Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Аз ли съм единствения кретен който не може да прави пари от интернет

  • да, ти си единствения кретен

    Votes: 7 6.9%
  • сигурно има и други тъпири като тебе, ама аз не съм от тях

    Votes: 15 14.7%
  • и аз не мога ама не пищя по форумите ами бачкам

    Votes: 19 18.6%
  • истината е че много хора не правят никакви или почти никакви пари

    Votes: 42 41.2%
  • и аз не мога ама лъжа, че мога

    Votes: 19 18.6%

  • Общо гласове
    102
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

моето мнение е че човек трябва да работи това в което е добър. след като си добър в програмирането и сео-то то опитай се да станеш още по добър и да предложиш по добра услуга. работа за програмисти в момента има много.

такова нещо като пасивни приходи има само в млм схемите и то в рекламата им. в реалния живот всяко нещо което оставиш дори една седмица без надзор тръгва надолу...

дори доналд тръмп описва в една от книгите си как е занемарил бизнеса и след два-три месеца сметките от + били на - , прочети някоя книга на известен милионер/милиардер, интересни са
във всичките пише едно и също - основното условие за успех е непрекъснатата работа и упортсвтото. и тъй като тръмп започвал работния си ден в 5 часа сутринта, а аз не мога толкова рано се отказах от идеята си да строя мр биг тауър :)

успеха ще дойде, само човек не трябва да се отчайва.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Колега знам какво е... и ще ти кажа къде е проблема, а това е мисленето. (казвам колега, защото и аз се занимавам с програмиране).
Цяла работа идва от това, че след 2-3 години почва да ти писва и търсиш някъв по-лесен начин за печалба, вместо досадния код, дето накрая почваш да го сънуваш :D (така е, нали? ). Повярвай и на клиентите им не е лесно. Най-малкото инвестират пари , за да може някой да им направи сайта и след това работят по него и първо си избиват парите и след това печелят ( не го забравяй! ). Макар че имам клиенти, които работят по десетки сайтове и на тях не им е лесно.... работа, работа, кънтент, кънтент, снимки, видео... мазало, по цял ден. Така ако хванеш диария няма начин да си увеличиш приходите освен ако не си вземеш лаптоп (както се посъветваха горе).

Казваш, че имаш сайт, който взима по 30-40 евро на месец? Предполагам, не си влагал много усилия в него, всекидневно да му слагаш съдържание, да го правиш привлекателен за хората, да му правиш реклама и още много неща свързани с обгрижването на потребителите?
Затова вземи направи 10 сайта дето ти докарват по 30-40 Евро на месец. Единия ще ти покрива разходите, а другите са на печалба. Всеки ден отделял по 30-40 минути на сайт и виж кой потръгва най-много и започни да инвестираш време, а ако трябва и пари и ще хванеш нишата.

П.П.
Между другото ми се струва, че се хвалиш повече, от колкото се оплакваш? Между другото не виждам много се да оплакват, че не развиват бизнес :)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Стани политик, щом ти дават репутация, значи ще гласуват за тебе :)
Съсредоточи се в едно нещо/сайт/проект/продукт/метод, усъвършенствай се и тогава премини на друго. Чети колкото можеш повече, но отсявай информацията, защото голяма част от нея не е нищо ново или са глупости.
 
Последно редактирано:
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

желание-желание-желание... :)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

ОК да имаш за агнешко я ми направи един супер лесен и достъпен сайт за фирми?
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

ОК да имаш за агнешко я ми направи един супер лесен и достъпен сайт за фирми?

само ще те помоля да потвърдиш след като добре обмислиш въпроса "Защо да не поръчам от секция Пазар, където има достатъчно отзиви от клиенти, а да поръчам от някакъв кретен, дето си е избрал за никнейм `кретен`?". Ако след обмислянето все още искаш сайт от мен, моля прати ми ЛС с детайли и координати за контакт
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Тази тема ме разби. :)
Един проект изисква 1 - 2 години за да се разбере има ли бъдеще а за печалба още повече.
Търпение и дълбаене с години е целия номер в нета според мен.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Или зверски късмет
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

само ще те помоля да потвърдиш след като добре обмислиш въпроса "Защо да не поръчам от секция Пазар, където има достатъчно отзиви от клиенти, а да поръчам от някакъв кретен, дето си е избрал за никнейм `кретен`?". Ако след обмислянето все още искаш сайт от мен, моля прати ми ЛС с детайли и координати за контакт

