Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

БСП
За тия ще е, въпреки, че много ще ме е яд.
Само те са алтернатива на бойко. Ето защо:

България На Гражданите:
Кунева е един от главните виновници за затварянето на реакторите в Козлодуй. Като еврокомисар доказа, че й е през гъза за българите. Влезе много 'плахо' в политиката, което трябваше да мине за женска нерешителност, а показа че е майтор циркаджийка.

ДПС
С доган или без - все са противоконституционна сбиршина.

ГЕРБ
Доказаха на практика, че в българския има 4 степени на сравнение:
Крадлив, по-крадлив, най-крадлив, ГЕРБ

АТАКА
Голи приказки за национализъм, партия като семеен бизнес - с 2 думи - турски сериал.

НФСБ
Това се явява горната продукция, ама след като са разкарали главния актьор. Алоу, не видяхте ли ко стана с Двама мъже и половина, бе? Тя аналогията е доста силна - по мъж от Капка няма, а Димитърчо от дето и да го погледнеш е полу... Като полуидиот например.

Синята Коалиция
Че тия съществуват ли?

НДСВ
Същия въпрос като на горните. И още един - Кога ще измислят значение на последните две букви от съращението си?


БЗНС
Тия ко да коментираме? Земеделие са виждали само като си пуснат БРАЗДИ.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Валери Симоенов му се плаща от БСП, да не говорим, че 99 процента от тях са висши агенти от ДС. Те са същите мизерници като атака. От доста време гледам тв скат и са ми пределно ясни от игла до конец.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз не разбирам защо ДПС изпъкват с това, че са турска партия и турците трябва да гласуват за това... всички родени в България, независимо от етноста си са българи. Роден в България, отгледан в България и т.н. означава, че си българин и трябва да мислиш доброто на страната си!

Все пак като гледам Валери Симеонов би бил добър кандидат на фона на другите. Мисля, че трябва да се избират нови, докато намерим подходящ човек.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Сподели какво имаш против него, нали за това дискутираме, за да може всеки да каже своето виждане и да се стигне до най-добрия вариант.

Ето един цитат на Валери Симеонов:

Симеонов обаче контрира на страниците на в. Атака с цяла стратегия за младото поколение: “Децата ни се "друсат", децата ни слушат чалга и искат да станат мутри. Нужни са нови, чисти хора и действия, които да ни върнат към традиционните ценности. Първо, да премахне всичко и всички, които разделят нацията: етнически партии, писани и неписани привилегии, манипулациите в историята и други. Второ, да предприеме спешни мерки за стимулиране на дребния и средния частен бизнес. Тоест, за създаването на средна класа, която да спре икономическия упадък на страната и опасната консуматорска тенденция към потребление на социални помощи и вечни претенции към държавата. Трето, да бъдат взети драстични мерки срещу престъпността, просмукала държавата до най-високо ниво /в това число и полицията/, турцизацията на цели области и т.н. Трябва ни нов Енрот, който да ликвидира престъпността за няколко месеца, което е напълно възможно”.

http://19min.bg/news/4/13290.html

Всичко, абсолютно всичко, което говори Валери Симеонов го е чул от Волен Сидеров. Това е смешното в случая.
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

...
Доган работи за интересите на Турция - главата ми не го побира как ще го подкрепиш :(
...
На Турция - тръцки.
Работи за себе си. Има се за някакъв бей на 'турците' в България.
ДПС работи за разделението на народа. Защото ако не го раздели, няма да има какво да управлява и отде да цоца...

Чухте ли го оня дърт изкуфелник на видеото как се е надъхал? Косово щял да прави и да гори църкви...
Това е резултата от дейността на ДПС.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Aко се появи по-добра алтернатива "Партия на предпиемачите примерно" бих гласувал за нея, иначе ще избера по-малкото зло: БСП.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз ще гласувам за тази партия, която в програмата си платформата говори за подобраване на бизнес условията и най-вече помага за ръст на производство. Всяка партия, която спомене думата вдигане на доход и стандарт на населението, автоматически влиза в блек листа. Това е чист преизборен популизъм, ще вдигнем доходите - то това е най-лесното, но как и по-кой начин, кой му пука важното да има демагогия и се гласува за нас.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Колко ще бъде по-малко зло ще разберем явно след година :D

Иначе за да се направи партия в момента се иска 1000 членове-учредители и 5000 подписа на други членове. Можем да се пробваме :D

Може би ни трябва партия с такива цели - http://dvizhenieto.org/ - Движение Модерна България, но пък те не искали да бъдат партия.

