Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

"Газпром" оскъпява "Южен поток" до общо 29 млрд. евро


Преди като писах, че цента на Белене от руснаците е толкова ниска, просто защото като почне проекта, ще анексира всичко и цената ще е доста над определените суми на БСП :) Още ли някой вярва на руснаците?!
 
От: От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

За какво са ти реклами за НЕ? Щом бога слънце каза гласувайте с : НЕ НЕ НЕ И НЕ

Фарт Референдумът "се оказа" противоконституционен
Да кажете нещо в своя защита, Вий, о БСП-арска, проста, сган, такава? (липсва ми емотиконката на онова човече с избития зъб, дето се хили дебилски. кода anyone?)
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

Непротивоконституциоснователствувайте!
 
От: От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

Фарт Референдумът "се оказа" противоконституционен
Да кажете нещо в своя защита, Вий, о БСП-арска, проста, сган, такава? (липсва ми емотиконката на онова човече с избития зъб, дето се хили дебилски. кода anyone?)

Ти като искаш да си прост, а ти си щом вярваш на бойко и не искаш никога да се чува мнението ти - бъди си овца, ти затуй си такъв мизерник и си на социални помощи.
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

RemiD, успокой се и по-леко с пращането на "мизерни овце" "на паша". Това да имаме мнение е важно, а да имаме идея защо ни точно такова мнението е още по-добре. В случая този референдум беше повече от безсмислен. Само се хвърлят пари в опит червените да си активизират електората, т.е. нещо като подготовка за идващите парламентарни избори. Бая некоректен начин според мен, тъй като е за сметка на данъкоплатците.
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

RemiD, успокой се и по-леко с пращането на "мизерни овце" "на паша". Това да имаме мнение е важно, а да имаме идея защо ни точно такова мнението е още по-добре. В случая този референдум беше повече от безсмислен. Само се хвърлят пари в опит червените да си активизират електората, т.е. нещо като подготовка за идващите парламентарни избори. Бая некоректен начин според мен, тъй като е за сметка на данъкоплатците.

И тея пари какво? Къде щяха да отидат? Да увеличат с 1 лев доходите за 1 месец ли??? Хайде моля ти се, грешни пари били, хайде моля ти се. Те герб купуват за почти 1 милиард самолети военни, вие за референдума ревете. Хубаво беше да има първия референдум в България, за яд на БОКО мутрата.
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

Абе, то хубаво да има референдум, но да е с по-смислен въпрос или както вече се предложи (не знам дали беше в тази тема идеята) да се пишат повече въпроси накуп в един референдум. Така хем ще е по-евтино, хем хората ще могат да си кажат мнението по повече въпроси. Съмнявам се това да е правно издържано, но не пречи да се дефинира не като официален референдум, а като обикновено запитване към народа. Таман политиците да са по-наясно какво точно иска народът.
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

RemiD, успокой се и по-леко с пращането на "мизерни овце" "на паша". Това да имаме мнение е важно, а да имаме идея защо ни точно такова мнението е още по-добре. В случая този референдум беше повече от безсмислен. Само се хвърлят пари в опит червените да си активизират електората, т.е. нещо като подготовка за идващите парламентарни избори. Бая некоректен начин според мен, тъй като е за сметка на данъкоплатците.

Розовата партия и се привидя, че такива ще са резултатите на парламентарните избори! :D 60% без кебапчета и чалга концерти... :lol:
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

Розовата партия и се привидя, че такива ще са резултатите на парламентарните избори! :D 60% без кебапчета и чалга концерти... :lol:

Аз като писах в другата тема интересни избори ще са, тези ще се мега трагедията за всички партии :D
 
От: Аз НЯМА да гласувам на референдума!!!

Ето една моя прогноза за идващите избори. Гласовете ще се разпилеят между много партии без мнозинство за никого. Подобна ситуация имаше когато се създаде тройната коалиция. Само дето сега не виждам да се заформя някаква такава коалиция. След като няма излъчено правителство, очаквам нови избори. На тях хората ще се обезверят от предните избори и с идеята, че няма смисъл болшинството няма да гласуват (т.е. супер ниска избирателна активност). Няколко по-богати партии ще купят много гласове (при малка избирателна активност е по-лесно) и най-вероятно с малко над 50% ще се окажат червените (ГЕРБ плътно зад тях). Те имат твърд електорат и като добавим малко купуване най-вероятно ще стане номера. Само дето от демократична гледана точка ще са спорни резултатите от изборите поради ниската избирателна активност.
Е, може и да не съм прав, но аз лично това очаквам.
 

Горе