толова много неща написа че умееш пък и сам се хвалиш а не некой от форума това е знак че си добър програмист и умееш да изпипваш нещата ,но не и да пичелиш:)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Намери си някой, който произвежда грънци (метафора) и го убеди, че заедно можете да продадете 10 пъти, повече от моментните му обороти като си дадеш срок от една година.( в такава криза сме, че и нищо да не направиш след година ще е много по-добре сега сме тук _____ дъното). Започни да развиваш проекта през свободното си време и продавай в целия свят Интернет рекламата е трибуна за която предприемачите преди 20 години не са мечтали.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Според мен е въпрос на време докато намериш нишата/идеята,която ще ти потръгне... Това, като че ли е основното за развитие на собствен проект, уменията по програмиране и оптимизация във всички случаи са ти голям плюс.
Само за сведение -имам собствен проект за сайт, а още дори не съм започнал реалното му създаване...вече шест месеца изглаждаме въпроси като структура,съдържание, екип, финансиране и т.н. ..... Както се казва хубавите работи стават бавно, ......а най-хубавите никога ! :)

Ще ми е интересно ако споделиш по какви теми си се опитвал да развиваш проекти (освен блога за автомобили) ?
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

освен блога за автомобили

кой блог за автомобили?
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Ще ми е интересно ако споделиш по какви теми си се опитвал да развиваш проекти (освен блога за автомобили) ?
Да, и на мен ми е интересно....
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Да, и на мен ми е интересно....

ми то едно ли е да се опише - ся ако говорим за ниши - електронни цигари, порастване на пенис, уголемяване на цици (тва беше хубава ниша, поне за гледане, особено след пенисите определено ми дойде добре), разни дрънкулки от амазон, кликбанк основно здравни простотии, покер, футбол (тва май пак е на дневен ред). в общи линии пари от сайтове не съм изкарал кой знае какви. случвало ми се е да фърля няколко стотака на месец от сайтове но е в резултат на някаква дивотия и привличане на странен трафик. По време на световното например изкарах доста добри кинти от един измислен сайт с СРА ама за един месец работа.

Искам нещо дето да капе редовно. Може да е по-малко, може да има некви флуктуации ама да знам, че все нещичко ще капне тоя месец ако река да се отдам на бира и цаца или просто да отида за риба.

С услуги и фрилансърство не ги броя защото там - бачкаш - пари има, не бачкаш пари няма.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

преди няколко месеца правих автоблогове. днес един ми се хвали как моят автоблог му прави близо 10к уникални дневно и му носи по 30-40 долара от адсенс ДНЕВНО!!!! :shock: гледам почти същия сайт дето съм го правил за себе си - прави 30-40 ама не долара ми уникални, ама не дневно ми месечно :cry:

От това останах с впечатление, че си имал автоблог ......
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Ще си позволя да изкажа мнение без да претендирам, че съм 100 % прав...

Предоставянето на информация или услуги в дадена сфера изисква сериозно познаване на съответната материя, в тази връзка въпросите са разбираш ли от уголемяване на пениси/цици, твоите уголемявал ли си ги :) , разбираш ли / играеш ли хазарт, интересуваш ли се от футбол, кой е по-добър Меси или Роналдо и т.н. ?

Идеята ми е, че ако разбираш от рнр, цмс, оптимизация и т.н. - пиши за това ( и без това няма читав сайт или блог по темите на български ), цели се в аудиторията от лаици (като мен), не в програмистите..... да речем един сайт, в които простичко са обяснени различните системи, малко инфо относно що е то рнр, някакво елементарно ръководство по темите и т.н.
Предполагам, че вече имаш и доста готови материали по темите...
Потенциални рекламодатели - хостинг компании , интернет доставчици , фирми за уеб дизай и т.н.
допълнително може да се изкарват пари от продажба на шаблони, скриптове,онлайн курсове, а сигурен съм, че ще ти привлече още клиенти и са разработка на цялостни проекти....

Това разбира се е само примерна идея..., както стана дума по-горе въпрос на време да нацелиш правилната идея.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Извинявам се, но може ли да ми обясниш как печели един сайт, който не продава нищо? Винаги ми е било любопитно.. :)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Извинявам се, но може ли да ми обясниш как печели един сайт, който не продава нищо? Винаги ми е било любопитно.. :)

Щи кажа:

Седяла една маймуна на брега и хвърля банани в реката.

Крокодила я пита:

-Какво правиш ма?
-Печеля пари!
-КАК?
- Дай 5лв ще ти кажа

Дава 5лв. и чака.

Маймуната взима парите, слага ги в джоба, изяжда един банан и казва:

-Ми на така ги правя :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Извинявам се, но може ли да ми обясниш как печели един сайт, който не продава нищо? Винаги ми е било любопитно.. :)

Сайт, който не продава нищо, е... хоби сайт. Най-учтиво казано.
Ако не друго, то поне егото на собственика показва. ;)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Извинявам се, но може ли да ми обясниш как печели един сайт, който не продава нищо? Винаги ми е било любопитно.. :)

еми то има и пасивни начини з а печелене - адсенс, афилиате програми, смс-чета "черпи ме биричка"
 

Горе