Добре ясно е, че нямаме много алтернативи.

А какво мислите за зелените: http://www.greenparty.bg, имат една не лоша концепция :)

blackout8 като я намериш тази партия сподели я тук да разгледаме ;)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз знам какво да търся, ама за сега го няма - в момента като гледам на къде отива всичко ще гласува за БСП - за да го върне на ГЕРБ, ама ми е чудно що не видят какво става по Европа от всички социалисти.

Партия, добре се направи - ама в БГ само се говори и се плюе :) но нищо не се прави. А и как си представяш партия на БГ предприемачите, никой няма гласува за нас - нали нарадо си иска народното а то е по час с лъжичката, а ние като предприемачи, ще гоним максимизаране на ползите за БГ, като този интерес силно се разминава с народния - по час с лъжичката. А да не казвам какво мисля за нашите тъмни братя, какво ще им се случи такава оптимизация на разхода, от лъв на куче ще станат, ама ще се научат на нещо или не еднопосочни билети до Индия

Аз предлагам ако случайно някой мине с такива идеии веднага да се създаде държавно-частен предприемачески университет - там да наливат доста пари и ако може затворен цикъл от малки 1 клас до 12 клас преподаване на инициативност, и не усланяне на някой друг. Ама и такава партия няма - всичко цоцане :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ами ще измислим друго име, което да се възприема добре от повечето хора. Да не е точно " Предприемач". А иначе подробно можем да опишем ценностите си, идеите си, целите си и препдолагам, че ще допаднат на голяма част от хората.

Давайте да запретваме ръкави, да правим инициативни комитети, да регистрираме партията и да се явяваме на Избори 2017.

Тогава ще е перфектния момент за партия като нашата. БСП-то ще са се осрали, но пък вече ще има по-модерно мислещи хора от младото поколение с право на глас. Привържениците на БСП ще са се стопили още повече :) Народа отново ще търси алтернативата.

Ей обаче заклехме се БСП никога повече и какво стана? След ГЕРБ, върнете си ни БСП-то :D :D Ми то народа си заслужава управниците :D

Не, явно не е минало достатъчно време, за да се променят ценностите и начина на мислене на хората. До тогава ще си пеем старата песен и ще ринем дъното на всички класации.

Аз знам какво да търся, ама за сега го няма - в момента като гледам на къде отива всичко ще гласува за БСП - за да го върне на ГЕРБ, ама ми е чудно що не видят какво става по Европа от всички социалисти.

Партия, добре се направи - ама в БГ само се говори и се плюе :) но нищо не се прави. А и как си представяш партия на БГ предприемачите, никой няма гласува за нас - нали нарадо си иска народното а то е по час с лъжичката, а ние като предприемачи, ще гоним максимизаране на ползите за БГ, като този интерес силно се разминава с народния - по час с лъжичката. А да не казвам какво мисля за нашите тъмни братя, какво ще им се случи такава оптимизация на разхода, от лъв на куче ще станат, ама ще се научат на нещо или не еднопосочни билети до Индия

Аз предлагам ако случайно някой мине с такива идеии веднага да се създаде държавно-частен предприемачески университет - там да наливат доста пари и ако може затворен цикъл от малки 1 клас до 12 клас преподаване на инициативност, и не усланяне на някой друг. Ама и такава партия няма - всичко цоцане :D
 
Последно редактирано:
От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ами ще измислим друго име, което да се възприема добре от повечето хора. Да не е точно " Предприемач". А иначе подробно можем да опишем ценностите си, идеите си, целите си и препдолагам, че ще допаднат на голяма част от хората.

Давайте да запретваме ръкави, да правим инициативни комитети, да регистрираме партията и да се явяваме на Избори 2017.

Тогава ще е перфектния момент за партия като нашата. БСП-то ще са се осрали, но пък вече ще има по-модерно мислещи хора от младото поколение с право на глас. Привържаниците на БСП ще са се стопили още повече :) Народа отново ще търси алтернативата.

Ей обаче заклехме се БСП никога повече и какво стана? След ГЕРБ, върнете си ни БСП-то :D :D Ми то народа си заслужава управниците :D

Не, явно не е минало достатъчно време, за да се променят ценностите и начина на мислене на хората. До тогава ще си пеем старата песен и ще ринем дъното на всички класации.

