Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 20 24.1%
  • България На Гражданите

    Votes: 10 12.0%
  • ДПС

    Votes: 4 4.8%
  • ГЕРБ

    Votes: 11 13.3%
  • АТАКА

    Votes: 8 9.6%
  • НФСБ

    Votes: 4 4.8%
  • Синята Коалиция

    Votes: 5 6.0%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДСБ

    Votes: 4 4.8%
  • БЗНС

    Votes: 0 0.0%
  • Друга Партия

    Votes: 3 3.6%
  • Няма да гласувам защото съм .....

    Votes: 11 13.3%
  • РЗС & Либерален Алианс

    Votes: 3 3.6%

  • Общо гласове
    83
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Надявам се да ни е смешно до година :) Дано изплува държавата на повърхността, че народа да си почине от толкова години теглене.

Няма да сме по-добре :wink:

Със стари курви нов бардак не става.
 
От: От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Ами толкова е..щом не са го опровергали, поне да не е без пари :?
Болднах нещо, смятам го за точно - и той не е виновен..изкуфял човечец и промит мозък от мноого време...



Що за глупости говориш? Лондон е с население повече от колкото в цяла БГ
къде намери място за сравнение?
и в България има джамии (даже в София, искат още една в кв. "Малинова долина" :shock:) долу по южна България е пълно с джамии и минарета с викоговорители които озвучават радиус от 5 км.

На фона на квартала... изниква като гъбка някаква грандиозна, колосална зграда...
По цял ден се гъзят и се целуват...а навън някой ако ги погледне в очите - викат като луди - "Расиииист, дискриминация"

И мисля че може да се сравнява Англия и България, инак все ще чакаме политиката да диктува...
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Имам усещането, че борбата БСП-ГЕРБ е изфабрикувана. Първо избираш едните, те се о*ират, после другите и така като навремето със сините и червените. Сега просто разкараха сините за да ни заблудят, че има някакви промени. На предните избори ни агитираха с "Гласувай за Бойко, защото иначе червените ще останат на власт", а сега "Гласувай за червените, защото иначе Бойко ще остане на власт". Едните са плашило, за да гласуваш за другите. После наопаки. Ето защо реших да не гласувам за тези две партии, а за някоя друга. За момента мисля да гласувам за сините, но не тези на Костов, че и неговото време за излагане мина. Партии различни от ГЕРБ, БСП, ДПС и Атака, могат да се пробват да ме агитират. Ако измислят нещо умно, може и да получат моя глас.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Джамии а у ... и те наричат гявьор в собствената държава, като има кажеш нещо дискриминация... тцтц не е на добре. Едно интересно сравнение е, как не може да видиш църква по източните държави, а може да видиш джамия където и да си по света.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Джамии а у ... и те наричат гявьор в собствената държава, като има кажеш нещо дискриминация... тцтц не е на добре. Едно интересно сравнение е, как не може да видиш църква по източните държави, а може да видиш джамия където и да си по света.
Че к'во ти пречат джамиите? Нали има църкви? Влизай в тях. Те като искат, да си влизат в джамиите. Насила 'убост не ста'а.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Не ми пречат, всеки има право да си вярва в това, което иска. НО не е ли малко нагло хората, които говорят за расизъм, всъщност да са расисти?
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Джамии а у ... и те наричат гявьор в собствената държава, като има кажеш нещо дискриминация... тцтц не е на добре. Едно интересно сравнение е, как не може да видиш църква по източните държави, а може да видиш джамия където и да си по света.

имат и учлища - Откриха поредното мюсюлманско училище
Ердоган открива мюсюлманско училище в Момчилград
Последно, турският премиер посети кърджалийско през 2008 г. Тогава той се отби в джамията и църквата в центъра на Кърджали и разговаря с духовниците в двата религиозни храма.

