Аз ще ви в линк билдерите или защо не се подбиват цените.

От: Аз ще ви в линк билдерите или защо не се подбиват цените.

Това важи за всяка една сфера. На едно международно изложение се казва, че българското SEO е на световно ниво. Сега гледам обяви за работа в България от международна компания, която иска човек с опит в SEO-то за он и офф пейдж оптимизация. Стартова заплата 700 лв, работа в офис от 9:30 до 18:30. В чужбина за подобна работа, не намерих фирма предлагаща заплата под $4500 месечно.

Какъв е изводът, въпреки, че сме на световно ниво, вие си правите ташак и подбивате цените. Подбивайки ги, идват тук разни компании, които не наемат работници, а си купуват роби. Това го давам като пример (конкретен), но важи за почти всички сфери. Има хубави заплати и цени само при някои монополисти.

И заради хора като ей онзи, който предлага анимирани банери по 2лв, затова няма как да очакваме големи заплати. Защо му е аджеба на някой да дава по няколко хилки заплата, като може да наеме някое робче у нас и да му плаща до 1000лв?

Айде замислете се малко и си ценете труда, баси. Гледам обяви в пазара:

- 2 лв за банер;
- 2 лв за спин на 500 думи статия (ми че аз за по-малко от 20 не го правя ???);
- 2-3лв за авторски статии пак по около 500 думи.

Псувате индийците, че бачкат евтино ама на, вие сте същите. ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ ПАЗАР! ПЕЧЕЛЕТЕ КЛИЕНТИ С ПО-КАЧЕСТВЕНА УСЛУГА, А НЕ С ПО-НИСКА ЦЕНА!

Нямам време, отдавна ме е напушило още от офлайн бизнеса, пък тук е същата работа. Ако тръгна мога поне 2-3000 думи да напиша, но нямам желанието. Идеята я схващате. Сега остава да спрете да се водите по цените на 15 годишните, а да започнете да цените труда си и да печелите купувачи с по-добра услуга.


Относно това:
Това важи за всяка една сфера. На едно международно изложение се казва, че българското SEO е на световно ниво. Сега гледам обяви за работа в България от международна компания, която иска човек с опит в SEO-то за он и офф пейдж оптимизация. Стартова заплата 700 лв, работа в офис от 9:30 до 18:30. В чужбина за подобна работа, не намерих фирма предлагаща заплата под $4500 месечно.

То по тази логика ако ревнат всички представители на професии в БГ, че не вземат толкова пари колкото в америка какво ще стане?


И вземи се ограмоти малко, цените на такива компании са малки, заради икономическото положение на България, а не заради Гошко и Марийка, които пуснали обяви за статии от по 2 лева.

По твоята малоумна логика всички огромни корпорации и компании, които имат фабрики и цехове тук, да ги пратим обратно, защото предлагат български заплати, а не американски, страшна логика извади, за пореден път доказа, че си завършен дебил.
 
Re: От: Аз ще ви в линк билдерите или защо не се подбиват цените.

Относно това:


То по тази логика ако ревнат всички представители на професии в БГ, че не вземат толкова пари колкото в америка какво ще стане?


И вземи се ограмоти малко, цените на такива компании са малки, заради икономическото положение на България, а не заради Гошко и Марийка, които пуснали обяви за статии от по 2 лева.

По твоята малоумна логика всички огромни корпорации и компании, които имат фабрики и цехове тук, да ги пратим обратно, защото предлагат български заплати, а не американски, страшна логика извади, за пореден път доказа, че си завършен дебил.

Малоумникът и дебил си ти! И сега обяснявам защо сине майчин, който каза че ще сереш в устата на майка ми (мале да те сбарам в някоя дискотека, без вазелин ще бъде).

И така - да предлагаш ниска заплата в България, ок икономиката е такава.

НО да си концерн (разбирай международна фирма), която има офис в БГ и ти работиш за нейни чуждестранни проекти, това не е заради икономическото състояние на държавата, така се полага РОБСКИ труд.

Абе я да ти го начукам, игнорирам ти мненията и повече няма да ми се показват на мен. Досега се забавлявах с клоунските ти изкази, но вече започна да ме дразниш. Спирам да си развалям настроението. Точка. Пиши квото искаш, бутай си го в дупарата, НЕ МЕ интересува. Вече си в листата на игнорираните. Аре...
 
От: Аз ще ви в линк билдерите или защо не се подбиват цените.

Глупеца си изпусна нервите, о колко се смея.



НО да си концерн (разбирай международна фирма), която има офис в БГ и ти работиш за нейни чуждестранни проекти, това не е заради икономическото състояние на държавата, така се полага РОБСКИ труд.

Нищо робско няма в това, нормално е такива компании да изнасят продукцията си и services в по-бедни страни, така се прави не от 10 а от 100 години и ти явно откриваш топлата вода а?
 

Горе