В едно не мога да се усъмня, че партията ни ще е с най-якия и най-развития и промоциран сайт. :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Brain, аз още съм ги заклеймил, и то щото съм ги заклеймил ставам, другите смятам че подкрепям статуквото.

За да се управлява страна се иска опит, а тук средните години са под 25 хаха - малцина имат знания и още по малко опит. Така доверие не се гради. А и като се направи една справка че всички ще сме от бизнеса, няма значение какво ние името :D
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

На Турция - тръцки.
Работи за себе си. Има се за някакъв бей на 'турците' в България.
ДПС работи за разделението на народа. Защото ако не го раздели, няма да има какво да управлява и отде да цоца...

Чухте ли го оня дърт изкуфелник на видеото как се е надъхал? Косово щял да прави и да гори църкви...
Това е резултата от дейността на ДПС.

Аз все си мисля, че получава подкрепа от Турция - било то финансова или друга...

Brain, аз още съм ги заклеймил, и то щото съм ги заклеймил ставам, другите смятам че подкрепям статуквото.

За да се управлява страна се иска опит, а тук средните години са под 25 хаха - малцина имат знания и още по малко опит. Така доверие не се гради. А и като се направи една справка че всички ще сме от бизнеса, няма значение какво ние името :D

Има специалисти но не им се дава място за изява
аз ако имах възможност - това бих променил :)

Нещо различно - да пробваме с професионалисти, хора (сегашите политици) които говорят едно, докато мислят за друго - да ги оставим настрана?

Умните хора на точните позиции и "народе само стой и гледай".
Дела трябват, а не думи:-|
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

да българин съм, но от турски произход ,но съм казал че Доган трябва да си ходи и ДПС да има нов управител :)
Приятел, ти си етнически турчин с българско гражданство, такова нещо като българин от турски произход няма.

Абе, много социалисти имало в тоя форум :lol:
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Brain, аз още съм ги заклеймил, и то щото съм ги заклеймил ставам, другите смятам че подкрепям статуквото.

За да се управлява страна се иска опит, а тук средните години са под 25 хаха - малцина имат знания и още по малко опит. Така доверие не се гради. А и като се направи една справка че всички ще сме от бизнеса, няма значение какво ние името :D

Винаги можем да привлечем и убедим по-опитни и доказани специалисти от нас да се присъединят към нашата кауза. Това не мисля, че е чак толкова голям проблем. А и като гледам какви хора влизат в политиката и особено в общините, разни връзкари, без висше, без опит, с криминално минало..

Винаги можем да отворим дебелите книги и да се научим, стъпка по стъпка. Никой не се е родил научен. Всяко начало е трудно, това е факт, но не означава, че трябва да се отказваме, нали точно срещу това мислене се борим :p

Ето няколко неща: Ако успеем да изградим и представим оптимална платформа за нашата партия (реални и ефективни цели и начините за тяхното реализиране), успеем да привлечем членска маса, успеем да привлечем опитни и качествени хора, останалите ще последват.

Все пак до 2017 има доста време, една евентуална партия ще натрупа популярност за това време и особено в мрежата с нашите познания и опит тук :D

Друг е въпроса ако БСП наистина не се осере този път и успее да се справи с проблемите, което силно ме съмнява за момента.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Сега ще кажа ,защо подчертавам това и защо повечето турци пак ще гласуват за ДПС. Причината това да го направя е защото има още много които отделят турците живеещи в България и са срещу тях.. А това че хората макар и да не обичат пак си гласуват за ДПС , защото колкото и да не искат никоя друга партия не прави нищо за тях.. Напоследък Доган също спря да работи за тях и си точеше за себе си парите, след което се видя на последните избори активността беше слаба, изкараха малки проценти.. Обаче последните 4 години никой нищо не е направил, а Герб такова разделяне правят на Българи и Турци , че си нямаш на представа, направиха всичко възможно да направят от бедни по бедни турските райони, всички финанси са спряни към тези области.. Основното в Южна България се бачка тютюн , а там направиха така че парите да паднат на повече от половина.. Когато отидеш някъде , където е на Герб , като разберат че си турчин никаква работа не ти вършат , ей затова има такова разделяне и на следващите избори пак ще гласуват за тях , макар и да не искат..
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Все пак не забравяй, че един от учителите му е онЯ дет' ни оправи за 800 дни ;)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Гледам и не вервам на ушите си!
Само преди 3-4 месеца същата анкета водеше ГЕРБ. Сега нЕма ни един глас.
Не ми се коментира това...
 

Горе