А Noke ще ми приказва, че няма връзка БГ-Турция относно мюсюлманите...:confused:

имат и висше училище на мюсюлманите в България - islamicinstitute тире bg точка орг

какво повече искат? :rolleyes:
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Основното в Южна България се бачка тютюн , а там направиха така че парите да паднат на повече от половина..
Специално за това Бойко взе най-правилното решение. Тютюнът в България отдавна е силно губещ бизнес и това, което го спасяваше по времето на БСП бяха огромните субсидии, издействани от ДПС, които спокойно можем да ги наречем социални помощи или купуване на гласове. Турците си знаеха, че Доган им урежда издръжка на гърба на останалите данъкоплатци, а те в замяна гласуваха за него. Съжалявам, но не съм съгласен. Не и с моите пари. Да се захванат с истинско земеделие, което помага за производство на храна. Тогава съм съгласен да им дават субсидии. Не може да не вирее нищо друго по тези земи. Най-малкото картофи могат да се гледат. Той и Борисов предупреди първата година от мандата си, че за последно им дава пари, да си търсят други начини за препитание. Обаче, който е свикнал всичко да му идва наготово трудно си размърдва задника, за да се адаптира към новите реалности.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Специално за това Бойко взе най-правилното решение. Тютюнът в България отдавна е силно губещ бизнес и това, което го спасяваше по времето на БСП бяха огромните субсидии, издействани от ДПС, които спокойно можем да ги наречем социални помощи или купуване на гласове. Турците си знаеха, че Доган им урежда издръжка на гърба на останалите данъкоплатци, а те в замяна гласуваха за него. Съжалявам, но не съм съгласен. Не и с моите пари. Да се захванат с истинско земеделие, което помага за производство на храна. Тогава съм съгласен да им дават субсидии. Не може да не вирее нищо друго по тези земи. Най-малкото картофи могат да се гледат. Той и Борисов предупреди първата година от мандата си, че за последно им дава пари, да си търсят други начини за препитание. Обаче, който е свикнал всичко да му идва наготово трудно си размърдва задника, за да се адаптира към новите реалности.

А картофите къде ще ги продават? За тютюна поне е сигурно, малко но сигурно
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

За тютюна нищо не е сигурно. Миналата година нали постоянно въртяха репортажи по новините, че никой не им го изкупува или им дават смешни пари заради ниското качество. Тютюнът е минало. Цигарите вече са скъпи, хората пушат по-малко, има много вносна контрабанда... На юг могат да се гледат много други работи, да не кажа, че почти всичко вирее добре. Сега сме в ЕС. Продукцията може да се изнася, има европейски програми, различни субсидии, финансирания и какво ли още не. Може да се измисли нещо друго.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

За тютюна нищо не е сигурно. Миналата година нали постоянно въртяха репортажи по новините, че никой не им го изкупува или им дават смешни пари заради ниското качество.

Същото казваха и за картофите

Сега сме в ЕС. Продукцията може да се изнася, има европейски програми, различни субсидии, финансирания и какво ли още не. Може да се измисли нещо друго.

Може, ама не искат..:)
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Специално за това Бойко взе най-правилното решение. Тютюнът в България отдавна е силно губещ бизнес и това, което го спасяваше по времето на БСП бяха огромните субсидии, издействани от ДПС, които спокойно можем да ги наречем социални помощи или купуване на гласове. Турците си знаеха, че Доган им урежда издръжка на гърба на останалите данъкоплатци, а те в замяна гласуваха за него. Съжалявам, но не съм съгласен. Не и с моите пари. Да се захванат с истинско земеделие, което помага за производство на храна. Тогава съм съгласен да им дават субсидии.
С това съм напълно съгласен. И не е само ББ - в цяла Европа се/или ще спират субсидиите за тютюн.

Не може да не вирее нищо друго по тези земи. Най-малкото картофи могат да се гледат.
Тук нещата са доста по-сложни.
За да се занимаваш със земеделие, и то да е доходно, се иска доста висока грамотност. Грамотност в доста отношения...
Плюс адекватна държавна политика.
А в земеделския сектор дори няма политика.

ПП
Тютюнопроизводителите по-лесно ще се научат да правят сайтове, отколкото да правят доходно земеделие.

А картофите къде ще ги продават? За тютюна поне е сигурно, малко но сигурно
Картофи се продават доста по-лесно от тютюн.
 
От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Няма да сме по-добре :wink:

Дано да излезеш лош пророк - пепел ти на устата :)

Със стари курви нов бардак не става.

