10150873257253049_602938172_n.jpg
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Тия пак добре че не го управляват тоя диван - Оня ден с какво се разминах направо ми спря часовника в първият момент си помислих че съм откачил.

Един диван качен върху някакво шаси и реално виждаш само един пич дето си седи на дивана и се вози (нещо подобно на рекламата на продавалник) много бързо се разминахме щях да го снимам
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Е с тая гад трябва да съм се разминал

sofa.jpg
 

Прикачени файлове

  • sofa.gif
    sofa.gif
    43 bytes · Преглеждания: 67
От: Абитуриенти - вторичен трус

Е с тая гад трябва да съм се разминал

Виж файлът 4038

Че и две саксии си сложил, за домашен уют, сега и отпред ако имаше на стойка един телевизор пуснат на турски сериал, екстра щеше да е.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Че и две саксии си сложил, за домашен уют, сега и отпред ако имаше на стойка един телевизор пуснат на турски сериал, екстра щеше да е.

и една антена на булсатком :)
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

и една антена на булсатком :)

Как не са го надушили абитуриентите, да отидат така на бала :) Пък може и да са, кой знае.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Хахах, абе има ги всякакви, типично е за тийновете от коплексарщина и неопитност с алкохола и живота като цяло да стигнат до изстъпления и затова спомагат много и медиите. Сигурен съм, че има и прилични.

Девойката с балкона и зелената рокля от клипа съм сигурен, че ако се превъзпита и и се сменят музикалните навици и облеклото ще хваща окото, има данни момичето, става за една хубава секретарка :).
 
Абитуриенти - вторичен трус | Абитуриенти 2012

Това заглавие ми хареса в един вестник - жълтурка, който доста добре се справи с избора на точно и описателно определение на нещата:

04062012164.jpg


Не знам какво да кажа, но подкрепям - доста фрики неща се видяха тази година. :)
 

Горе