Абитуриенти - вторичен трус

Re: От: Re: Абитуриенти - вторичен трус

На по-голямата част искаш да кажеш :) като им видя идолите (Азис, Кондьо, Преслава и другите силикони) - не се учудвам
С ръка на сърцето мога да кажа, че тази годината простотията е най-голяма. Никаква класа, никакъв стил, просто селения и к*рволящина се лее от всяка свиркаща кола. Когато бях аз абитуриент, момичетата ни бяха натурално красиви с дълги рокли, класни, една красота, която граници с природните дадености на човека. Сега ми се повръща чак. Силикон, екстеншъни, селения, голи меса, абе направо да ти се догади. Да са им живи здрави родителите и настойниците. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.....jobs.bg, какво друго да кажа. :)
 
Скъпи абитуриенти, заповядайте в новата социална мрежа Jobs.bg :lol:

Blinky, линка не се отваря.
 
От: Re: Абитуриенти - вторичен трус

А как ви се вижда това: http://www.potarsi24.com/novini/564-abiturientka-se-poyavi-s-katafalka-

Не мога да намеря статията с 20 уникални снимки на днешната младеж. :) Направо всичките излезли от някой долен бардак. Не знам какво им става на днешните, но грам не им пука от грозотията, която показват. :)

Това е опит да се надскочи другата, която летя с балон на 19-ти, защото явно не са им разрешили полет на 24-ти от площада пред панаира - http: //www.novini.bg/ news/66699-a%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8F-%D1%81-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%28%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%29.html
 
От: Re: Абитуриенти - вторичен трус

Нещо на целият сайт ми дава 403 грешка...

ето, пробвай от тук - http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/abiturientka_yahna_katafalka-150504.html


С ръка на сърцето мога да кажа, че тази годината простотията е най-голяма. Никаква класа, никакъв стил, просто селения и к*рволящина се лее от всяка свиркаща кола. Когато бях аз абитуриент, момичетата ни бяха натурално красиви с дълги рокли, класни, една красота, която граници с природните дадености на човека. Сега ми се повръща чак. Силикон, екстеншъни, селения, голи меса, абе направо да ти се догади. Да са им живи здрави родителите и настойниците. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12.....jobs.bg, какво друго да кажа. :)

нашите журналисти все търсят сензация, ти какво искаш да покажат?
намират само простотиите - защото те се четат и търсят..

всяка година май се увеличава броя им :rolleyes:

а онази/онзи русата в началото на темата - да не е Азис? наскоро не си ли сложи цици :D :D
 
Re: От: Re: Абитуриенти - вторичен трус

ето, пробвай от тук - http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/abiturientka_yahna_katafalka-150504.html




нашите журналисти все търсят сензация, ти какво искаш да покажат?
намират само простотиите - защото те се четат и търсят..

всяка година май се увеличава броя им :rolleyes:

а онази/онзи русата в началото на темата - да не е Азис? наскоро не си ли сложи цици :D :D
Така е, но и не е като да не я намират. :)

Като цяло това се харчи и ме кефи как след поредните простотии и плюения са плеснали банера на някой уж много хитър рекламодател. Но всеки си знае.

Всякакви скици ще гледаме тези дни, баловете продължават още малко. :)
 
От: От: Абитуриенти - вторичен трус

[video=youtube;SdjWtvVlLFA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SdjWtvVlLFA[/video]