Напротив става - стари курви, стари чанти тъкмо разработени, дупките им са разширени, имащи опит в курвалъка :wink:

имат и учлища - Откриха поредното мюсюлманско училище
Ердоган открива мюсюлманско училище в Момчилград


А Noke ще ми приказва, че няма връзка БГ-Турция относно мюсюлманите...:confused:

имат и висше училище на мюсюлманите в България - islamicinstitute тире bg точка орг

какво повече искат? :rolleyes:

А християнски училища ? Нещо май са на последен план, или не са вписани в програмата. Макар че според мен думата "религия" никога не ми е харесвала, дали ще е ислям или християнство това си е крайност. А крайните неща не водят на добре. Особено религиозните!
 
От: От: От: От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Дано да излезеш лош пророк
Чул те Господ! :)


Напротив става - стари курви, стари чанти тъкмо разработени, дупките им са разширени, имащи опит в курвалъка :wink:
Не си ме разбрал... :) говорех за НОВ :wink: със статите си е същия бардак :rolleyes:


А християнски училища ? Нещо май са на последен план, или не са вписани в програмата. Макар че според мен думата "религия" никога не ми е харесвала, дали ще е ислям или християнство това си е крайност. А крайните неща не водят на добре. Особено религиозните!

Аз съм твърдо против всякакво такова разделение на народа! - като искат такива специалности - да ги направят в някои от съществуващите университети и средни училища.
А не да ги делят - да са сами, в отделна сграда. :|

Религията колкото е хубава, толкова е и опасна.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Напоследък СДС ми правят добро впечатление. Какво мислите за тях? Заслужават ли втори шанс?
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Просто ще стане много забавно в тази държава, ако пак изберат БСП. Ще има да се надува оня плужек серГейчо и като го питат нещо да отговаря: "Без коментар". Сякаш сме гласували, за да си прави господина далаверите и дори да не иска да ни каже какви ги върши с властта която сме му дали. Няма такава пародия просто. Всеки път като си включех новините политици със самочувствие отбягваха неудобни въпроси на репортерите с "Без коментар".

Аз от политика не разбирам, но винаги ме забавлява как хората бързо забравят предишните правителства какви глупости сътвориха, колко пари изкрадоха и до какво положение ни докараха. Не съм симпатизант на никаква партия и супер ме дразнят всекидневните политически теми във форума. Започва да се усеща как определени хора се опитват да променят мнението на хората точно в определена посока.

Значи аз ако искам да облъча наведнъж много хора в интернет пространството, бих започнал със сайтове като "Предприемач". Защото точно тук са събрани доста хора, които имат сайтове и големи фейсбук страници и ако променя тяхното мислене, те директно или индиректно биха повлияли на масите / феновете/ посетителите.

Тепърва с наближаването на изборите ще има доста политически теми тук във форума и забележете как определени хора ще се "раздвижат" и ще започнат да ни "спамят".
Отново пояснявам: Не съм доволен от никоя партия досега и не симпатизирам на никой, но това да отиваш кат овца и да гласуваш за едни и същи комунисти/социалисти/рецидивисти/ и всякви исти - ми се струва доста странно. Не че сегашните помогнаха за съживяването на бизнеса...напротив.

И последно. Уж тука сме се събрали интелигентни хора, предприемачи да ви питам нещо. Абе някога в политически спор успели ли сте да убедите някой във вашата теза или в 90% от случаите сте се скарали с някой?
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Просто ще стане много забавно в тази държава, ако пак изберат БСП.
Когото и да изберем на следвашите избори ще стане забавно.Но няма да е забавно за народа а за "политиците".
Реално в България политици НЯМА.Политиката е изкуство и не е за всеки.В нашите партии са събрани всякаква измет.
И най-лошото е че им липсват първите 7 години демокрация.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Просто ще стане много забавно в тази държава, ако пак изберат БСП. Ще има да се надува оня плужек серГейчо и като го питат нещо да отговаря: "Без коментар". Сякаш сме гласували, за да си прави господина далаверите и дори да не иска да ни каже какви ги върши с властта която сме му дали. Няма такава пародия просто. Всеки път като си включех новините политици със самочувствие отбягваха неудобни въпроси на репортерите с "Без коментар".