:-o Боже това всички ли са такива слоници направо ми се драйфа като ги гледам, добре, че поне се сети си оправи деколтето по едно време. Тая нация отива на кино. :(
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Тая с жълтата рокля я гледах миналия ден, трагедия. Повечето от тези момичета живеят само с мисълта за абитуриентския бал. Само за това ходят на училище, да станат абитуриентки. Ако премахнат баловете, половината ще окапят от даскало. Сега като намаляха сватбите и повечето не могат да се видят като булки, много наблягат на бала. Още от осми клас мислят как да се изтипосат на бала така, че всички да им ръкопляскат и ето - постигат своите пет минути негативна слава. Тука имаме един техникум предимно с момчета всяка година измислят нещо готино - тая година всички рокери от града с моторите ги изпратиха. Миналата година дойдоха с един камион с фургон - отвориха го отстрани и вътре една метълска група - голям купон направиха на площада. Предната година имаха двама ентусиасти, купили един чисто нов контейнер за боклук, стъпили вътре и боклукчийската кола ги докара така.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Ми перфектно!
Я какви млади предприемачи държат инструментите! И маратонките на lead orchestra са в тон с (щях да кажа булката) роклята...
И деколтето е съобразено с всички християнски морални добродетели. Никакви зърна! Колкото и да е бурно морето, шивачката се е справила отлично! ;)
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Циганката с циците е от миналата година.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Мислете креативно! Това им е интервюто за работа на длъжност "Живот" :lol:
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Изкривена психика,изкривени разбирания,никакъв морал,никакво нищо,изобщо станахме ебаси ташака.Незнам как да ги нарека тея младежи-идиоти,малоумни...незнам кви са тия боклуци.
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

0000024650-middle.jpg
Чудя се, каква логика има в избора на тези рокли? Вместо да потърсят начин да изглеждат по-стройни и прибрани, те напротив, обличат се така, че да изглеждат по-дебели и отгоре на всичкото, приличат на 50-годишни. Ако не ги знаете, че са абитуриентки, колко години бихте им дали?
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Виж файлът 4004
Чудя се, каква логика има в избора на тези рокли? Вместо да потърсят начин да изглеждат по-стройни и прибрани, те напротив, обличат се така, че да изглеждат по-дебели и отгоре на всичкото, приличат на 50-годишни. Ако не ги знаете, че са абитуриентки, колко години бихте им дали?
Това е единият подход.
Другият е просто да подчертаеш това, дето смяташ че се води 'достойнства' и 'прелести' :) .

Ако застана до тях, ще изглежда кат да са ми каки. Пък съм на 34 :) .
 
От: Абитуриенти - вторичен трус

Плачевно е положението, и аз излязох да погледам в моя град, имаше много изискани момичета, имаше и дооста зле... Но трябва да се разбира общата еуфория по събитието. И не можем да си позволим да се възмущаваме, особено по фейса гледам разни лелки на 40 години го правят, защото това са млади хора, които довчера бяха деца. Ето докъде стигна възпитанието ни като общество, за него не мисля, че са виновни те, а ние самите.
 
Спуках се да се смея на тази статия. Горещо я препоръчвам на всички http://www.webcafe.bg/id_547382790_Abiturienti_na_sad

нашите журналисти все търсят сензация, ти какво искаш да покажат?
намират само простотиите - защото те се четат и търсят..

Не бих нарекъл тези изпростели драскачи, журналисти. Ей го едно ново заглавие което цъфна току що.
Джена Джеймсън пияна, духа пред ченгета
Май няма смисъл да се коментира до къде могат да паднат.

Виж файлът 4004
Чудя се, каква логика има в избора на тези рокли? Вместо да потърсят начин да изглеждат по-стройни и прибрани, те напротив, обличат се така, че да изглеждат по-дебели и отгоре на всичкото, приличат на 50-годишни. Ако не ги знаете, че са абитуриентки, колко години бихте им дали?
Двете лелки скриват добрия изглед към чернокосата девойка с дългите крачета в дясно. В интерес на истината първо нея видях и после хипопотамите :D
 
Последно редактирано:
От: Абитуриенти - вторичен трус

Евала на хеви кметъла на Каварна, който от години работи по въпроса:

“Долу чалгата!”, викат абитуриентите на Каварна
Image_1378899_5.jpg
Вокалистът на "Юрая хийп" Джон Лоутън и народният певец Илия Луков поздравиха с песни абитуриентите от Каварна. Морското градче изпрати вчера своите 96 зрелостници. "Само рок!", написа върху ризите на учениците кметът Цонко Цонев. "Долу чалгата!", беше отговорът на абитуриентите, който те написаха върху тениската на кмета. "Живей, дивей и всичко ще е OK", беше другото пожелание на младите каварненци към Цонев.
източник
 

Горе