Аз от политика не разбирам, но винаги ме забавлява как хората бързо забравят предишните правителства какви глупости сътвориха, колко пари изкрадоха и до какво положение ни докараха. Не съм симпатизант на никаква партия и супер ме дразнят всекидневните политически теми във форума. Започва да се усеща как определени хора се опитват да променят мнението на хората точно в определена посока.

Значи аз ако искам да облъча наведнъж много хора в интернет пространството, бих започнал със сайтове като "Предприемач". Защото точно тук са събрани доста хора, които имат сайтове и големи фейсбук страници и ако променя тяхното мислене, те директно или индиректно биха повлияли на масите / феновете/ посетителите.

Тепърва с наближаването на изборите ще има доста политически теми тук във форума и забележете как определени хора ще се "раздвижат" и ще започнат да ни "спамят".
Отново пояснявам: Не съм доволен от никоя партия досега и не симпатизирам на никой, но това да отиваш кат овца и да гласуваш за едни и същи комунисти/социалисти/рецидивисти/ и всякви исти - ми се струва доста странно. Не че сегашните помогнаха за съживяването на бизнеса...напротив.

Аз също имам подобни наблюдения и освен тук и в някои други форуми в които участвам.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз от политика не разбирам, но винаги ме забавлява как хората бързо забравят предишните правителства какви глупости сътвориха, колко пари изкрадоха и до какво положение ни докараха.

Наистина, повечето избиратели са доста глупави, особено като гледам вчерашните социологически изследвания, но...! Предното правителство наистина крадеше, много глупости сътвориха и за капак на целия пейзаж Доган го направиха милионер. Сегашното обаче засенчи тотално Тройната коалиция. Корупцията вече е на невиждани равнища, управляват ни откровено глупави и некомпетентни хора. За Тройната коалиция може да се каже всичко, но не и че е страдала от липса на компетентни кадри. Сега всеки ден гледаме същински карикатури, които си мислят, че сме се освободили от турско робство преди 500 години, че знамето ни е бяло, червено, зелено и т.н. Сегашното управление стимулира контрабандата! Кога при предишното правителство е имало толкова много нелегални цигари? Най-силните хора в държавата не се занимават с управление, а с рязане на ленти по обекти. Всичко е на автопилот и малко по малко самолетът се насочва към планинските скали. ГЕРБ тотално реабилитира глупостите на БСП, като ги засенчи с 5 пъти по-големи простотии. На мен лично ми омръзна все да гласувам за по-малкото зло, но явно ще продължава да е така и занапред. Хубавото е, че Борисов поне е опитен демагог и лъжите му връзват освен пред избирателите и пред ЕС. За интервюто пред Евронюз от вчера пък заслужава най-малко Оскар.
 
От: Ако Изборите бяха днес за коя партия ще гласувате / 2 /

Аз от политика не разбирам, но винаги ме забавлява как хората бързо забравят предишните правителства какви глупости сътвориха, колко пари изкрадоха и до какво положение ни докараха. Не съм симпатизант на никаква партия и супер ме дразнят всекидневните политически теми във форума. Започва да се усеща как определени хора се опитват да променят мнението на хората точно в определена посока.

Значи аз ако искам да облъча наведнъж много хора в интернет пространството, бих започнал със сайтове като "Предприемач". Защото точно тук са събрани доста хора, които имат сайтове и големи фейсбук страници и ако променя тяхното мислене, те директно или индиректно биха повлияли на масите / феновете/ посетителите.

Тепърва с наближаването на изборите ще има доста политически теми тук във форума и забележете как определени хора ще се "раздвижат" и ще започнат да ни "спамят".

И последно. Уж тука сме се събрали интелигентни хора, предприемачи да ви питам нещо. Абе някога в политически спор успели ли сте да убедите някой във вашата теза или в 90% от случаите сте се скарали с някой?
Младежкото БСП трябва да си отработи инвестициите. :clap:

А за карането - що-годе се справяме. ;) Виждал съм далеч по-тежки ситуации.
 

Горе